AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
ZNAJDŹ SPÓŁKĘ
lub dowolny tekst
AD.bx ad0c
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Obserwuj ten wątek | RSS
idź do strony: << < 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 > >>
Inwestowanie w spółki pana Mariusza Patrowicza Opcje
Abner1984
Stopień: Krasomówca
Grupa: StockWatcher
Wpisów: 686
Wysłane: 20 kwietnia 2011 01:07:49
Patrowiczlove4

Jakoś dwa tygodnie temu w jednym z warszawskich klubów podszedł do mojego stolika jakiś chłopak i zapytał:
"Przepraszam, czy znasz Mariusza?"
"Mariusza?"
"No mam na myśli Pana prezesa, Mariusza Patrowicza..."

Od tamtej pory żałuję że nie mam takich znajomości i stałem się jeszcze większym fanem. Sorry za mały offtopblackeye
Mój Portfel

"Ekonomista to ekspert który będzie wiedział jutro dlaczego nie sprawdziło się dzisiaj to co prognozował wczoraj..."
Frog
Stopień: Opętany
Grupa: Engineer , Flight Crew
Wpisów: 5 373
Wysłane: 7 maja 2011 15:34:25
Pokusiłem się o podsumowanie działalności spółek Mr. Patrowicza z ostatniego okresu.
Zagadka - jaki % wiadomości ESPI dotyczy żonglerki akcjami? Boo hoo!

Atlantis Energy

Elkop

Fon Ecology

Stark Development
Link do mojego bloga Dwa Miliony
Zanim zaczniesz narzekać, że znikają Twoje posty, przeczytaj Regulamin Forum
Frog
Wysłane: 13 maja 2011 18:56:06
A tymczasem ciekawostka ze stajni Dona Patrone

Zarząd Fon S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 12.05.2011r. zawarł ze spółką P.E. ELKOP S.A. z siedzibą w Chorzowie umowę doradztwa inwestycyjnego , na mocy której Emitent zobowiązał się do podjęcia czynności w celu pozyskania inwestora lub inwestorów zainteresowanych objęciem warrantów subskrypcyjnych wyemitowanych przez P.E. ELKOP S.A. uprawniających do objęcia akcji emisji serii F. Z tytułu prawidłowej realizacji umowy Emitent będzie uprawniony do otrzymania wynagrodzenia w wysokości 2.000.000 zł.

Dwie spółki z jego stajni zawarły między sobą umowę doradztwa za 2 mln d'oh!
Dla mnie to wygląda na transfer pieniędzy Anxious
Heyahpanama
Stopień: Elokwentny
Wpisów: 338
Wysłane: 13 maja 2011 22:47:23
a to jest kpina i nie rozumiem jak w demokratycznym panstwie prawnym, takie cos moze istniec.

przeciez tych komunikatow ze spolki patrowicza - o niczym jest tyle ze jakby podliczyc, to pewnie wychodza co kilka godzin...
a juz najciekawsze sa te dotyczace obrotu akcjami. W jeden dzien ktos kupuje akcje zeby za 3 dni sprzedac je innej "instytucji finansowej" albo "inwestorowi branzowemu" i tak przy kazdym infie kilku nastepnych frajerow/leszczy zaopatrzy sie w akcje wydmuszek.
mrk
Stopień: Złotousty
Wpisów: 1 751
Wysłane: 21 maja 2011 12:41:34
Abner1984 napisał(a):
Patrowiczlove4

Jakoś dwa tygodnie temu w jednym z warszawskich klubów podszedł do mojego stolika jakiś chłopak i zapytał:
"Przepraszam, czy znasz Mariusza?"
"Mariusza?"
"No mam na myśli Pana prezesa, Mariusza Patrowicza..."

Od tamtej pory żałuję że nie mam takich znajomości i stałem się jeszcze większym fanem. Sorry za mały offtopblackeye

że tak zapytam który to był klub?
Abner1984
Wysłane: 25 maja 2011 07:55:30
Platinium...
Mój Portfel

"Ekonomista to ekspert który będzie wiedział jutro dlaczego nie sprawdziło się dzisiaj to co prognozował wczoraj..."
Wpisów: 764
Wysłane: 8 czerwca 2011 17:41:07
na wallstreet zakopane 2011 don patro był chyba z całą świtą Investment Friends. rozdawali sztabki złota ........... 1gr

przyznam, że czasem mam coś od niego w portfelu- czysto spekulacyjnie, jeszcze mi krzywdy nie zrobił.
Edytowany: 8 czerwca 2011 17:43
Abner1984
Wysłane: 18 czerwca 2011 11:45:05
Don Patro znowu łowi. Kolejny artykuł z Pudelka o Don Patro i jego imperiumthumbright
Mój Portfel

mathu
Wpisów: 4 617
Wysłane: 18 czerwca 2011 13:18:42
ROTFL

Cytat:
Elkop Energy zakończył prywatną emisję akcji, która przyniosła 2 mln zł. Debiut na NewConnect planowany jest jeszcze w czerwcu. Ma być wyjątkowy.
— Trzeba zwrócić jakoś uwagę na siebie, dlatego postanowiliśmy wyznaczyć cenę emisyjną na 7777 zł — mówi Mariusz Patrowicz.
Do tej pory inwestor specjalizował się raczej w akcjach groszowych. Papiery żadnej z siedmiu firm, nad którymi Patrowicz sprawuje kontrolę operacyjną (w Ergu ma tylko 9 proc., w Izolacji 5 proc.), nie kosztują więcej niż 1 zł.
The recovery in profitability has been amazing following the reorganization, leaving Barings to conclude that it was not actually terribly difficult to make money in the securities market.
Frog
Wysłane: 18 czerwca 2011 13:21:15
Cytat:
Elkop Energy zakończył prywatną emisję akcji, która przyniosła 2 mln zł. Debiut na NewConnect planowany jest jeszcze w czerwcu. Ma być wyjątkowy.
— Trzeba zwrócić jakoś uwagę na siebie, dlatego postanowiliśmy wyznaczyć cenę emisyjną na 7777 zł — mówi Mariusz Patrowicz.

Cytat:
W 2010 r. przychody wspomnianych siedmiu firm z portfela inwestora wyniosły w sumie zaledwie 7,7 mln zł. Za to zysk netto — dzięki aktualizacji wycen inwestycji — aż 26,6 mln zł.

Cytat:
— Nie kryjemy się z tym, że priorytetem dla nas jest zarabianie, a nie prowadzenie biznesu operacyjnego. Dlatego skupiamy się na inwestycjach, które przynoszą satysfakcjonującą stopę zwrotu. Dla nas jest to 12-15 proc. w skali roku — mówi Mariusz Patrowicz.

wav
Abner1984
Wysłane: 18 czerwca 2011 13:36:20
Ten fragment też jest z tych lepszychthumbright . Ciekawe która liczba jest bliższa prawdy?

Cytat:
...sam inwestor pręży muskuły i ocenia, że szacowana ostrożnie przez niego wartość posiadanych akcji spółek z GPW i NewConnect — bezpośrednio i pośrednio — to około 300 mln zł. Nasze wyliczenia, dotyczące tylko publicznie dostępnych danych, dały dużo skromniejszy wynik, nieznacznie przekraczający 63 mln zł.

Mój Portfel

Frog
Wysłane: 18 czerwca 2011 13:45:14
Gdyby chciał te udziały spieniężyć, dostałby pewnie maks. kilka milionów
Przecież ten cały majdan jest gówno wart...
Abner1984
Wysłane: 18 czerwca 2011 14:21:09
Fakt, też tak sobie właśnie myślałem. Nawet jeśli ma te 300 milionów to gdyby dziś(no może w poniedziałek dziś zamknięteblackeye ) chciał to spieniężnić to dostałby pewnie "kilka milionów"... 300 milionów w takich spółkach jest niewiele warte. Ale dobrze brzmi...thumbright

Jedno trzeba mu przyznać potrafi robić to co robi - a robi to całkiem dobrzeblackeye
Mój Portfel

carlito
Stopień: Obeznany
Wpisów: 92
Wysłane: 20 czerwca 2011 21:59:09
lucznik napisał(a):
Frog napisał(a):
usatrader napisał(a):
dodajcie do tego cudo fixingi, sponsorowane artykuły w znanej gazecie biznesowej tylko po to aby skarmić ulicę akcjami na drugi dzień i można zamknąć temat.

Jak chcesz rozwinąć ten temat, podać przykłady, przestrzec itp, to zapraszam na sąsiedni wątek.
Na tym chciałem ostrzegać przed jednym konkretnym "inwestorem" pokazując w jaki sposób działa. Z tego co wiem kilku osobom ten wątek pomógł nie popełnić błędu.
Dobra robota Frog pozdrawiam!

Przyłączam sie do lucznika
Kapitalny wątek FROG.Naprawde kapitalny.
Słowa uznania
Szkoda tylko ,ze nie na stronie głównej forum.
Moze chocby częsc ludzi do niego dotarła i co nie co zrozumiała z poczynan tego Pana.
Jeszcze raz słowa uznaniathumbright thumbright thumbright
Carlito Brigante
Abner1984
Wysłane: 21 czerwca 2011 02:37:47
Wydaje mi się że chyba nikt jeszcze tego nie wklejał tutaj... A z poniższego wywiadu można dowiedzieć się jak dobierać spółki - według Patrowiczaking
Mój Portfel

mathu
Wpisów: 4 617
Wysłane: 30 lipca 2011 00:54:08
Cytat:
Pośrednie zbycie akcji Spółki.
Zarząd ATLANTIS ENERGY S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 29.07.2011r.. do spółki wpłynęło zawiadomienie spółki FOGUT Holdings Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze w trybie art. 69 ust. 1 pkt. 2) w zw. z art. 69a ust. 1 pkt. 3) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.) o pośrednim zbyciu akcji Emitenta.

W wyniku utraty przez FOGUT Holdings Limited statusu podmiotu dominującego w rozumieniu art. 4 pkt. 14 ustawy o ofercie wobec spółki ATLANTIS S.A. w Płocku, która jest akcjonariuszem Emitenta, której kapitał został podwyższony do kwoty 44.100.000zł poprzez emisję akcji serii K , w której to emisji FOGUT Holdings Limited nie brał udziału , FOGUT Holdings Limited pośrednio zbył 383.762.489 akcji Emitenta która to ilość stanowi 41,52 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do oddania 383.762.489 głosów stanowiących 41,52 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Akcjonariusz FOGUT Holdings Limited poinformował, że pośrednie zbycie akcji Emitenta nastąpiło w wyniku utraty statusu podmiotu dominującego wobec spółki ATLANTIS S.A. co było skutkiem podwyższenia jej kapitału zakładowego.

FOGUT Holdings Limited poinformował, że aktualnie ani pośrednio i bezpośrednio nie posiada akcji Emitenta.

Ponadto FOGUT Holdings Limited poinformował, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego oraz pośredniego zmniejszenia lub zwiększenia swojego zaangażowania w spółkę Emitenta oraz, że inne podmioty od niej zależne nie posiadają akcji Emitenta i że nie zawierało żadnych porozumień ani umów, których przedmiotem było by przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu.

Cytat:
Pośrednie zbycie akcji Spółki.
Zarząd ATLANTIS ENERGY S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 29.07.2011r.. do spółki wpłynęło zawiadomienie spółki FARTPOL Holdings Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze w trybie art. 69 ust. 1 pkt. 2) w zw. z art. 69a ust. 1 pkt. 3) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.) o pośrednim zbyciu akcji Emitenta.

W wyniku utraty przez FARTPOL Holdings Limited statusu podmiotu dominującego w rozumieniu art. 4 pkt. 14 ustawy o ofercie , wobec spółki FON S.A. w Płocku której kapitał został podwyższony do kwoty 33.600.000zł poprzez emisję akcji serii K , w której to emisji FARTPOL Holdings Limited nie brał udziału a która to spółka jest podmiotem dominującym wobec FON ECOLOGY S.A. w Płocku będącej jednocześnie akcjonariuszem Emitenta, FARTPOL Holdings Limited pośrednio zbył 161.064.936 akcji Emitenta która to ilość stanowi 17,42 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do oddania 161.064.936 głosów stanowiących 17,42 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Akcjonariusz FARTPOL Holdings Limited poinformował, że pośrednie zbycie akcji Emitenta nastąpiło w wyniku utraty statusu podmiotu dominującego wobec spółki FON S.A. co było skutkiem podwyższenia jej kapitału zakładowego co natomiast jednocześnie sprawiło, że Emitent utracił status podmiotu dominującego wobec akcjonariusza Emitenta spółki FON ECOLOGY S.A.

FARTPOL Holdings Limited poinformował , że aktualnie ani pośrednio i bezpośrednio nie posiada akcji Emitenta.

Ponadto FARTPOL Holdings Limited poinformował , że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego oraz pośredniego zmniejszenia lub zwiększenia swojego zaangażowania w spółkę Emitenta oraz, że inne podmioty od niej zależne nie posiadają akcji Emitenta i że nie zawierało żadnych porozumień ani umów, których przedmiotem było by przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu.

Cytat:
Zarząd STARK DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Chorzowie informuje, że w dniu 29.07.2011r.. do spółki wpłynęło zawiadomienie spółki FOGUT Holdings Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze w trybie art. 69 ust. 1 pkt. 2) w zw. z art. 69a ust. 1 pkt. 3) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.) o pośrednim zbyciu akcji Emitenta.

W wyniku utraty przez FOGUT Holdings Limited statusu podmiotu dominującego w rozumieniu art. 4 pkt. 14 ustawy o ofercie, wobec spółki ATLANTIS S.A. w Płocku będącej jednocześnie akcjonariuszem Emitenta, której kapitał został podwyższony do kwoty 44.100.000 zł poprzez emisję akcji serii K, w której to emisji FOGUT Holdings Limited nie brał udziału, FOGUT Holdings Limited pośrednio zbył 28.125.000 akcji Emitenta która to ilość stanowi 12,50 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do oddania 28.125.000 głosów stanowiących 12,50 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Akcjonariusz FOGUT Holdings Limited poinformował, że pośrednie zbycie akcji Emitenta nastąpiło w wyniku utraty statusu podmiotu dominującego wobec spółki ATLANTIS S.A. co było skutkiem podwyższenia jej kapitału zakładowego.

FOGUT Holdings Limited poinformował, że aktualnie ani pośrednio i bezpośrednio nie posiada akcji Emitenta.

Ponadto FOGUT Holdings Limited poinformował, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego oraz pośredniego zmniejszenia lub zwiększenia swojego zaangażowania w spółkę Emitenta oraz, że inne podmioty od niej zależne nie posiadają akcji Emitenta i że nie zawierało żadnych porozumień ani umów, których przedmiotem było by przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu.

Podstawa Prawna:
Art. 70 ust. 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.)

Cytat:
Zarząd STARK DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Chorzowie informuje, że w dniu 29.07.2011r.. do spółki wpłynęło zawiadomienie spółki FARTPOL Holdings Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze w trybie art. 69 ust. 1 pkt. 2) w zw. z art. 69a ust. 1 pkt. 3) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.) o pośrednim zbyciu akcji Emitenta.

W wyniku utraty przez FARTPOL Holdings Limited statusu podmiotu dominującego w rozumieniu art. 4 pkt. 14 ustawy o ofercie wobec spółki FON S.A. w Płocku będącej jednocześnie akcjonariuszem Emitenta, której kapitał został podwyższony do kwoty 33.600.000zł poprzez emisję akcji serii K, w której to emisji FARTPOL Holdings Limited nie brał udziału, FARTPOL Holdings Limited pośrednio zbył 28.125.000 akcji Emitenta która to ilość stanowi 12,50 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do oddania 28.125.000 głosów stanowiących 12,50 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Akcjonariusz FARTPOL Holdings Limited poinformował, że pośrednie zbycie akcji Emitenta nastąpiło w wyniku utraty statusu podmiotu dominującego wobec spółki FON S.A. co było skutkiem podwyższenia jej kapitału zakładowego.

FARTPOL Holdings Limited poinformował, że aktualnie ani pośrednio i bezpośrednio nie posiada akcji Emitenta.

Ponadto FARTPOL Holdings Limited poinformował , że w ciągu najbliższych 12 miesięcy nie wyklucza bezpośredniego oraz pośredniego zmniejszenia lub zwiększenia swojego zaangażowania w spółkę Emitenta oraz, że inne podmioty od niej zależne nie posiadają akcji Emitenta i że nie zawierało żadnych porozumień ani umów, których przedmiotem było by przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu.

Podstawa Prawna:
Art. 70 ust. 1 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.)

Cytat:
Zarząd FON ECOLOGY S.A. z siedzibą w Płocku informuje, że w dniu 29.07.2011r.. do spółki wpłynęło zawiadomienie spółki FARTPOL Holdings Limited z siedzibą w Larnace na Cyprze w trybie art. 69 ust. 1 pkt. 2) w zw. z art. 69a ust. 1 pkt. 3) ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 r. (Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z poźn. zm.) o pośrednim zbyciu akcji Emitenta.

W wyniku utraty przez FARTPOL Holdings Limited statusu podmiotu dominującego w rozumieniu art. 4 pkt. 14 ustawy o ofercie , wobec spółki FON S.A. w Płocku będącej jednocześnie akcjonariuszem Emitenta której kapitał został podwyższony do kwoty 33.600.000zł poprzez emisję akcji serii K , w której to emisji FARTPOL Holdings Limited nie brał udziału , FARTPOL Holdings Limited pośrednio zbył 12.204.828 akcji Emitenta która to ilość stanowi 42,09 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i uprawnia do oddania 12.204.828 głosów stanowiących 42,09 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Akcjonariusz FARTPOL Holdings Limited poinformował, że pośrednie zbycie akcji Emitenta nastąpiło w wyniku utraty statusu podmiotu dominującego wobec spółki FON S.A. co było skutkiem podwyższenia jej kapitału zakładowego.

FARTPOL Holdings Limited poinformował , że aktualnie ani pośrednio i bezpośrednio nie posiada akcji Emitenta.

Rewelacja, wszystko z jednego szablonu, zmieniają się tylko nazwy i liczby :D

Najbardziej podoba mi się nazwa funduszu FART-POL :D
The recovery in profitability has been amazing following the reorganization, leaving Barings to conclude that it was not actually terribly difficult to make money in the securities market.
Frog
Wysłane: 30 lipca 2011 08:37:48
Podobno na ESPI serwery już nie wytrzymują działalności Patrowicza.
Ponieważ ten "przedsiębiorca" nadal rozwija swój core business, rozważana jest ich wymiana na bardziej wydajne.
bankrucik
Stopień: Kaznodzieja
Wpisów: 2 699
Wysłane: 31 lipca 2011 21:20:05
Abner1984 napisał(a):
Platinium...

no tam różnych ludzi można spotkać, dużo ludzi z branży finansowej można spotkać i trochę łowiących modelek:-)) ale PREZESA tam nie widziałem ( byłem moze 3 razy może dlatego )
Pogromca bajkopisarzy giełdowych:-)))

teraz również na twitter.com
Edytowany: 31 lipca 2011 21:22
Abner1984
Wysłane: 16 sierpnia 2011 11:47:46
Tymczasem dziś Don Patro i jego "Imperium kontratakuje"blackeye ...

Coś czuję że będzie ładna "zabawa" na urlopy.pl...king
Mój Portfel

3citrony
Stopień: Elokwentny
Wpisów: 200
Wysłane: 18 sierpnia 2011 09:07:09
po kilku dniach mam wrażenie, że odwieszą te urlopy. w końcu 37% to nie jest na NC coś nadzwyczajnego... chyba współczuję kupującym, ale warto poobserwować co się będzie działo, chociażby ku przestrodze na przyszłość
Użytkownicy przeglądający ten wątek
Gość

Skocz do forum
idź do strony: << < 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 > >>