pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

barcelona83

barcelona83

Ostatnie 10 wpisów
Cytat:
Dziś Societe Generale -7.12% i przebicie dołka z 2009:

Coś ten stooq nie nadąża, bo notowania Societe zamknęły się ponad 10% spadkiem, dokładnie 10,58%
www.societegenerale.com/
to tylko tak dla sprostowaniasalute

ktoś w 5min zapakował się konkretnie-żurawie mają budować Bałtic Arenahello1
źródło: www.bankier.pl/wiadomosc/EFH-Z...
zobaczymy czy coś z tego będziePray pozdrawiam.

doncarlos napisał(a):
Nie jest aż tak źle.. jedno jest pewne, więcej niż spadł do tej pory na pewno nie spadnie..

pewna to jest tylko śmierć i podatki,a miejsca do spadnięcia to ma jeszcze dość sporo
zastanawiam się tylko skąd taki wodospad i to na takim wolumenieThink masakra jakaś,jak się uspokoi będzie można coś ugryźć spekulacyjnie,ale tu trzeba pytać Jarbasa on jest specjalistą od takich katastrofwave

slow2006 napisał(a):
mam nadzieje ze USA zrobi psikusa spekulantom... wczoraj na plus i dzisiaj kupuja bo jazda w gore,,, a moze usiaki dzisiaj minus 2 % no to jutro beda sprzedawac to co dzisiaj kupili... hehe

ale równie dobrze usiaki dzisiaj mogą dostać dobre dane o bezrobotnych i zamiast się skorekcić pociągną na +2% do tego jutro może zrobią nam jeszcze większego psikusa i też pokażą lepsze dane i wtedy pojawi się odwieczne pytanie czy gonić ten pociąg czy czekać na "tą" korektęWhistle
możemy sobie zgadywać a rynek i tak zrobi swojewave
ja cały dzień siedzę przy kompie z palcem na enterze i zastanawiam się czy opchnąć prawie wszystko co mam i poczekać na lepszą okazję do wejścia i już mnie głowa boli od tego myśleniapuke_l
dzisiaj patrząc na nasz rynek to obroty nie powalają bo połowa ludzi zastanawia się czy to nie podpucha przed dalszymi spadkami,wiec pewnie więcej wyjaśni się dzisiaj po 14.30 a zwłaszcza po jutrzejszych danych i chyba wtedy się okaże czy mamy jeszcze jakieś szanse na wzrosty czy czeka nas jakaś głębsza korekta.pozdrawiam.

Jarbas napisał(a):
0.5 zyla ugrane jakby co na sztuce ;)
Poleciał ktoś za kolegą ;)?

dokładnie,dziękithumbright bo gdyby nie twój post to nawet pewnie nie zerknąłbym na wykres!-mam nadzieję że jutro będzie jeszcze lepiejDancing i nie załatwią nas tak jak dzisiaj na mcid'oh! pozdrawiam.

Witam,biorąc pod uwagę fakt że jest to Mój pierwszy post na tym forum to chciałbym się przywitać z resztą inwestorów salute i pogratulować WD stworzenia naprawdę fajnej stronkiAngel
Jestem początkującym inwestorem i w związku z tym mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy,czy patrząc na ostatnie świeczki Jutrzenki jest szansa na patern "trójka hossy"Think ? czy są to tylko moje nie mające pokrycia marzenia:) niestety nie zamieszczę wykresu,bo jeszcze nie opanowałem tej sztuki:)pozdrawiam.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 29 września 2020 12:35:19
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,341 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +154,55% +30 909,35 zł 50 909,35 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d