BOKS - Kozetka - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4 5

BOKS

Frog
Frog PREMIUM
Wpisów: 5 599
Wysłane: 27 sierpnia 2010 09:21:18
Ponieważ Wasze spółki akurat wisza na górnych widłach i zapewne się nudzicie, postanowiłem napisać coś niekoniecznie o giełdzie.

Cytat:
Ósmy marca 1971 roku. Na ring w Madison Square Garden w Nowym Jorku wychodzi dwóch niepokonanych gigantów: Joe Frazier (26-0, 23 KO) i Muhammad Ali (31-0, 25 KO). Każdy z nich ma gwarantowaną, olbrzymią jak na ówczesne czasy sumę 2,5 milionów dolarów, Frank Sinatra bawi się w fotografa, a w MSG są największe gwiazdy kina, polityki i sportu. Piętnaście rund później sala przez ponad dwadzieścia minut trzęsie się od oklasków dla obu pięściarzy. Wygrał Frazier, Ali poniósł pierwszą porażkę w karierze, obaj skończyli walkę w szpitalu, ale do dziś ten pojedynek nazywany jest "Walką Stulecia". Czterdzieści lat później, dla uczczenia dnia, który znają wszyscy sympatycy boksu na całym świecie, szefowie równie legendarnej jak sama walka sali Madison Square Garden chcą, żeby wystąpił tam Tomasz Adamek. Jego rywalem ma być Witalij Kliczko, a rozmowy właśnie się rozpoczęły...

Całość tutaj: Link

Nie wiem czy istnieje wydarzenie sportowe, na które czekałbym z większą niecierpliwością...
Follow me on Twitter
Zanim zaczniesz narzekać, że znikają Twoje posty, przeczytaj Regulamin Forum
Edytowany: 29 września 2010 08:28

krewa
krewa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 5 510
Wysłane: 27 sierpnia 2010 09:45:20
Frog,
wg mnie Adamek mógłby zastanowić się nad inną, mniej bolesną metodą eutanazji...

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 27 sierpnia 2010 11:06:46
krewa napisał(a):
Frog,
wg mnie Adamek mógłby zastanowić się nad inną, mniej bolesną metodą eutanazji...

Aby przejść do historii, trzeba zaryzykować. Jak nie teraz, to kiedy?
Follow me on Twitter

iktorn
Wpisów: 687
Wysłane: 27 sierpnia 2010 11:29:25
Za rok, z Grantem ciężko było a Kliczko to jeszcze lepszy zawodnik. Chyba, że walka z Kliczko miałaby być w Newark z tym samym zestawem sędziów co z Grantem, to może zaryzykować ;)
Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu.

Kamil
Kamil PREMIUM
Wpisów: 637
Wysłane: 27 sierpnia 2010 13:30:58
Frog napisał(a):
krewa napisał(a):
Frog,

Aby przejść do historii, trzeba zaryzykować. Jak nie teraz, to kiedy?

Taa, a za kilka lat będzie miał tak gębę obitą że nie będzie w stanie swojego nazwiska wypowiedzieć..

endriu golara, profeszynal fajer
Aktualnie: MRB(100%)

bernie
Wpisów: 394
Wysłane: 28 sierpnia 2010 21:17:01
z Kliczką albo teraz albo nigdy, teraz jest na "fali" i musi to wykorzystac... Adamek to nie jest waga ciężka i prędzej czy później ktoś mu to udowodni, co do jego wygranych walk w tej kategorii również mam sporo wątpliwości... mimo to kibicuje thumbright

v3nom
Wpisów: 3 049
Wysłane: 28 sierpnia 2010 21:34:10
Frog napisał(a):
Ponieważ Wasze spółki akurat wisza na górnych widłach i zapewne się nudzicie, postanowiłem napisać coś niekoniecznie o giełdzie.

Ehehe, Frog, proszę Cię, nie żartuj blackeye
Klika się i sprzedaje ;-)

Abner1984
Abner1984 PREMIUM
Wpisów: 686
Wysłane: 29 sierpnia 2010 02:06:07
HAHA Andrew "just answer ten easy questions"...chciałbym zobaczyć jak wypełnia ten spisthumbright

A Adamek i Kliczko...Think

Z całym szacunkiem dla Górala ale to chyba za wysokie progi...chociaż kasa wielka by była jak chyba z żadnej innej jego walki. A swoją drogą gdzieś czytałem że są jakieś wstępne plany kolejnej "Polskiej walki stulecia" Adamek vs. Sosnowski...
Mój Portfel

"Ekonomista to ekspert który będzie wiedział jutro dlaczego nie sprawdziło się dzisiaj to co prognozował wczoraj..."
Edytowany: 29 sierpnia 2010 02:08

white_eagle
Wpisów: 300
Wysłane: 29 sierpnia 2010 11:35:22

"... a walki bokserskie są ustawiane..."

boks to nie tylko napierniczanie rywala po szczęce, to show na którym organizatorzy i uczestnicy zarabiają sążnie. a tam gdzie są duże pieniądze, jest mało miejsca na przypadek.

andrew wykształciuch gołota to pięściarz słaby, ale ściągał polonie na trybuny, a chyba w czołówkach rankingów w ostatniej dekadzie nie było podobnego gościa, który kompromitowałby się tyle razy i wciąż otrzymywał reflektory.

adamek z kliczkami jest bez szans. nie ma absolutnie żadnego atutu sportowego by zwyciężyć. chyba, że będzie czekał aż bracia staną się jeszcze wolniejsi ze względy na swój wiek.
natomiast porównywanie polskiego drago - albercika z adamkiem jest równie śmieszne jak jego gloryfikacja, że wytrzymał z vitkiem tyle rund. różnica byłą tak miażdząca i gdyby kliczko chciał - skończyłby go w 1 rundzie,
każdy swoim sterem i żeglarzem.

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 30 sierpnia 2010 09:20:15
white_eagle napisał(a):

adamek z kliczkami jest bez szans. nie ma absolutnie żadnego atutu sportowego by zwyciężyć. chyba, że będzie czekał aż bracia staną się jeszcze wolniejsi ze względy na swój wiek.

Większość tak myśli. Miejmy nadzieję, że z myśleniem większości i rzeczywistością będzie to samo, co na giełdzie.
Follow me on Twitter

white_eagle
Wpisów: 300
Wysłane: 30 sierpnia 2010 10:42:44

to tylko sport:)

jednak Adamek wcale nie jest magnesem dla publiki amerykańskiej stricte.

a jego ewentualne zwycięstwo z vitkiem czy vladkiem, choć na pewno narobiłoby szumu, byłoby czymś w stylu pokonania Lenoxa przez Rahmana.

pożyjem uwidim:)
każdy swoim sterem i żeglarzem.

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 6 września 2010 21:10:11
Dzisiaj, o 21:30 Adamek będzie gościem Szymon Majewski Show :)
Follow me on Twitter

TheBlackHorse
Wpisów: 1 410
Wysłane: 23 września 2010 11:47:05
Adamka nie lubię, bo to zadufany w sobie buc. Krzyczy o pasie mistrza niczym Pudzian po walce z Najmanem. Ciągle walczy z emerytami gdyż bójka, z którymś z Kliczków zakończy jego karierę w wadze ciężkiej. Przypuszczam, że nawet David Haye jest dla niego zbyt wymagającym rywalem. No i Haye ma to czego Adamek już nie ma - młodość. Niby tylko 4 lata różnicy, tyle, że 4 lata w boxie to przepaść. Oczywiście nie przeczę, umiejętności ma duże ale aby walczyć w ciężkiej musiał przytyć gdzie Haye już taki jest. Tak więc, więcej pokory panie Tomaszu.

Pudzian jak już wspomniałem, chyba powoli zdał sobie sprawę, że w MMA większych sukcesów nie odniesie. Na razie nabija sobie kabzę, ale pewnie walkę z Butterbean'em przegrałby jeśli odbyłaby się w Stanach. Jakoś dziwnie wolny był Esch... Think Wchodził na ring jakby zaraz miał zawału dostać. Jednak nagrania z treningów pokazywały jego niezwykłą szybkość, która tutaj gdzieś zanikła. Złapanie szybkie za nogę i trudno żeby 180 kilo nie legło na glebę. Potem jakieś nieudolne młotki (co to za ciosy w ogóle?) i koniec walki. Gdy Esch wstał nie był nawet lekko obity. W USA nikt nie będzie pamiętał o jakiejś walce gdzieś tam w Polsce.

Saletę zawsze uważałem za bardziej rozgarniętego gościa. Wszystko prysło po walce. Buractwo niesamowite i jakaś denna gadka o gumkach dla Najmana. Choć Najmana nie trawię, to w tej walce pokazał się o niebo lepiej od Salety. Dodatkowo, zrzekł się honorarium i nie wygadywał już bzdur. Niby nic, jednak zmył trochę blamaż po walce z Pudzianem.
You can't judge a fish by lookin' in the pond
You can't judge right from looking at the wrong
You can't judge one by looking at the other
You can't judge a book by looking at the cover
Oh can't you see, oh you misjudge me
I look like a farmer, but I'm a lover!
Edytowany: 23 września 2010 11:47

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 23 września 2010 15:16:23
W sobotę jest walka Włodarczyka w obronie pasa mistrzowskiego thumbright
Follow me on Twitter

TheBlackHorse
Wysłane: 23 września 2010 22:31:18
Frog napisał(a):
W sobotę jest walka Włodarczyka w obronie pasa mistrzowskiego thumbright

Oczywiście, że oglądam! blackeye
Myślę, że będziemy mieć prawdziwe boxerskie widowisko. Nie jak wyżej wspomniane zabawy w piaskownicy.

TheBlackHorse
Wysłane: 27 września 2010 21:09:20
No i jak ktoś oglądał walkę? Jak wrażenia?
Według mnie Diablo był trochę spięty i jakby nieco zdekoncentrowany. Ale nieważne, grunt ,że wygrał.

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 27 września 2010 21:17:29
TheBlackHorse napisał(a):
No i jak ktoś oglądał walkę? Jak wrażenia?
Według mnie Diablo był trochę spięty i jakby nieco zdekoncentrowany. Ale nieważne, grunt ,że wygrał.

Walka w skali 1-10 to dla mnie 3. Asekuracyjna garda i same nieczyste ciosy. Po prostu nuda.

Cała gala Polsatu poniżej krytyki:
Opóźnienie głównej walki,
200 reklam i zapowiedzi innych programów Polszmaty,
"Do przodu Polsko" wykonane z plabacku przez Torzewskiego,
Zbliżenia "gwiazd" siedzących w pierwszym rzędzie,
Żenująca próba naśladowania Michaela Buffera przez dwóch spoconych "zapowiadaczy",

Żałuję nieprzespanej nocy...

Czekam na Pacquiao vs Margarito oraz Klitschko vs Briggs. Obejrzałbym też najbliższe potyczki Amira Khana i Miguela Cotto, ale nie wiem czy będzie możliwość.

PS. Na bokser.org jest link do niedawnej walki Sosnowskiego... Ja rozumiem że fajnie poobijać kelnerów żeby sobie wyśrubować rekord, ale ten Butlin to było jakieś nieporozumienie.
Follow me on Twitter

TheBlackHorse
Wysłane: 27 września 2010 21:29:14
Cytat:
Cała gala Polsatu poniżej krytyki:
Opóźnienie głównej walki,
200 reklam i zapowiedzi innych programów Polszmaty,
"Do przodu Polsko" wykonane z plabacku przez Torzewskiego,
Zbliżenia "gwiazd" siedzących w pierwszym rzędzie,
Żenująca próba naśladowania Michaela Buffera przez dwóch spoconych "zapowiadaczy",

Niestety byłem w drodze i dotarłem jak "walka wieczoru" już się zaczęła więc nie wypowiem się ale fakt, Polsat na wszystkich galach (skąd takie słowo -gala- w ogóle?) odwala takie cuda, a widok pseudo gwiazd przyprawia mnie o zażenowanie, choć nie wiem czemu przecież to nie ja powinienem się wstydzić... Eh?

Cytat:
Pacquiao vs Margarito

Obstawiam Pacquiao.

Cytat:
Klitschko vs Briggs

Bez komentarza... blackeye

Frog
Frog PREMIUM
Wysłane: 27 września 2010 21:34:36
Kto myśli że "gale" Polsatu są fajne i zawodnicy są ok, polecam obejrzenie tego:

Roy Jones Jr. - the best of... Pięściarz dziesięciolecia... Poezja.
Follow me on Twitter
Edytowany: 27 września 2010 22:04

TheBlackHorse
Wysłane: 27 września 2010 22:04:07
Frogu, dzięki za tego linka. Ubawiłem się setnie icon_biggrin . Roy nie dość, że mistrz, to jeszcze niesamowity showman. Piękne i tak rzadko spotykane.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4 5