Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis SA - start 10.00
  Możliwość zadawania pytań od: 27.02.2017, godziny 06:00

  Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis SA - start 10.00

  W poniedziałek 27 lutego 2017 r., o godz. 10:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA: Ireneuszem Węgłowskim, wiceprezesem spółki oraz Marcinem Szewczykowskim, CFO. Tematem spotkania będzie omówienie wyników za 2016 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca prawie 20 000 pokoi w ponad 115 obiektach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA - start 11.00
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA - start 11.00

  W czwartek, 23 lutego o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz perspektywami jej rozwoju w kontekście opublikowanych wyników za IV kwartał 2016 roku.

  Spółka specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są technologie SAP – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty SAP na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost. IV kwartał 2016 podsumowujący cały ubiegły rok ujawnia kolejny skokowy wzrost Spółki.

  >> Raport okresowy KBJ S.A. za IV kwartał 2016 roku opublikowany 9 lutego znajdziesz tutaj

 • Robert Brzozowski - prezes zarządu Unimot
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Robert Brzozowski - prezes zarządu Unimot

  We wtorek, 14 lutego, o godz. 14:00 rozpocznie się czat inwestorski z Robertem Brzozowskim, prezesem spółki UNIMOT. Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy UNIMOT i publiczna oferta akcji spółki. Zapisy na akcje w transzy inwestorów indywidualnych przyjmowane są od 10 do 21 lutego br. Spółka planuje pozyskać w ramach oferty publicznej 85 mln zł.

  Celem UNIMOT jest wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym GPW i tym samym przeniesienie notowań z NewConnect na rynek GPW.

  >> Szczegóły oferty i prospekt emisyjny znajdziesz tutaj
  >> Skonsolidowany raport za IV kwartał 2016 r. opublikowany 13 lutego znajdziesz tutaj

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W czwartek 24 listopada o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony trzeci kwartał 2016 roku i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie.

  SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach.

  Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje kilka kanałów dystrybucji takich jak internet, call center czy też współpraca z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl

 • Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty

  W poniedziałek, 14 listopada 2016 roku o godz. 14:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty – wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za finanse - Pawłem Łapińskim. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją Grupy Azoty oraz perspektywami jej rozwoju w kontekście opublikowanych wyników za 3 kwartał 2016 roku.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze Grupa Azoty proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 roku należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 roku także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 roku Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 roku spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu.

 • Marek Polanski - menedżer ds rozwoju InterTrader Limited
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Polanski - menedżer ds rozwoju InterTrader Limited

  20 października o godzinie 18:30 odbędzie się czat inwestorski z Markiem Polańskim pomagającym rozwijać InterTrader na rynku polskim.

  Aktywny trader od czasów studenckich. W 2007 roku założył pierwszy rachunek rzeczywisty. Zwolennik inwestowania w długim terminie, zwłaszcza na egoztycznych parach walutowych. Swoim klientom zaleca mniejszy nominał transakcji oraz niższą ich częstotliwość. W swoim tradingu łączy fundamenty z techniką najczęściej inwestując w bardzo przecenione waluty z dźwignią 1:10. Uważa, że dobry broker to więcej niż połowa sukcesu, jako że na koncie market maker nigdy nie dowiemy się nawet, czy jesteśmy dobrymi traderami. Druga połowa sukcesu to staranne odfiltrowywanie napływających informacji oraz newsów, myślenie w sposób inny niż sugerują to media. W wolnym czasie śledzi poczynania polskich i światowych szachistów.

 • Piotr Ludwiczak - Head of Research w DM Michael Strom
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Ludwiczak - Head of Research w DM Michael Strom

  19 października o godzinie 12:00 odbędzie się czat inwestorski z Piotrem Ludwiczakiem, Head of Research w Domu Maklerskim Michael / Ström. Tematem rozmowy będą inwestycje w obligacje korporacyjne.

  Od ponad 5 lat zawodowo zajmuje się analizą finansową emitentów obligacji korporacyjnych. Początkowo współpracował z jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie przy analizie spółek z regionu EEMEA. W kolejnych latach pracował zarówno po stronie „sell-side”, jak i „buy-side” przy analizie polskich emitentów. Obecnie pełni funkcję Head of Research w Domu Maklerskim Michael / Ström, gdzie odpowiada m.in. za przygotowywanie raportów oraz miesięczników kredytowych.

  W swoich inwestycjach kieruje się skrupulatnym i fundamentalnym podejściem. Jest zwolennikiem szczegółowego analizowania emitentów, Warunków Emisji Obligacji oraz rentowności przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz ma zaliczonych pięć egzaminów ACCA.

 • Krzysztof Borusowski - prezes BEST
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Borusowski - prezes BEST

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Krzysztofem Borusowskim, prezesem BEST SA, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 10 października, o godz. 12:00. Pytania do kolejki można dodawać od godziny 7:00.

  Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy BEST związane z rozpoczynającą się publiczną ofertą obligacji serii R1 o łącznej wartości 50 mln zł. To pierwsza emisja obligacji BEST oferowanych w ramach drugiego programu publicznych emisji obligacji o wartości do 200 mln zł. W I półroczu br. BEST zakończył realizację pierwszego, dwuletniego programu o łącznej wartości 300 mln zł.

  BEST jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka od ponad 19 lat jest notowana na GPW. Specjalizuje się w nabywaniu i windykacji wierzytelności nieregularnych. Grupa BEST osiąga jedne z najwyższych w branży wskaźniki rentowności, a łączna wartość nominalna zarządzanych przez nią portfeli wierzytelności własnych i na zlecenie wynosi około 11 mld zł (stan na 30 czerwca 2016 r.).

  W 2015 r. Grupa BEST wypracowała ponad 82 mln zł zysku netto przy przychodach operacyjnych przekraczających 140 mln zł. Przychody Grupy BEST za I półrocze 2016 r. wyniosły ponad 116 mln zł, a wypracowany zysk netto sięgnął niemal 44 mln zł. Rentowność netto na poziomie 38% plasuje Grupę BEST w czołówce firm z branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce.

 
1/16 
   

logo Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
logo

Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanieoff Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d