pixelg
Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu oraz Damian Fijałkowski, członek zarządu T-Bull SA - start 17 października o godz. 15:00 - czat inwestorski - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu oraz Damian Fijałkowski, członek zarządu T-Bull SA - start 17 października o godz. 15:00

Możliwość zadawania pytań od: 10.10.2019, godziny 00:00
Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu oraz Damian Fijałkowski, członek zarządu T-Bull SA - start 17 października o godz. 15:00 Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu oraz Damian Fijałkowski, członek zarządu T-Bull SA
TBULL
W czwartek 17 października o godz. 15:00 zapraszamy na czat inwestorski z członkami zespołu T-Bull. Tematami rozmowy będą wyniki za pierwsze półrocze 2019 oraz perspektywy rozwoju, które są bardzo związane z perspektywą wydania produkcji na PC.

T-Bull SA to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych oraz jest w fazie przygotowań do projektu dedykowanego na PC. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 426 milionów. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

Jednym z najważniejszych projektów ostatnich miesięcy była dla T-Bull SA premiera długo wyczekiwanej gry Top Speed 2. Kontynuacja udanej produkcji skupiającej się na wyścigach samochodowych trafia na coraz więcej urządzeń mobilnych. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych tytułów w portfolio wrocławian, który jest stale wzbogacany o nową funkcjonalność, jak rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej, stałe wydarzenia i wyzwania, które utrzymują zainteresowanie graczy, czy też możliwość rozgrywki cross platformowej.

Dzięki stabilnej pozycji na rynku gier mobilnych, zespół mógł również skupić się na nowym projekcie. Mowa o zapowiedzianych w Los Angeles pracach nad grą o roboczej nazwie Space Simulator, która w pełni dedykowana jest na PC i konsole. W tym momencie prace nad tym projektem są już w zaawansowanym stadium i trwa tworzenie mechaniki, która przy tego typu projektach jest kluczowa.

Projekt Spółki został rekomendowany do dofinansowania “GameINN” w wysokości prawie 5 milionów złotych (4.870.184,77 PLN). Dofinansowany projekt będzie polegał na opracowaniu innowacyjnego systemu iDe-Tox w celu zapewnienia kompleksowej ochrony graczy przed toksycznymi zachowaniami występującymi w cyberprzestrzeni.

Zadaj pytanie
Zadaj swoje pytanie poniżej.
Pytanie:
Pseudonim:

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Relacje inwestorskie
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +77,69% +15 538,44 zł 35 538,44 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d