Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
ZNAJDŹ SPÓŁKĘ
lub dowolny tekst
AD.bx ad0c

Czaty inwestorów giełdowych

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W czwartek 24 listopada o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony trzeci kwartał 2016 roku i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie.

  SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach.

  Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje kilka kanałów dystrybucji takich jak internet, call center czy też współpraca z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl

 • Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty

  W poniedziałek, 14 listopada 2016 roku o godz. 14:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty – wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za finanse - Pawłem Łapińskim. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją Grupy Azoty oraz perspektywami jej rozwoju w kontekście opublikowanych wyników za 3 kwartał 2016 roku.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze Grupa Azoty proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 roku należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 roku także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 roku Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 roku spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu.

 • Marek Polanski - menedżer ds rozwoju InterTrader Limited
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Polanski - menedżer ds rozwoju InterTrader Limited

  20 października o godzinie 18:30 odbędzie się czat inwestorski z Markiem Polańskim pomagającym rozwijać InterTrader na rynku polskim.

  Aktywny trader od czasów studenckich. W 2007 roku założył pierwszy rachunek rzeczywisty. Zwolennik inwestowania w długim terminie, zwłaszcza na egoztycznych parach walutowych. Swoim klientom zaleca mniejszy nominał transakcji oraz niższą ich częstotliwość. W swoim tradingu łączy fundamenty z techniką najczęściej inwestując w bardzo przecenione waluty z dźwignią 1:10. Uważa, że dobry broker to więcej niż połowa sukcesu, jako że na koncie market maker nigdy nie dowiemy się nawet, czy jesteśmy dobrymi traderami. Druga połowa sukcesu to staranne odfiltrowywanie napływających informacji oraz newsów, myślenie w sposób inny niż sugerują to media. W wolnym czasie śledzi poczynania polskich i światowych szachistów.

 • Piotr Ludwiczak - Head of Research w DM Michael Strom
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Ludwiczak - Head of Research w DM Michael Strom

  19 października o godzinie 12:00 odbędzie się czat inwestorski z Piotrem Ludwiczakiem, Head of Research w Domu Maklerskim Michael / Ström. Tematem rozmowy będą inwestycje w obligacje korporacyjne.

  Od ponad 5 lat zawodowo zajmuje się analizą finansową emitentów obligacji korporacyjnych. Początkowo współpracował z jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie przy analizie spółek z regionu EEMEA. W kolejnych latach pracował zarówno po stronie „sell-side”, jak i „buy-side” przy analizie polskich emitentów. Obecnie pełni funkcję Head of Research w Domu Maklerskim Michael / Ström, gdzie odpowiada m.in. za przygotowywanie raportów oraz miesięczników kredytowych.

  W swoich inwestycjach kieruje się skrupulatnym i fundamentalnym podejściem. Jest zwolennikiem szczegółowego analizowania emitentów, Warunków Emisji Obligacji oraz rentowności przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Jest licencjonowanym doradcą inwestycyjnym oraz ma zaliczonych pięć egzaminów ACCA.

 • Krzysztof Borusowski - prezes BEST
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Borusowski - prezes BEST

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Krzysztofem Borusowskim, prezesem BEST SA, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 10 października, o godz. 12:00. Pytania do kolejki można dodawać od godziny 7:00.

  Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy BEST związane z rozpoczynającą się publiczną ofertą obligacji serii R1 o łącznej wartości 50 mln zł. To pierwsza emisja obligacji BEST oferowanych w ramach drugiego programu publicznych emisji obligacji o wartości do 200 mln zł. W I półroczu br. BEST zakończył realizację pierwszego, dwuletniego programu o łącznej wartości 300 mln zł.

  BEST jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka od ponad 19 lat jest notowana na GPW. Specjalizuje się w nabywaniu i windykacji wierzytelności nieregularnych. Grupa BEST osiąga jedne z najwyższych w branży wskaźniki rentowności, a łączna wartość nominalna zarządzanych przez nią portfeli wierzytelności własnych i na zlecenie wynosi około 11 mld zł (stan na 30 czerwca 2016 r.).

  W 2015 r. Grupa BEST wypracowała ponad 82 mln zł zysku netto przy przychodach operacyjnych przekraczających 140 mln zł. Przychody Grupy BEST za I półrocze 2016 r. wyniosły ponad 116 mln zł, a wypracowany zysk netto sięgnął niemal 44 mln zł. Rentowność netto na poziomie 38% plasuje Grupę BEST w czołówce firm z branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce.

 • Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Łapiński - wiceprezes zarządu - Grupa Azoty

  W czwartek, 8 września o godz. 13:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty – wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym za finanse - Pawłem Łapińskim. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją Grupy Azoty oraz perspektywami jej rozwoju w kontekście opublikowanych wyników za I półrocze 2016 roku.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze Grupa Azoty proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 r. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 r. należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 r. także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 r. Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 r. spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu.

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W piątek 19 sierpnia o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony drugi kwartał 2016 roku i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie. SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach. Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje wiele kanałów dystrybucji od internetu po współpracę z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl
 • Marcin Szewczykowski - CFO Orbis SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin Szewczykowski - CFO Orbis SA

  W piątek 29 lipca 2016 r., o godz. 10:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielem zarządu Orbis SA: Marcinem Szewczykowskim, CFO. Tematem spotkania będzie omówienie wyników za 1 półrocze 2016 r.

  Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej. Orbis oferuje 20 000 pokoi w ponad 100 obiektach, jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.

  Orbis SA powstała w 1991 roku z przekształcenia Przedsiębiorstwa Państwowego Orbis w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. W 1997 roku akcje spółki zostały upublicznione i od tej pory są notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 
1/15 
   

logo Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
logo

Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanieoff Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d