pixelg
Barbara Wiszyńska-Kubit i Hubert Kubit (Wooden Alien) – Wide to narrow jako model minimalizowania ryzyka w produkcji gier wideo
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Inwestowanie w premium gaming Konferencja online: Wide to narrow jako model minimalizowania ryzyka w produkcji gier wideo

Dyskusja odbyła się dnia: 08.09.2020, godziny 10:00
Webinar: Barbara Wiszyńska-Kubit i Hubert Kubit, Wooden Alien – Wide to narrow jako model minimalizowania ryzyka w produkcji gier wideo Barbara Wiszyńska-Kubit i Hubert Kubit, Wooden Alien

Wykład rozpocznie się 8 września o godzinie 10:00. Uczestnicy transmisji na żywo będą mogli zadać pytania dotyczące omawianych zagadnień. Dla pozostałych zainteresowanych na stronie StockWatch.pl, a także na naszych kanałach na Facebooku i YouTubie, dostępne będzie nagranie prezentacji.

W swoim wykładzie Barbara Wiszyńska Kubit i Hubert Kubit przybliżają proces produkcji gier wideo. Twórcy szczególną uwagę zwracają na problemy związane z dążeniem do osiągnięcia wysokiej jakości oraz wskazują pułapki, jakie się z tym wiążą. Używając procesu produkcji postaci jako przykładu, twórcy pokazują, w jaki sposób skutecznie tych pułapek unikać.

O firmie

Wooden Alien tworzy oryginalne gry niezależne, które wyróżniają się: systemową narracją, oryginalnym stylem graficznym oraz charakterystycznym tematem przewodnim. Obecnie studio jest w trakcie produkcji swojego debiutowego tytułu na PC i konsole.

Bio

Hubert i Barbara stoją na czele Wooden Alien SA - studia gamingowego założonego w 2019 roku przez krakowską grupę specjalistów z branży gier wideo. Hubert Kubit, game director, przez 11 lat w branży zdobywał swoje doświadczenie w największych polskich studiach (m.in. CD Projekt RED, Techland), by ostatecznie założyć niezależny zespół devów. Barbara Wiszyńska-Kubit, art directorka, to specjalistka od grafiki 2D. Ma 15-letnie doświadczenie w sztukach artystycznych, w tym ponad 7-letnie w branży gier wideo.

Partner główny konferencji:

W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

Zapis dyskusji
  • Moderator: Witam na kolejnym wykładzie w ramach konferencji Inwestowanie w premium gaming. Pytania do prowadzących możecie Państwo zadawać na tej stronie, a także w komentarzach do transmisji na Facebooku i YouTubie. Prosimy o zadawanie pytań związanych z tematem wykładu.
Spółka Cena emisyjna Wart. oferty Koniec zapisów
Allegro.eu 43,00 zł 8,26 mld zł 2020-09-28
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy