Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Z optymizmem patrzymy na najbliższe kwartały
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Z optymizmem patrzymy na najbliższe kwartały

  W środę, 22 listopada 2017 roku o godz. 12:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty, panem Pawłem Łapińskim, Wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za finanse. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z wynikami wypracowanymi w III kwartale 2017 roku przez spółki z Grupy Azoty.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 roku należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 roku także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 roku Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 roku spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu. Od czerwca 2016 Grupa Azoty S.A. roku została włączona do indeksu FTSE4Good dedykowanego spółkom działającym zgodnie z najlepszymi stosowanymi praktykami ESG.

 • KBJ - Artur Jedynak - Naszym celem jest pozyskanie kapitału, przyspieszenie wzrostu i urealnienie wyceny spółki
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  KBJ - Artur Jedynak - Naszym celem jest pozyskanie kapitału, przyspieszenie wzrostu i urealnienie wyceny spółki

  W czwartek, 16 listopada o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za III kwartał.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są technologie SAP – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty SAP na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

  >> Analizę sprawozdania za III kw. znajdziesz tutaj

 • Marcin Szewczykowski - Dwie dekady Orbisu na GPW i 570 proc. zwrotu z inwestycji
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin Szewczykowski - Dwie dekady Orbisu na GPW i 570 proc. zwrotu z inwestycji

  W środę 15 listopada 2017 r., o godz. 10:00, równo 20 lat od debiutu na Warszawskiej Giełdzie, odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielem zarządu Orbis SA: Marcinem Szewczykowskim, CFO, poświęcony obecności Orbisu na rynku kapitałowym.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 20 000 pokoi w 120 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  >> Raport okresowy Grupy Orbis za III półrocze 2017 roku opublikowany 26 października znajdziesz tutaj

  >> Analizę sprawozdania znajdziesz tutaj

 • Ewa Wasiak - Dyrektor Operacyjny LYNX Polska
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ewa Wasiak - Dyrektor Operacyjny LYNX Polska

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski, który odbędzie się w nadchodzący wtorek 7 listopada o godzinie 10:00. Naszym gościem będzie Ewa Wasiak, Dyrektor Operacyjny LYNX Polska. W związku z wejściem firmy LYNX na rynek polski, tematem rozmowy będzie oferta oraz możliwości inwestycyjne w LYNX.

  LYNX jest nowym brokerem na polskim rynku maklerskim i oferuje inwestorom najszerszy zakres instrumentów i rynków dostępnych w Polsce. LYNX oferuje możliwość inwestowania w akcje, opcje, kontrakty futures, forex, ETF, obligacje, certyfikaty i inne instrumenty za pośrednictwem jednego rachunku. Firma umożliwia dostęp do ponad 100 rynków w 26 krajach na świecie.

  LYNX jest obecnie jednym z największych i najszybciej rozwijających się brokerów internetowych w Europie i działa w 9 krajach. Po sukcesie w Holandii, LYNX otworzył biura w Niemczech i Belgii w 2008 roku. W 2013 roku LYNX rozpoczął działalność w Czechach, Finlandii (2014), Francji (2015), Słowacji (2016), a w 2017 w Szwajcarii i Polsce.

  Firma LYNX została założona w 2006 r. w Holandii, gdzie również uzyskała licencje na prowadzenie działalności maklerskiej przez holenderskiego regulatora AFM The Dutch Authority for the Financial Markets. Firma LYNX działa na rynku polskim na podstawie licencji EU za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego.

  W celu zapoznania się z ofertą LYNX, zapraszamy na stronę >> www.lynxbroker.pl

 • 7Levels - Krzysztof Król - Należymy do elitarnego grona producentów gier na konsole Nintendo
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  7Levels - Krzysztof Król - Należymy do elitarnego grona producentów gier na konsole Nintendo

  W czwartek 12 października o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Krzysztofem Królem, wiceprezesem zarządu 7levels.

  7Levels to akredytowany deweloper gier video na konsole Nintendo specjalizujący się w produkcji gier platformowych. Krakowskie studio od 2014 roku opracowuje, testuje i dystrybuuje tytuły na różne platformy, obecnie szczególnie koncentrując się na produkcjach skierowanych do fanów gier Nintendo.

  Najnowszym tytułem 7Levels jest platformowa gra akcji „Castle of Heart”, nad którą prace znajdują się w końcowej fazie produkcji. Tytuł łączy ze sobą niezwykle popularną w latach 90-tych, dynamiczną rozgrywkę z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wysokiej jakości oprawą audio-wizualną. „Castle of Heart” zadebiutuje w pierwszym kwartale 2018 roku jako gra dedykowana hybrydowej konsoli Nintendo Switch.

  Konsola Nintendo Switch od momentu premiery w marcu 2017 br. cieszy się ogromną popularnością na świecie. Skorygowane prognozy sprzedażowe banku inwestycyjnego Credit Suisse szacują, że sprzedaż najnowszego urządzenia japońskiego producenta osiągnie poziom ok. 130 mln sztuk do końca 2022 roku. Pierwotne założenia Nintendo przewidywały 13 mln sztuk konsol sprzedanych do końca marca 2018 roku. Przy najnowszej korekcie szacunki wahają się od 13 do 31 mln sprzedanych konsol rocznie.

  Po raz pierwszy demo gry „Castle of Heart” na konsolę Nintendo Switch zaprezentowano na największej w Europie branżowej imprezie Gamescom 2017 w Kolonii. Gra cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Rynek krajowy również przyjął tytuł bardzo entuzjastycznie na zakończonych 8 października targach Poznań Game Arena. Ponadto tytuł pokazywany był W Seattle podczas PAX West 2017 oraz Japonii w czasie Tokyo Game Show 2017.

  Spółka rozpoczęła 10 października pierwszą publiczną ofertę akcji. Pozyskane środki planuje przeznaczyć na prace nad kolejnym dużym autorskim projektem dedykowanym przełomowej konsoli Nintendo Switch.

  >> Szczegółowe informacje na temat emisji znajdziesz tutaj

 • Unimot - Robert Brzozowski - Tak głęboki spadek kursu akcji nie ma podstaw w działalności spółki
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Unimot - Robert Brzozowski - Tak głęboki spadek kursu akcji nie ma podstaw w działalności spółki

  We wtorek, 3 października, o godz. 12.00 rozpocznie się czat inwestorski z Robertem Brzozowskim - Prezesem Zarządu spółki UNIMOT S.A. Tematem rozmowy będą wyniki spółki za pierwsze półrocze roku, plany rozwoju Grupy UNIMOT oraz sytuacja na rynku paliwowo-energetycznym.

  Grupa UNIMOT prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym (ON), biopaliwami (Bio), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Spółka rozwija franczyzową sieć stacji paliw pod międzynarodową marką AVIA, a także wdrożyła i rozwija mobilną aplikację Tankuj24 służącą do porównywania cen i zakupu paliwa na stacjach benzynowych w trybie online.

  UNIMOT S.A. był notowany na rynku NewConnect od 2012r., w lutym 2017 przeprowadził publiczną emisję akcji o wartości 99 mln zł i od 7 marca 2017 jest notowany na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

  >> Sprawozdanie finansowe GK UNIMOT SA za II kwartał 2017 r. znajdziesz tutaj

  >> Analizę sprawozdania GK UNIMOT SA za II kwartał 2017 r. znajdziesz tutaj

 • Legimi - Mikołaj Małaczyński - W strategii pozyskiwania kapitału przez spółkę jest wejście na GPW
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Legimi - Mikołaj Małaczyński - W strategii pozyskiwania kapitału przez spółkę jest wejście na GPW

  W poniedziałek, 18 września o godz. 11.00 odbędzie się czat inwestorski z Mikołajem Małaczyńskim, prezesem zarządu Legimi. Będzie to doskonała sposobność na pozyskanie dodatkowych informacji na temat trwającej właśnie publicznej emisji obligacji firmy.

  Legimi od 2012 roku specjalizuje się w udostępnianiu ebooków i audiobooków w modelu abonamentowym, a od ponad 2 lat z sukcesem rozwija w Polsce usługę czytnik za 1 zł i z analogicznym projektem wchodzi na rynki zagraniczne (Niemcy, Chiny). Środki pozyskane z emisji mają finansować m.in. ekspansję na tychże rynkach i rozwój projektów czytnik za 1 EUR/1 CNY.

  W Polsce firma współpracuje z ponad 300 wydawcami, oferując swoim abonentom ponad 20 000 tytułów. z płatnej usługi korzysta obecnie ponad 25 tys. subskrybentów, a z aplikacji mobilnych Legimi ok. 200 000 użytkowników miesięcznie. Wśród kluczowych partnerów Legimi znajdują się m.in. Samsung, Play, T-Mobile i Plus.

 • Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Ostatnie dwa lata są okresem wzmożonej aktywności inwestycyjnej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty - Paweł Łapiński - Ostatnie dwa lata są okresem wzmożonej aktywności inwestycyjnej

  We wtorek, 5 września 2017 roku o godz. 12:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty, panem Pawłem Łapińskim, Wiceprezesem Zarządu odpowiedzialnym za finanse. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z wynikami wypracowanymi z I półroczu 2017 roku przez spółki z Grupy Azoty.

  Grupa Azoty to jedna z kluczowych europejskich grup w branży chemicznej. Dzięki przemyślanej architekturze Grupa Azoty proponuje swoim klientom zdywersyfikowany portfel produktów – od nawozów mineralnych i tworzyw konstrukcyjnych przez alkohole OXO i plastyfikatory po pigmenty.

  Grupa Azoty SA od 30 czerwca 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, od 19 lutego 2013 roku należy do portfela indeksu MSCI Emerging Markets, natomiast od 23 marca 2015 roku także do indeksu FTSE Emerging Markets. Z dniem 23 września 2013 roku Grupa Azoty SA została włączona do indeksu WIG30, grupującego największe spółki GPW. Od 19 listopada 2009 roku spółka jest nieprzerwanie notowana w Respect Index, czyli pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej indeksie spółek przestrzegających zasad odpowiedzialnego biznesu. Od czerwca 2016 Grupa Azoty S.A. roku została włączona do indeksu FTSE4Good dedykowanego spółkom działającym zgodnie z najlepszymi stosowanymi praktykami ESG.

  >> Sprawozdanie finansowe Grupy Azoty za II kwartał 2017 r. znajdziesz tutaj

  >> Analizy sprawozdań Polic, Puław i całej Grupy Azoty za II kwartał 2017 r. znajdziesz tutaj

 
1/18 
   

Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

LogowanieZapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
Advertisement
AD.bx ad3d