pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami

Czaty inwestorów giełdowych

 • Jakub Pieczykolan - prezes zarządu grupy kapitałowej QubicGames - start 21 czerwca o 11:00

  Jakub Pieczykolan - prezes zarządu grupy kapitałowej QubicGames - start 21 czerwca o 11:00

  W poniedziałek 21 czerwca o godzinie 11:00 zapraszamy na prezentację oraz czat inwestorski z Jakubem Pieczykolanem, prezesem zarządu Grupy Kapitałowej QubicGames. Na spotkaniu omówione zostaną plany rozwoju oraz bieżąca działalność spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej.

  Obecnie grupę kapitałową QubicGames stanowią cztery podmioty:

  • QubicGames SA specjalizujący się w tworzeniu, portowaniu i wydawaniu gier na platformę Nintendo Switch. Jest skutecznym i globalnym wydawcą, który współpracuje z developerami i wydawcami gier z ponad 10 krajów. W najbliższych miesiącach spółka planuje wydanie kilku rozpoznawalnych i nagradzanych gier, w tym: Epistory: Typing Chronicles, Badland: Game of the Year Edition oraz Real Boxing 2, a także produkcji własnej Pocket Mini Golf 2.
  • Untold Tales SA prowadzi działalność wydawniczą w zakresie gier wideo na komputery PC oraz konsole, w tym konsole nowych generacji. Pierwszymi projektami wydanymi przez Untold Tales są gry: The Hong Kong Massacre oraz Beautiful Desolation, z których pierwsza miała swoją premierę na konsolę Nintendo Switch w grudniu 2020 roku, a druga została wydana na konsole Nintendo Switch i Sony PS4 w maju 2021 roku. Debiut trzeciej gry GOLF CLUB WASTELAND planowany jest na sierpień br. Spółka podpisała 3 kolejne umowy wydawnicze zapewniając sobie portfolio wydawnicze na cały 2021 rok i pierwszą połowę 2022 roku. Untold Tales planuje wydanie od 4 do 6 tytułów każdego roku, a skupiać się będzie na tytułach o silnej narracji z obszaru Premium Indie.
  • naptime.games sp. z o.o., to podmiot powołany w celu budowania własnych IP z segmentu family entertainment (gry i aplikacje) na komputery PC, urządzenia mobilne i konsole oraz prowadzenia działalności wydawniczej w tym obszarze.
  • Another Moon sp. z o.o. będzie prowadzić działalność work for hire w zakresie portowania, QA, co-developmentu oraz pełnego developmentu gier.

  QubicGames SA jest spółką publiczną. Jej akcje są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w alternatywnym systemie obrotu NewConnect od września 2016 roku.

 • Adam Kubarski - prezes zarządu Akardo SA - start 22 czerwca 11:00

  Adam Kubarski - prezes zarządu Akardo SA - start 22 czerwca 11:00

  We wtorek 22 czerwca o godz. 11:00 odbędzie się czat z Adamem Kubarskim, prezesem Akardo SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z trwającą emisją crowdfundingową, planowaną ekspansją zagraniczną i rozwojem organicznym.

  Akardo – e-commerce z rzemieślniczym obuwiem – zlokalizowane jest w Wadowicach, samym sercu szewskiego zagłębia. To właśnie tutaj pracują mistrzowie branży obuwniczej, którzy kontynuują rodzinne tradycje. Dzięki połączeniu szacunku do rzemieślnictwa, pasji do butów i sprzedaży internetowej, ręcznie wykonane, skórzane obuwie wysokiej jakości oferowane jest w ramach e-commerce. Model biznesowy opiera się na dostarczaniu butów prosto pod drzwi od rzemieślników, bez udziału pośredników. W 2020 roku firma zrealizowała przeszło 13 000 zamówień na łączną kwotę ponad 4 400 000 zł, a wzrost liczby zamówień spółka odnotowuje nieprzerwanie od 2013 roku.

  Trwa właśnie druga emisja crowdfundingowa spółki, promowana przez platformę Crowdway. Spółka planuje pozyskać 1,68 mln zł, które przeznaczy na rozwój działalności zagranicznej – marki Akardo w Czechach i na Słowacji oraz nowego brandu premium Haka Shoes w całej Unii Europejskiej.

  Spółka planuje docelowo debiut na NewConnect, najwcześniej w 2023 roku.

 • Damian Szymański, prezes spółki Render Cube SA: Zależy nam przede wszystkim na jakości, dlatego chcemy skalować się z głową
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Damian Szymański, prezes spółki Render Cube SA: Zależy nam przede wszystkim na jakości, dlatego chcemy skalować się z głową

  W piątek 18 czerwca o godz. 13:00 odbędzie się czat inwestorski z Damianem Szymańskim, prezesem spółki Render Cube SA. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją firmy, planami rozwoju tytułu Medieval Dynasty oraz trwającą ofertą publiczną akcji.

  Render Cube to łódzkie studio deweloperskie założone w 2012 r., zatrudniające 16 osób. W początkowym okresie działalności skupiało się na prowadzeniu prac outsourcingowych, zlecanych głównie przez innych producentów gier, co zaowocowało współpracami z m.in. CD Projekt, Techland czy Platige Image. W ostatnich latach Spółka skupia się na produkcji własnych tytułów, wydawanych na platformach PC. Studio jest autorem jednego z największych komercyjnych sukcesów ubiegłego roku w branży gier, tytuł Medieval Dynasty sprzedał się do tej pory w ponad 600 tys. sztuk, a zysk netto Spółki w 2020 roku wyniósł blisko 6 mln zł netto. Ta unikatowa produkcja, która zadebiutowała w formule wczesnego dostępu 17 września 2020 roku, łączy w sobie najlepsze cechy z takich popularnych gatunków jak survivale, symulatory, RPG i strategie. Gra została bardzo entuzjastycznie przyjęta zarówno przez krytyków jak i graczy, zebrana dotąd ilość komentarzy na platformie Steam wynosi ponad 17 tys., dając łączną ocenę na poziomie 92% pozytywnych komentarzy. W tym roku planowana jest premiera pełnej wersji gry.

  Render Cube jest w trakcie oferty publicznej akcji, w ramach której planuje pozyskać do 27,4 mln zł. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rozwój technologiczny i kompetencyjny studia, który pozwoli na zwiększenie skali działania i możliwości produkcyjnych. W procesie oferty akcji Spółkę wspiera Dom Maklerski INC. Za późniejsze wprowadzenie akcji do obrotu odpowiadać będzie INC SA.

  Render Cube planuje zadebiutować na NewConnect w II połowie 2021 roku.

 • Paweł Wielgus - członek zarządu Bioceltix: Jesteśmy jedną z nielicznych wytwórni na świecie, która posiada standard farmaceutyczny dla weterynaryjnych leków biologicznych na bazie komórek macierzystych
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Wielgus - członek zarządu Bioceltix: Jesteśmy jedną z nielicznych wytwórni na świecie, która posiada standard farmaceutyczny dla weterynaryjnych leków biologicznych na bazie komórek macierzystych

  W czwartek 17 czerwca o godz. 14:00 zapraszamy na prezentację firmy Bioceltix oraz czat inwestorski z członkiem zarządu - Pawłem Wielgusem. Celem spotkania jest przedstawienie obecnie prowadzonych projektów oraz planów na przyszłość.

  Bioceltix to wrocławska firma biotechnologiczna, która rozwija produkty lecznicze dla zwierząt towarzyszących ze szczególnym uwzględnieniem psów i koni, a w przyszłości również kotów. Przełom terapii Biocelitx polega na tym, że firma, wykorzystując autorską technologię ALLO-BCLX, opartą na allogenicznych mezenchymalnych komórkach macierzystych, proponuje alternatywę dla leków chemicznych – leki biologiczne, które obok działania objawowego będą wykazywać działanie przyczynowe poprzez wpływanie na środowisko zapalne oraz uruchomienie naturalnych mechanizmów odbudowy zmienionych chorobowo tkanek. Dzięki temu przyszłe leki Bioceltix będą powodować mniej skutków ubocznych i działać w sposób długotrwały już po jednokrotnym podaniu.

  Spotkanie organizowane jest w ramach trzeciej edycji projektu Biznes w genach.


 • Cezary Kilczewski - prezes zarządu Medicofarma Biotech: Naszym celem jest systematyczny wzrost wartości spółki
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Cezary Kilczewski - prezes zarządu Medicofarma Biotech: Naszym celem jest systematyczny wzrost wartości spółki

  W środę 16 czerwca o godz. 12:00 zapraszamy na prezentację firmy Medicofarma Biotech SA oraz czat inwestorski z prezesem zarządu - Cezarym Kilczewskim. Celem spotkania jest przedstawienie obecnie prowadzonych projektów oraz planów na przyszłość.

  Medicofarma Biotech jest notowaną na NewConnect spółką zajmującą się pracami nad innowacyjnymi lekami, wyrobami medycznymi i produktami biotechnologicznymi. Celem działalności Medicofarma Biotech jest projektowanie, udoskonalanie i wprowadzanie na rynek leków będących przełomem dla profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych.

  Spółka realizuje swoje projekty w dwóch Centrach B+R - w Lubinie oraz Poznaniu oraz świadczy usługi badawcze we współpracy z farmaceutycznymi i kosmetycznymi zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami naukowymi.

  Spotkanie organizowane jest w ramach trzeciej edycji projektu Biznes w genach.
 • Michał Kaczmarek - CEO Live Motion Games SA: Debiut na giełdzie to jedna z obietnic, którą złożyliśmy inwestorom
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Michał Kaczmarek - CEO Live Motion Games SA: Debiut na giełdzie to jedna z obietnic, którą złożyliśmy inwestorom

  W środę 16 czerwca o godzinie 9:30 zapraszamy na prezentację oraz czat inwestorski z Michałem Kaczmarkiem, CEO Live Motion Games SA. Pretekstem do spotkania jest debiut Spółki na New Connect.

  Firma zajmuje się produkcją gier na PC, które są później portowane na konsole - Playstation, xBox, NS. Ostatnie produkcje Live Motion Games SA to Builder Symulator, którego demo święciło znaczące sukcesy na zimowym festiwalu dem na Steam, oraz Chernobyl Liquidators, którego świeżo zakończone playtesty również zostały bardzo ciepło przyjęte prze graczy. Demo Chernobyl Liquidators ma być również dostępne na czerwcowym festiwalu Steam. • Sebastian Goliński, prezes zarządu Codeaddict SA: Hossa na NFT w Polsce i Europie zacznie się niedługo, zamierzamy ją umiejętnie wykorzystać
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Sebastian Goliński, prezes zarządu Codeaddict SA: Hossa na NFT w Polsce i Europie zacznie się niedługo, zamierzamy ją umiejętnie wykorzystać

  We wtorek 1 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy na webinar i czat z Sebastianem Golińskim, prezesem zarządu Codeaddict SA. Tematem spotkania będzie nowa strategii rozwoju spółki.

  Zarząd zapowiada przekształcenie dotychczasowej działalności w formę venture building przy jednoczesnym zachowaniu struktury i know-how spółki technologicznej.

  Nowa strategia skupia się wokół rynku technologicznego, w tym gamingowego, oraz finansowego. Zmiana jest wynikiem prowadzonych w ostatnich miesiącach działań, w tym m.in. współpracy z Grupą PlayWay oraz pozyskaniem pierwszych projektów venture buildingowych. Założeniem Codeaddict jest funkcjonowanie jako swoiste centrum kompetencji w obszarze technologii dla podmiotów zależnych oraz będących w sieci partnerów.

  Spółka zamierza pozyskać finansowanie na realizację nowej strategii poprzez emisję akcji z prawem poboru.

  Od 2017 r. Codeaddict S.A. notowany na NewConnect.


 • Piotr Liroy-Marzec - CEO, Maciej Sagal - CTO oraz Patryk Działkowski - specjalista ds. ekstrakcji i produkcji LiRoyal.pl SA: Mamy podpisane wstępne umowy z ponad 10 tys. punktów w całej Polsce
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Liroy-Marzec - CEO, Maciej Sagal - CTO oraz Patryk Działkowski - specjalista ds. ekstrakcji i produkcji LiRoyal.pl SA: Mamy podpisane wstępne umowy z ponad 10 tys. punktów w całej Polsce

  W poniedziałek, 31 maja o 11:00 zapraszamy na webinar i czat inwestorski z przedstawicielami nowo powstałej spółki LiRoyal.pl™ S.A. Piotr Liroy-Marzec - CEO, Maciej Sagal - CTO oraz Patryk Działkowski - specjalista ds. ekstrakcji i produkcji przedstawią Wam plany działania i rozwoju firmy na polskim i globalnym rynku konopnym oraz opowiedzą o tym, jakie perspektywy niosą ze sobą inwestycje w konopie.

  Spółka powstała w maju 2021 roku, by pod marką LiRoyal™ oferować konopne produkty premium, a także szerzyć wiedzę i świadomość społeczną na ten temat. Za działalność firmy - oprócz specjalistów ze świata konopi - znajdują się eksperci z dziedziny IT, e-commerce czy marketingu.

  Na platformie Beesfund trwa akcja crowdfundingowa, natomiast emisja akcji odbędzie się 2 czerwca o 16:20 na emisja.liroyal.pl 
1/39 
     
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,16% +33 632,53 zł 53 632,53 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
ULTGAMES 2021-06-21 2,00 6,12%
R22 2021-06-21 0,57 1,03%
GRMEDIA 2021-06-21 2,80 2,22%
BOWIM 2021-06-22 0,12 1,50%
ASTARTA 2021-06-23 2,24 3,96%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy