pixelg
Stan Just, Covenant.dev – Zarządzanie produkcją gry, czyli zarządzanie niepewnością
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Inwestowanie w premium gaming Konferencja online: Zarządzanie produkcją gry, czyli zarządzanie niepewnością

Dyskusja odbyła się dnia: 08.09.2020, godziny 14:00
Webinar: Stan Just, Covenant.dev – Zarządzanie produkcją gry, czyli zarządzanie niepewnością Stan Just, CEO Covenant.dev

Wykład rozpocznie się 8 września o godzinie 14:00. Uczestnicy transmisji na żywo będą mogli zadać pytania dotyczące omawianych zagadnień. Dla pozostałych zainteresowanych na stronie StockWatch.pl, a także na naszych kanałach na Facebooku i YouTubie, dostępne będzie nagranie prezentacji.

Podczas prezentacji zostaną przedstawione wybrane metody radzenia sobie z niepewnością poprzez odpowiednie przygotowanie biznesowe, skuteczne planowanie i minimalizację wpływu czynnika ludzkiego.

O firmie

Covenant.dev SA to niezależne studio kreatywne tworzące nieszablonowe gry wideo. Spółka szczyci się zachowaniem świetnego poziomu równowagi między życiem zawodowym a osobistym swoich pracowników, co osiąga dzięki nowoczesnym metodom zarządzania operacyjnego i strategicznego. Pierwszym produktem spółki będzie multiplatformowy tytuł oparty na własnym IP.

Bio

Stan Just jest pasjonatem gier z ponad 10-cio letnim stażem pracy w branży gier wideo. Podczas swojej kariery, jako producent gier, pracował m.in. w Reality Pump przy serii "Two Worlds" oraz w 11 bit studios przy tytułach z serii "Anomaly". W CD Projekcie zarządzał wieloma zespołami współtworzącymi grę "Wiedźmin 3: Dziki Gon" wraz z jej dodatkami, przyczyniając się do opracowania jednej z najbardziej utytułowanych gier wideo w historii branży. Zasiadał w zarządach Stowarzyszenia Polskie Gry, Europejskiej Federacji Twórców Gier oraz Komitetu sterującego GameINN. Regularnie dzieli się swoimi doświadczeniami poprzez warsztaty w ramach Game Dev School, wykłady i prezentacje na wydarzeniach branżowych oraz publikacje artykułów. Z wykształcenia jest Psychologiem UJ, a także ukończył prestiżowy kierunek Executive MBA na UQAM/SGH.

Partner główny konferencji:

W razie problemów z otworzeniem filmu na stronie StockWatch.pl, transmisja jest dostępna również na Facebooku >>Link i YouTubie >>Link.

Zapis dyskusji
  • Moderator: Witam na kolejnym wykładzie w ramach konferencji Inwestowanie w premium gaming. Pytania do prowadzących możecie Państwo zadawać na tej stronie, a także w komentarzach do transmisji na Facebooku i YouTubie. Prosimy o zadawanie pytań związanych z tematem wykładu.
Spółka Cena emisyjna Wart. oferty Koniec zapisów
Allegro.eu 43,00 zł 8,26 mld zł 2020-09-28
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +138,44% +27 688,68 zł 47 688,68 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy