Czaty inwestorów giełdowych ze spółkami - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Czaty inwestorów giełdowych

 • Dorota Sierakowska - analityk DM BOŚ SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Dorota Sierakowska - analityk DM BOŚ SA

  6 czerwca 2017 r. o godzinie 10:00 odbędzie się czat inwestorski z Dorotą Sierakowską. Tematem rozmowy będą inwestycje na rynkach surowcowych.

  Dorota Sierakowska to absolwentka SGH, finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ, wydawca i redaktor naczelna magazynu o inwestowaniu TREND. Jest autorką książki „Świat surowców” – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych, który doczekał się drugiego wydania. Pojawia się w mediach jako ekspert rynków finansowych (m.in. TVP1, TVN24 Biznes i Świat, Polsat News, Radiowa Trójka, StockWatch.pl, Gazeta Giełdy "Parkiet", Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna).

  Jest inwestorem z 10-letnim stażem, specjalizującym się w rynkach towarów, ale nie stroniącym także od akcji czy walut. W swoich tekstach i inwestycjach łączy elementy analizy technicznej i fundamentalnej.

 • Mikołaj Chruszczewski - członek zarządu LARQ SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Mikołaj Chruszczewski - członek zarządu LARQ SA

  Gościem spotkania on-line z inwestorami będzie Mikołaj Chruszczewski, Członek Zarządu LARQ SA. Tematem rozmowy będą przede wszystkim wyniki i perspektywy rozwoju głównych spółek portfelowych – Nextbike Polska, Brand24 i Synergic. Zapraszamy do zadawania pytań.

  LARQ S.A. (twitter IR: @LARQgroup) jest spółką inwestycyjną notowaną na głównym parkiecie GPW, zarządzającą podmiotami działającymi w obszarze innowacyjnych mediów, nowych technologii i infrastruktury. Filarami portfela spółki są dynamicznie rozwijające się podmioty o dominującej pozycji w swoich segmentach rynku m.in.:

  - Nextbike Polska - największy w Polsce dostawca i operator miejskich systemów rowerowych. Na chwilę obecną spółka zarządza flotą ok. 10,8 tys. rowerów i blisko tysiąca stacji w 22 miastach.

  - Brand24 - właściciel autorskiego narzędzia do monitoringu treści w internecie, sprzedawanego w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Spółka posiada dominującą pozycję na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Brand24 z sukcesem komercjalizuje swoje unikalne rozwiązanie na rynku globalnym.

  - Synergic - wiodący krajowy operator i właściciel niestandardowych nośników reklamy zewnętrznej. Reklamy klientów spółki eksponowane są na prawie wszystkich polskich lotniskach oraz na kluczowych dworcach autobusowych i kolejowych. Spółka jest wyłącznym operatorem przestrzeni reklamowej na rowerach miejskich oraz w przejściach podziemnych największych polskich miast.

 • Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Artur Jedynak - prezes zarządu KBJ SA

  W czwartek, 18 maja o godz. 11:00 odbędzie się czat z Arturem Jedynakiem, prezesem zarządu spółki KBJ.

  Zapraszamy do zadawania pytań związanych z aktualną sytuacją spółki, raportem finansowym za I kwartał oraz objęciem pakietu kontrolnego w firmie Albit.

  KBJ specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług na rynku oprogramowania biznesowego. Głównym obszarem działania są technologie SAP – rozwiązania w chmurze, analityka biznesowa, utrzymanie i rozwój systemów IT, budowa rozwiązań dedykowanych. Do głównych klientów spółki należą przede wszystkim duże przedsiębiorstwa, które korzystają z systemów firmy SAP - wiodącego na świecie producenta systemów, aplikacji i produktów do przetwarzania danych, na których KBJ opiera swoje rozwiązania. Dzięki kompleksowej ofercie łączącej doświadczenie technologiczne i biznesowe, KBJ jest w stanie realizować najbardziej złożone i wymagające projekty SAP na rynku polskim i zagranicznym. W gronie ponad 100 aktywnych klientów wyróżnić można min. ZUS, MS oraz firmy z sektora przemysłu, energetyki, mediów, bankowości oraz innych.

  KBJ jest notowane na rynku NewConnect od grudnia 2011. Spółka systematycznie poprawia wyniki, w niemal 10-letniej historii Spółki każdy rok kończył się pozytywnym wynikiem. Od debiutu giełdowego KBJ zwiększył skalę działalności ponad 3-krotnie. Spółka od kilku lat regularnie wypłaca dywidendę i notuje wzrost.

  >> Raport okresowy KBJ S.A. za I kwartał 2017 roku opublikowany 11 maja znajdziesz tutaj

 • Marek Rybiec - prezes zarządu Skarbiec Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marek Rybiec - prezes zarządu Skarbiec Holding SA

  Gościem spotkania on-line z inwestorami będzie Marek Rybiec, Prezes Zarządu Skarbiec Holding SA, do którego należy Skarbiec TFI – jedno z największych niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Tematem rozmowy będą m.in. wyniki Grupy Skarbiec Holding w pierwszym kwartale 2017 roku (trzecim kwartale roku obrotowego 2016/2017) oraz bieżąca sytuacja i perspektywy rynku i branży funduszy inwestycyjnych.

  Skarbiec TFI powstało w 1997 roku i jest jednym z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych na polskim rynku. Obecnie Skarbiec TFI zarządza aktywami o wartości ponad 19,6 mld PLN i jest jednym z największych niezależnych towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce. Na koniec kwietnia b.r. Skarbiec TFI zarządzał 45 funduszami i subfunduszami skierowanymi do szerokiego grona inwestorów oraz 15 funduszami dedykowanymi.

 • Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA

  W czwartek, 30 marca 2017 r. o godzinie 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami Zarządu CD PROJEKT S.A.: Adamem Kicińskim, Prezesem Spółki i Piotrem Nielubowiczem, Wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych Spółki za 2016 r.

  Grupa Kapitałowa CD PROJEKT działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo. Grupa prowadzi działalność operacyjną w dwóch kluczowych segmentach – CD PROJEKT RED i GOG.com. Produkcja gier komputerowych realizowana jest przez studio CD PROJEKT RED, dewelopera gier wideo z gatunku RPG znanego przez fanów gier na całym świecie dzięki Wiedźminowi - trylogii opartej na powieści Andrzeja Sapkowskiego. W 2016 r. Spółka wydała drugie rozszerzenie do Wiedźmina 3: Dziki Gon - Krew i Wino oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku zawierającej podstawową wersję gry, 2 rozszerzenia oraz 16 darmowych DLC.

  Obecnie CD PROJEKT RED koncentruje się na pracach nad ogłoszonymi już projektami - GWINTEM: Wiedźmińską Grą Karcianą, sieciową grą F2P (Free to Play) z opcjonalnymi mikropłatnościami oraz nad grą Cyberpunk 2077.

  Segment GOG.com w Grupie Kapitałowej CD PROJEKT odpowiada działalności prowadzonej w ramach serwisu GOG.com – jednej z najpopularniejszych na świecie platform globalnej cyfrowej dystrybucji.

 • Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Czat inwestorski z zarządem spółki SMS Kredyt Holding SA

  W środę 22 marca o godzinie 15.00 odbędzie się czat inwestorski z zarządem SMS Kredyt Holding SA. Tematem spotkania będzie zakończony rok 2016 i wyniki finansowe osiągnięte w tym okresie.

  SMS Kredyt Holding SA tworzy grupę kapitałową, której główną działalnością operacyjną jest udzielanie pożyczek gotówkowych. Działalność pożyczkowa uruchomiona została w 2007 roku a spółka jest notowana na rynku New Connect od 2011 roku. Grupa Kapitałowa koncentruje się na udzielaniu pożyczek na kwoty do 10 tys. PLN i okres do 4 lat. Strategia produktowa polega na oferowaniu pożyczek spłacanych w miesięcznych ratach.

  Grupa SMS Kredyt Holding wykorzystuje kilka kanałów dystrybucji takich jak internet, call center czy też współpraca z pośrednikami finansowymi. Więcej informacji na temat Grupy znajduje się na stronie internetowej www.smsholding.pl

 • Marcin R. Kiepas - główny analityk Fundacji FxCuffs
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Marcin R. Kiepas - główny analityk Fundacji FxCuffs

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Marcinem Kiepasem, który odbędzie się 14 marca, o godz. 11:30.

  Tematem rozmowy będzie aktualna sytuacja na rynkach finansowych, to gdzie zmierzają giełdy, główne waluty i surowce. Co w najbliższym czasie będzie absorbować uwagę inwestorów i gdzie powinni oni szukać okazji inwestycyjnych.

  Od prawie 20 lat związany z rynkami finansowymi (głównie rynkiem walutowym). W tym od 15 lat zawodowo. Jako analityk walutowy pracował m.in. w X-Trade Brokers i Admiral Markets. Obecnie związany z Fundacją FxCuffs i portalem macroNEXT.

  W swoich analizach łączy elementy analizy technicznej i fundamentalnej. I jakkolwiek zajmuje się prognozowaniem trendów, danych makroekonomicznych i przewidywaniem innych wydarzeń mogących mieć wpływ na decyzje inwestorów, to jako najskuteczniejszą metodę wygrania z rynkiem uważa podążanie za trendem.

  Z Marcinem Kiepasem będzie można również spotkać się osobiście podczas marcowej konferencji FxCuffs w Krakowie.

  >> Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie fundacji

 • Krzysztof Borusowski - prezes BEST
  Spotkanie zakończone - Przeczytaj zapis czata

  Krzysztof Borusowski - prezes BEST

  Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z Krzysztofem Borusowskim, prezesem BEST SA, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 6 marca, o godz. 12:00. Tematem rozmowy będą plany rozwoju Grupy BEST związane z trwającą publiczną ofertą obligacji serii R3 o łącznej wartości 60 mln zł. Zapisy na papiery dłużne przyjmowane są w dniach 2-16 marca, przy czym termin zapisów może zostać skrócony, jeśli popyt przekroczy wartość oferty.

  >> Więcej informacji o emisji znajduje się na stronie spółki

  BEST SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 r., specjalizującą się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa BEST aktywnie inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie – na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe.

  Łączna wartość nominalna zarządzanych przez BEST wierzytelności własnych oraz należących do innych podmiotów wynosi ponad 11 mld zł (stan na 30 września 2016 r.).

  W ciągu pierwszych trzech kwartałów 2016 r. Grupa BEST wypracowała prawie 69 mln zł zysku netto przy przychodach operacyjnych wynoszących blisko 167 mln zł. Oznacza to wzrost o odpowiednio 11% i 64% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 
1/17 
   

logo Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
logo

Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanieoff Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c

Wyceny Wartości Wewnętrznej

Szacunkowe wyceny fundamentalne spółek giełdowych trzynastoma metodami.

Skaner Fundamentalny

Przykłady wyszukiwania spółek:

 • Zadłużenie większe od 80% - znaleziono 61
 • ROE większe od 30% - znaleziono 28
 • Free float mniejszy od 20% - znaleziono 122

Dane aktualne na 27.06.2017

Oferty pierwotne

Spółka Cena emisyjna Wart. oferty Koniec zapisów
Maxcom SA 72,00 zł 62,21 mln zł 2017-06-12
Getback SA 27,00 zł 1,08 mld zł 2017-07-03
Uniserv-Piecbud SA 10,00 zł 35 mln zł 2017-07-07
AD.bx ad3d