Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Maciej Popowicz, Prezes Zarządu, Arkadiusz Pernal, Wiceprezes Zarządu i Magdalena Jurewicz, Dyrektor Finansowy Ten Square Games SA - start 26 marca o godz. 12:00

  Maciej Popowicz, Prezes Zarządu, Arkadiusz Pernal, Wiceprezes Zarządu i Magdalena Jurewicz, Dyrektor Finansowy Ten Square Games SA - start 26 marca o godz. 12:00

  We wtorek 26 marca o godz. 12.00 zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki Ten Square Games SA: Maciejem Popowiczem – Prezesem Zarządu, Arkadiuszem Pernalem – Wiceprezesem Zarządu i Magdaleną Jurewicz – Dyrektorem Finansowym. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za rok 2018 oraz plany rozwojowe spółki.

  Grupa Ten Square Games jest polskim producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. Spółka konkuruje na rynku globalnym, a jej gry są udostępniane w większości krajów na świecie. Gry na urządzenia mobilne dystrybuowane są głównie za pośrednictwem platform Google Play oraz App Store.

  Ten Square Games stworzyła do tej pory ponad 250 gier. Najbardziej znanymi projektami są Let's Fish, Wild Hunt oraz Fishing Clash - obecnie najpopularniejsza gra wędkarska na świecie.

  W kwietniu 2018 roku spółka Ten Square Games przeprowadziła publiczną emisję akcji (IPO). Wartość oferty wyniosła ponad 94 mln PLN. W dniu 11 maja 2018 roku akcje Ten Square Games zadebiutowały na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lutym 2019 spółka otrzymała Nagrodę GPW za największą wartość oferty spółki debiutującej na Głównym Rynku GPW w 2018 roku. Od 18 marca 2019 akcje spółki wchodzą w skład indeksu WIG Games.

 • Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD PROJEKT SA - start 27 marca o godz. 14:00

  Adam Kiciński, Prezes Zarządu i Piotr Nielubowicz, Wiceprezes ds. finansowych CD PROJEKT SA - start 27 marca o godz. 14:00

  W środę 27 marca o godzinie 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami zarządu CD PROJEKT SA: Adamem Kicińskim, Prezesem Zarządu i Piotrem Nielubowiczem, Wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych za rok 2018 oraz plany dalszego rozwoju spółki.

  CD PROJEKT to spółka, którą zna każdy polski inwestor oraz miliony fanów gier wideo na całym świecie. Grupa prowadzi działalność operacyjną w dwóch kluczowych segmentach – produkcji gier i globalnej cyfrowej dystrybucji. Za pierwszy z nich odpowiada studio CD PROJEKT RED, które sławę zdobyło przede wszystkim dzięki serii gier o przygodach Wiedźmina - trylogii opartej na powieści Andrzeja Sapkowskiego. Drugi segment to GOG.com, czyli serwis cyfrowej dystrybucji gier, stworzony jeszcze w 2008 r.

  Obecnie CD PROJEKT pracuje nad grą Cyberpunk 2077. Tytuł budzi olbrzymie emocje wśród fanów gier na całym świecie. W ciągu miesiąca od prezentacji podczas największych targów branżowych Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles, trailer Cyberpunka został wyświetlony ponad 25 mln razy we wszystkich kanałach.

  W marcu 2018 r. CD PROJEKT oficjalnie dołączył do WIG20, czyli indeksu 20 największych i najbardziej płynnych spółek na rynku głównym GPW.

 • Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO - start 28 marca o godz. 10:00

  Przemysław Pączek, prezes zarządu Hyper Poland, Paweł Radziszewski, CTO - start 28 marca o godz. 10:00

  W czwartek 28 marca o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Hyper Poland Przemysławem Pączkiem oraz CTO - Pawłem Radziszewskim. Tematem rozmowy będzie kampania equity crowdfunding, którą aktualnie prowadzi Hyper Poland na brytyjskiej platformie Seedrs oraz najbliższe plany biznesowe i operacyjne spółki.

  Hyper Poland to firma zajmująca się rozwojem projektu kolei magnetycznej inspirowanej technologią hyperloop. Firma została założona przez inżynierów związanych z Politechniką Warszawską. Spółka planuje wdrożenie nowej technologii transportowej w trzech etapach: w pierwszej kolejności chce wprowadzić do komercyjnego użytku kolej magnetyczną, która będzie w stanie poruszać się z prędkością 300 km/h po już istniejących liniach kolejowych dzięki modyfikacjom torów opracowanym przez Hyper Poland. Dopiero w kolejnych etapach tak zmodyfikowany tor może zostać przykryty pokrywa próżniową co pozwoli zwiększyć prędkość do 600 km/h. W latach 2021-2023 Hyper Poland planuje wdrożenie testowe swojej technologii w jednym z państw Unii Europejskiej.

  W latach 2016-2017 zespół Hyper Poland był kilkakrotnie nagradzany w konkursach na pojazdy hyperloop organizowanych w Los Angeles i Dubaju. W marcu 2019 Hyper Poland została uznany za jeden z najlepszych startupów sektora mobility w Europie.

  W pierwszej połowie 2019 roku firma planuje przeprowadzić pierwsze próby modelu testowego zbudowanego w oparciu o technologię opatentowaną przez Hyper Poland.

  pojazd hyper poland></img>
</p> 
          </div>
          <div class=

 • Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu Plantwear SA - start 29 marca o godz. 11:00

  Wiktor Pyrzyk, prezes zarządu Plantwear SA - start 29 marca o godz. 11:00

  W piątek 29 marca o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Wiktorem Pyrzykiem, prezesem zarządu Plantwear SA. Tematem spotkania będzie trwająca emisja akcji spółki oraz jej plany rozwoju.

  Plantwear jest wiodącym producentem akcesoriów lifestylowych z drewna w Polsce. Bieżąca emisja akcji przeprowadzana jest w związku z zamiarem ubiegania się o wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku NewConnect w 2019 roku. Plantwear zajmuje się ręczną produkcją zegarków, okularów, etui do telefonów i biżuterii z drewna. W 2018 r. spółka sprzedała ponad 30 tysięcy produktów, a przychody ze sprzedaży przekroczyły 4,7 mln PLN. Spółka samodzielnie projektuje i wytwarza wszystkie produkty we własnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym niedaleko Radzynia Podlaskiego. Drewno do produkcji pochodzi wyłącznie z drzew przeznaczonych do wycinki oraz certyfikowanych upraw z całego świata. Na sukces spółki pracuje ponad 60 osób.

  Plantwear sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem własnego sklepu internetowego (e-commerce generuje około 95 proc. przychodów) oraz dwóch stacjonarnych punktów sprzedaży zlokalizowanych w galeriach handlowych w Krakowie – planowane jest otwarcie kolejnych w największych miastach w Polsce. Plantwear dociera do swoich klientów głównie z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji – w tym przede wszystkim za pośrednictwem Facebooka, gdzie zgromadził ponad 500 tys. fanów.

  Firma rozwija się także na rynkach zagranicznych (7 proc. przychodów w 2018 r.) m.in. w Niemczech, Włoszech i Austrii. Spółka planuje istotną ekspansję zagraniczna w najbliższych miesiącach.

  W 2018 roku przychody ze sprzedaży wniosły 4,7 mln PLN, a zysk netto 510 tys. PLN. Prognozy na 2019 to odpowiednio 6,55 mln PLN i 750 tys. PLN. Wartość Spółki po ofercie została wyceniona na 9,5 mln PLN.

  Oferta publiczna prezentowana jest na CrowdConnect.pl, platformie crowdinvesting, gdzie zainteresowani inwestorzy mogą zapoznać się z jej parametrami oraz dokumentem ofertowym: >> szczegóły tutaj

  Oferta publiczna akcji serii C obejmuje 363 636 zwykłych akcji na okaziciela. Cena emisyjna została ustalona na 6,60 PLN za akcję. Zapisów można dokonywać do 10 maja 2019 roku. Kwota emisji to 2 399 998 PLN.

 • Marcin Kwaśnica, prezes zarządu Cherrypick Games SA - strat 25 marca o godz. 11:30
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin Kwaśnica, prezes zarządu Cherrypick Games SA - strat 25 marca o godz. 11:30

  W poniedziałek 25 marca o godz. 11:30 zapraszamy na czat z Marcinem Kwaśnicą, prezesem zarządu Cherrypick Games SA. Podczas czatu prezes Cherrypick Games podsumuje działalność spółki w I kw. 2019 roku oraz przedstawi najbliższe plany studia. Spółka chce przenieść swoje notowania na główny parkiet GPW w Warszawie.

  Cherrypick Games S.A. zostało założone przez zespół weteranów branży gamingowej z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu i sprzedaży gier na wszystkie wiodące platformy sprzętowe. Zespół łączy pasję do gier i wizję tworzenia produktów najwyższej jakości, co pozwala mu realizować własną misję: produkcję najlepszych gier Free2Play. Celem, który postawiło przed sobą Cherrypick Games jest osiągnięcie pozycji wydawcy o międzynarodowym znaczeniu, którego produkty prezentują najwyższą światową jakość. Firma od początku swojego istnienia współpracuje m.in. z Apple, Google, Amazon, Tencent, BandaiNamco. Ma też status dewelopera i wydawcy Sony Playstation i Microsoft XBOX. Najważniejsze produkcje spółki to m.in.: My Spa Resort (poprzednia nazwa: My Beauty Spa: Stars & Stories) i My Hospital. Łącznie tytuły spółki zanotowały już ponad 22 mln pobrań.

  Obecnie Cherrypick Games pracuje nad dużą aktualizacją My Spa Resort, która zostanie wprowadzona pod koniec marca oraz dodatkowym modelem monetyzacji tytułu (subskrypcja), który pojawi się w grze na przełomie Q2/Q3 2019 roku. Pod koniec roku na rynek trafi też Crime Stories, gra z popularnego gatunku visual novel. Od marca tytuł znajduje się w fazie soft-launch na terenie Nowej Zelandii, Irlandii i Malty.

 • Piotr Wątrucki, prezes zarządu ECC Games: Rozwój spółki jest dla nas priorytetem
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Piotr Wątrucki, prezes zarządu ECC Games: Rozwój spółki jest dla nas priorytetem

  W piątek 22 marca o godzinie 11:00 odbędzie się czat inwestorski z Piotrem Wątruckim, prezesem zarządu ECC Games SA. Tematem rozmowy będą wyniki spółki za 2018 rok oraz plany na najbliższe miesiące.

  ECC Games jest studiem deweloperskim z Warszawy, tworzonym przez zgrany zespół pasjonatów. 12 lutego 2019 roku spółka zadebiutowała na parkiecie NewConnect ciesząc się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów.

  Firma aktualnie pracuje nad grą DRIFT19, która jest pierwszym na świecie symulatorem kierowcy driftowego – specjalisty od jazdy w kontrolowanym poślizgu. Chcąc zapewnić jak największy realizm, przy tworzeniu gry deweloperzy współpracują z Pawłem Groszem, profesjonalnym kierowcą driftowym z zespołu Drift Patriot, wicemistrzem serii Drift Open z 2017 roku.

  Zainteresowanie DRIFT19 jest bardzo duże. Na stronie gry na Facebooku zgromadziło się już ponad 56 tys. fanów, a każda informacja o grze spotyka się z pozytywnymi reakcjami tysięcy osób oraz setkami komentarzy. DRIFT19 znajduje się także w Top 100 najbardziej oczekiwanych gier w serwisie Steam. ECC Games zamierza skupić się w najbliższych latach na umocnieniu swojej pozycji, jako studia tworzącego wysokiej jakości gry o tematyce motoryzacyjnej.

 • Krzysztof Kostowski, prezes zarządu PlayWay: Nie mamy strategii wyjścia z podmiotów, w których jesteśmy akcjonariuszem
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Kostowski, prezes zarządu PlayWay: Nie mamy strategii wyjścia z podmiotów, w których jesteśmy akcjonariuszem

  W czwartek 21 marca o godz. 15:00 rozpocznie się czat z Krzysztofem Kostowskim, prezesem zarządu PlayWay SA. Tematem spotkania będą plany rozwoju spółki.

  PlayWay jest polską spółką akcyjną założoną w 2011 roku, z siedzibą w Warszawie, która jest jedną z największych w Polsce firm tworzących gry wideo na najpopularniejsze platformy sprzętowe (PC/PS4/Xbox1/iOS/Android).

  Spółka tworzy Grupę kapitałową PlayWay, w której skład wchodzi obecnie Spółka oraz kilkanaście podmiotów zależnych lub powiązanych ze Spółką.

  Spółka posiada obecnie 44 zespoły deweloperskie odpowiadające za powstawanie ponad 60 gier. Działalność na tak szeroką skalę, możliwa jest dzięki stworzonej przez Spółkę, unikalnej formule współpracy z zespołami, dającą im dużą swobodę działania i samodzielność, ale przy zachowaniu koniecznej kontroli jakości i przy pełnym wsparciu produkcyjnym, marketingowym i wydawniczym. PlayWay współpracuje z doświadczonymi, dużymi studiami deweloperskimi oraz znanymi w branży twórcami, ale też od lat inkubuje młode, początkujące zespoły, zapewniając im miejsce do pracy i rozwoju w wyjątkowym kampusie mieszczącym się w podwarszawskim Hornówku (gmina Izabelin).Spółka może się pochwalić globalnymi sukcesami sprzedażowymi w postaci m.in serii Car Mechanic Simulator. Przy tej produkcji Spółka nawiązała współpracę z najsłynniejszymi światowymi producentami samochodów luksusowych, takich jak: Mercedes-Benz, Maserati, Bentley, Pagani, DeLorean.

  Firma znana jest również z produkcji takich gier jak Hard West (wyprodukowana przez CreativeForge Games S.A.), Farm Expert czy The Way. PlayWay pochwalić się może także ponad 12 milionami pobrań swoich gier na platformach mobilnych (m.in. Car Mechanic Simulator 2014 Mobile, Diner Mania, Farm Fix, Truck Fix), oraz rekordową na polskim rynku ilością 5-ciu udanych akcji crowdfundingowych (na platformie KickStarter).

 • Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA: Mamy dobrze poukładany biznes, gotowy do skalowania
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA: Mamy dobrze poukładany biznes, gotowy do skalowania

  W środę 20 marca o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Dawidem Przygodzkim, prezesem zarządu Bloomga SA. Tematem rozmowy będzie omówienie planów emisyjnych i sprzedażowych spółki.

  5 marca rozpoczęła się publiczna emisja akcji spółki w ramach trzeciej rundy finansowania pre-IPO. Z emisji spółka zamierza pozyskać do 4,2 mln złotych, a następnie po zamknięciu emisji, akcje mają być przedmiotem wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect. Głównym celem emisyjnym jest zwiększenie środków na promocję gry Islandoom wśród światowych wydawców gry oraz przyśpieszenie pracy nad grą „Wild West Age”, której premiera zaplanowana jest wstępnie na czwarty kwartał 2019 roku. Emisja wg wstępnego planu będzie trwała 30 dni, a jej partnerem jest platforma Beesfund.

  >> Zapisy na akcje prowadzone są tutaj

  Dawid Przygodzki (ur. 1986 r.), inwestor indywidualny, akcjonariusz i prezes zarządu Bloomga SA, autorytet w zakresie gier przeglądarkowych i główny projektant gry MMO Islandoom.

 
1/23 
     

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d