Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 30 maja o 11:00
  Możliwość zadawania pytań od: 23.05.2019, godziny 15:00

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ - start 30 maja o 11:00

  W czwartek 30 maja o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki oraz raportem finansowym za I kwartał 2018 r. KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są nowoczesne systemy informatyczne – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych. KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.
 • Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Orbis: Wyniki I kwartału są dobrym prognostykiem na kolejne miesiące, trend pozostaje pozytywny

  W piątek 26 kwietnia 2019 r., o godz. 10:00, odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu Orbis SA poświęcony wynikom spółki za 1Q 2019 r.

  Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej oferująca ponad 21 600 pokoi w 133 hotelach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

  Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

 • Ireneusz Pukin, prezes Coinquista: Nie chcemy być tylko giełdą kryptowalut. Chcemy zaoferować naszym użytkownikom wiele dodatkowych usług
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ireneusz Pukin, prezes Coinquista: Nie chcemy być tylko giełdą kryptowalut. Chcemy zaoferować naszym użytkownikom wiele dodatkowych usług

  W środę, 10 kwietnia o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Ireneuszem Pukinem, prezesem zarządu Coinquista SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z planami spółki oraz trwającą ofertą publiczną akcji.

  Coinquista SA to jedna z pierwszych spółek umożliwiających handel kryptowalutami, które znalazły się w rejestrze małych instytucji płatniczych prowadzonym przez KNF. Spółka przeprowadza crowdfunding udziałowy przy współpracy z platformą Beesfund i wystawia na sprzedaż 20% akcji. Koszt jednej akcji to 16 złotych, a wysokość minimalnej inwestycji ustalono na 48 złotych. Celem emisji jest zebranie 4 milionów złotych. Coinquista zainwestuje zebrane fundusze w pozyskiwanie nowych użytkowników i dalszy rozwój produktu - planowane są dodatkowe funkcje oraz dedykowana aplikacja mobilna.

  Wszyscy akcjonariusze otrzymają tokeny Coinquista Coin, uprawniające do handlu z niższą prowizją oraz do zniżek na dodatkowe produkty. Mogą również liczyć na dożywotnią priorytetową opiekę zespołu Coinquisty i możliwość handlu bez prowizji. Przy wyższych inwestycjach przewidziane są atrakcyjne bonusy, takie jak fizyczne nośniki portfeli kryptowalut. Dokładna oferta i progi wsparcia dostępne są na stronie emisji. W przyszłości spółka planuje debiut na giełdzie.

  >> Szczegóły oferty i zapisy na akcje Coinquisty znajdziesz tutaj

  Coinquista jest rozwijana od 2018 roku - spółka dysponuje już wyróżniającym się produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda pozwoli na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut. Dzięki opcji śledzenia najlepszych inwestorów i handlu pod opieką ekspertów, a także intuicyjnemu interfejsowi, Coinquista umożliwi bezproblemowe wejście w świat inwestycji. Dostęp do rozbudowanych statystyk i najpopularniejszych kryptowalut spełnią zaś oczekiwania wymagających i doświadczonych użytkowników. Na stronie internetowej giełdy można zapoznać się z wykorzystywanymi przez nią rozwiązaniami oraz oferowanymi funkcjami. Pełną zdolność operacyjną Coinquista osiągnie pod koniec kwietnia bieżącego roku.

 • Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi: Liczymy, że przejęcie Readfy przełoży się na sprzedaż naszych flagowych usług na rynku niemieckim
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi: Liczymy, że przejęcie Readfy przełoży się na sprzedaż naszych flagowych usług na rynku niemieckim

  W poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 11.00 rozpocznie się czat inwestorski z Mikołajem Małaczyńskim, prezesem zarządu Legimi SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z planami spółki, w szczególności z trwającą ofertą publiczną akcji serii G i planowanym debiutem na NewConnect. Założyciel Legimi odpowie na pytania dotyczące finalizacji przejęcia niemieckiej spółki Readfy GmbH i płynących z tego synergii.

  Zapisy na akcje rozpoczęły się 25 marca i potrwają do 12 kwietnia. Akcjonariusze, którzy złożą zapisy na określoną liczbę akcji otrzymają świadczenie w postaci dostępu do usług Legimi oraz pakietu marketingowego (bonusy zaczynają się już od 320 zł). Więcej informacji >>

  Legimi to pionier na polskim rynku e-książki. Spółka, jako pierwsza w Polsce, w zamian za opłatę abonamentową, zaoferowała użytkownikom dostęp do cyfrowej biblioteki Legimi. Współpracuje z największymi telekomami oraz bibliotekami, a swoim klientom oferuje szereg udogodnień m.in. dowolny wybór platformy i urządzenia do czytania, możliwość przełączania pomiędzy e-książką a audiobookiem. Legimi może pochwalić się największą bazą tytułów w kategorii beletrystyka. Dzięki atrakcyjnym ofertom Spółka skokowo zwiększa przychody i liczbę klientów w Polsce. Firma prowadzi także działalność na rynku niemieckim, który jest jednym z największych na świecie. Legimi posiada 53 tys. aktywnych użytkowników, współpracujący przy tym z ponad 300 wydawcami.

 • Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu: Oferta Plantwear to inwestycja w rosnącą spółkę
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu: Oferta Plantwear to inwestycja w rosnącą spółkę

  W piątek 29 marca o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Wiktorem Pyrzykiem, prezesem zarządu Plantwear SA. Tematem spotkania będzie trwająca emisja akcji spółki oraz jej plany rozwoju.

  Plantwear jest wiodącym producentem akcesoriów lifestylowych z drewna w Polsce. Bieżąca emisja akcji przeprowadzana jest w związku z zamiarem ubiegania się o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect w 2019 roku. Plantwear zajmuje się ręczną produkcją zegarków, okularów, etui do telefonów i biżuterii z drewna. W 2018 r. spółka sprzedała ponad 30 tysięcy produktów, a przychody ze sprzedaży przekroczyły 4,7 mln PLN. Spółka samodzielnie projektuje i wytwarza wszystkie produkty we własnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym niedaleko Radzynia Podlaskiego. Drewno do produkcji pochodzi wyłącznie z drzew przeznaczonych do wycinki oraz certyfikowanych upraw z całego świata. Na sukces spółki pracuje ponad 60 osób.

  Plantwear sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem własnego sklepu internetowego (e-commerce generuje około 95 proc. przychodów) oraz dwóch stacjonarnych punktów sprzedaży zlokalizowanych w galeriach handlowych w Krakowie – planowane jest otwarcie kolejnych w największych miastach w Polsce. Plantwear dociera do swoich klientów głównie z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji – w tym przede wszystkim za pośrednictwem Facebooka, gdzie zgromadził ponad 500 tys. fanów.

  Firma rozwija się także na rynkach zagranicznych (7 proc. przychodów w 2018 r.) m.in. w Niemczech, Włoszech i Austrii. Spółka planuje istotną ekspansję zagraniczna w najbliższych miesiącach.

  W 2018 roku przychody ze sprzedaży wniosły 4,7 mln PLN, a zysk netto 510 tys. PLN. Prognozy na 2019 to odpowiednio 6,55 mln PLN i 750 tys. PLN. Wartość Spółki po ofercie została wyceniona na 9,5 mln PLN.

  Oferta publiczna prezentowana jest na CrowdConnect.pl, platformie crowdinvesting, gdzie zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się z jej parametrami oraz dokumentem ofertowym: >> szczegóły tutaj

  Oferta publiczna akcji serii C obejmuje 363 636 zwykłych akcji na okaziciela. Cena emisyjna została ustalona na 6,60 PLN za akcję. Zapisów można dokonywać do 10 maja 2019 roku. Kwota emisji to 2 399 998 PLN.

 • Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO: Technologia, którą obecnie rozwijamy jest unikalna w skali światowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO: Technologia, którą obecnie rozwijamy jest unikalna w skali światowej

  W czwartek 28 marca o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Hyper Poland Przemysławem Pączkiem oraz CTO - Pawłem Radziszewskim. Tematem rozmowy będzie kampania equity crowdfunding, którą aktualnie prowadzi Hyper Poland na brytyjskiej platformie Seedrs oraz najbliższe plany biznesowe i operacyjne spółki.

  Hyper Poland to firma zajmująca się rozwojem projektu kolei magnetycznej inspirowanej technologią hyperloop. Firma została założona przez inżynierów związanych z Politechniką Warszawską. Spółka planuje wdrożenie nowej technologii transportowej w trzech etapach: w pierwszej kolejności chce wprowadzić do komercyjnego użytku kolej magnetyczną, która będzie w stanie poruszać się z prędkością 300 km/h po już istniejących liniach kolejowych dzięki modyfikacjom torów opracowanym przez Hyper Poland. Dopiero w kolejnych etapach tak zmodyfikowany tor może zostać przykryty pokrywa próżniową co pozwoli zwiększyć prędkość do 600 km/h. W latach 2021-2023 Hyper Poland planuje wdrożenie testowe swojej technologii w jednym z państw Unii Europejskiej.

  W latach 2016-2017 zespół Hyper Poland był kilkakrotnie nagradzany w konkursach na pojazdy hyperloop organizowanych w Los Angeles i Dubaju. W marcu 2019 Hyper Poland została uznany za jeden z najlepszych startupów sektora mobility w Europie.

  W pierwszej połowie 2019 roku firma planuje przeprowadzić pierwsze próby modelu testowego zbudowanego w oparciu o technologię opatentowaną przez Hyper Poland.

 • Adam Kiciński, prezes zarządu i Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych: To będzie największe E3 w historii CD Projektu
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Adam Kiciński, prezes zarządu i Piotr Nielubowicz, wiceprezes ds. finansowych: To będzie największe E3 w historii CD Projektu

  W środę 27 marca o godzinie 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu CD PROJEKT SA: Adamem Kicińskim, Prezesem Zarządu i Piotrem Nielubowiczem, Wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za rok 2018 oraz plany dalszego rozwoju spółki.

  CD PROJEKT to spółka, którą zna każdy polski inwestor oraz miliony fanów gier wideo na całym świecie. Grupa prowadzi działalność operacyjną w dwóch kluczowych segmentach – produkcji gier i globalnej cyfrowej dystrybucji. Za pierwszy z nich odpowiada studio CD PROJEKT RED, które sławę zdobyło przede wszystkim dzięki serii gier o przygodach Wiedźmina - trylogii opartej na powieści Andrzeja Sapkowskiego. Drugi segment to GOG.com, czyli serwis cyfrowej dystrybucji gier, stworzony jeszcze w 2008 r.

  Obecnie CD PROJEKT pracuje nad grą Cyberpunk 2077. Tytuł budzi olbrzymie emocje wśród fanów gier na całym świecie. W ciągu miesiąca od prezentacji podczas największych targów branżowych Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, trailer Cyberpunka został wyświetlony ponad 25 mln razy we wszystkich kanałach.

  W marcu 2018 r. CD PROJEKT oficjalnie dołączył do WIG20, czyli indeksu 20 największych i najbardziej płynnych spółek na rynku głównym GPW.

 • Ten Square Games: Jesteśmy w stanie wyprodukować grę, która będzie w TOP 100 Grossing
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Ten Square Games: Jesteśmy w stanie wyprodukować grę, która będzie w TOP 100 Grossing

  We wtorek 26 marca o godz. 12.00 zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki Ten Square Games SA: Maciejem Popowiczem – Prezesem Zarządu, Arkadiuszem Pernalem – Wiceprezesem Zarządu i Magdaleną Jurewicz – Dyrektorem Finansowym. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za rok 2018 oraz plany rozwojowe spółki.

  Grupa Ten Square Games jest polskim producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. Spółka konkuruje na rynku globalnym, a jej gry są udostępniane w większości krajów na świecie. Gry na urządzenia mobilne dystrybuowane są głównie za pośrednictwem platform Google Play oraz App Store.

  Ten Square Games stworzyła do tej pory ponad 250 gier. Najbardziej znanymi projektami są Let's Fish, Wild Hunt oraz Fishing Clash - obecnie najpopularniejsza gra wędkarska na świecie.

  W kwietniu 2018 roku spółka Ten Square Games przeprowadziła publiczną emisję akcji (IPO). Wartość oferty wyniosła ponad 94 mln PLN. W dniu 11 maja 2018 roku akcje Ten Square Games zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lutym 2019 spółka otrzymała Nagrodę GPW za największą wartość oferty spółki debiutującej na Głównym Rynku GPW w 2018 roku. Od 18 marca 2019 akcje spółki wchodzą w skład indeksu WIG Games.

 
1/24 
     

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

PORTFEL STOCKWATCH

Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +48,51% +9 701,51 zł 29 701,51 zł

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d