pixelg
Bartłomiej Krupa, prezes zarządu Votum SA

Czat inwestorski z Bartłomiejem Krupą, prezesem zarządu Votum SA

Możliwość zadawania pytań od: 30.04.2021, godziny 11:45
Bartłomiej Krupa, prezes zarządu Votum SA. Start - 13 maja, godz. 12:00 Bartłomiej Krupa, prezes Votum SA

W czwartek, 13 maja o godzinie 12:00 zapraszamy na czat inwestorski z Bartłomiejem Krupą, prezesem zarządu Votum SA. Tematem rozmowy będzie omówienie wyników za rok 2020 oraz perspektywy rozwoju w 2021 roku.

Strategia Votum i jej spółek z grupy kapitałowej koncentruje się wokół oferowania konsumentom innowacyjnych usług umożliwiających dochodzenie roszczeń od podmiotów rynku finansowego, a także optymalizacji kosztów utrzymania gospodarstwa domowego poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i nowoczesnych technologii.

Spółka od początku istnienia działa w branży odszkodowawczej, pomagając osobom poszkodowanym w sporach z zakładami ubezpieczeń. Od kilku lat GK Votum działa z sukcesem w nowym segmencie obejmującym dochodzenie roszczeń z tytułu umów bankowych, obsługując już w tym obszarze blisko 20 tys. klientów. Od 2020 r. GK Votum rozpoczęła swoją działalność w segmencie OZE, zarówno w zakresie mikroinstalacji oferowanych prosumentom (Votum Energy SA), jak i projektowaniu farm fotowoltaicznych z zamiarem ich komercjalizacji (Votum Green Project SA).


Zadaj pytanie
Zadaj swoje pytanie poniżej.
Pytanie:
Pseudonim:
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy