Konkurs spadającego noża - Ankiety i Konkursy - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Konkurs spadającego noża

tratata
Wpisów: 751
Wysłane: 22 grudnia 2018 18:22:07
Proponuję zabawić się w typowanie do ilu punktów spadnie S&P500 w tej bessie.

Ja obstawiam 1400, wynika to z bardzo niedokładnej kalkulacji polegającej na tym że etf SPY w poprzednim kryzysie spadł do 69 usd zanim FED zaczął drukować kaskę, od tamtej pory na rynku pojawiło się dodatkowe ok 80% dolarów stad powiększam poziom do 125. Trzeba też wziąć pod uwagę że firmy w tym czasie się trochę rozwijały dlatego podnoszę poziom do 140 usd czyli odpowiednik S&P 500 na poziomie ok 1400
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Vox
Vox PREMIUM
Wpisów: 5 244
Wysłane: 9 lutego 2019 01:02:50
konkurs chyba rozstrzygnięty - "ta bessa" skończyła się 2 dni poźniej, 24.12.2018r...
Przygotowujemy pozew przeciw audytorowi... Zbieram chętnych którzy nabyli obligacje GETBACK na Catalyst (osoby posiadające obligacje >50 tys PLN)
Poważnie zainteresowanych proszę o kontakt. Muszę znać skalę zainteresowania aby dokonać dokładnej wyceny pozwu.

tratata
Wpisów: 751
Wysłane: 11 lutego 2019 23:48:31
Nie jestem przekonany co do tego że się zakończyła.
Uwaga

Nie jestem ekonomistą ani finansistą, tylko zwykłym głupkiem który wierzy w teorie spiskowe i lubi sobie pogadać.
Kierowanie się moimi wpisami w jakichkolwiek decyzjach może mieć opłakane skutki.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość