pixelg
Wideoczat z zarządem Stava SA - Pawłem Aksamitem i Grzegorzem Aksamitem
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Wideoczat z zarządem Stava SA - Pawłem Aksamitem i Grzegorzem Aksamitem

Dyskusja odbyła się dnia: 17.12.2020, godziny 11:00
Paweł i Grzegorz Aksamit, zarząd Stava SA: Wejście na giełdę jest naszym podstawowym scenariuszem realizacji zysku z inwestycji dla inwestorów Paweł i Grzegorz Aksamit - zarząd Stava SA

W czwartek 17 grudnia 2020 roku o godzinie 11:00 rozpocznie się wideoczat z zarządem Stava SA - Pawłem Aksamitem i Grzegorzem Aksamitem. Stava to największa w Polsce franczyzowa sieć gastro-kurierska, która prowadzi emisję akcji w modelu crowdfundingu. Zarząd spółki będzie odpowiadał na pytania związane z działalnością Stava, wynikami finansowymi sieci oraz spółki, planach rozwoju jak i z samą emisją.

Na pewno nie raz zamawiałeś jedzenie na dowóz przez telefon. Prawdopodobnie znasz portale i aplikacje, takie jak Pyszne.pl, UberEATS czy Glovo. Czy zastanawiałeś się jednak, kto faktycznie realizuje usługę kurierską stojącą za Twoim zamówieniem?

Mogłeś nie słyszeć o Stavie, bo spółka nie prowadzi portalu do zamawiania posiłków. Bardzo jednak możliwe, że część Twoich zamówień z wymienionych wyżej serwisów realizowali kurierzy Stava.

Klientami sieci są restauratorzy, dla których Stava świadczy usługi kurierskie. Daje im przewagę nad konkurencją, sprowadzając dowóz posiłku do kilku kliknięć na tablecie. Zapewnia im jednolitą, profesjonalną usługę - niezależnie od źródła zamówienia. Uwalnia ich od wyzwań z kierowcami, pojazdami i bieżącą kontrolą poszczególnych dostaw. Jednocześnie zapewnia o 20-25% niższe koszty, o 20 - 30 minut krótsze czasy dostaw oraz najwyższą jakość posiłków wynikającą chociażby ze stosowania wyłącznie toreb z podgrzewaczami.

Dlatego restauratorzy decydują się powierzać Stava dowozy swoich zamówień - nie tylko telefonicznych - ale również ze źródeł takich jak Pyszne.pl, aplikacji UberEATS i Glovo. Wśród klientów Stava są takie marki jak McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Grupa Sfinks czy North Fish.

Stava prowadzi dzisiaj 30 oddziałów w 26 miastach w Polsce, a kilka kolejnych jest w trakcie organizacji. Od założenia firmy w 2014 roku, zrealizowała miliony dowozów. Wie o nich wszystko. Dlatego właśnie najlepsi współpracują ze Stavą, a sprzedaż sieci od stycznia 2018 do października 2020 urosła o 1890%.

Na koniec listopada 2020 systemwide sales całej sieci oddziałów Stava osiągnął poziom 15,43 mln zł, co stanowi przeszło 100% planu na cały 2020 rok. Zarząd Stava SA prognozuje, że przy utrzymaniu listopadowego poziomu sprzedaży również w grudniu, łączne przychody sieci Stava ze sprzedaży usług (systemwide sales) za 2020 rok osiągną poziom ok. 17,2 mln zł. Stanowić to będzie ok. 195% przychodów systemwide sales z 2019 roku.

Zapis dyskusji
  • moderator: Witam na czacie wideo z zarządem Stava SA - Pawłem Aksamitem i Grzegorzem Aksamitem.
  • moderator: Pytania zadane na tej stronie zostaną przekazane do przedstawicieli spółki, a odpowiedź na wybrane pytania zostanie udzielona w trakcie transmisji.
  • moderator: Informacja dla dziennikarzy relacjonujących przebieg czata: wykorzystanie cytatów z dzisiejszej rozmowy w Państwa materiałach redakcyjnych wymaga podania źródła. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@stockwatch.pl
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,80% +30 359,58 zł 50 359,58 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy