pixelg
Czaty inwestorskie z przedstawicielami spółek, instytucji finansowych i analitykami
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Piotr Krupa: Kryzys 2007/2008 przyczynił się do naszego wzrostu. Możliwe, że tak będzie i tym razem
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Krupa: Kryzys 2007/2008 przyczynił się do naszego wzrostu. Możliwe, że tak będzie i tym razem

  We wtorek 2 czerwca br. o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Piotrem Krupą, prezesem KRUK SA. Tematem rozmowy będzie omówienie wyników po pierwszym kwartale 2020.

  KRUK jest liderem rynku zarządzania wierzytelnościami. W ciągu kilkunastu lat swojej działalności, z małej kilkunastoosobowej firmy, stał się międzynarodową grupą finansową, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania należnościami.

  Głównym obszarem działalności Grupy jest zarządzanie wierzytelnościami nabytymi na własny rachunek oraz na zlecenie innych podmiotów instytucjonalnych w trzech segmentach: wierzytelności konsumenckich (niezabezpieczonych), wierzytelności hipotecznych oraz wierzytelności korporacyjnych.

  W 2007 roku Grupa rozpoczęła działalność na rynku rumuńskim, a w 2011 na rynku czeskim oraz słowackim. W 2015 roku KRUK założył spółki we Włoszech oraz Hiszpanii. KRUKowi udało się nabyć pierwszy portfel na rynku włoskim jeszcze w 2015 roku, a na hiszpańskim na początku 2016 roku. W 2019 roku KRUK przejął działającą na rynku pożyczek konsumenckich firmę Wonga.

 • Grupa Azoty: Mamy potwierdzone pełne finansowanie Projektu Polimery. Instalacja ruszy w 2022 r.
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Grupa Azoty: Mamy potwierdzone pełne finansowanie Projektu Polimery. Instalacja ruszy w 2022 r.

  W poniedziałek 1 czerwca o godz. 14:00 odbędzie się czat z Pawłem Łapińskim, wiceprezesem zarządu Grupy Azoty SA oraz Markiem Czyżem, wiceprezesem zarządu Grupy Azoty Polyolefins SA. Tematami spotkania będą wyniki spółek z Grupy Azoty po I kwartale 2020 roku oraz projekt „Polimery Police”.

  Grupa Azoty jest jedną z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecną w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw konstrukcyjnych, a także produktów OXO i melaminy. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstała największa w Polsce i jedna ze znaczących w Unii Europejskiej grup chemicznych. W 2018 roku Grupa Azoty nabyła 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH (obecnie COMPO EXPERT Holding GmbH) w Niemczech. Grupa COMPO EXPERT jest producentem nawozów specjalistycznych o wysokiej wartości dodanej, o zasięgu globalnym sprzedającym swoje produkty do blisko 100 krajów.

  Grupa Azoty Polyolefins SA jest spółką celową Grupy Kapitałowej Grupa Azoty odpowiedzialną za realizację projektu „Polimery Police” - jedną z największych inwestycji w polskim i europejskim przemyśle, polegającą na budowie zintegrowanego kompleksu petrochemicznego. Projekt przewiduje wybudowanie dwóch produkcyjnych instalacji: do wytwarzania propylenu w procesie odwodornienia propanu („PDH”) - 429 tys. ton rocznie oraz do wytwarzania polipropylenu z propylenu – 437 tys. ton rocznie. Ponadto w zakresie projektu znalazła się budowa terminalu przeładunkowo-magazynowego (gazoportu), zdolnego przyjąć do 500 tys. ton propanu rocznie, infrastruktury logistycznej i instalacji pomocniczych.

 • Bartosz Knop, prezes Balticus SA: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartosz Knop, prezes Balticus SA: Markę i prestiż zbudowaliśmy od zera

  W piątek 29 maja 2020 r. o godzinie 12:00 odbędzie się czat inwestorski z Bartoszem Knop, prezesem Balticus SA, twórcą polskiej marki zegarków. Tematami rozmowy będą dotychczasowe osiągnięcia spółki, emisja akcji na platformie crowdfundingowej Bessfund.pl oraz dalsze plany rozwojowe.

  Spółka pod nazwą Balticus SA powstała w lutym 2020 r. Wcześniej działalność była prowadzona przez założyciela spółki w formie jednoosobowej działalności gospodarczej przez ponad 5 lat. Przedsiębiorstwo zostało w całości wniesione aportem do nowo zawiązanej spółki akcyjnej. Podstawowym modelem działania spółki jest produkcja i sprzedaż zegarków Balticus zarówno we własnych kanałach e-commerce, jak i dostarczanie do sklepów specjalistycznych na całym świecie.

  Twórca marki, Bartosz Knop pochodzi z Władysławowa i to właśnie stąd nawiązanie do morza Bałtyckiego w nazwie marki. Powstanie pierwszego modelu wymagało 12 miesięcy pracy, i była to praca od podstaw, która pozwoliła nauczyć się wszystkiego. Od tego jakie podzespoły wybierać, przez współpracę z podwykonawcami, kończąc na budowaniu dystrybucji tej online jak i w stacjonarnych sklepach.

  >>> Szczegóły emisji znajdują się na stronie akcjebalticus.pl

 • Bartłomiej Krupa - prezes Votum: Naszym priorytetem jest dzielenie się zyskiem z akcjonariuszami i długoterminowe budowanie wartości spółki
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Bartłomiej Krupa - prezes Votum: Naszym priorytetem jest dzielenie się zyskiem z akcjonariuszami i długoterminowe budowanie wartości spółki

  We wtorek 5 maja 2020 r. o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Bartłomiejem Krupą, prezesem zarządu Votum SA. Podczas spotkania będzie można zapytać nie tylko o niedawno opublikowane wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Votum za rok 2019, ale również o plany na najbliższe miesiące czy o możliwy wpływ pandemii COVID-2019 na sytuację operacyjną i finansową Grupy Kapitałowej Votum.

  VOTUM SA i spółki z GK Votum reprezentują klientów w sporach z podmiotami rynku finansowego. Podstawowe segmenty działalności spółki dotyczą konsumentów rynku ubezpieczeniowego w zakresie ich reprezentacji w sprawach szkód osobowych oraz dochodzenia roszczeń z tytułu szkód w pojazdach, a także konsumentów rynku bankowego w zakresie ograniczenia skutków klauzul abuzywnych.

  Spółka od początku istnienia działa w branży odszkodowawczej, pomagając osobom poszkodowanym w sporach z zakładami ubezpieczeń. Od kilku lat spółka działa z sukcesem w nowym segmencie dot. dochodzenia roszczeń z tytułu umów bankowych, obsługując już w tym obszarze ponad 15 tys. klientów. W 2020 roku weszła także w obszar działalności związany z energią odnawialną. Obecna koniunktura, duże zainteresowanie energią odnawialną ze strony konsumentów, rosnące ceny prądu, a także dobrze rozbudowana sieć sprzedażowa GK Votum, pozwalają spółce pozytywnie patrzeć na skutki wejścia w nowy biznes.

 • Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: Spółka złożyła dokument informacyjny, debiut na NC w połowie roku
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Markuszewski, prezes Starward Industries: Spółka złożyła dokument informacyjny, debiut na NC w połowie roku

  W czwartek 30 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy na czat inwestorski z Markiem Markuszewskim, prezesem zarządu Starward Industries SA. Tematem spotkania będą wydarzenia wewnątrz spółki w pierwszym kwartale bieżącego roku oraz plany na najbliższą przyszłość.

  Starward Industries to niezależny deweloper gier wideo, stworzony przez ambitny zespół z wieloletnim doświadczeniem w takich firmach jak CD Projekt Red, Reality Pump, Techland, na czele którego stoi Marek Markuszewski (wcześniej Senior Producer, pomysłodawca i współzałożyciel krakowskiego oddziału CD Projekt RED).

  Spółka jest w trakcie tworzenia pierwszej gry fabularnej opartej na powieści autorstwa Stanisława Lema, realizując pionierski projekt w obszarze komputerowej adaptacji kultowej twórczości w retro-futurystycznym i atompunkowym stylu graficznym. Spółka nie powiela przy tym żadnych wzorców powstałych do tej pory wokół twórczości tego pisarza, tworząc całkowicie autorską wizję przekazu.

  Spółka planuje premierę w roku 2021, w którym przypada właśnie 100-lecie urodzin Stanisława Lema. Wykorzystanie pełnego potencjału medialnego Spółka planuje osiągnąć poprzez synchronizację zamknięcia cyklu produkcyjnego z rocznicą urodzin pisarza.

 • Marcin Olejarz, prezes zarządu oraz Hannibal Soares, wiceprezes zarządu BoomBit: Podjęliśmy kilka ważnych działań zmierzających do poprawy wyników
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin Olejarz, prezes zarządu oraz Hannibal Soares, wiceprezes zarządu BoomBit: Podjęliśmy kilka ważnych działań zmierzających do poprawy wyników

  W piątek 24 kwietnia o godz. 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu i współzałożycielami BoomBit S.A.: Marcinem Olejarzem, prezesem zarządu oraz Hannibalem Soaresem, wiceprezesem zarządu. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za 2019 rok oraz perspektyw Grupy BoomBit na kolejne okresy.

  Grupa BoomBit to globalny deweloper i wydawca gier mobilnych oraz jedna z największych polskich spółek w branży. Portfolio spółki to atrakcyjne dla różnych grup graczy gry w formule free-to-play (F2P) na platformy iOS, Android oraz Nintendo Switch. Grupa specjalizuje się przede wszystkim w produkcji gier typu Hypercasual oraz GaaS (Game as a Service). Do najpopularniejszych gier BoomBit należą obecnie Archery Club, Darts Club, Tanks A Lot!, Ramp Car Jumping oraz Stunt Truck Jumping.

 • Paweł Łapiński - wiceprezes Grupy Azoty: Dzięki współpracy z Compo Expert pozyskaliśmy wielu nowych zagranicznych klientów
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Paweł Łapiński - wiceprezes Grupy Azoty: Dzięki współpracy z Compo Expert pozyskaliśmy wielu nowych zagranicznych klientów

  W czwartek 23 kwietnia 2020 roku o godz. 10:00 odbędzie się czat z przedstawicielem Grupy Azoty, panem Pawłem Łapińskim, wiceprezesem zarządu odpowiedzialnym między innymi za relacje inwestorskie i finanse. Zapraszamy do zadawania pytań związanych z wynikami wypracowanymi w 2019 roku przez spółki z Grupy Azoty.

  Grupa Azoty jedną z rozpoznawalnych europejskich grup z branży chemicznej, obecną w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw konstrukcyjnych, a także produktów OXO i melaminy. Grupa Azoty zgromadziła komplementarne spółki o różnych tradycjach i specjalizacjach, aby wykorzystać ich potencjał do realizacji wspólnej strategii. W ten sposób powstała największa w Polsce i jedna ze znaczących w Unii Europejskiej Grup chemicznych. W 2018 roku Grupa Azoty nabyła 100% w spółce Goat TopCo GmbH (obecnie COMPO EXPERT Holding GmbH) w Niemczech. Grupa COMPO EXPERT jest, producentem nawozów specjalistycznych o wysokiej wartości dodanej, o zasięgu globalnym sprzedającym swoje produkty do blisko 100 krajów. Grupa Azoty S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 30 czerwca 2008 r. Wchodzi w skład indeksów WIG-CHEMIA, WIG30, mWIG 40, WIG, WIG-Poland, InvestorsMS WIG.MS-PET, WIG-ESG oraz w indeksie giełd regionu Trójmorza – CEEplus. Grupa Azoty S.A. od 2013 roku jest notowana w indeksach MSCI, a od 2015 roku w indeksach FTSE.

 • Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Game: Chcemy zadebiutować na NewConnect w czerwcu lub lipcu
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Jacek Wyszyński, prezes Pyramid Game: Chcemy zadebiutować na NewConnect w czerwcu lub lipcu

  W czwartek 16 kwietnia o godz. 14:00 odbędzie się czat inwestorski z Jackiem Wyszyńskim, prezesem studia Pyramid Games SA, które w 2020 roku zakończy produkcję aż 7 gier na PC. Wśród nich autorskie projekty: Occupy Mars, Rover Mechanic Simulator oraz Dinosaur Fossil Hunter, a także 4 projekty realizowane na zlecenie innych podmiotów i wydawców. Spółka szykuje się także do debiutu na rynku NewConnect.

  Pyramid Games jest stajnią produkcyjną skupiającą w jednym biurze ponad 30 deweloperów produkujących (oprócz projektów autorskich) również gry na zlecenie takich spółek, jak Ultimate Games, Gaming Factory czy PlayWay (który jest znaczącym akcjonariuszem spółki). Studio tworzone jest przez pasjonatów gier, nauki i science-fiction, które to pasje przelewane są we flagowe projekty spółki. Siedziba studia mieści się w Lublinie. Spółka podpisała niedawno umowę z podmiotem inwestującym w branżę gier, w ramach której zdefiniowana została trwała formuła współpracy rozciągająca się na 9 zupełnie nowych projektów, które zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych 3 lat.

 
1/28 
     
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +104,16% +20 832,60 zł 40 832,60 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
CPGROUP 2020-06-09 2,10 22,73%
TSGAMES 2020-06-10 3,78 0,70%
WAWEL 2020-06-16 30,00 4,78%
MENNICA 2020-06-16 0,50 2,58%
ASSECOPOL 2020-06-17 3,01 4,08%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy