pixelg
KOPEX - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5 6 7

KOPEX []

AKTUALNY KURS: 0,00 zł (+0,00%)
WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 18 sierpnia 2008 00:14:27 przy kursie: 21,25 zł
Przyszedł czas napisać i tutaj coś o Kopku!

W serwisie wprowadzone są wyniki za II kwartał i wyliczone aktualne wskaźniki:
www.stockwatch.pl/gpw/kopex.as...

Ponieważ StockWatch posługuje się zyskiem operacyjnym po odrzuceniu zdarzeń jednorazowych, wskaźnik C/Z ma realny poziom nieco poniżej 20.
Natomiast C/WK to niewątpliwe 0,70.
Do tego trzeci ważny wskaźnik, Cena/Przychody, znajduje się nieco poniżej 1.

Obserwacje z analizy fundamentalnej są następujące:
1. Spółka sektora energetycznego (mimo że GPW klasyfikuje ją jako elektromaszynowy) - wskaźniki łudząco podobne do przetwórców paliw. W tej perspektywie nie wydaje się dziwne, gdyby kurs jeszcze spadał, nawet o 20% - ale nie więcej.
2. Marna marżowość i zyskowność, na sprzedaży małe kilkanaście procent, na poziomie zysku brutto około 6%.
3. Wzrost przychodów stopniowy i nie zachwycający, za to skokowy kilkukrotny wzrost wartości księgowej. Wskaźnikowo oznacza to spadek rentowności kapitału czyli pogorszenie efektywności.
4. Sprawozdania finansowe bardzo stabilne i dzięki temu wysoki rating kredytowy.
5. Koszt kapitału własnego na poziomie stóp procentowych, ale przez niską zyskowność - ujemny zysk ekonomiczny.

Wnioski:
- przy aktualnych wskaźnikach firma jest interesująca na długi termin
- główne problemy to ekspozycja to ryzyko kursowe (30% przychodów jest z zagranicy to ta część ma rosnąć) oraz niska marżowość biznesu - poprawa zapowiedziana jako plan cięcia kosztów stałych
- może przeszkadzać też nadmierna dywersyfikacja, którą zarząd obiecał zmniejszyć pozbywając się non-core business

Co jest konieczne dla osiągnięcia trwałych wzrostów:
- poprawa i utrzymanie lepszej zyskowności operacyjnej
- szybszy wzrost przychodów i wyciągnięcie ich na znacznie wyższe poziomy niż obecnie (tutaj gra rolę zarówno kurs waluty zagranicznych zleceń, jak i wygranie przetargów o które firma stara się w odległych krajach)
- uporządkowanie grupy i pokazanie celowości kolejnych, planowanych przejęć

PS. Wydaje się, że gorzej być nie może, ale zawsze jest miejsce na spadki, jak również zagrożenie kilkuletnią konsolidacją. Dlatego nie powinno się trzymać w KPX więcej niż 20-30% kapitału.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 8 września 2008 14:04:36 przy kursie: 27,59 zł
Doniesienia wskazują, że jest szansa na wzrost przychodów.
A kurs dolara, że jest szansa na większe marże.
Rynek na razie ostrożnie to premiuje.
W najbliższym czasie zamierzam przyjrzeć się górnictwu w skali światowej i porównać wyceny naszych spółek z zagranicznymi. A na razie tylko bieżąca prasówka:

Kopex napisał(a):
Fabryka obudów ścianowych dla chińskiego górnictwa Shandong Tagao rozpocznie w najbliższych tygodniach produkcję w prowincji Shandong. Pełną moc zakład osiągnie w przyszłym roku.

Powołana we współpracy z chińskim partnerem spółka Shandong Tagao rocznie będzie wytwarzać 1,2 tys. sekcji obudów. Po zwiększeniu nakładów inwestycyjnych firma dostarczać będzie obudowy nie tylko dla kopalń chińskich, ale i rosyjskich. Wartość rocznej sprzedaży wyniesie ok. 120 mln euro.

Na chińskim rynku Kopex rywalizuje w przetargach z największymi światowymi konkurentami - koncernami Joy Machinery i Bucyrus-DBT. W ubiegłym roku chińskie górnictwo otrzymało już obudowy ścianowe firmy Tagor z grupy ZZM-Kopex. Wartość kontraktu to ponad 107 mln USD. Właśnie według standardów Tagoru robione będą obudowy w Shandongu.

W tym roku Kopex, wraz ze swoim krajowym konkurentem, Famurem, zawarł także wart ponad 85 mln USD kontrakt na dostawę urządzeń wchodzących w skład systemu poprawiającego warunki pracy i bezpieczeństwa w chińskich kopalniach. Kontrakt będzie wspierany rządowym kredytem na podstawie umowy między rządem Polski i Chin o współpracy finansowej.

Polskie firmy dostarczą do Chin zmechanizowane obudowy ścianowe Tagoru i Fazosu. Sprzęt umożliwi modernizację oraz poprawę bezpieczeństwa w kopalniach należących do zrzeszenia Shenhua Ningmei w Yinchuan. Dostawy planowane są na przełomie 2008/2009. Kopex i Famur otrzymają po 42,5 mln USD.

Przedstawiciele Kopeksu liczą, że udoskonalone polskie maszyny, prezentowane na sosnowickich targach, zwiększą możliwość wejścia firmy w nowe segmenty największych górniczych rynków świata, zwłaszcza Chin i Australii. Inwestorzy oczekują tam na maszyny bardzo dużych mocy.

Kopex chce umocnić się na rynku australijskim, gdzie dostarczy zmechanizowany kompleks ścianowy do nowej kopalni węgla kamiennego Carborough Downs w prowincji Queensland. To największy kontrakt spółki w ostatnich kilku latach i pierwszy o takiej skali kontrakt polskiej firmy na rynku australijskim. Umowa opiewa na 131,3 mln dolarów australijskich (blisko 267 mln zł). Kontrakt będzie realizowany do lipca 2009 r.

Inne ważne dla firmy rynki to: Rosja, Indonezja, RPA i Indie. Kopex zamierza uczestniczyć w wielkim programie rozwoju górnictwa Indii, który zakłada wzrost wydobycia węgla w ciągu 5 lat z obecnych 330 mln ton do ok. 600 mln ton rocznie. Plany przewidują też zwiększenie współpracy w kilku innych regionach świata, głównie w Argentynie, Meksyku, Wietnamie i RPA.

Do Meksyku spółka chciałaby dostarczać głównie obudowy ścianowe. Być może podejmie próbę wejścia na rynek USA. Perspektywy współpracy rysują się także w Chile, Wenezueli i Brazylii, gdzie powstały plany rozwoju górnictwa węglowego. Kopex ma również możliwości udziału w budowie podziemnych obiektów tarczy antyrakietowej w Polsce, gdzie konieczne będzie wydrążenie komór dla silosów rakietowych.

"Jak mało kto na świecie znamy się na budowie wyrobisk górniczych, które zapewniają ruch i bezpieczeństwo kopalń, ale nie wiemy jakie są wymagania stawiane dla sprzętu wojskowego. Jeśli przetarg na budowę podziemnych obiektów tarczy zostanie ogłoszony, weźmiemy w nim udział i jak sądzę, nie będziemy bez szans" - ocenił prezes Kopeksu Marian Kostempski.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 8 września 2008 18:30:16 przy kursie: 27,59 zł
Wieści ze świata górniczego.

Poczytałem o Joy Global oraz o Bucyrus Intenational i... jakbym normalnie o Kopku czytał. Wszystko się zgadza, tyle że rok później. Bo Kopex zaczął zjazd rok temu, a te dwie spółki dopiero z tydzień temu, na przełomie sierpnia i września.

Okoliczności:
Kolejny kwartał rosnących przychodów, i to o kilkadziesiąt procent. Szerokie portfolio zamówień na produkty. I trudności z utrzymaniem spadającej marży, przez to zysk - mimo że duży - nie był tak wielki jak przewidywano. No i zjaaaazd - a wszyscy wielkie oczy robią.

Zgadza się? Co do joty.

Komentatorzy twierdzą, i słusznie, że ceny akcji spółek pracujących dla górnictwa są ściśle powiązane z ceną węgla. Tylko że zbyt ściśle. Zauważają, że inwestorzy zbyt powierzchownie traktują spółki górnicze, nie dostrzegając, że dostarczają one swoje kombajny, obudowy i inne glebogryzarki także dla kopalni miedzi, rudy żelaza, piasków roponośnych, czy nawet podziemnych obiektów wojskowych. Dlatego gdy spadek cen surowców (nie tylko węgla) pociągnął za sobą całe powiązane z nimi sektory, spółki górnicze dostały zbyt mocno po grzbiecie. I dzisiaj dalej spadają, po grube kilka procent.

I tutaj na szczęście Kopex zachował się dokładnie przeciwnie, bo przez ostatnie 3 tygodnie wzrósł o jakieś 35%.
Dlatego, że on już swoje dostał. Roczny wynik ma ciągle około -45%. Nie on jeden.

Argumenty za branżą (wg Stephena Simpsona z Investopedii):
Cena ceną, ale popyt na surowce nie będzie malał, tylko rósł. Kopalnie nie stają, nie wyciągają maszyn spod ziemi żeby sprzedać je na złom gdy spadnie cena węgla. Kupuje się kontrakty terminowe, szuka się obniżenia kosztów stałych, zwiększenia wydajności, i szuka się nowych rynków. A nowe kopalnie potrzebują sprzętu. I stale inwestują, bo rośnie popyt na energię. A producenci sprzętu górniczego mają tutaj silną pozycję: jest ich na świecie tylko kilku, więc jak przyjdzie co do czego to mogą dyktować ceny. Panaceum? Jeszcze szybszy wzrost, czyli hurra na Chiny.

I jeszcze rzut oka na szeroki obrazek - otwieramy w nowym oknie tabelkę:
biz.yahoo.com/p/620conameu.htm...

I patrzymy: tylko kilka firm to konkretnie producenci sprzętu górniczego (sektor nazywa się Sprzęt Rolniczy i Budowlany). Podstawowe wskaźniki są równie wysoko: C/Z prawie 20.
Reszty nie mamy więc szybko klepnąłem w kalkulator, i dla Kopeksu wyglądają tak:
Market Cap (kapitalizacja): 0,8B USD (billion to miliard)
P/E (cena/zysk): 3,50 (tutaj uwaga - tak naprawdę to już ponad 20)
ROE% (zwrot z kapitału własnego): 3,7%
Div.Yield% (stopa dywidendy): 0%
L-T D/E (długofalowa proporcja kredytu do kapitału własnego): 0,04
Net Profit Margin% (stopa zysku netto): 5%
Price to FCF (cena do wolnych przepływów pieniężnych): -3,7

Obraz nie jest jednoznaczny. KPX jest niewielki, pozornie tani i bardzo słabo zyskowny. Wcale nie zadłużony i ciągle konsumujący gotówkę na poziomie operacyjnym. W porządku, oceniamy pierwsze cztery kwartały po odwrotnym przejęciu ZZM, kiedy to aktywa i wartość księgowa skoczyły do nieba, a przychody i zyski wprawdzie też poszły do góry, ale w dużo mniejszym stopniu.
A zatem, zwichnięta strategia, czy przysiad przed prawdziwym skokiem?
Wg mnie kluczowym pytaniem jest, czy Kopex naprawdę potrafi konkurować w skali światowej, czy tylko tak mówi.
Edytowany: 8 września 2008 19:18

>> Ponad 160% zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego Cztery Fazy Rynku w StockWatch.pl


kozi76
0
Dołączył: 2008-08-27
Wpisów: 99
Wysłane: 14 września 2008 23:59:24 przy kursie: 25,85 zł
Aktualności dot. Kopeksu:
Link1
Link2
Edytowany: 15 września 2008 10:34

owner
1
Dołączył: 2008-09-16
Wpisów: 2 859
Wysłane: 15 października 2008 11:32:15 przy kursie: 17,00 zł
http://stooq.com/n/?f=200613

Cytat:
Giełdowy Kopex chce współpracować ze swoim krajowym konkurentem - grupą Famur - przy dużych zagranicznych kontraktach. Prezes Kopeksu Marian Kostempski liczy, że obie grupy złożą wspólną ofertę w przetargu na budowę i modernizację kopalń w Indiach.
EEX
Edytowany: 15 października 2008 11:38

JANERR
0
Dołączył: 2008-08-07
Wpisów: 244
Wysłane: 22 października 2008 21:20:55 przy kursie: 13,59 zł
No to mamy dzisiaj przecene - jest bardzo tanio ale możliwe że będzie jeszcze taniej.

