Analiza techniczna spółek giełdowych - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Analiza techniczna

Dostępne na tej stronie narzędzie umożliwia analizę wykresów cenowych polskich spółek i indeksów. Korzystanie z tego modułu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga zakładania konta w portalu. Klikając przycisk "Eksportuj analizę" można szybko wygenerować link do analizy, który następnie można zamieścić na blogu lub forum dyskusyjnym. Przycisk "Pokaż filtr spółek" pozwala na rozwinięcie listy indeksów, która ułatwia wyszukiwanie silnych sektorów, a następnie przeglądanie wykresów spółek wchodzących w ich skład. Pracę ułatwia również tryb pełnoekranowy.

Ważne: Jeśli zauważasz rozbieżność kształtu wykresów w StockWatch.pl i w innych serwisach, prawdopodobnie wynika to z faktu przeliczania przez nas wartości dywidend, scaleń i podziałów akcji. Brak korekt np. o wartość dywidendy skutkuje pojawianiem się na wykresach luk spadkowych, które utrudniają analizę techniczną oraz poprawną ocenę notowań.

Wykresy od TradingView
Wykresy w StockWatch.pl są korygowane o operacje takie jak dywidendy, scalenia i podziały akcji

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Relacje inwestorskie