pixelg
Analiza techniczna spółek giełdowych - notowania, wykresy, kursy

Analiza techniczna - analizuj wykresy spółek giełdowych

Dostępne na tej stronie narzędzie umożliwia analizę wykresów cenowych polskich spółek i indeksów. Korzystanie z tego modułu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga zakładania konta w portalu. Klikając przycisk "Eksportuj analizę" można szybko wygenerować link do analizy, który następnie można zamieścić na blogu lub forum dyskusyjnym. Przycisk "Pokaż filtr spółek" pozwala na rozwinięcie listy indeksów, która ułatwia wyszukiwanie silnych sektorów, a następnie przeglądanie wykresów spółek wchodzących w ich skład. Pracę ułatwia również tryb pełnoekranowy. Poradnik dotyczący korzystania z narzędzia można znaleźć >> tutaj

Ważne:Jeśli zauważasz rozbieżność kształtu wykresów w StockWatch.pl i w innych serwisach, prawdopodobnie wynika to z faktu przeliczania przez nas wartości dywidend, scaleń i podziałów akcji. Brak korekt np. o wartość dywidendy skutkuje pojawianiem się na wykresach luk spadkowych, które utrudniają analizę techniczną oraz poprawną ocenę notowań.

Ważne2:Jeżeli na grafice z zapisaną analizą brakuje części wykresu, sprawdź swoje ustawienia ekranu w Windows. Pole "Skala i układ" powinno być ustawione na wartość 100%. Systemowe skalowanie elementów powoduje błędy w zapisie analiz do pliku.

Ważne3:Przyciski z chmurą służą do zapisywania różnych ustawień wykresów. Do chmury możesz zapisać również kreski narysowane dla konkretnej spółki, np. linie trendu i wsparcia, jednak aby w przyszłości je odczytać je z chmury, musisz najpierw wczytać wykres tej spółki.

Wykresy od TradingView
Wykresy w StockWatch.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy