Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA

  W czwartek, 30 marca 2017 r. o godzinie 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami Zarządu CD PROJEKT S.A.: Adamem Kicińskim, Prezesem Spółki i Piotrem Nielubowiczem, Wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych Spółki za 2016 r.

  Grupa Kapitałowa CD PROJEKT działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo. Grupa prowadzi działalność operacyjną w dwóch kluczowych segmentach – CD PROJEKT RED i GOG.com. Produkcja gier komputerowych realizowana jest przez studio CD PROJEKT RED, dewelopera gier wideo z gatunku RPG znanego przez fanów gier na całym świecie dzięki Wiedźminowi - trylogii opartej na powieści Andrzeja Sapkowskiego. W 2016 r. Spółka wydała drugie rozszerzenie do Wiedźmina 3: Dziki Gon - Krew i Wino oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku zawierającej podstawową wersję gry, 2 rozszerzenia oraz 16 darmowych DLC.

  Obecnie CD PROJEKT RED koncentruje się na pracach nad ogłoszonymi już projektami - GWINTEM: Wiedźmińską Grą Karcianą, sieciową grą F2P (Free to Play) z opcjonalnymi mikropłatnościami oraz nad grą Cyberpunk 2077.

  Segment GOG.com w Grupie Kapitałowej CD PROJEKT odpowiada działalności prowadzonej w ramach serwisu GOG.com – jednej z najpopularniejszych na świecie platform globalnej cyfrowej dystrybucji.

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W środę 22 marca o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony rok 2016 i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie.

  SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach.

  Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje kilka kanałów dystrybucji takich jak internet, call center czy też współpraca z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl

 • Marcin R. Kiepas - główny analityk Fundacji FxCuffs
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin R. Kiepas - główny analityk Fundacji FxCuffs

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Marcinem Kiepasem, który odbędzie się 14 marca, o godz. 11:30.

  Tematem rozmowy będzie aktualna sytuacja na rynkach finansowych, to gdzie zmierzają giełdy, główne waluty i surowce. Co w najbliższym czasie będzie absorbować uwagę inwestorów i gdzie powinni oni szukać okazji inwestycyjnych.

  Od prawie 20 lat związany z rynkami finansowymi (głównie rynkiem walutowym). W tym od 15 lat zawodowo. Jako analityk walutowy pracował m.in. w X-Trade Brokers i Admiral Markets. Obecnie związany z Fundacją FxCuffs i portalem macroNEXT.

  W swoich analizach łączy elementy analizy technicznej i fundamentalnej. I jakkolwiek zajmuje się prognozowaniem trendów, danych makroekonomicznych i przewidywaniem innych wydarzeń mogących mieć wpływ na decyzje inwestorów, to jako najskuteczniejszą metodę wygrania z rynkiem uważa podążanie za trendem.

  Z Marcinem Kiepasem będzie można również spotkać się osobiście podczas marcowej konferencji FxCuffs w Krakowie.

  >> Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie fundacji

 • Krzysztof Borusowski - prezes BEST
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Borusowski - prezes BEST

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Krzysztofem Borusowskim, prezesem BEST SA, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 6 marca, o godz. 12:00. Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy BEST związane z trwającą publiczną ofertą obligacji serii R3 o łącznej wartości 60 mln zł. Zapisy na papiery dłużne przyjmowane są w dniach 2-16 marca, przy czym termin zapisów może zostać skrócony, jeśli popyt przekroczy wartość oferty.

  >> Więcej informacji o emisji znajduje się na stronie spółki

  BEST SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 r., specjalizującą się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa BEST aktywnie inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie – na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe.

  Łączna wartość nominalna zarządzanych przez BEST wierzytelności własnych oraz należących do innych podmiotów wynosi ponad 11 mld zł (stan na 30 września 2016 r.).

  W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2016 r. Grupa BEST wypracowała prawie 69 mln zł zysku netto przy przychodach operacyjnych wynoszących blisko 167 mln zł. Oznacza to wzrost o odpowiednio 11% i 64% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 • Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis SA

  W poniedziałek 27 lutego 2017 r., o godz. 10:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA: Ireneuszem Węgłowskim, wiceprezesem spółki oraz Marcinem Szewczykowskim, CFO. Tematem spotkania będzie omówienie wyników za 2016 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca prawie 20 000 pokoi w ponad 115 obiektach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA

  W czwartek, 23 lutego o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz perspektywami jej rozwoju w kontekście opublikowanych wyników za IV kwartał 2016 roku.

  Spółka specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są technologie SAP – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty SAP na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost. IV kwartał 2016 podsumowujący cały ubiegły rok ujawnia kolejny skokowy wzrost Spółki.

  >> Raport okresowy KBJ S.A. za IV kwartał 2016 roku opublikowany 9 lutego znajdziesz tutaj

 • Robert Brzozowski - prezes zarządu Unimot
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Robert Brzozowski - prezes zarządu Unimot

  We wtorek, 14 lutego, o godz. 14:00 rozpocznie się czat inwestorski z Robertem Brzozowskim, prezesem spółki UNIMOT. Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy UNIMOT i publiczna oferta akcji spółki. Zapisy na akcje w transzy inwestorów indywidualnych przyjmowane są od 10 do 21 lutego br. Spółka planuje pozyskać w ramach oferty publicznej 85 mln zł.

  Celem UNIMOT jest wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym GPW i tym samym przeniesienie notowań z NewConnect na rynek GPW.

  >> Szczegóły oferty i prospekt emisyjny znajdziesz tutaj
  >> Skonsolidowany raport za IV kwartał 2016 r. opublikowany 13 lutego znajdziesz tutaj

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W czwartek 24 listopada o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony trzeci kwartał 2016 roku i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie.

  SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach.

  Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje kilka kanałów dystrybucji takich jak internet, call center czy też współpraca z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl

 
1/16 
   

logo Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
logo

Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanieoff Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3c

Wyceny Wartości Wewnętrznej

Szacunkowe wyceny fundamentalne spółek giełdowych trzynastoma metodami.

Skaner Fundamentalny

Przykłady wyszukiwania spółek:

 • Zadłużenie większe od 80% - znaleziono 64
 • ROE większe od 30% - znaleziono 28
 • Free float mniejszy od 20% - znaleziono 128

Dane aktualne na 25.04.2017

AD.bx ad3d