Ale do konkretów.

Rozmawiałem ostatnio z ludzmi wyższego szczebla firmy konkurującej o kontrakty z KOPEXEM.

Ich wypowiedzi

- ogromna ilość zamówień problem jest tylko jeden by dobrze zaprojektować obudowy zgodnie z życzeniami zamawiającego.

- narzekano na bardzo wysokie ceny ( zwykłej stali ) z ostatnich miesięcy co skutecznie zmniejszało rentowność, ale teraz wszyscy zacierają ręce ponieważ stal wreszcie znacznie potaniała i wygląda na to że szybko już tak nie podrożeje.

( to był jeden z największych problemów tej branży - ceny zwykłej "czrnej stali")

- wszystkie kontrakty są podpisywane w dolarach - a zwyżka dolara zwiększa opłacalność eksportu dla tych firm.
( gdy nawet złotówka się umocni to długo za dolara będziemy płacić w granicach 2.50 a nie 2 zł)

- wszyscy spoglądają na Chiny i Indie bo tam jest żyła złota w kontraktach choć sami " panowie "powidzieli że Kopex jeżeli chodzi o Chiny jest na tym rynku mocny.
( panowie ci powiedzieli że ich firma ma za to opanowną dobrze Rosje jeżeli chodzi o kontrakty )

Na moje pytanie czy nie boją się wpływu recesji i braku kontraktów odpowiedzieli z uśmiechem że o to są spokojni ich obawy to czy w terminie zostana zrealizowane kontrakty i poważnie narzekali na ostanie problemy z kredytowaniem
przez banki firm .
I jeszcze jedno na rok 2009 umów jest podpisywanych mnustwo u nich jak i ich konkurenta z tego co wiedzą

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 22 października 2008 21:38:39 przy kursie: 13,59 zł
Szacunek za porządne i wyczerpujące info, Janerr.
Kopex ma dużo do oddania ludziom ubranym przez Motyla... tak tak, pamiętamy te występy Pierwszego Naganiacza RP.
Ciekawe kto z nich jeszcze trzyma.
Spółka ma wskaźniki nadal wysoko, nawet po spadkach, ale zaczynają się wreszcie urealniać.
Czekam na dodatnie przepływy operacyjne oraz skalę, więcej więcej przychodów!

dK
0
Dołączył: 2008-09-25
Wpisów: 17
Wysłane: 23 października 2008 07:30:01 przy kursie: 13,59 zł
Kopex to jedna z kilku spółek przeanalzowanych ostatnio na Ox pod kątem ewentualnego dna jaki może osiągnąć. W większości przypadków otrzymałem liczby które wczoraj osiągnięto (Kopex- miało być 13,64 jest 13,61), albo są bardzo blisko np. KGHM-21,60 Millennium 3,10. Wszystkie one charakteryzują się i ujemną siłą relatywną i spadkiem i aktualnym sygnałem sprzedaży we wszystch perspektywach czasowych. Nie chcę prorokować co moze to oznaczać, ale zwiększa to szanse, że dochodzimy właśnie do dna nie tylko w obrębie tych spółek. Na mój gust warto przyglądać się z większą uwagą najbliższym sygnałom kupna.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 24 października 2008 09:43:48 przy kursie: 10,51 zł
Na te Chiny to wszyscy liczą... Teraz zaczną się poprawiać wyniki wypatroszone wcześniej mocnym złotym.
Aby tylko sprzedaż była, to marże pójdą ładnie w górę.
Coś jest z tym chińskim rynkiem i górnictwem, chociaż kurs pokazuje podłogę, to gazety piszą dzisiaj np tak:

Rzeczpospolita napisał(a):
Premier Chin Wen Jiabao zadeklarował wczoraj w rozmowie z przebywającym w Pekinie polskim szefem rządu zniesienie blokad i utrudnień związanych ze sprzedażą polskiej żywności, szczególnie bolesnych w przypadku wieprzowiny. Donald Tusk podczas rozmów z władzami w Pekinie usłyszał zapewnienia, iż gospodarcze relacje z Polską są dla Chin istotne i będą traktowane priorytetowo.

Chińczycy zainteresowani są kupowaniem u nas miedzi, maszyn górniczych i urządzeń elektrotechnicznych, a także współpracą przy wprowadzaniu technologii umożliwiających lepsze wykorzystanie węgla, tak by eksploatować to paliwo w większej zgodzie z normami ochrony środowiska.

Wczoraj w Pekinie zapowiedziano wymianę doświadczeń i współpracę technologiczną w tym zakresie. – Chcemy tak dbać o klimat, żeby nie dotykało to zbyt boleśnie tych kultur przemysłowo-energetycznych, które w dużym stopniu oparte są na węglu – zaznaczył polski premier.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 24 października 2008 14:47:36 przy kursie: 10,51 zł
Gorzkie czasy, prawda?
Półtora roku temu spadek o 10% to było 6 zł.
Dzisiaj spadek o 10% jest wart niewiele ponad złotówkę.
Żadna to pociecha dla tych co uwierzyli w Indonezję i światową dominację.
Z większości spółek zostają tylko wióry i ścinki (mówię o cenie akcji). Wygląda jakby wszyscy nagle zrobili splity angry7


JANERR
0
Dołączył: 2008-08-07
Wpisów: 244
Wysłane: 24 października 2008 18:22:18 przy kursie: 10,51 zł
Jest bardzo prawdopodobne że Kopex sięgnie dopiero dna w przedziale 6 - 7 złotych

Jeśeli fundusz przyciśnięty przez wypłacających pieniądze wywali akcje o wartości 40 milionów zł to taki kurs jest pewny.

Obecnie ceny akcji są promocyjne ale zawsze może być taniej.

Jesteśmy w wycenie rynkowej już sporo poniżej wartości księgowej.

Uważam że jest to jedna z ciekawszych spółek na czasy długiej recesji na świecie - wszystko wskazuje na to że
zyski KOPKA powinny sie poprawiać z kwartału na kwartał.

A o innych zaletach napisze jutro


JANERR
0
Dołączył: 2008-08-07
Wpisów: 244
Wysłane: 26 października 2008 09:34:54 przy kursie: 10,51 zł
Sporo może zależeć w Kopexie od cen zwykłej stali na świecie.

Może ktoś mi pomoże nie moge znaleść notowań zwykłej stali w USA (WatchDog - pomocy)

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 26 października 2008 09:52:33 przy kursie: 10,51 zł
Niestety, jestem totalnym zerem jeśli chodzi o metalurgię :angry3:
Mam wrażenie, że stalą nie handluje się na rynkach tak jak miedzią, ropą czy innymi surowcami, tzn. w istocie kontraktami, a nie fizycznym towarem - notowana jest natomiast ruda żelaza.
www.infomine.com/commodities/i...

wzielj
0
Dołączył: 2008-10-13
Wpisów: 8
Wysłane: 26 października 2008 14:02:19 przy kursie: 10,51 zł
Dla osob zainteresowanych tematem Kopex zamieszczam link do artykulu dotyczacego planow tej firmy:
LINK

Cytat:
Indonezja, Chiny, RPA, Mongolia, Meksyk oraz Indie - to kraje, gdzie grupa ZZM-Kopex planuje zwiększyć, lub zaznaczyć, swoją obecność.
ZZM-Kopex wiąże duże nadzieje z kontraktami w Indonezji, które wciąż są przesuwane w czasie. Jeden z projektów ma dotyczyć budowy kopalni odkrywkowej, jednak aby móc rozpocząć tę inwestycję, potrzebna jest decyzja określająca sposób rozpoczęcia budowy kopalni, która musi uwzględniać uwarunkowania geologiczne i górnicze, wodne i koszty z tym związane. Decyzji o projektowaniu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.
(...)
Edytowany: 26 października 2008 19:00

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 28 października 2008 22:06:16 przy kursie: 10,43 zł
Słuchaj, to jest bardzo dobry i JEDYNY kierunek dla Kopka, bo ma przeogromne aktywa i potężny kapitał; przy obecnym zysku jest śmiech a nie efektywność. Przychody powinny mu w ciągu 3 lat wzrosnąć kilkukrotnie, a zysk kilkunastokrotnie, żeby cała operacja miała sens. Rynek to dyskontował przy cenie 50-60 zł, teraz jakoś przestał wierzyć bo widziałem wczoraj 9 zł... Ale uwierzy jak zobaczy dowody, np. że każdy Chińczyk ma w domu prywatny kombajn ścianowy angel4
Edytowany: 28 października 2008 22:06

wzielj
0
Dołączył: 2008-10-13
Wpisów: 8
Wysłane: 28 października 2008 22:09:24 przy kursie: 10,43 zł
Bardzo ciekawe wiesci. Dzieki za wstawke. Bardzo chcialbym prosic kolege JANERR jeszcze o wypowiedz o tej spolce. Niestety nie jestem w stanie pomoc z notowaniami stali ( nie znam sie na tym a jedyne co znalazlem to notowania profilu Heb 200 )

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
249
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 652
Wysłane: 28 października 2008 22:47:22 przy kursie: 10,43 zł
JANERR napisał(a):
Sporo może zależeć w Kopexie od cen zwykłej stali na świecie.

Może ktoś mi pomoże nie moge znaleść notowań zwykłej stali w USA (WatchDog - pomocy)

http://www.nymex.com/HR_fut_cso.aspx
jeśli chodzi o konkretnie USA...
natomiast po co szukac tak daleko? Jest bliższa LME :)
www.lme.co.uk/Steel_Med_Price_...

JANERR
0
Dołączył: 2008-08-07
Wpisów: 244
Wysłane: 29 października 2008 23:52:27 przy kursie: 11,20 zł
Kopex przez sp. zależną będzie miał 100 % udziałó w firmie ZEG - Zakładach Elektroniki Górniczej .
(rozmowy z inwestorami indywidualnymi posunęły sie - część z nich odpowiedziała na wezwanie i sprzedała swoje akcje)

ZEG - to firma przynosząca zyski produkująca wszystko co jest związane z elektroniką i bezpieczeństwem w kopalniach

- urządz. metanometryczne , kontroli atmosfery ,transformatory ogniotrwałe , urządz do kopalń odkrywkowych itd.

Jest to firma która idealnie uzupełnia asortyment produktów Kopexu.

Teraz pozostaje czekać aż KOPEX zacznie wykorzystywać swoje możliwości bo ma je ogromne choć zagrożeń też nie brakuje.
Jeżeli chodzi o Indie to koncerny niemieckie mają tam doskonałe układy więc będzie ciężko.

Australia łakomy kąsek - miejmy nadzieje że uda się opaniwać Kopexowi budowe tak gigantycznych maszyn w których nie maja doświadczenia ale jak to wyjdzie będzie ogromny skok w przychodach.

Jndonezja - tu może coś wypalić faktycznie

Pozostaje liczyć na Chiny tu upatrują wszyscy znacznych zysków i to jest możliwe.
owner
1
Dołączył: 2008-09-16
Wpisów: 2 859
Wysłane: 31 października 2008 18:05:38 przy kursie: 12,00 zł
KOPEX SA skonsolidowany raport półroczny

www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...
EEX
Edytowany: 31 października 2008 18:27

WatchDog
WatchDog PREMIUM
35
Grupa: Bus Driver
Dołączył: 2008-07-25
Wpisów: 8 584
Wysłane: 31 października 2008 18:28:50 przy kursie: 12,00 zł
Właśnie wrzucam. Praktycznie się nic nie zmieniło w stosunku do raportów kwartalnych. Za to w pełnej wersji jest dużo lektury dla miłośników sprzętu górniczego. Podałeś linka do Wybranych Danych Finansowych.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5 6 7

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 2,374 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,26% +33 651,83 zł 53 651,83 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło