pixelg
KCI - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

11 12 13 14 15 16 17

KCI [KCI]

AKTUALNY KURS: 0,92 zł (+0,66%) 04-06-2020 17:00
siekoo
Wpisów: 1 746
Wysłane: 13 września 2010 21:11:55 przy kursie: 5,60 zł
olin, wez pod uwage, ze ponar to nie ropa naftowa, a w dwa dni odrobiono 10 miesieczne spadki - pod co? spolka, ktora przez ostatnie miesiace miala 30-40k wolumenu dziennie w piatek przemielila 1.2mln, dzisiaj prawie 2.7mln. nie ma info, sa b. dynamiczne wzrosty na ogromnym wolumenie - jak we wrzesniu 2009. wiecej nie pisze, zeby nie byc posadzonym o defetyzm Silenced
Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie...

diR
Wpisów: 952
Wysłane: 12 marca 2011 18:33:04 przy kursie: 3,08 zł
a już mi się zdawało, że KCI wszelki duch opuścił.. puke_l

"Za­rząd spół­ki pod­jął pró­bę od­zy­ska­nia środ­ków za­in­we­sto­wa­nych przez ów­cze­sny Po­nar w Stanach Zjednoczonych"

www.parkiet.com/artykul/102880...
Nie nauczysz się pływać - nie wchodząc do wody

Profess
Wpisów: 9
Wysłane: 19 maja 2011 15:02:28 przy kursie: 2,52 zł
PAP podaje fałszywe informacje !!!

PAP podała, że P.Krzysztof Jędrzejewski zbył akcje - "KCI SA zawiadomienie o zbyciu akcji spółki" - co jest nieprawdą, bo w komunikacie P.Jędrzejewski napisał - "Informuję, że w wyniku umowy zawartej w dniu 17.05.2011 ZMNIEJSZYŁEM swój stan posiadania akcji spółki KCI S.A.(...)" - A TO NIE TO SAMO CO ZBYCIE, wystarczy przesunięcie pakietu w ramach kwestii podatkowych, co wcale nie oznacza zbycia !!!
Poza tym P.Jędrzejewski napisał - "Dalsze moje zamiary co do zwiększania zaangażowania w spółkę zależne będą ...(...)" - co wskazuje, że inwestor nie wychodzi ze spółki, a raczej myśli o zwiększeniu zaangażowania !

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 10 085
Wysłane: 26 lipca 2011 15:22:27 przy kursie: 1,96 zł
Profess napisał(a):
PAP podaje fałszywe informacje !!!

PAP podała, że P.Krzysztof Jędrzejewski zbył akcje - "KCI SA zawiadomienie o zbyciu akcji spółki" - co jest nieprawdą, bo w komunikacie P.Jędrzejewski napisał - "Informuję, że w wyniku umowy zawartej w dniu 17.05.2011 ZMNIEJSZYŁEM swój stan posiadania akcji spółki KCI S.A.(...)" - A TO NIE TO SAMO CO ZBYCIE, wystarczy przesunięcie pakietu w ramach kwestii podatkowych, co wcale nie oznacza zbycia !!!
Poza tym P.Jędrzejewski napisał - "Dalsze moje zamiary co do zwiększania zaangażowania w spółkę zależne będą ...(...)" - co wskazuje, że inwestor nie wychodzi ze spółki, a raczej myśli o zwiększeniu zaangażowania !

Profess,

To niby dlaczego nie ukazało się gdzieś zwiększenie? Tu spadło tam nie ma? Poszło po prostu w rynek... Poza tym o ile się nie mylę, to czy przez podmioty zależne czy bezpośrednio nie ma znaczenia.

MichalBednarz
Wpisów: 64
Wysłane: 26 lipca 2011 21:40:17 przy kursie: 1,96 zł
technicznie w skali miesięcznej to popyt marnuje w lipcu wsparcie. Trza wrócić nad 80gr, bo grozi zejście pod 60grShame on you

kliknij, aby powiększyć

rmz
Wpisów: 51
Wysłane: 9 sierpnia 2011 14:36:31 przy kursie: 1,40 zł
Nigdy nie jest tak tanio aby nie mogło być jeszcze taniej? KCI najlepszym przykładem.

salute

le rom
Wpisów: 959
Wysłane: 3 września 2011 19:34:03 przy kursie: 1,40 zł
angry3
TANIO nie musi oznaczać BEZPIECZNIE
joker
Można zjeść ciastko, mieć ciastko i nawet sprzedać to ciastko. To wszystko jest możliwe w stajni H.
Tym cistkiem są niejakie grunty w Krakowie i logicznie rzecz ujmując wyceniane są na wszystkie strony - a prawa do nich mają liczone spółki córki , matki i macochy także sam najważnieszy akcjonariusz. Właściwie to są jego grunty, kiedyś przejęte wraz z padającymi zakładami. Kiedyś wszystko było za darmo.W nowym mieszkaniu liczyło sie tylko koszt budowy, a cena metra 2000 zł . Obecnie liczy się także, ten SKARB - grunt - i cena metra leci nam na 6000 zł. A młodzi zadłużają sie na pół wieku i basta. TAK TRZEBA TWIERDZI WŁADZA I INNEJ DROGI NIE MA. Sa wybory i proszę dyskutować - czy rzeczywiście nie ma? Grunty w mieście nie powinny być przedmiotem spekulacji !!!. To gmina, to Prezydent, to Samorząd jest tu winien. Geunty powinny być dostarczone przez gminę za godziwą cenę (przyzwoita cena to nie miliony za ha). To może zaczniemy spekulować solą. Hodliwy i niezbędny towar.
Ale do rzeczy. KCI /Ponar/ - ma zakupić KCI Zabłocie i tam budować. Te kilka ha wyceniono w stajni H. na kilkanaście mln zł (o ile dobrze pamiętam). Ma je KCI Krowodrza a także Jupiter a takrze Gremi a takze ..... Fakt jest taki, że KCI wyceniana obecnie rynkowo na 18 mln zł ma zakupić grunty - wyceniane nierynkowo na kilka albo kilkanaście milionów zł. Skąd weźmie kasę - ano z nowej emisji (emisja ma zwiększyć kapitały własne maksymalni o 94 mln zł) Dobre i to, że mamy górny pułap.
Oznacza on jednak kwotę o kilkaklrotnie wyższą od obecnej wyceny spółi a także od jej wartości księgowej.
JAK WIDAĆ POZIOM CENY EMISYJNEJ NIE MA TU ZNACZENIA. WAZNE JEST ABY KASA WPŁYNEŁA DO STJNI. A tam zostanie właściwie zagospodarowana. Tylko cierpliwości - zawsze powiada najważniejszy akcjonarusz.
( Ciekawostką jest, że cena nominalna w KCI Pn=3,47 zł.Dlatego przed podwyższeniem kapitałów własnych , będzie operacja obniżenia kapitałów własnych - bo splitu 1:100 nie wypada eobić - przy cenie rynkowej P=0,5 zł wtedy P=0,005 zł ????????)
Obecnie nie widzę sensownej ceny emisyjnej . No może przy P=0,3-0,4 zł upchneliby z 30 mln nowych akcji. A wtedy KCI poszybuje na nowe poziomy P=0,38 zł ???

pepe8
Wpisów: 15
Wysłane: 7 czerwca 2016 08:53:34 przy kursie: 1,12 zł
Witaj WatchDog,
Wymieniliśmy przez lata kilka wiadomości odnośnie Gremmedia (czy jakkolwiek spółka się nazywała w tym okresie)od czwartku najprawdopodobniej zmienia nazwę na KCI, więc póki co tu chyba należy rozmawiać.
Od listopada ubiegłego roku zmieniło się sporo, jak widzisz przyszłość nowych, no i siłą rzeczy starych posiadaczy akcji KCI? Odnajdujesz jakieś pozytywy w postępowaniu "szanownego" właściciela?
Pozdrawiam.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 560
Wysłane: 7 czerwca 2016 09:22:51 przy kursie: 1,12 zł
Jeśli Gremcośtam zmienia się na KCI, to na co zmienia się KCI?

Moje zdanie ogólnie co do rynku prasowego/mediowego i szczególnie wobec osoby p. Grzegorza H. się nie zmieniło. Natomiast w kwestii jego aktywów prasowych, tj. głównie Rzeczpospolitej, doszedł nowy czynnik ryzyka.

Cytat:
Minister skarbu państwa Dawid Jackiewicz zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu przestępstwa przy zakupie udziałów Presspubliki od państwowej firmy przez należącą do Grzegorza Hajdarowicza spółkę Gremi Media oraz przy sprzedaży udziałów Ruchu.

www.wirtualnemedia.pl/artykul/...

Akcje to jak zawsze trochę inna para kaloszy. Ciekawe bo przecenione, ale żeby coś się mogło zdarzyć, musi się zmienić konfiguracja właścicielska i pewnie też biznesowa. A to może trwać wieczność (w kategoriach giełdowych).

pepe8
Wysłane: 19 października 2016 16:37:12 przy kursie: 0,84 zł
Witaj WatchDog,
Widzę, że jeśli ktoś w ogóle, to tylko My tu czasem zamienimy słowo..
Nie było mnie na portalu trochę, a widzę, że zamieściliście w komunikatach KCI kilka ciekawych wiadomości ze spółki, będą zmiany. Znam Twoje zdanie na temat Pana Grzegorza, ostatnie lata pokazuję, że było trafne. A co podpowiada obecnie Twój "wyczulony nos", jak wpłyną na kurs(teraz już KCI) ostatnie połączenia spółek i zapowiadany lada dzień resplit? Masz jakieś nowe spostrzeżenia?
Pozdrawiam.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Wysłane: 19 października 2016 16:42:47 przy kursie: 0,84 zł
"Kilka ciekawych" czyli co konkretnie?
Trudno mi powiedzieć czy i co zamieściliśmy. Gdyby było to mniej enigmatyczne pytanie, mógłbym jakoś spróbować odpowiedzieć, a tak nie mogę.

pepe8
Wysłane: 19 października 2016 17:42:25 przy kursie: 0,84 zł
Wybacz, uznałem że informacja o miejscu zamieszczenia komunikatów, czyli stockwatch - KCI - komunikaty (link www.stockwatch.pl/gpw/kci,komu...) wystarcza dla zainteresowanych, by zajrzeć i przeczytać. Dla niezainteresowanych, nawet najbardziej rozbudowane pytanie nie wystarczy. Najbardziej interesuje mnie Twój pogląd na wchłonięcie spółek Gremi... przez KCI, nadchodzący repslit, powrót na ciągłe notowania na GPW i przyszłość, jeśli jakaś się rysuje . Reszta jak poniżej.

Witaj WatchDog,
Widzę, że jeśli ktoś w ogóle, to tylko My tu czasem zamienimy słowo..
Nie było mnie na portalu trochę, a widzę, że zamieściliście w komunikatach KCI kilka ciekawych wiadomości ze spółki. Znam Twoje zdanie na temat Pana Grzegorza, ostatnie lata pokazuję, że było trafne. A co podpowiada obecnie Twój "wyczulony nos", jak wpłyną na kurs(teraz już KCI) ostatnie połączenia spółek i zapowiadany lada dzień resplit? Masz jakieś nowe spostrzeżenia?
Pozdrawiam.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Wysłane: 20 października 2016 11:40:36 przy kursie: 0,84 zł
Jestem z tych niezainteresowanych.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
11 12 13 14 15 16 17