pixelg
WISTIL - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2

WISTIL [WST]

AKTUALNY KURS: 56,50 zł (+2,73%) 29-06-2018 15:00
Gracha
0
Dołączył: 2011-02-28
Wpisów: 51
Wysłane: 15 grudnia 2011 10:48:57 przy kursie: 5,35 zł
Cena wezwania jest określana na zasadzie średniej z ostatnich 6 miesięcy, na dzisiejszy dzień ta średnia wynosi 12zł,ale jak kurs będzie przez kolejne 3 miesiące się kisił na poziomie 6-7zł, to oczywiście średnia się zmniejszy do 6zł.
Arkusz sprzedaży jest jak szwajcarski ser, ilość akcji w wolnym obrocie wynosi około 100 tys.szt, średnia największych zakupów mieści się w granicach 30-35zł, jeśli posiadacze sami nie zadbają o kurs, to za kwartał mogą się zdziwić jak zaproponują w wezwaniu kwotę 5 razy niższą niż zapłacili nabywając walor tej mało płynnej spółki.

tituch
0
Dołączył: 2012-07-25
Wpisów: 22
Wysłane: 5 października 2016 14:36:11 przy kursie: 53,88 zł
Proszę o analizę spółki oraz jej perspektyw. Dziękuję.

pprezes
0
Dołączył: 2014-09-07
Wpisów: 203
Wysłane: 5 października 2016 14:51:50 przy kursie: 53,88 zł
Tu nie ma co analizować, patrząc na wyniki i fundamenty cena powinna być przynajmniej 100% wyższa a powodem niskiej wyceny jest niski ff oraz notowania na podwójnym fixingu. Wyniki za 3 kw będą bardzo mocne (na pewno lepsze od tych rok temu) dzięki słabej złotówce.


anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
129
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 433
Wysłane: 5 października 2016 20:54:19 przy kursie: 53,88 zł
tituch napisał(a):
Proszę o analizę spółki oraz jej perspektyw. Dziękuję.

Spółka jest mało popularna wśród użytkowników, a raport mamy za miesiąc z ogonem. Zrobimy po kolejnych wynikach.

Percances
0
Dołączył: 2011-02-23
Wpisów: 178
Wysłane: 9 listopada 2016 20:58:02 przy kursie: 55,30 zł

Spółka kilka dni temu poinformowała o wstępnych wynikach osiągniętych po IIIkwartale/16.
Wygląda na to,że nie zwalniają, a nawet nieco przyspieszyli. Co ważne- marża nadal dobra pomimo nieco niższych kursów walut.

Cytat:
Wstępne wyniki finansowe GK Emitenta za 3 kwartały 2016 r. kształtują się następująco:

1/ przychody ze sprzedaży : 204.303 tys. PLN

2/ zysk/strata z działalności operacyjnej : 14.761 tys. PLN

3/ zysk/strata netto : 10.970 tys. PLN.

Dane porównywalne GK Emitenta za 3 kwartały 2015r.:

1/ przychody ze sprzedaży : 183.985 tys. PLN

2/zysk/strata z działalności operacyjnej : 7.514 tys. PLN

3/ zysk/strata netto : 5.783 tys. PLN.

Największy wpływ na zaprezentowane powyżej wstępne wyniki finansowe miał wynik uzyskany w Grupie Kapitałowej Lubiana S.A.infostrefa.com/infostrefa/pl/w...


A przed nami najlepszy zwyczajowo kwartał, choć zeszłoroczna baza już całkiem wysoka.
C/Z przy kursie 55.30pln nadal w okolicach 3.5, ale to dla tej spółki normalne. Zazwyczaj przyjmuje on wartości od 2.8 do 7,7, także potencjał ruchu kursu w obydwie strony jest. Na szczęście dla posiadaczy w górę 120% lub w dół 20% :)

Z ciekawostek z ostatnich miesięcy okazuje się,że Wistil zamierza wybudować w Kaliszu dość duży kompleks biurowo-rekreacyjno-mieszkaniowy , wstępnie ma mieć powierzchnię ok.90tys.m kw.


kalisz.naszemiasto.pl/artykul/...


Deogracias
Deogracias PREMIUM
5
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2012-10-10
Wpisów: 467
Wysłane: 19 listopada 2016 09:23:14 przy kursie: 66,00 zł
Omówienie wyników oraz sytuacji finansowej i rynkowej Grupy Kapitałowej WISTIL S.A. (dalej WISTIL) za okres od 1 lipca do 30 września 2016 roku (sprawozdanie kwartalne)

WSITIL po otarciu się kilka lat temu o bankructwo wychodzi na prostą. Spółka pokazała za 3 kwartał dobre wyniki. Pojawia się pytanie czy złe czasy to już przeszłość i czy nad WISTIL-em ponownie zaświeciło słońce.


Analiza sprawozdania finansowego


kliknij, aby powiększyć

Patrząc na przychody WISTIL nie zachwyca. Wprawdzie sprzedaż w ostatnich 3 kwartałach jest o 11% wyższa niż rok wcześniej, ale poszerzając trochę bardziej perspektywę widać, że spółka jest na poziomach sprzed 3-4 lat. To co jest pozytywne to poprawiająca się rentowność - marża brutto na sprzedaży jest wyraźnie lepsza. W tym roku ustabilizowała się na wysokim poziomie, pozwalającym na osiągnięcie przyzwoitej rentowności na poziomie zysku netto.

Spółka działa w kilku segmentach, z których kluczowym jest produkcja wyrobów porcelanowych, eksportowanych głównie na Zachód. Poza tym jedna ze spółek zależnych prowadzi produkcje firan i koronek. Są to mało innowacyjne dziedziny przemysłu, ale jak najbardziej pozwalające prowadzić rentowny biznes. Grupa kapitałowa WISTIL w ostatnich latach przeszła głęboką restrukturyzację i wydaje się, że ponownie jest w stanie generować regularne zyski.


kliknij, aby powiększyć

Porównując wyniki osiągnięte w ostatnich 3 kwartałach do analogicznego okresu w 2015 roku widać poprawę na każdym poziomie. Od sprzedaży (+11%), poprzez zysk brutto na sprzedaży (+29%) i zysk operacyjny (+110,8%) aż do zysku na poziomie brutto (+105,3%) i netto (+91,1%). Podobną dynamikę można zaobserwować również w odniesieniu do samego 3 kwartału 2016 i 2015.
Rachunek wyników w tym roku nie zawiera zdarzeń jednorazowych zaburzających wynik. Przychody i zyski z pozostałej działalności operacyjnej mają niewielką skalę. Działalność finansowa to głównie obsługa odsetek od istniejącego zadłużenia, które systematycznie maleje. Skala kosztów z tytułu różnic kursowych jest niewielka (w 2015 było to 1,2 mln zł, w tym roku brak).


kliknij, aby powiększyć

Zarządzanie kapitałem obrotowym wygląda przyzwoicie - cykl konwersji gotówki w ostatnich kilku kwartałach się skrócił. Niestety brak informacji (również w sprawozdaniu rocznym) na temat struktury należności spółki. Przy dużej i stabilnej kwocie należności jest ryzyko, że spółka może posiadać przeterminowane wierzytelności, które nie zostały uregulowane. Niestety nie ma możliwości zweryfikowania tej tezy.


kliknij, aby powiększyć

Przepływy gotówkowe wyglądają bardzo dobrze. Każdy z 6 ostatnich kwartałów zakończył się dodatnim wynikiem z działalności operacyjnej.
Spółka prowadzi dość ograniczone inwestycje - są one zbliżone do kwot amortyzacji i w ich wyniku zostaje utrzymana nominalna wartość majątku trwałego spółki. Przepływy z działalności finansowej to prawie -9 mln zł, co jest związane ze spłatą rat leasingowych i kredytów bankowych. Mimo tych wydatków dodatnie przepływy z działalności operacyjnej sprawiają, że ilość gotówki na kontach spółki systematycznie rośnie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy środki pieniężne wzrosły z 8,4 do 21,5 mln zł.

Analiza wypłacalności


kliknij, aby powiększyć

Choć spółka nie jest emitentem obligacji to warto zerknąć na wskaźniki dedykowane badaniu zdolności do obsługi kapitału obcego. W perspektywie 8 ostatnich kwartałów kwota kredytów cały czas maleje, a wszystkie wskaźniki poprawiają się bardzo mocno. Na 30 września 2016 kwota długu netto (zadłużenie odsetkowe minus gotówka) spadła do 1,5 mln zł, podczas gdy jeszcze niedawno zbliżała się do 30 mln zł. W tej chwili spółka posiada dużą zdolność kredytową, której nie wykorzystuje.


kliknij, aby powiększyć

W tej sytuacji nie dziwi poprawiający się wskaźnik Altmana - w ciągu 8 kwartałów WISTIL poprawił się o 7 "oczek". W perspektywie ostatnich 5 lat spółka przesunęła się ze strefy zagrożonej (1 kwartał 2012) do strefy bezpiecznej (3 kwartał 2014).


kliknij, aby powiększyć


kliknij, aby powiększyć

Struktura aktywów jest typowa dla przedsiębiorstwa przemysłowego. Majątek trwały jednak maleje, co miało związek z prowadzoną restrukturyzacją. Kapitał obrotowy jest stabilny, natomiast mocno rośnie udział gotówki w majątku spółki. Po stronie pasywów widać powolne odbudowywanie kapitału własnego, związane z kapitalizowaniem zysków osiąganych w wyniku restrukturyzacji (spółka nie wypłacała dywidendy). Maleje również zadłużenie spółki.

Podsumowanie

Wyniki WISTIL za ostatnie 3 kwartały są bardzo dobre. Jak mawiają komentatorzy sportowi, spółka "wróciła z dalekiej podróży" i po restrukturyzacji ponownie przynosi zyski. WISTIL jest giełdowym weteranem (na rynku od 1998 roku) i kilka lat temu był bliski bankructwa. Patrząc na ostatnie sprawozdania finansowe - można ocenić, że spółka pozbyła się niepotrzebnego majątku i odzyskała zdolność do generowania zysków.

WISTIL jest eksporterem (porcelana 64%, firany i koronki 15-20%) i osłabienie PLN, które obserwujemy w ostatnich dniach, powinno mieć korzystny wpływ na rentowność spółki. Branża, w której działa spółka jest stabilna. Presja konkurencyjna ze strony producentów z Dalekiego Wschodu raczej maleje, co jest związane z rosnącymi kosztami pracy w tamtym obszarze. Spółce pomagają na pewno znane i cenione od dziesięcioleciu marki (porcelana z Chodzieży i Ćmielowa).

Tym czego na razie nie widać w sprawozdaniu finansowym WISTIL-u, a może mieć duży wpływ na wartość spółki, jest projekt WISTIL Biznes Park.
>> Projekt koncepcyjny (pdf)
Na terenach poprzemysłowych w Kaliszu, należących do spółki, jest planowany duży projekt deweloperski. Spółka posiada 7,4 hektara terenu w centrum miasta, na których chce wybudować 25,4 tys. m2 powierzchni biurowej, 38,6 m2 powierzchni mieszkalnej, centrum hotelowo-konferencyjne (16,3 tys. m2) oraz centrum sportowo-rekreacyjne (4,2 tys. m2) i budynek biurowy (4,9 tys. m2). Łączna, planowana do wybudowania powierzchnia, to 89,3 tys m2, co daje wycenę projektu na poziomie 250-300 mln zł (zakładając ostrożnie 3 tys. zł za m2). Nie wiadomo jaką marżę może osiągnąć WISTIL na takim projekcie. W tej chwili w majątku spółki znajduje się wskazana działka budowlana, ale jest ona wyceniona według zaniżonej ceny nabycia. Łączna wartość księgowa wszystkich gruntów posiadanych przez WISTIL to 24 mln zł, co jest prawdopodobnie wartością niższą od faktycznej wartości nieruchomości posiadanych przez spółkę. Należy jednak wziąć pod uwagę lokalizację projektu - w Kaliszu komercjalizacja tak dużego projektu może zająć sporo czasu, a uzyskane rentowności będą na pewno niższe niż Warszawie, czy dużych aglomeracjach.

Przed WISTIL-em 4 kwartał - zwykle najlepszy w ciągu roku. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że 4 kwartał 2015 był bardzo dobry i wynik sprzed roku może być trudny do pobicia. Choć jeśli spółce udawało się tego dokonać w każdym z 3 kwartałów tego roku i poprawa wyników ma być trwała ,to należy wymagać poprawy wyników również w najbliższym okresie.

Podsumowując analizę - spółka wydaje się być niedowartościowana. Mamy kapitalizację rynkową na poziomie 60-70 mln zł, na co składa się biznes przynoszący ponad 10 mln zł rocznie, 21 mln zł w gotówce i nieruchomość mogącą być podstawą dużego projektu deweloperskiego, który może przynieść kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt milionów zysku w najbliższych kilku latach.

>> Porównanie na tle sektora przemysłu lekkiego

Spółka jest notowana przy wskaźniku cena/zysk na poziomie 4,7, co jest wartością niską, biorąc pod uwagę, że wyniki za ostatnie 12 miesięcy nie zawierają zdarzeń jednorazowych. Kursowi niewątpliwie szkodzi niski free-float (10% akcji wartych około 6,5 mln zł) oraz niewielka płynność obrotu (podwójny fixing). WISTIL nie przywiązuje również zbyt wielkiej wagi do komunikacji z inwestorami - spółka robi tyle ile musi.

W najbliższej perspektywie notowania będą zależały od tego na ile rynek potraktuje poprawę wyników jako trwałą. W trochę dalszej perspektywie ceny akcji będą zależeń od utrzymania dobrych wyników i ewentualnych dodatkowych wydarzeń. Mogą one mieć zarówno charakter pozytywny (rozpoczęcie projektu WISTIL Biznes Park, wypłata dywidendy) jak i negatywny (np. wycofanie z giełdy albo dodatkowe emisje akcji).

>> Wyceny, wskaźniki oraz inne informacje dotyczące spółki - tutaj
>> Więcej analiz najnowszych raportów finansowych - tutaj


Powyższa treść przez 120 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.
Nowy wpis >>> Top 10 wpisów z 2020 roku
Zapraszam na bloga - https://dariuszgrupa.pl
https://twitter.com/DarekGrupa

Poproś analityków Stockwatch o analizę fundamentalną wybranej spółki >>> Przycisk w profilu spółki
Edytowany: 17 października 2017 23:12

Deogracias
Deogracias PREMIUM
5
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2012-10-10
Wpisów: 467
Wysłane: 18 października 2017 00:07:36
Stabilne zyski w składzie porcelany - Omówienie wyników oraz sytuacji finansowej i rynkowej GK WISTIL za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 roku

Rozpocznę od drobnej anegdoty. Po wpisaniu w Google „wistil relacje inwestorskie” pokazuje się wprawdzie odpowiedni zestaw linków, ale wyszukiwarka pyta, czy przypadkiem nasze zapytanie nie dotyczy bankrutującego VISTAL-u.

kliknij, aby powiększyć

WISTIL zwraca uwagę bardzo dobrymi wskaźnikami fundamentalnymi. Wskaźnik cena/zysk jest na poziomie 4,3, a wskaźnik cena/wartość księgowa na poziomie 0,56. Zwłaszcza wskaźnik cena/zysk ma bardzo atrakcyjny poziom i w naturalny sposób nasuwa się pytanie gdzie w tym wszystkim tkwi haczyk...
Analiza sprawozdania finansowego

kliknij, aby powiększyć

Przychody WISTIL-u w pierwszej połowie 2017 wzrosły o 1,3%, ale trzeba zwrócić uwagę, że w ostatnim kwartale (2 kwartał 2017) spadły o 3,1% w porównaniu do ubiegłego roku. W szerszej perspektywie widać, że roczne przychody osiągnęły poziom 280 mln zł i na razie wyhamowały tendencję wzrostową widoczną od mniej więcej 10 kwartałów.
Wyraźną poprawę widać za to po stronie rentowności, która osiąga od 4-5 kwartałów rekordowe wartości na wszystkich poziomach.

kliknij, aby powiększyć

Niewielki wzrost przychodów i wyraźna poprawa rentowności skutkuje wyraźnym wzrostem zysków w ostatnich 2 latach. Aktualnie przekraczają one 15 mln zł w ujęciu rocznym, podczas gdy w 2015 spadły do poziomu 7-8 mln, a jeszcze wcześniej spółka miała duże problemy z wyjściem ponad kreskę (2013 i lata wcześniejsze). Patrząc na wykres zyski widać potwierdzenie sukcesu restrukturyzacji, jaką przeprowadziła spółka w ostatnich latach.

kliknij, aby powiększyć

Wyniki 1 półrocza 2017 są nieznacznie lepsze niż rok wcześniej – przychody wzrosły o symboliczne 1,3%, a nieco wyższą dynamikę widzimy w kolejnych liniach rachunku wyników. Ostatecznie zysk netto spadł o 2,5%, czego główną przyczyną jest wzrost kosztów finansowych (wzrost z 439 tys. zł w 1 połowie 2016 do 1385 tys. zł w 1 połowie 2017). Prawdopodobnie chodzi o różnice kursowe, które wynikają z dużego udziału eksportu w sprzedaży WISTIL-u. Nie można tego jednak ostatecznie potwierdzić, ponieważ spółka w w sprawozdaniach śródrocznych publikuje jedynie gołe tabelki (rachunek wyników, bilans i sprawozdanie z przepływów pieniężnych) bez szczegółowych not. Tego rodzaju sygnał o wpływie kursu EUR na wyniki pojawia się jednak w sprawozdaniu z działalności, więc negatywny wpływ różnić kursowych na wynik jest prawdopodobny.

kliknij, aby powiększyć

Zarządzanie kapitałem obrotowym wygląda stabilnie. Cykl konwersji gotówki ustabilizował się na poziomie 70 dni. W tym obszarze przez ostatni rok zaszło niewiele zmian.

kliknij, aby powiększyć

Przepływy gotówkowe z działalności operacyjnej wyglądają dobrze – spółka generuje zyski w ostatnich 2 latach, a dodatkowo wykazuje spore kwoty amortyzacji, która obniża zyski, ale nie powoduje wypływu gotówki z kasy. W ostatnim półroczu widać wyższe niż wcześniej wydatki inwestycyjne, co jest związane z inwestycjami w rzeczowy majątek trwały (nowe piece i maszyny produkcyjne). Wydatki w ramach działalności finansowej to 4,8 mln zł, z czego zdecydowana większość to spłata kredytów (-2,6 mln zł) i rat leasingowych (-1,9 mln zł).
Analiza wypłacalności

kliknij, aby powiększyć

Bilans spółki wygląda stabilnie:
- suma bilansowa wzrosła o 6,1% w ciągu ostatnich 12 miesięcy
- w aktywach rośnie udział gotówki (11,5% na koniec 1 półrocza 2017 w porównaniu do 7,2% rok wcześniej)
- aktywa trwałe wzrosły kwotowo (odpowiednio 101,4 i 98,8), ale procentowo spadły z uwagi na ogólny wzrost sumy aktywów analogicznie (45,5% i 47,0%)
- kapitał własny wzrósł ze 114,4 do 130,6, co było efektem wypracowanych zysków i ich zatrzymania w spółce

kliknij, aby powiększyć

Pod względem wskaźników wypłacalności spółka prezentuje się bardzo dobrze. WISTIL ma zadłużenie odsetkowe (kredyty bankowe) ale w na 30 czerwca 2017 jego wartość była niższa niż posiadanej gotówki. Zdolność do obsługi zadłużenia jest na bardzo wysokim poziomie – np. wskaźnik EBITDA/Odsetki jest na poziomie 50-60, podczas gdy jako bezpieczne wartości można uznać np. 5 lub 6.
Zdolność kredytowa jest wysoka – spółka z bieżącym poziome zysków bez problemu mogłaby pożyczyć kwoty rzędu kilkudziesięciu lub 100 mln zł.

kliknij, aby powiększyć

Wskaźnik Altmana jest na bardzo wysokim poziomie i bardzo ładnie obrazuje poprawianie się sytuacji finansowej spółki przez ostatnie 4 lata. Aktualnie wskaźnik jest w górnych granicach strefy bezpiecznej, co nie dziwi, skoro zadłużenie netto (dług odsetkowy minus gotówka) jest ujemne.

Podsumowanie

Właściwie od ostatniego omówienia w spółce wiele się nie zmieniło, poza tym, że 4 kolejne kwartały dobrych wyników potwierdziły sukces restrukturyzacji spółki. Zyski oraz przychody osiągane w ostatnich 2-3 latach można traktować jako powtarzalne. Spółka osiąga zyski na poziomie ponad 15 mln zł rocznie oraz generuje gotówkę operacyjną na poziomie ponad 30 mln zł. Przy kapitalizacji rzędu 70 mln zł WISTIL sprawia wrażenie spółki mocno niedowartościowanej.

Warto zwrócić uwagę na optymizm zarządu prezentowany w sprawozdaniu za 2016.
Cytat:
Rok 2016 był dla Grupy bardzo udany , a w szczególności dla grupy porcelanowej. Popyt przewyższał zdecydowanie podaż. Grupa uzyskała możliwość większej sprzedaży i optymalnego wykorzystania potencjału produkcyjnego, co wykorzystała w stopniu optymalnym. Trend ten utrzymywał się praktycznie przez cały rok 2016, zarówno na rynku krajowym jak i na wielu rynkach zagranicznych.

W sprawozdaniach kwartalnych i półrocznych spółka jest trochę bardziej powściągliwa. Sprawozdanie za 1 połowę 2017 w opisie działalności pozycję rynkową spółki opisuje w dalszym ciągu pozytywnie:
Cytat:
W przemyśle porcelanowym w grupie udział eksportu w sprzedaży wynosi prawie 64%. W branży porcelanowej występuje bardzo duża dywersyfikacja rynków zbytu , główne rynki zbytu to kraje Europy Zachodniej: Niemcy, Francja, Dania, Holandia. Pozytywne czynniki wpływające na rynek i portfel zamówień:
- wolumen składanych zamówień przewyższał zdolności fabryk w określonych grupach wyrobów;
- duża dywersyfikacja rynków zbytu;
-większość sprzedaży bazuje na relacjach z dotychczasowymi klientami
- duże przywiązanie do kontaktów z firmą

Przy czym warto zwrócić uwagę, że te pozytywne zjawiska dotyczyły głównie segmentu produkcji porcelanowego, generującego ponad 85% przychodów. Problemy miał i w 2017 dalej ma segment produkcji haftów i koronek (178 tys. zl straty w 1 półroczu 2017).
Dodatkowo, poza działalnością operacyjną, WISTIL cały czas ma w sobie dodatkowy potencjał związany z gruntami posiadanymi w centrum Kalisza i możliwością realizacji projektu deweloperskiego "Wistil Biznes Park". Więcej na ten temat było napisane w poprzednim omówieniu.
>> Poprzednie omówienie spółki
Trzeba jednak zwrócić uwagę, że od ponad roku projekt deweloperski stoi w miejscu.

Skoro wyniki są tak dobre, to dlaczego kurs jest na poziomie sprzed roku, a wskaźniki porównawcze (cena/zysk) mają aż tak niskie (czyli teoretycznie bardzo atrakcyjne) wartości?
Przyczyn jest kilka, ale najważniejszą z nich jest niewielka ilość akcji w obrocie - zaledwie około 8% wartych aktualnie 5-6 mln zł. Za tym idą kolejne problemy - niska płynność, nieobecność w indeksach i brak notowań ciągłych (podwójny fixing).

Aby ożywić notowania spółki musiałoby się zdarzyć coś przełomowego dla notowań spółki - np zwiększenie free-floatu lub wypłata dywidendy. Spółka jednak obecność na GPW traktuje z rezerwą, co widać choćby po skromnej ilości informacji prezentowanych w raportach okresowych. Równie prawdopodobne jak wskazane scenariusze optymistyczne jest np. wezwanie na akcje znajdujące się w obrocie i ściągnięcie spółki z giełdy.

Potencjalnym inwestorom pozostaje mieć nadzieję, że rynek zauważy dobre wyniki i odpowiednio do tego zachowa się kurs akcji spółki. W połowie roku kurs WISTIL-u osiągnął 85 złotych, ale potem wrócił do poziomu sprzed 12 miesięcy, więc rynek niekoniecznie musi nagrodzić poprawę wyników wzrostem cen akcji.

>> Wyceny, wskaźniki oraz inne informacje dotyczące spółki - tutaj
>> Więcej analiz najnowszych raportów finansowych - tutaj


Powyższa treść przez 120 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.
Nowy wpis >>> Top 10 wpisów z 2020 roku
Zapraszam na bloga - https://dariuszgrupa.pl
https://twitter.com/DarekGrupa

Poproś analityków Stockwatch o analizę fundamentalną wybranej spółki >>> Przycisk w profilu spółki
Edytowany: 18 października 2017 13:50

addison
20
Dołączył: 2009-01-06
Wpisów: 2 113
Wysłane: 18 lipca 2018 09:28:46
i wykup przymusowy po c/z 5 z gotówką(wolną) na koncie w wysokości 20 mln odpowiadającą za 2/5 kapitalizacji.

gratulacje
Edytowany: 18 lipca 2018 09:34

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,718 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +148,37% +29 674,87 zł 49 674,87 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d