Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Bogusław Kisielewski - prezes Kino Polska TV - start 22 sierpnia o 13:00

  Bogusław Kisielewski - prezes Kino Polska TV - start 22 sierpnia o 13:00

  W czwartek 22 sierpnia o godz. 13:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem Kino Polska TV SA, Bogusławem Kisielewskim. Dzień wcześniej spółka opublikuje wyniki finansowe za I półrocze 2019 r.

  Kino Polska TV SA jest szóstą grupą telewizyjną w Polsce, nadawcą popularnych kanałów telewizyjnych, takich jak poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w kraju Stopklatka TV, prezentujący przeboje rodzimej sceny Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, nadający intrygujące dokumenty czy popularne polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje kanały filmowe: Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz tematyczne DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox, FashionBox HD, Gametoon HD, Erox HD i Eroxxx HD.

  Głównymi rynkami spółki są Polska oraz kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Przychody spółki pochodzą z emisji kanałów (opłat od operatorów kablowych) oraz reklamy sprzedawanej w czasie antenowym.

  W połowie 2018 r. Kino Polska SA przejęła całość udziałów w spółce Stopklatka, notowanej na NewConnect. Wyniki przejętej spółki są konsolidowane w przychodach Kino Polska od trzeciego kwartału ubiegłego roku. Spółka regularnie wypłaca dywidendę.

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 28 sierpnia o 11:00

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 28 sierpnia o 11:00

  W czwartek 28 sierpnia o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za I półrocze 2019 r.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

 • Michał Zasępa, CFO grupy Kruk: W naszym interesie leży utrzymywanie zdywersyfikowanych źródeł finansowania
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Michał Zasępa, CFO grupy Kruk: W naszym interesie leży utrzymywanie zdywersyfikowanych źródeł finansowania

  W poniedziałek 19 sierpnia br. o godz. 10.30 rozpocznie się czat inwestorski z Michałem Zasępą, CFO KRUK SA. Tematami rozmowy będą emisja obligacji oraz perspektywy rozwoju firmy.

  KRUK jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2015 roku KRUK założył spółki we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku. W 2019 roku KRUK przejął działającą na rynku pożyczek konsumenckich firmę Wonga.

  KRUK w swojej strategii planuje dalszy wzrost przy zachowaniu konserwatywnego poziomu zadłużenia i wypłaty dywidendy. Spółka planuje uruchomienie nowych linii biznesowych oraz wejście na nowe rynki geograficzne a także znaczący wzrost inwestycji w portfele wierzytelności.

 • Marek Dietl, prezes zarządu GPW: szanse i wyzwania przed jakimi stoi GPW
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Dietl, prezes zarządu GPW: szanse i wyzwania przed jakimi stoi GPW

  W środę 16 lipca o godz. 10:00 odbędzie się czat z Markiem Dietlem, prezesem zarządu spółki GPW. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz strategią rozwoju polskiej giełdy.

  Grupa Kapitałowa Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie (GK GPW) prowadzi platformy obrotu akcjami, obligacjami skarbowymi i korporacyjnymi, instrumentami pochodnymi, energią elektryczną i gazem ziemnym oraz określa stopy referencyjne WIBOR i WIBID. GK GPW obejmuje kluczowe instytucje rynku kapitałowego i towarowego w Polsce i jest największą giełdą w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. W 2018 r. agencja indeksowa FTSE Russell zakwalifikowała polski rynek kapitałowy do grona rynków rozwiniętych.

  GPW to ważne źródło pozyskiwania kapitału dla przedsiębiorstw i samorządów w regionie, które przyczynia się do dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki, tworzenia nowych miejsc pracy, wspierania konkurencyjności polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej i w efekcie wzrostu zamożności polskiego społeczeństwa. Obecność na rynku kapitałowym przynosi przedsiębiorcom także inne korzyści, takie jak wzrost rozpoznawalności, wiarygodności, efektywności i przejrzystości zarządzania. Giełda dostarcza także finansowania dla projektów innowacyjnych i wkracza ze swoimi kompetencjami biznesowymi w inne sektory gospodarcze, przyczyniając się pośrednio także do ich rozwoju i zwiększania ich nowoczesności. Grupa Kapitałowa GPW prowadzi działalność także w zakresie edukacji, promocji i informacji związanej z funkcjonowaniem rynku kapitałowego.

  Grupa Kapitałowa GPW od lat, poprzez swój dynamiczny rozwój i stabilne wyniki finansowe konsekwentnie i systematycznie buduje wartość dla swoich akcjonariuszy. Więcej informacji: www.gpw.pl

 • Michał Gardeła, prezes zarządu Moonlit: przyszłość branży gier to Marketing Driven Development
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Michał Gardeła, prezes zarządu Moonlit: przyszłość branży gier to Marketing Driven Development

  We wtorek o godzinie 11:00 odbędzie się czat inwestorski z Michałem Gardełą, prezesem zarządu Moonlit SA. Tematem spotkania będą aktualnie realizowane przez spółkę przedsięwzięcia oraz plany rozwoju.

  Moonlit to polska spółka gamingowa o softwearehous’owym rodowodzie. Produkcyjny background został wielokrotnie doceniony przez polskie oraz zagraniczne studia gamingowe. Za przykład posłużyć może m.in. system koszenia trawy w Garden Flipper lub rozwiązania graficzne w Ultimate Fishing Simulator. Stworzony w Moonlit system symulacji wody UWS znalazł zastosowanie m.in. w takich hitach jak U Boat, The Raft, czy wspomniany wyżej Ultimate Fishing Simulator. Spółka zajęła punktowo drugie miejsce w konkursie GameInn, wyprzedzając Techland oraz inne czołowe polskie spółki z branży.

  Obecnie Moonlit tworzy we współpracy z Ultimate Games SA grę Deadliest Catch: The Game. Produkcja licencjonowana przez Discovery powstaje w oparciu o popularny serial o tym samym tytule. W portfelu wydawniczym Moonlit znajduje się 7 produkcji na różnym etapie zaawansowania. Do najciekawszych należą:

  - Baikonur - survival-simulator, w którym naprawiamy opuszczony radziecki prom kosmiczny aby uciec z postapokaliptycznej Ziemi

  - Thief Simulator Mobile - port bardzo udanej gry PC o tym samym tytule, przygotowywany na urządzenia mobilne

  - The Final Frontier - czerpiący z science-fiction rogue-like

  Na etapie preprodukcji są kolejne trzy symulatory realizowane w strategii marketing driven development. Przed przystąpieniem do ich właściwej produkcji spółka zamierza zbadać potencjał sprzedażowy wybranych tematów oceniając wielkość oraz prędkość przyrostu wishlist na platformie Steam.

  Michał Gardeła – założyciel i prezes zarządu Moonlit SA, certyfikowany developer Unity. Posiada ponad 10 lat doświadczenia jako programista, w tym ponad 5 jako producent gier i koordynator zespołów programistycznych. Do jego obowiązków w firmie należą planowanie strategii i projektowanie jej dalszego rozwoju.

  Baikonur

 • Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment: otwieramy możliwości zarabiania na nieruchomościach
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Łukasz Włodarczyk, prezes zarządu Metropolitan Investment: otwieramy możliwości zarabiania na nieruchomościach

  W czwartek, 6 czerwca o godz. 11:00 odbędzie się czat z Łukaszem Włodarczykiem, prezesem zarządu Metropolitan Investment SA. Zapraszamy do zadawania pytań na temat rynku nieruchomości handlowych w Polsce, możliwości lokowania nadwyżek finansowych w projekty nieruchomościowe oraz modelu funkcjonowania spółki.

  Metropolitan Investment to polska firma, która specjalizuje się w realizacji projektów nieruchomościowych i otwiera możliwości inwestowania dla szerokiego grona partnerów. Unikalny model działania i kompleksowa obsługa inwestycji sprawia, że spółka realizuje dochodowe projekty, odpowiadając na określone potrzeby i dostosowując ofertę do realiów lokalnych rynków. Metropolitan Investment w ciągu 3 lat zrealizował 16 projektów i ma już ponad 1000 zadowolonych partnerów.

  Łukasz Włodarczyk – założyciel i prezes zarządu Metropolitan Investment SA. W spółce odpowiada za planowanie oraz nadzór nad finansowaniem i komercjalizacją projektów w oparciu o nieruchomości dochodowe. Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 10 lat. Współpracował z wieloma instytucjami finansowymi zarówno w zakresie przygotowania procesów kredytowych dla klientów bankowości prywatnej i korporacyjnej, jak i prowadzenia procesów inwestycyjnych w spółkach generujących stałe przepływy.

 • Artur Jedynak, prezes zarządu KBJ: mamy narzędzia motywujące do dalszej pracy i większego zaangażowania
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak, prezes zarządu KBJ: mamy narzędzia motywujące do dalszej pracy i większego zaangażowania

  W czwartek 30 maja o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za I kwartał 2019 r.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

 • Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny

  W piątek 26 kwietnia 2019 r., o godz. 10:00, odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA poświęcony wynikom spółki za 1Q 2019 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 21 600 pokoi w 133 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

  Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

 
1/24 
     

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +72,93% +14 585,43 zł 34 585,43 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d