pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Czat: Jacek Wyszyński - prezes Pyramid Games - start 14 sierpnia o 12:00
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat: Jacek Wyszyński - prezes Pyramid Games - start 14 sierpnia o 12:00

  W piątek, 14 sierpnia o godz. 12:00 zapraszamy na prezentację oraz czat inwestorski z Jackiem Wyszyńskim, prezesem Pyramid Games. Tematem spotkania będzie debiut spółki na NewConnect, bieżąca sytuacja studia oraz plany wydawnicze na najbliższe kwartały.

  Pyramid Games jest stajnią produkcyjną skupiającą w jednym biurze ponad 40 deweloperów produkujących (oprócz projektów autorskich) również gry na zlecenie takich spółek, jak Ultimate Games, Gaming Factory czy PlayWay (który jest znaczącym akcjonariuszem spółki).

  Studio tworzone jest przez pasjonatów gier, nauki i science-fiction, które to pasje przelewane są we flagowe projekty spółki. Siedziba studia mieści się w Lublinie. Do czołowych projektów Spółki należą Occupy Mars, Rover Mechanic Simulator oraz Dinosaur Fossil Hunter, a lista chętnych na zakup jej gier (tzw. wishlist) na platformie Steam przekroczyła 290 tys. szt.

  Prezentacja na żywo rozpocznie się o 12:00. Już można zadawać pytania, na które nasz Gość zacznie odpowiadać po jej zakończeniu.
  W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja będzie dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

 • Dawid Wójcicki - prezes Voicetel Communications: Wychodzimy z wieku młodzieńczego, stajemy się dojrzałym i dobrze zaplanowanym biznesem
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Dawid Wójcicki - prezes Voicetel Communications: Wychodzimy z wieku młodzieńczego, stajemy się dojrzałym i dobrze zaplanowanym biznesem

  „Od Voicetel do Vee” - zapraszamy na krótką prezentację inwestorską oraz czat z Dawidem Wójcickim - założycielem i CEO spółki Voicetel Communications SA. To już w środę, 29 lipca o godz. 12:00. Tematem spotkania będzie m.in. omówienie planów spółki na najbliższe kwartały oraz pokazanie, jak COVID-19 wpłynął na przyspieszenie jej wzrostu.

  Voicetel, który już wkrótce po rebrandingu przeobrazi się w Vee, to technologiczny lider branży Conversational AI, działający na rynku hostów głosowych, czyli voicebotów nowej generacji. Spółka od 2012 r. rozwija technologie umożliwiające całkowitą automatyzację głosowej obsługi klienta w formie nieliniowego, swobodnego dialogu. Zgodnie z założeniem, że to maszyna powinna „uczyć się” człowieka, a nie odwrotnie. Strategią Voicetela na najbliższe lata jest m.in. udostępnienie Vee Host™ – pudełkowego rozwiązania SaaS, bazującego na technologii automatycznego dialogu głosowego – setkom tysięcy firm w Polsce, a następnie w całej Europie i na świecie.

  Spółce zaufały już takie firmy jak Santander Consumer Bank Polska, Blue Media czy Credit Agricole. Tylko w samym Q2 2020 wskaźnik MPC dla Voicetela (Minutes of Processed Conversations, mierzący miesięczną liczbę minut rozmów realizowanych przez hosty spółki na rzecz klientów biznesowych) wyniósł średnio 195 tys. minut, co oznacza wzrost w relacji do średniej z Q1 2020 r. o 103 %.

 • Michał Gardeła, prezes zarządu Moonlit SA: Skoncentrowaliśmy się na projektach wyróżniających się wysokim potencjałem sprzedażowym
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Michał Gardeła, prezes zarządu Moonlit SA: Skoncentrowaliśmy się na projektach wyróżniających się wysokim potencjałem sprzedażowym

  Zapraszamy na prezentację inwestorską oraz czat z Michałem Gardełą, prezesem Moonlit SA, które odbędą się czwartek 16 lipca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie omówienie obecnej sytuacji spółki oraz jej dalszych planów.

  Moonlit SA jest producentem gier specjalizującym się w tworzeniu tytułów z gatunku symulatorów. Dotychczasowe działania pozwoliły spółce na wykształcenie dokładnej wizji studia, w której najważniejsze są projekty z olbrzymim potencjałem sprzedażowym. Moonlit, który wcześniej prowadził jednocześnie wiele szeroko zakrojonych działań, skupia się obecnie na dwóch flagowych projektach - grach Dog Trainer oraz Model Builder. Produkcja skierowana do miłośników modelarstwa zadebiutuje jeszcze w czwartym kwartale bieżącego roku, natomiast premiera symulatora trenera psów zaplanowana została na 2022 r. Obydwa tytuły zostały zapowiedziane na komputery osobiste, konsole i hełmy VR. Od czerwca 2019 r. spółka jest notowana na rynku NewConnect.

 • Radosław Solan, wiceprezes Milton Essex: Chcielibyśmy osiągać pierwsze przychody w 2022 roku
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Radosław Solan, wiceprezes Milton Essex: Chcielibyśmy osiągać pierwsze przychody w 2022 roku

  Zapraszamy na prezentację inwestorską oraz czat z Radosławem Solanem, wiceprezesem Milton Essex SA, które odbędą się w poniedziałek 6 lipca o godz. 13:30. Tematem spotkania będzie omówienie planów związanych z wznowieniem publicznej emisji akcji serii L.

  Milton Essex SA jest spółką z sektora med-tech specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych systemów medycznych wykorzystujących sztuczną inteligencję, optoelektronikę i termodynamikę. Spółka prowadzi badania i gromadzi ponad dwadzieścia lat doświadczeń badaczy, które pozwoliły na opracowanie innowacyjnego systemu diagnostycznego SkinSense™. Produkt ten służy do zautomatyzowanego odczytu wyników skórnych testów alergicznych i cechuje się zgodnością ze wszystkimi obecnymi na rynku zestawami do wykonywania skórnych testów alergicznych.

  Na jego podstawie rozpoczęto też projektowanie systemu FaceCov™, czyli autorskiego projektu skanera do wykrywania symptomów temperaturowych zarażenia czynnikami infekcyjnymi, który wykorzystuje zastosowaną technikę pomiarową i będzie urządzeniem dedykowanym jedynie do pomiaru temperatury ciała człowieka.

 • Marcin Marzęcki, prezes zarządu GK Kool2Play SA: Tworzenie jakościowych gier to inwestycja, która może generować pokaźne zyski nawet przez 5 lat
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin Marzęcki, prezes zarządu GK Kool2Play SA: Tworzenie jakościowych gier to inwestycja, która może generować pokaźne zyski nawet przez 5 lat

  W środę, 1. lipca o godz. 11.00 zapraszamy na prezentację inwestorską oraz czat z Marcinem Marzęckim, prezesem zarządu GK Kool2Play SA. Tematem spotkania będzie omówienie planów związanych z publiczną emisją akcji serii D.

  Kool2Play to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem. Spółka od 5 lat tworzy własne produkcje, stale zwiększając skalę realizowanych projektów. Strategia firmy opiera się na tworzeniu gier wysokiej jakości - silnych marek, które będą odznaczały się długim okresem monetyzacji. W skład Grupy Kapitałowej wchodzi również najbardziej doświadczona agencja PR gamingowego w Polsce – Kool Things. Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z potentatami światowego sektora rozrywki elektronicznej GK Kool2Play S.A. posiada know how potrzebny do odpowiedniego promowania swoich tytułów.

  Spółka zapowiada na trzeci kwartał Early Access pierwszej gry – Uragun. Planowany debiut na NewConnect odbędzie się tuż przed premierą tej gry.

 • Piotr Krupa: Kryzys 2007/2008 przyczynił się do naszego wzrostu. Możliwe, że tak będzie i tym razem
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa: Kryzys 2007/2008 przyczynił się do naszego wzrostu. Możliwe, że tak będzie i tym razem

  We wtorek 2 czerwca br. o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem KRUK SA. Tematem rozmowy będzie omówienie wyników po pierwszym kwartale 2020.

  KRUK jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2015 roku KRUK założył spółki we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku. W 2019 roku KRUK przejął działającą na rynku pożyczek konsumenckich firmę Wonga.

 • Grupa Azoty: Mamy potwierdzone pełne finansowanie Projektu Polimery. Instalacja ruszy w 2022 r.
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty: Mamy potwierdzone pełne finansowanie Projektu Polimery. Instalacja ruszy w 2022 r.

  W poniedziałek 1 czerwca o godz. 14:00 odbędzie się czat z Pawłem Łapińskim, wiceprezesem zarządu Grupy Azoty SA oraz Markiem Czyżem, wiceprezesem zarządu Grupy Azoty Polyolefins SA. Tematami spotkania będą wyniki spółek z Grupy Azoty po I kwartale 2020 roku oraz projekt „Polimery Police”.

  Grupa Azoty jest jedną z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecną w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw konstrukcyjnych, a także produktów OXO i melaminy. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstała największa w Polsce i jedna ze znaczących w Unii Europejskiej grup chemicznych. W 2018 roku Grupa Azoty nabyła 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH (obecnie COMPO EXPERT Holding GmbH) w Niemczech. Grupa COMPO EXPERT jest producentem nawozów specjalistycznych o wysokiej wartości dodanej, o zasięgu globalnym sprzedającym swoje produkty do blisko 100 krajów.

  Grupa Azoty Polyolefins SA jest spółką celową Grupy Kapitałowej Grupa Azoty odpowiedzialną za realizację projektu „Polimery Police” - jedną z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle, polegającą na budowie zintegrowanego kompleksu petrochemicznego. Projekt przewiduje wybudowanie dwóch produkcyjnych instalacji: do wytwarzania propylenu w procesie odwodornienia propanu („PDH”) - 429 tys. ton rocznie oraz do wytwarzania polipropylenu z propylenu – 437 tys. ton rocznie. Ponadto w zakresie projektu znalazła się budowa terminalu przeładunkowo-magazynowego (gazoportu), zdolnego przyjąć do 500 tys. ton propanu rocznie, infrastruktury logistycznej i instalacji pomocniczych.

 • Bartosz Knop, prezes Balticus SA: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartosz Knop, prezes Balticus SA: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera

  W piątek 29 maja 2020 r. o godzinie 12:00 odbędzie się czat inwestorski z Bartoszem Knop, prezesem Balticus SA, twórcą polskiej marki zegarków. Tematami rozmowy będą dotychczasowe osiągnięcia spółki, emisja akcji na platformie crowdfundingowej Bessfund.pl oraz dalsze plany rozwojowe.

  Spółka pod nazwą Balticus SA powstała w lutym 2020 r. Wcześniej działalność była prowadzona przez założyciela spółki w formie jednoosobowej działalności gospodarczej przez ponad 5 lat. Przedsiębiorstwo zostało w całości wniesione aportem do nowo zawiązanej spółki akcyjnej. Podstawowym modelem działania spółki jest produkcja i sprzedaż zegarków Balticus zarówno we własnych kanałach e-commerce, jak i dostarczanie do sklepów specjalistycznych na całym świecie.

  Twórca marki, Bartosz Knop pochodzi z Władysławowa i to właśnie stąd nawiązanie do morza Bałtyckiego w nazwie marki. Powstanie pierwszego modelu wymagało 12 miesięcy pracy, i była to praca od podstaw, która pozwoliła nauczyć się wszystkiego. Od tego jakie podzespoły wybierać, przez współpracę z podwykonawcami, kończąc na budowaniu dystrybucji tej online jak i w stacjonarnych sklepach.

  >>> Szczegóły emisji znajdują się na stronie akcjebalticus.pl

 
1/28 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +142,22% +28 443,20 zł 48 443,20 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
LABOPRINT 2020-08-17 0,15 1,52%
INPRO 2020-08-17 0,15 3,02%
ATMGRUPA 2020-08-17 0,08 1,78%
ABAK 2020-08-20 0,08 4,17%
RONSON 2020-08-24 0,06 4,55%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy