pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Marek Borzestowski, prezes NanoGroup - start 22 października o 11:00

  Marek Borzestowski, prezes NanoGroup - start 22 października o 11:00

  Zapraszamy na prezentację inwestorską iraz czat z Markiem Borzestowskim, prezesem NanoGroup SA, który rozpocznie się 22 października o godz. 11:00. Tematem spotkania będzie omówienie planów związanych z publiczną emisją akcji serii H i perspektyw spółki na przyszłość.

  NanoGroup to organizacja typu Research & Development, która skupia się na rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań bio- i nanotechnologicznych, które są wykorzystywane w technologiach z obszaru zdrowia.

  Spółka rozwinęła i opatentowała m.in. innowacyjne rozwiązania technologiczne umożliwiające zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa dobrze znanych składników aktywnych (API).

  W skład NanoGroup SA wchodzą spółki zależne: NanoVelos SA i NanoSanguis SA, rozwijające kilka zaawansowanych projektów biotechnologicznych, m.in.:
  • POLEPI – lek na raka jajnika, pierwszy z serii leków onkologicznych opartych o opatentowaną globalnie technologię nanoleku.
  • KidneyOX i NanOX – urządzenie medyczne i płyn perfuzyjny pozwalające przechowywać organy do 5 dni w warunkach fizjologicznych, dzięki czemu mogą regenerować się w okresie przechowywania.
  • Maseczka ochronna z powłoką biobójczą - pierwsza w Europie maseczka, wykorzystująca innowacyjną technologię, zwiększającą - w porównaniu z tradycyjnymi maseczkami - ochronę przed bakteriami i wirusami.
 • Tomasz Kałuziak, dyrektor ds. relacji inwestorskich i rozwoju KRUK SA - start 20 października o 11:00
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Tomasz Kałuziak, dyrektor ds. relacji inwestorskich i rozwoju KRUK SA - start 20 października o 11:00

  Zapraszamy na czat z zespołem Relacji Inwestorskich Kruk SA, który rozpocznie się we wtorek 20 października o godz. 11:00

  Skup akcji KRUK SA w ramach wypłaty dochodu dla akcjonariuszy za rok 2019.

  Co inwestor powinien wiedzieć, by sprzedać akcje w Ofercie?

  Odwiedziłeś stronę relacji inwestorskich KRUKa i nadal masz wątpliwości jak działa skup? Masz dodatkowe pytania odnośnie oferty, zapisów i zasad redukcji? zapraszamy na czat z zespołem Relacji Inwestorskich spółki.

 • Przemysław Błaszczyk, prezes Artifex Mundi: Wróciliśmy na ścieżkę wzrostu
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Przemysław Błaszczyk, prezes Artifex Mundi: Wróciliśmy na ścieżkę wzrostu

  Zapraszamy na czat z Przemysławem Błaszczykiem, prezesem Artifex Mundi S.A., które rozpocznie się 16 października o godz. 12:00. Tematem spotkania będzie podsumowanie wyników i dokonań spółki ostatnich miesięcy oraz omówienie planów i perspektyw spółki na przyszłość.

  Artifex Mundi S.A. to wiodący wydawca oraz producent gier, obecny na rynku od 2007 r. Do tej pory spółka wprowadziła do sprzedaży ponad 90 gier, dostępnych na komputerach, konsolach oraz urządzeniach mobilnych. Artifex Mundi jest jednym z globalnych liderów w segmencie gier typu HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure).

 • Cezary Kozanecki, prezes Synektik oraz Dariusz Korecki, wiceprezes: Robotyka medyczna to jeden z naszych priorytetów. Pracujemy nad rozszerzeniem oferty w tym obszarze
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Cezary Kozanecki, prezes Synektik oraz Dariusz Korecki, wiceprezes: Robotyka medyczna to jeden z naszych priorytetów. Pracujemy nad rozszerzeniem oferty w tym obszarze

  W środę 14 października o godz. 10:30 zapraszamy na czat z Cezarym Kozaneckim, prezesem Synektik SA oraz Dariuszem Koreckim, wiceprezesem spółki. Zachęcamy także do zapoznania się z prezentację inwestorską, która zostanie opublikowana przed czatem. Tematem spotkania będzie podsumowanie wyników i dokonań spółki ostatnich miesięcy oraz omówienie planów i perspektyw spółki na przyszłość.

  Synektik jest wiodącym producentem zaawansowanych produktów radiofarmaceutycznych oraz rozwiązań informatycznych, dostawcą usług serwisowo-pomiarowych oraz dystrybutorem innowacyjnych urządzeń medycznych, stosowanych w diagnostyce oraz terapii, w dziedzinach onkologii, kardiologii i neurologii.

  W ramach segmentu dystrybucji urządzeń medycznych Spółka współpracuje z kilkunastoma globalnymi producentami wyrobów diagnostycznych oraz terapeutycznych. Od 2018 r. Synektik jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę innowacyjnych systemów robotycznych dla chirurgii da Vinci. Synektik jest liderem polskiego rynku radiofarmaceutyków oraz jedynym dostawcą najbardziej zaawansowanych radioznaczników (tzw. specjalnych) w Polsce. Spółka pracuje nad innowacyjnymi radiofarmaceutykami, z których kluczowym jest kardioznacznik - radiofarmaceutyk do diagnostyki choroby wieńcowej o globalnym potencjale, którego rozwój jest obecnie na etapie badań klinicznych.

 • Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels SA: Fani gatunków gier, które tworzymy, to nie tylko posiadacze konsol Nintendo Switch
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels SA: Fani gatunków gier, które tworzymy, to nie tylko posiadacze konsol Nintendo Switch

  Zapraszamy na prezentację inwestorską oraz czat z Krzysztofem Królem, wiceprezesem 7Levels SA, które odbędą się 1 października o godz. 13:00. Tematem spotkania będzie podsumowanie ostatnich miesięcy oraz przybliżenie najnowszych planów spółki.

  7Levels to krakowski producent i wydawca gier, który działa od 2014 r. tworząc nie tylko autorskie projekty, ale także służąc pomocą innym, mniejszym studiom, realizując ich pomysły, portując ich produkcje i wydając je na Nintendo Switch. Dotychczas spółka wydała 3 własne gry na konsolę Nintendo Switch - Castle of Heart, Jet Kave Adventure oraz Destrobots. Obecnie kontynuuje prace nad nowym oryginalnym projektem. Dodatkowo w planach studio jest poszerzenie rynku zbytu o nowe platformy: Xbox, PC a w przyszłości także PlayStation. Pierwszą grą 7Levels, która pojawi się na PC oraz konsolach Microsoft Xbox będzie Jet Kave Adventure, a jej premiera na tych urządzeniach przewidziana jest jeszcze w czwartym kwartale 2020 roku.

  Spółka otrzymała także dofinansowanie NCBR na projekt zatytułowany „Innowacyjny system do półautomatycznego tworzenia poziomów do gier platformowych”. Kwota dofinansowania wynosi ponad 1,6 mln zł, a narzędzie posłuży do optymalizacji oraz skrócenia czasu prac nad tworzonymi obecnie i w przyszłości projektami. 7Levels jest notowane na rynku NewConnect od 2018 r.

  W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

 • Leszek Krajewski, PunkPirates SA: Realizujemy zupełnie nową strategię i budujemy wartość spółki w nowym modelu biznesowym
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Leszek Krajewski, PunkPirates SA: Realizujemy zupełnie nową strategię i budujemy wartość spółki w nowym modelu biznesowym

  W poniedziałek, 21 września, o godz. 11.00 zapraszamy na prezentację oraz czat inwestorski z Leszkiem Krajewskim, członkiem zarządu ds. rozwoju PunkPirates SA. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie strategia dotycząca produkcji gier VR, a także plany wydawnicze na najbliższą przyszłość.

  PunkPirates to obecnie jedyna spółka z rynku głównego GPW specjalizująca się w produkcji i wydawaniu gier VR. Spółka wydała dotychczas trzy gry z serii Escape Room VR, ponadto w przygotowaniu ma cztery kolejne tytuły, z czego dwa powinny mieć premierę jeszcze w tym roku. Najbliższa gra – DANGER! COVID-19 – ukaże się już pod koniec września. Gracz wcieli się w niej w rolę naukowca, który jako pierwszy odkrywa zagrożenie wycieku groźnego wirusa poza mury laboratorium i musi jak najszybciej powstrzymać narastające niebezpieczeństwo pandemii.

  Rynek gier rozszerzonej rzeczywistości jest ciągle młodym, ale dynamicznie rosnącym segmentem branży gamingowej. Wg analiz IMARC Group wartość tego rynku wyniosła w 2019 roku ok. 13 mld USD, a prognozowany wzrost do roku 2025 ma wynieść ok. 25% rocznie. Wzrost ten jest napędzany zarówno rosnącą i bardziej przystępną bazą sprzętową, jak i rosnącą liczbą wydawanych gier VR.

  W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

 • Zarząd Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka: W okresie pandemii zwiększyliśmy nasze udziały rynkowe i utrzymaliśmy pozycję lidera
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Zarząd Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka: W okresie pandemii zwiększyliśmy nasze udziały rynkowe i utrzymaliśmy pozycję lidera

  W czwartek, 17 września 2020 roku o godz. 12:30 odbędzie się czat inwestorski z zarządem Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka: Piotrem Mikrutem, prezesem zarządu, Joanną Wróbel-Lipą, wiceprezesem zarządu, dyrektorem ds. handlowych oraz Witoldem Waśko, wiceprezesem zarządu, dyrektorem ds. ekonomicznych (CFO). Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za I półrocze 2020 roku.

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w grupie kapitałowej Śnieżka, która jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi.

  Od 2003 r. akcje FFiL Śnieżka są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a spółka regularnie wypłaca akcjonariuszom dywidendę z wypracowanych zysków.

  Kluczowe marki FFiL Śnieżka SA to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo-Tech, Beston i Rafil, a także popularne na węgierskim rynku marki z portfolio spółki zależnej, Poli-Farbe Vegyipari Kft,: Platinum, Inntaler, Cellkolor i Boróka.

  We wszystkich spółkach należących do grupy kapitałowej Śnieżka jest zatrudnionych ok. 1.400 pracowników, a zlokalizowane w czterech krajach (Polska, Węgry, Ukraina i Białoruś) fabryki wytwarzają rocznie około 190 mln kg różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Grupa działa aktywnie na 15 rynkach zagranicznych.

  >>>Więcej o biznesie i sytuacji fundamentalnej Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka przeczytasz w analizie StockWatch.pl
 • Tomasz Strzałkowski, prezes i Piotr Strzałkowski, wiceprezes Duality SA: Mamy ambicję zbudowania szerokiego portfolio, żeby każdy fan gier wideo mógł znaleźć coś dla siebie
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Tomasz Strzałkowski, prezes i Piotr Strzałkowski, wiceprezes Duality SA: Mamy ambicję zbudowania szerokiego portfolio, żeby każdy fan gier wideo mógł znaleźć coś dla siebie

  W środę 16 września o godz. 12:00 zapraszamy na czat inwestorski z Tomaszem Strzałkowskim, prezesem Duality SA i Piotrem Strzałkowskim, wiceprezesem zarządu. Tematem spotkania będzie debiut spółki na NewConnect oraz plany wydawnicze na najbliższe kwartały.

  Studio Duality Games rozpoczęło działalność w branży gier komputerowych w 2017 roku. Spółka została utworzona przez weteranów branży gamingowej i jest związana z grupą PlayWay. W kilkunastoosobowym zespole pracują deweloperzy z doświadczeniem zdobytym w takich studiach, jak People Can Fly, Flying Wild Hogs czy Platige Image. Strategia spółki zakłada produkcję, wydawanie i dystrybucję gier o zróżnicowanym klimacie i stylu. Wiodącym tytułem spółki jest utrzymana w stylistyce horroru gra Unholy, której premiera planowana jest na rok 2021. Duality pracuje obecnie nad pięcioma projektami, z których dwa planuje wydać jeszcze w 2020 roku. Spółka zakłada także rozwijanie działu wydawniczego.

 
1/31 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +140,78% +28 156,85 zł 48 156,85 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
CYFRPLSAT 2020-10-22 0,35 1,28%
MAKARONPL 2020-10-23 0,25 4,13%
KREC 2020-10-28 0,20 2,47%
TORPOL 2020-10-30 0,90 6,08%
EUROTAX 2020-10-30 0,10 2,60%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy