pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Zbigniew Dębicki, prezes zarządu Forever Entertainment SA - start 6 kwietnia godz. 14:00

  Zbigniew Dębicki, prezes zarządu Forever Entertainment SA - start 6 kwietnia godz. 14:00

  W poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 14:00 odbędzie się wideo-prezentacja oraz czat inwestorski z Prezesem Zarządu Forever Entertaiment S.A.: Zbigniewem Dębickim. Tematem prezentacji i czatu będzie podsumowanie wyników za 2019 rok, omówienie premiery Panzer Dragoon: Remake oraz perspektyw spółki na 2020 rok i lata następne.

  Forever Entertainment S.A. jest wiodącym na całym świecie producentem i wydawcą gier wideo na konsolę Nintendo Switch.Spółka ma 10-letnie doświadczenie w zakresie produkcji i wydawania gier na wszystkie dostępne platformy. Przygotowuje także produkcje gier na konsole najnowszej generacji, które wejdą do sprzedaży do końca 2020.

  Najnowszym elementem strategii jest rozwój działalności produkcyjnej i wydawniczej w oparciu o IP najbardziej rozpoznawanych tytułów na świecie, jak np.: Panzer Dragoon, The House Of the Dead czy Fear Effect: Sedna. Do realizacji tych projektów wykorzystuje studia developerskie z Grupy Forever Entertainment. Sukces premiery Panzer Dragoon: Remake z pewnością zdynamizuje rozwój Spółki i spółek z jego Grupy w najbliższych latach.

 • Krzysztof Kostowski, prezes zarządu Playway SA - start 7 kwietnia godz. 12:00

  Krzysztof Kostowski, prezes zarządu Playway SA - start 7 kwietnia godz. 12:00

  We wtorek 7 kwietnia o godz. 12:00 rozpocznie się czat z Krzysztofem Kostowskim, prezesem zarządu PlayWay SA. Tematem spotkania będą plany rozwoju spółki.

  PlayWay jest polską spółką akcyjną założoną w 2011 roku, z siedzibą w Warszawie, która jest jedną z największych w Polsce firm tworzących gry wideo na najpopularniejsze platformy sprzętowe (PC/PS4/Xbox1/iOS/Android).

  Spółka tworzy Grupę kapitałową PlayWay, w której skład wchodzi obecnie Spółka oraz kilkadziesiąt podmiotów zależnych lub powiązanych ze Spółką.

  Spółka posiada obecnie ponad 50 zespołów deweloperskich odpowiadających za powstawanie ponad 100 gier. Działalność na tak szeroką skalę, możliwa jest dzięki stworzonej przez Spółkę, unikalnej formule współpracy z zespołami, dającą im dużą swobodę działania i samodzielność, ale przy zachowaniu koniecznej kontroli jakości i przy pełnym wsparciu produkcyjnym, marketingowym i wydawniczym. PlayWay współpracuje z doświadczonymi, dużymi studiami deweloperskimi oraz znanymi w branży twórcami, ale też od lat inkubuje młode, początkujące zespoły.Spółka może się pochwalić globalnymi sukcesami sprzedażowymi w postaci m.in serii Car Mechanic Simulator czy House Flipper. Przy pierwszej produkcji Spółka nawiązała współpracę z najsłynniejszymi światowymi producentami samochodów luksusowych, takich jak: Mercedes-Benz, Maserati, Bentley, Pagani, DeLorean.

 • Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD Projekt SA - start 9 kwietnia godz. 15:00

  Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD Projekt SA - start 9 kwietnia godz. 15:00

  W czwartek 9 kwietnia o godz. 15:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu CD Projektu: Adamem Kicińskim, prezesem zarządu i Piotrem Nielubowiczem, wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za 2019 rok oraz dalszych planów rozwoju.

  CD Projekt to spółka, którą zna każdy polski inwestor oraz miliony fanów gier wideo na całym świecie. Studio CD Projekt RED tworzy i wydaje gry wideo na komputery osobiste oraz konsole najnowszej generacji. Znane jest na całym świecie z serii gier Wiedźmin, flagowej marki studia. Obecnie CD PROJEKT RED pracuje nad Cyberpunkiem 2077 - największą produkcją w historii spółki. Razem z GOG.COM, wiodącą platformą cyfrowej dystrybucji, CD PROJEKT RED jest częścią Grupy Kapitałowej CD PROJEKT.

 • Edward Mężyk, prezes Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o.: Stawiamy na gaming oparty o dane, a nie o łut szczęścia
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Edward Mężyk, prezes Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o.: Stawiamy na gaming oparty o dane, a nie o łut szczęścia

  W piątek 3 kwietnia br. o godzinie 10:00 rozpocznie się czat inwestorski z Edwardem Mężykiem, prezesem spółki Premium Fund SA i Mousetrap Games Sp. z o.o. Rozmowa otworzy miesiąc ze spółkami gamingowymi na StockWatch.pl

  Premium Fund SA przeprowadza właśnie akcję crowdinwestycyjną na www.zainwestujwgry.pl na rzecz Mousetrap Games i rozwoju ich produktów. Edward Mężyk odpowie na pytania dotyczące rozszerzenia profilu Premium Fund po przejęciu Mousetrap Games, zasadach przystąpienia do zbiórki, korzyściach z tworzenia społeczności zaangażowanych w życie spółki inwestorów, a także o rynku gier mobilnych.

 • Hyper Poland: Środki pozyskane na Seedrs pozwolą nam rozpocząć budowę pełnoskalowego prototypu i podpisać pierwsze umowy z kolejami
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Hyper Poland: Środki pozyskane na Seedrs pozwolą nam rozpocząć budowę pełnoskalowego prototypu i podpisać pierwsze umowy z kolejami

  W czwartek 26 marca o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem spółki Hyper Poland Przemysławem Pączkiem, CTO - Pawłem Radziszewskim oraz CBO - Kasią Foljanty. Tematem będzie druga kampania equity crowdfunding, prowadzona na brytyjskiej platformie Seedrs oraz najbliższe plany biznesowe i operacyjne spółki.

  Ponad 450 tysięcy euro, tj. pierwszy cel kampanii został osiągnięty w 10 dni. W kolejnych tygodniach spółka chce zebrać dodatkowe 200 tysięcy euro, które pozwoli przyspieszyć prace nad systemem kolei magnetycznej magrail.

  Hyper Poland rozwija nową generację Kolei Dużych Prędkości (KDP), opartych o lewitację magnetyczną, silnik liniowy i autonomiczne systemy sterowania, które mogą zostać następnie przekształcone w wersję próżniową. Jest jedyną firmą na świecie, która może stopniowo wdrażać rozwiązania inspirowane technologią hyperloop zaprojektowane jako ulepszenie dla branży kolejowej.

  W maju 2019 roku spółka pozyskała grant z NCBR w wysokości 16,5 mln zł. Wspiera ją m.in. Microsoft, Transfer Multisort Elektronik i Instytut Kolejnictwa. Tor i pojazd w skali 1:5 i sfinansowane pierwszą kampanią na Seedrs zaprezentowano w październiku ubiegłego roku.

  Hyper Poland dwukrotnie była finalistą konkursu SpaceX Hyperloop Pod Competition. W 2019 r. znalazła się na globalnej liście 150 wiodących startupów z obszaru mobility, przygotowanej przez Lufthansa Innovation Hub.

  Spółka prowadzi intensywne rozmowy nt. współpracy z kolejami m.in. w Polsce, Niemczech i we Włoszech.

  Powody, dla których właśnie teraz warto rozważyć udział w finansowaniu Hyper Poland za pomocą crowdfundingu udziałowego, takie jak antycykliczny charakter produktu oraz niską zmienność w porównaniu z publicznymi rynkami finansowymi, opisano w tekście na stronie internetowej Hyper Poland: https://bit.ly/2w62SW5 Informacje nt. kampanii: www.seedrs.com/hyper-poland1

 • Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy jedną z niewielu branż, która nie będzie dotknięta bezpośrednimi konsekwencjami pandemii koronawirusa
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy jedną z niewielu branż, która nie będzie dotknięta bezpośrednimi konsekwencjami pandemii koronawirusa

  We wtorek 17 marca br. o godzinie 10:00 rozpocznie się czat inwestorski z Remigiuszem Kościelnym, prezesem Vivid Games. Tematem rozmowy będzie omówienie planów rozwoju spółki na najbliższy okres oraz trwająca emisja obligacji.

  Vivid Games to polskie studio tworzące gry mobilne free-to-play. W portfolio spółki znajdują się marki takie jak Real Boxing, która osiągnęła status kultowej serii bokserskiej na urządzenia iOS oraz Android, czy popularna gra Space Pioneer. W ostatnich miesiącach spółka skupia się na dystrybucji gier na konsolę Nintendo Switch oraz PC w ramach dywersyfikacji kanałów i platform. Vivid Games prowadzi również działalność wydawniczą tytułów z segmentu hyper-casual.

 • Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games: Jesteśmy pewni że nie utracimy płynności finansowej

  W czwartek 16 stycznia br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Remigiuszem Kościelnym, prezesem Vivid Games. Tematem rozmowy będzie omówienie planów rozwoju spółki na najbliższy okres.

  Vivid Games to polskie studio tworzące gry mobilne free-to-play. W portfolio spółki znajdują się marki takie jak Real Boxing, która osiągnęła status kultowej serii bokserskiej na urządzenia iOS oraz Android, czy popularna gra Space Pioneer. W ostatnich miesiącach spółka skupia się na dystrybucji gier na konsolę Nintendo Switch oraz PC w ramach dywersyfikacji kanałów i platform. Vivid Games prowadzi również działalność wydawniczą tytułów z segmentu hyper-casual.

 • Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Tymiński, prezes CI Games: Rozważamy dalszą pracę przy kontynuacji serii SGW oraz Lords of the Fallen

  W piątek 29 listopada br. o godzinie 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Markiem Tymińskim, prezesem CI Games. Tematem rozmowy będzie premiera Sniper Ghost Warrior Contracts oraz plany rozwoju Grupy, w tym działalność wydawnicza United Label.

  CI Games prowadzi niezależną działalność wydawniczą, produkcyjną i dystrybucyjną na globalnym rynku gier wideo. Portfolio CI Games zawiera uznane marki takie jak Lords of The Fallen, która osiągnęła kilkumilionową sprzedaż oraz serię Sniper Ghost Warrior z ponad 7 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. 22 listopada miała miejsce premiera najnowszej gry warszawskiego studia Sniper Ghost Warrior Contracts. W planowanym portfolio wydawniczym znajdują się również m.in. Röki oraz Eldest Souls.

 
1/26 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +80,43% +16 086,82 zł 36 086,82 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy