Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Krzysztof Piech - kierownik Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain - start 10.00
  Możliwość zadawania pytań od: 27.02.2018, godziny 06:00

  Krzysztof Piech - kierownik Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain - start 10.00

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z profesorem Krzysztofem Piechem, który odbędzie się 27 lutego, o godz. 10:00. Tematami rozmowy będą technologia blockchain i inwestycje na rynku kryptowalut.

  Profesor Piech to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce związanych z technologią blockchain - profesor Uczelni Łazarskiego i Dyrektor Centrum Technologii Blockchain na tej uczelni, doktor habilitowany nauk ekonomicznych (SGH), kierownik Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain, prezes Instytutu Wiedzy i Innowacji, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, British Alumni Society i Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin.

 • Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis - Chcemy być postrzegani jako spółka wzrostowa i dywidendowa
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ireneusz Węgłowski i Marcin Szewczykowski - członkowie zarządu Orbis - Chcemy być postrzegani jako spółka wzrostowa i dywidendowa

  W czwartek 22 lutego 2018 r., o godz. 10:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA: Ireneuszem Węgłowskim, wiceprezesem spółki oraz Marcinem Szewczykowskim, CFO. Tematem spotkania będzie omówienie wyników za 2017 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 20 500 pokoi w 126 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

  Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - Emisja akcji to jedna z możliwości. Rozważamy różne scenariusze.
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - Emisja akcji to jedna z możliwości. Rozważamy różne scenariusze.

  W poniedziałek 19 lutego o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za IV kwartał 2017 r, w którym KBJ po raz kolejny prezentuje znaczący wzrost przychodów i zysku.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

 • Marcin R. Kiepas - analityk niezależny
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin R. Kiepas - analityk niezależny

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Marcinem Kiepasem, który odbędzie się 16 stycznia, o godz. 11:00. Tematem rozmowy będzie aktualna sytuacja na rynkach finansowych i prognozy na 2018 r. dla giełdy, głównych walut i surowców.

  Od prawie 20 lat związany z rynkami finansowymi (głównie rynkiem walutowym), w tym od 15 lat zawodowo. Jako analityk walutowy pracował m.in. w X-Trade Brokers i Admiral Markets. Obecnie analityk niezależny. W swoich analizach łączy elementy analizy technicznej i fundamentalnej. Zajmuje się prognozowaniem trendów, danych makroekonomicznych i przewidywaniem innych wydarzeń mogących mieć wpływ na decyzje inwestorów, ale jako najskuteczniejszą metodę wygrania z rynkiem uważa podążanie za trendem.

 • Bartosz Józefiak - Prezes Zarządu Skarbiec Holding oraz Ewa Radkowska-Świętoń - Prezes Zarządu Skarbiec TFI
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartosz Józefiak - Prezes Zarządu Skarbiec Holding oraz Ewa Radkowska-Świętoń - Prezes Zarządu Skarbiec TFI

  14 grudnia o godz. 12.00 gośćmi spotkania on-line z inwestorami będą: Bartosz Józefiak, Prezes Zarządu Skarbiec Holding SA oraz Ewa Radkowska-Świętoń, Prezes Zarządu Skarbiec TFI.

  Tematem rozmowy będą m.in. strategiczne kierunki rozwoju Grupy Skarbiec Holding do roku 2020, zakładające:

  – dwukrotny wzrost aktywów w funduszach skierowanych do szerokiego grona inwestorów

  – trzykrotne zwiększenie liczby segmentów produktowych

  – czterokrotne zwiększenie kanałów dotarcia do klienta

  a także wyniki Grupy w trzecim kwartale 2017 roku (pierwszym kwartale roku obrotowego 2017/2018) oraz bieżąca sytuacja i perspektywy rynku i branży funduszy inwestycyjnych.

  Skarbiec Holding S.A. jest akcjonariuszem wiodącego na rynku polskim towarzystwa funduszy inwestycyjnych – Skarbiec TFI S.A. Towarzystwo powstało w 1997 roku, jako piąte TFI w Polsce. W ciągu 20 lat Skarbiec wypracował swój własny styl prowadzenia działalności, który charakteryzuje się przede wszystkim innowacyjnością produktową oraz wysoką jakością wyników inwestycyjnych, potwierdzoną wielokrotnie przez niezależne instytucje. Skarbiec jest jednocześnie jednym z największych towarzystw niezależnych od jakiejkolwiek grupy bankowo-finansowej w Polsce. Skarbiec TFI jako pierwszy wprowadził na rynek kilkanaście innowacji produktowych - w tym pierwszy fundusz parasolowy, pierwszy fundusz inwestycyjny zamknięty czy pierwszy fundusz rynku pieniężnego.

  Towarzystwo było wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, w tym za innowacyjność oraz rentowność zarządzanych funduszy. W 2017 roku Skarbiec TFI SA zostało wybranym drugim najlepszym TFI w Polsce według gazety Rzeczpospolita.

  Wartość aktywów po zarządzaniem Skarbiec TFI wynosiła na koniec października 16,2 mld PLN. Aktywa funduszy skierowanych do szerokiego grona inwestorów (fundusze detaliczne) osiągnęły blisko 4 mld PLN (wzrost o 26% rok do roku) – jest to rekordowy poziom aktywów funduszy detalicznych w historii Skarbiec TFI. Na koniec października b.r. Skarbiec TFI zarządzał 43 funduszami i subfunduszami skierowanymi do szerokiego grona inwestorów oraz 10 funduszami dedykowanymi.

 • Bartosz Kazimierczuk – prezes Tower Investments - Jeszcze w tym roku chcemy zadebiutować na GPW
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartosz Kazimierczuk – prezes Tower Investments - Jeszcze w tym roku chcemy zadebiutować na GPW

  6 grudnia gościem czatu inwestorskiego w StockWatch.pl będzie Bartosz Kazimierczuk – prezes Tower Investments. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z ofertą publiczną spółki i planami przeniesienia (jeszcze w tym roku) akcji notowanych na NewConnect – wraz z akcjami nowej emisji – na główny parkiet GPW.

  Tower Investments opublikował prospekt emisyjny sporządzony w związku z ofertą publiczną do 500.000 nowo emitowanych akcji serii C. Na jego podstawie spółka zamierza również wprowadzić do obrotu na rynku regulowanym 121.329 akcji serii A, 250.250 akcji serii B oraz do 500.000 akcji serii C i do 500.000 praw do akcji serii C. Zapisy na akcje w transzy detalicznej zostaną przeprowadzone w dniach 8-13 grudnia, w transzy inwestorów instytucjonalnych w terminie 8-14 grudnia. Spółka oczekuje, że wpływy z emisji akcji wyniosą ok. 37,2 mln zł (netto). Pozyskane środki zostaną przeznaczone na nabycie kilku atrakcyjnych nieruchomości, co pozwoli deweloperowi na zwiększenie liczby realizowanych jednocześnie projektów. Funkcję oferującego pełni Dom Maklerski BOŚ SA.

  Grupa Tower Investments działa w branży deweloperskiej od 2005 roku. Spółka specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu „pod klucz”. Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN, pod której nazwa kryją się parki oraz galerie handlowe. Dotychczas powstały 4 obiekty: w Garwolinie, Łodzi, Płocku oraz City SHOPIN w Warszawie. Kolejne parki handlowe pod marką SHOPIN planowane są w Mrągowie, Tychach i Pleszewie.

  Pod koniec ubiegłego roku spółka podjęła decyzję o realizacji inwestycji usługowo-mieszkaniowych. Strategia dewelopera zakłada, że pierwszy tego typu projekt zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2020 roku. Tower Investments SA – spółka dominująca Grupy – od lipca 2016 roku notowana jest na rynku NewConnect.

 • Jarosław Orlikowski - Kredyt Inkaso - Oferujemy inwestorom atrakcyjne warunki inwestycji w obligacje
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Jarosław Orlikowski - Kredyt Inkaso - Oferujemy inwestorom atrakcyjne warunki inwestycji w obligacje

  W poniedziałek, 4 grudnia o godz. 12:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Kredyt Inkaso, panem Jarosławem Orlikowskim, p.o. Prezesa Zarządu. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z trwającą ofertą publiczną obligacji.

  Kredyt Inkaso w ramach serii PA01 oferuje oprocentowanie stałe w pierwszym okresie odsetkowym wynoszące 5,5 proc., a w następnych oprocentowanie bazujące na WIBOR 6M powiększonym o marżę 3,5 proc. Wypłata odsetek następować będzie półrocznie, a wykup nastąpi po czterech latach. Oferta zakłada opcję przedterminowego wykupu walorów przez emitenta po upływie trzech lat od daty emisji, w dniach płatności odsetek za szósty i siódmy okres odsetkowy. Zapisy na papiery dłużne można składać do 12 grudnia. Minimalny zapis wynosi 1000 zł. Funkcję oferującego pełni IPOPEMA Securities. Zapisy można składać w Expander Advisors oraz DM BOŚ. Przydział obligacji planowany jest 14 grudnia, a w styczniu 2018 r. walory mają zostać wprowadzone do obrotu na rynku Catalyst. Więcej informacji o trwającej ofercie publicznej obligacji Kredyt Inkaso znajdą Państwo na stronie: http://obligacje.kredytinkaso.pl/

  Kredyt Inkaso należy do czołówki firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce. Działa w pięciu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, tj. w Polsce (w 2001 r. pierwszy inwestor pakietów wierzytelności), Rosji, Rumunii, Bułgarii i Chorwacji. Od 2007 roku Kredyt Inkaso SA jest spółką notowaną na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Z optymizmem patrzymy na najbliższe kwartały
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Z optymizmem patrzymy na najbliższe kwartały

  W środę, 22 listopada 2017 roku o godz. 12:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty, panem Pawłem Łapińskim, Wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za finanse. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z wynikami wypracowanymi w III kwartale 2017 roku przez spółki z Grupy Azoty.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 roku należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 roku także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 roku Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 roku spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu. Od czerwca 2016 Grupa Azoty S.A. roku została włączona do indeksu FTSE4Good dedykowanego spółkom działającym zgodnie z najlepszymi stosowanymi praktykami ESG.

 
1/19 
   

Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

LogowanieZapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d