Porozumienie obligatariuszy GetBack SA - GPW Catalyst - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Porozumienie obligatariuszy GetBack SA

voyager747
Wpisów: 474
Wysłane: 11 lutego 2019 19:01:07
Dodajmy, że odsetki od obligacji GB też już zostały pobrane, a zysku nie ma za bardzo.

bukos4
Wpisów: 550
Wysłane: 11 lutego 2019 19:40:53
Nie moge napisac bardzo szczegolowo co chcemy zrobic zeby nie spalic dopoki premier nie podejmie decyzji.ale moge powiedziec ze rozmowa bardzo merytoryczna.jutro rano lece poza unie.sprobuje rano sie dowiedziec czy cos ustalili

bukos4
Wysłane: 11 lutego 2019 21:07:30
Ktos sie podszywa pode mnie na bankierze.ja tam nic nie pisze jakby co

kris1986
Wpisów: 180
Wysłane: 11 lutego 2019 21:28:25
bukos4 napisał(a):
Nie moge napisac bardzo szczegolowo co chcemy zrobic zeby nie spalic dopoki premier nie podejmie decyzji.ale moge powiedziec ze rozmowa bardzo merytoryczna.jutro rano lece poza unie.sprobuje rano sie dowiedziec czy cos ustalili

Dzięki wielkie za zaangażowanie w naszą wspólną sprawę.
Czekamy na informacje

Vox
Vox PREMIUM
Wpisów: 5 340
Wysłane: 11 lutego 2019 22:24:26
update apropo Deloitte - wciaz czekamy na rozstrzygniecie ukladu
(przejdzie/upadnie) w celu oszacowania strat. wtedy ruszymy z konkretami.

poszkodowany
Wpisów: 131
Wysłane: 12 lutego 2019 08:21:53
@anty_Teresa
Nie chodzi mi o to żeby Państwo mi wypłaciło odszkodowanie tylko "położyło łapę na zarządzaniu spółką" celem zagwarantowania realizacji zwrotu wierzytelności. Obecny Zarząd jedyne co może mi/nam zagwarantować to to, że nic nie zwróci. Co do podstawy prawnej to jest to możliwe poprzez "narzucenie" zarzadu. Skoro państwo bierze podatki to niech dba o interes tych z których żyje. A nie tylko trzecie porami na słowo ABRIS.

maciej_61
Wpisów: 574
Wysłane: 12 lutego 2019 08:27:18
Ciekawe. Według komunikatu KNF obligi GBK - w tym moje serii IL - zostały przekazane z PDM do Qsecurities.
link -> www.qsecurities.pl
Jak obejrzałem życiorysy najważniejszych osób w tej firmie, to wszystkie były wcześniej związane z instytucjami LC. W przypadki nie wierzę. No chyba że - jak mawia moja Córka - "przypadkowo to tylko można zajść w ciążę".
Tak wynika więc że LC ma nasze obligi. Ciekawostka.

bukos4
Wysłane: 12 lutego 2019 08:30:23
Poki co nic nie wiem

leonek7
Wpisów: 389
Wysłane: 12 lutego 2019 13:15:47
poszkodowany napisał(a):
@anty_Teresa
Nie chodzi mi o to żeby Państwo mi wypłaciło odszkodowanie tylko "położyło łapę na zarządzaniu spółką" celem zagwarantowania realizacji zwrotu wierzytelności. Obecny Zarząd jedyne co może mi/nam zagwarantować to to, że nic nie zwróci. Co do podstawy prawnej to jest to możliwe poprzez "narzucenie" zarzadu. Skoro państwo bierze podatki to niech dba o interes tych z których żyje. A nie tylko trzecie porami na słowo ABRIS.
Przekaz państwa dla nas jest jasny.Złodziej miał prawo nas oszukać i okraść .To my ponosimy winę za to ,że daliśmy się złupić.

maciej_61
Wysłane: 12 lutego 2019 13:28:27
No to bliscy jesteśmy prawa muzułmańskiego. Tam zgwałcona kobieta może być i ukamienowana za cudzołóstwo. Ale obcinanie rąk za kradzież nie jest głupie.

jenes
Wpisów: 74
Wysłane: 12 lutego 2019 13:38:52
Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi jak ten skurwiel nas wyrolował:

Protokół z posiedzenia RW 22.01.2019 r.

22 stycznia stoimy pod salą sądową czekając na wpuszczenie na Zgromadzenie Wierzycieli, a ten ch...j w najlepsze prowadzi "posiedzenie rady wierzycieli" i nawet nie raczy poinformować o wynikach, dopiero Dąbrowski oświadcza, że "przecież rada wierzycieli była przeciwko konwersji".

jenes
Wysłane: 12 lutego 2019 13:42:18
maciej_61 napisał(a):
Ale obcinanie rąk za kradzież nie jest głupie.

w Afganistanie jest niegłupie, ale w naszych warunkach prawnych niestety jest bardzo głupie, bo złodziej zaraz dostałby z moich i Twoich pieniędzy rentę za inwalidztwo

leonek7
Wpisów: 389
Wysłane: 12 lutego 2019 13:49:46
jenes napisał(a):
Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi jak ten skurwiel nas wyrolował:

Protokół z posiedzenia RW 22.01.2019 r.

22 stycznia stoimy pod salą sądową czekając na wpuszczenie na Zgromadzenie Wierzycieli, a ten ch...j w najlepsze prowadzi "posiedzenie rady wierzycieli" i nawet nie raczy poinformować o wynikach, dopiero Dąbrowski oświadcza, że "przecież rada wierzycieli była przeciwko konwersji".
Barczyński po prostu skorzystał z okazji aby odzyskać ile się da.Będąc blisko zobaczył ,że albo wejdzie w deal albo 0 jak wszyscy.

jenes
Wysłane: 12 lutego 2019 13:55:02
już nie pamiętam, czy to Barczyński, czy Dąbrowski czy też skretyniały prawnik Getbacku wskazując na mnie i Bukosa na ZW straszyli, że "dzięki konwersji tacy jak oni będą w stanie przejąć spółkę". A czy ktoś dowiódł, że Getback z bukosem i jenesem jako głównymi akcjonariuszami będzie gorzej zarządzany, niż będąc własnością Abrisu?

Joker
Joker PREMIUM
Wpisów: 1 125
Wysłane: 12 lutego 2019 14:06:54
Niewiarygodne co za obraz wyłania się z tego protokołu d'oh!

Vox
Vox PREMIUM
Wpisów: 5 340
Wysłane: 12 lutego 2019 14:07:24
ten prawnik jest bardzo mądry, zostanie odpowiednio wynagrodzony za "wierną służbę"
po prostu nie działa w naszym interesie.

wg. protokołu powyżej, Uchwały z dnia 22.01.2019 były nielegalne... A mimo to były ważne... śmiech przez łzy

no ale spełniono oczekiwana sędziego-komisarza, który teraz wypoczywa na L4. Gosc chciał miec to zdjete z wokandy i nie jego broszka... typowy polski sędzia
Edytowany: 12 lutego 2019 14:08

NerfMe
Wpisów: 196
Wysłane: 12 lutego 2019 14:17:02
Edytowany: 12 lutego 2019 14:18

Maupa_w_niebieskim
Wpisów: 715
Wysłane: 12 lutego 2019 17:56:00
maciej_61 napisał(a):
Ciekawe. Według komunikatu KNF obligi GBK - w tym moje serii IL - zostały przekazane z PDM do Qsecurities.
Jak obejrzałem życiorysy najważniejszych osób w tej firmie, to wszystkie były wcześniej związane z instytucjami LC. W przypadki nie wierzę. No chyba że - jak mawia moja Córka - "przypadkowo to tylko można zajść w ciążę".

1/ LC nie ma Waszych /naszych obligacji. W związku z utratą licencji przez PDM ewidencję niektórych serii obligacji (serii wymienionych w tym komunikacie) przejęło QSecurities. Jakby potrzebane było kolejne zaświadczenie depozytowe to należy uderzać do QSecurities. Także jakby posiadaczom tych serii coś wypłacali to też będzie to szło przez prowadzącego ewidencję. Także zmianę właściciela obligacji należy zgłaszać do prowadzącego ewidencję. Usługowe prowadzenie ewidencji obligacji to czynności natury administracyjnej i nie należy się dopatrywac w tym żadnego 'drugiego dna' bo go tam zwyczajnie nie ma. Widocznie QSecurities dało najlepszą ofertę i tyle. Prowadzenie ewidencji instrumentów finansowych to jedna z czynności jakie moga wykonywac licencjonowane domy maklerskie - a takim jest QSecurities.
2/ To że w QSecurities znajdziemy osoby mające w życiorysie pracę dla spółek LC to nic dziwnego. Pogrzebcie w innych firmach z sektora finansowego. Oni są wszedzie - jak motocyklisci na drodze. Po prostu przez spółki LC przemielono tyle osób, że trafienie na firmę z sektora finansowego gdzie nie ma nikogo z historią pracy dla LC jest praktycznie niemożliwe.

Maupa_w_niebieskim
Wpisów: 715
Wysłane: 12 lutego 2019 17:57:28

maciej_61
Wysłane: 12 lutego 2019 18:18:43
Maupa_w_niebieskim napisał(a):
maciej_61 napisał(a):

1/ LC nie ma Waszych /naszych obligacji. W związku z utratą licencji przez PDM ewidencję niektórych serii obligacji (serii wymienionych w tym komunikacie) przejęło QSecurities. Jakby potrzebane było kolejne zaświadczenie depozytowe to należy uderzać do QSecurities. Także jakby posiadaczom tych serii coś wypłacali to też będzie to szło przez prowadzącego ewidencję. Także zmianę właściciela obligacji należy zgłaszać do prowadzącego ewidencję. Usługowe prowadzenie ewidencji obligacji to czynności natury administracyjnej i nie należy się dopatrywac w tym żadnego 'drugiego dna' bo go tam zwyczajnie nie ma. Widocznie QSecurities dało najlepszą ofertę i tyle. Prowadzenie ewidencji instrumentów finansowych to jedna z czynności jakie moga wykonywac licencjonowane domy maklerskie - a takim jest QSecurities.
2/ To że w QSecurities znajdziemy osoby mające w życiorysie pracę dla spółek LC to nic dziwnego. Pogrzebcie w innych firmach z sektora finansowego. Oni są wszedzie - jak motocyklisci na drodze. Po prostu przez spółki LC przemielono tyle osób, że trafienie na firmę z sektora finansowego gdzie nie ma nikogo z historią pracy dla LC jest praktycznie niemożliwe.

A jak się do tego ma sytuacje - podana przez SW - że "Santander Biuro Maklerskie przejmie aktywa Polskiego Domu Maklerskiego"

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość