pixelg
Marek Wylon, GameDesire - Transcendencja Freemium, czyli ewolucja modelu F2P gier mobilnych klasy Premium
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Inwestowanie w premium gaming Konferencja online: Transcendencja Freemium, czyli ewolucja modelu F2P gier mobilnych klasy Premium

Dyskusja odbyła się dnia: 09.09.2020, godziny 10:00
Webinar: Marek Wylon, GameDesire - Transcendencja Freemium, czyli ewolucja modelu F2P gier mobilnych klasy Premium Marek Wylon – prezes zarządu GameDesire

Wykład rozpocznie się 9 września o godzinie 10:00. Uczestnicy transmisji na żywo będą mogli zadać pytania dotyczące omawianych zagadnień. Dla pozostałych zainteresowanych na stronie StockWatch.pl, a także na naszych kanałach na Facebooku i YouTubie, dostępne będzie nagranie prezentacji.

O firmie

GameDesire to firma produkująca od lat gry dla portali internetowych takich jak Onet, WP, Gazeta i Interia. Od 2018 spółka posiada swoje nowe ramię mobilne: spółkę OneMoreGame.

Obecnie trwają końcowe prace przy dwóch tytułach: GameStone Legends – grze typu Puzzle RPG z elementami rozgrywki Idle oraz trybem PVP oraz grze Animatch – casualowej grze typu Match3.

Spółka specjalizuje się w produktach mobilnych klasy Premium, wspieranych wysoko zaawansowaną analityką, systemami crm oraz działaniami liveops.

Bio

Marek Wylon – prezes zarządu spółki, specjalizujący się w designie oraz analityce produktów mobilnych.

Partner główny konferencji:

W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

Zapis dyskusji
  • Moderator: Witam na kolejnym wykładzie w ramach konferencji Inwestowanie w premium gaming. Pytania do prowadzącego możecie Państwo zadawać na tej stronie, a także w komentarzach do transmisji na Facebooku i YouTubie. Prosimy o zadawanie pytań związanych z tematem wykładu.
  • Gość: Czy prezentacja będzie dostępna do pobrania/oglądania?
    Moderator: Tak, nagranie będzie dostępne na tej stronie.
Spółka Cena emisyjna Wart. oferty Koniec zapisów
Allegro.eu 43,00 zł 8,26 mld zł 2020-09-28
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy