Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA - start 20 marca o godz. 11:00 - czat inwestorski - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA - start 20 marca o godz. 11:00

Możliwość zadawania pytań od: 05.03.2019, godziny 00:00
Dawid Przygodzki, prezes Bloomga SA - start 20 marca o godz. 11:00 Dawid Przygodzki - prezes Bloomga SA

W środę 20 marca o godz. 11:00 rozpocznie się czat inwestorski z Dawidem Przygodzkim, prezesem zarządu Bloomga SA. Tematem rozmowy będzie omówienie planów emisyjnych i sprzedażowych spółki.

5 marca rozpoczęła się publiczna emisja akcji spółki w ramach trzeciej rundy finansowania pre-IPO. Z emisji spółka zamierza pozyskać do 4,2 mln złotych, a następnie po zamknięciu emisji, akcje mają być przedmiotem wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect. Głównym celem emisyjnym jest zwiększenie środków na promocję gry Islandoom wśród światowych wydawców gry oraz przyśpieszenie pracy nad grą „Wild West Age”, której premiera zaplanowana jest wstępnie na czwarty kwartał 2019 roku. Emisja wg wstępnego planu będzie trwała 30 dni, a jej partnerem jest platforma Beesfund.

>> Zapisy na akcje prowadzone są tutaj

Dawid Przygodzki (ur. 1986 r.), inwestor indywidualny, akcjonariusz i prezes zarządu Bloomga SA, autorytet w zakresie gier przeglądarkowych i główny projektant gry MMO Islandoom.

Zadaj pytanie

Zadaj swoje pytanie poniżej.
Pytanie:
Pseudonim:

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d