pixelg
TSGAMES - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

8 9 10 11 12 13 14

TSGAMES [TEN]

AKTUALNY KURS: 239,00 zł (-0,83%) 17-01-2020 17:00
aircanada15
aircanada15 PREMIUM
Wpisów: 915
Wysłane: 27 listopada 2019 20:56:01 przy kursie: 172,00 zł
Haha jest dobrym podsumowaniem tego, co piszesz.
W każdym poście doradzasz ludziom ściągnięcie gry i kilkudniowe granie. salute
Jakbyś do tej pory zauważył jest to forum inwestorskie, a nie mobile gaming.
Mnie tego typu rozrywka nie interesuje, telefonu używam do innych rzeczy.
Wystarczy mi, że zobaczyłem na youtube jak wygląda rozgrywka i to tyle.
Liczy się dla mnie tzw. monetyzacja tytułu.

Glitch Mob
Wpisów: 2
Wysłane: 27 listopada 2019 21:43:52 przy kursie: 172,00 zł
W świecie w którym filmy Patryka Vegi są oblegane w kinach, a Twitch, który przez samych twórców był określany jako "portal dla loserów", a potem został kupiony przez Amazon za 1 mld $, nie wiem czy warto kierować się osobistym przeczuciem co do produktu.
Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że warto zaglądnąć na stronkę:
sensortower.com/ios/us/ten-squ...

Pokazuje ona przekrój ocen wystawionych przez graczy z USA:
5 gwiazdek: 41,504
4 gwiazdki: 5,505
3 gwiazdki: 1,194
2 gwiazdki: 344
1 gwiazdka: 704

Nie wygląda to źle.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 9 852
Wysłane: 28 listopada 2019 00:06:43 przy kursie: 172,00 zł
resor napisał(a):
Anty, polecam fc zainstalować i pograc. Polecam tez przeczytać komentarze w google play ale wybrac 'najistotniejsze'. Tam nawet wędkowanie jest tak zrobione ze mógłby byc film puszczany, jedyny element interaktywny to klepanie palcem aby wyciagnac rybe co zreszta po 50 razie nudzi.

Moim zdaniem anty nie powinieneś tutaj pompowac optymizmu, dziwi mnie to bo znam cie z ciaglego ostrzegania na bicie a tu sielaneczka. Przydalaby sie deklaracja czy masz w portfelu lub np watch dog

Ustalmy dwie rzeczy. Pełnię w serwisie funkcję analityka, ale i moderatora. Moje opinie stricte związane ze spółką są w analizach. Ale na forach z racji drugiej funkcji staram się zapewnić pewną równowagę argumentów. Jeśli widzę, że są same ochy i achy, to uwypuklam w swoich wypowiedziach sprawy niekorzystne i odwrotnie.

Nie pompuję tutaj optymizmu a jedynie stwierdzam fakty. To nie ja zrobiłem im tę grę, to nie ja zarządzam spółką, a co pewnie istotne z Twojego punktu widzenia, nie posiadam akcji. O ile mi wiadomo TSG nie zostawił w SW nawet złotówki (pewności nie mam, ale jeśli to istotne, to mogę się dowiedzieć). Po prostu doceniam to co robią. Mogę? To najbardziej transparentna spółka z branży i ma z tego powodu moje uznanie. Tu nie ma buńczucznych zapowiedzi od zarządu, tylko praca tam gdzie się da zarobić pieniądze.

Nie wiem jak wygląda w tej chwili portfel WD, ale On od jakiegoś już czasu realizuje się poza SW. Z tego co wiem nie jest w tej chwili związany z serwisem, oczywiście poza pewnym sentymentem, bo to jego dziecko. Szczerze powiedziawszy nie wiedziałem nawet jak wygląda jego portfel jak nasze relacje były znacznie bliższe - mnie to nie interesowało, bo mam inny profil ryzyka i inny kapitał. I z szacunku dla niego nawet nie będę pytał. Mogę jedynie złożyć deklarację, że nie wiem i nie ma to wpływu na moje wypowiedzi.

W przypadku 11b na forum zebrała się zgraja pochlebców (poza nielicznymi wyjątkami). Marcin miał(ma?) te akcje, co powszechnie wiadomo, a żona Cezara musi być czysta. Nigdzie nie napisałem czegoś sprzecznego z moimi poglądami i ocenami, ale starałem się w wypowiedziach akcentować to, czego nie robili uczestnicy dyskusji w tym wątku. BTW, akcje 11b były najczęściej/najdłużej goszczącymi w moim prywatnym portfelu. Zaskoczenie?

Jestem zawsze krytyczny, bo wyznaję zasadę, że lepiej stracić pieniądze niż okazję. Z wieloma osobami na forum miałem polemiki, ale one zawsze były merytoryczne. Widzę pozytywne nastawienie do 11b w przypadku @Aircanada, ale tak też było w casie CD Projektu. W tym drugim przypadku wymienialiśmy poglądy, ale to była emanacja tego co uważam za wartość w SW. Ja służyłem merytoryką, On wsadzał własne dane do modelowania. Uważam, że każdy czytelnik mógł z tego skorzystać. Podobnie było ze Scraym. Mam wrażenie, że się czegoś się ode mnie nauczył, a może inaczej - zbliżył do mojego punktu widzenia. I w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia jego obecne nastawienie do 11b. Kiedyś było inaczej i owocowało to moimi wypowiedziami.

Jeśli oczekujesz czegoś jeszcze to pisz śmiało. Ja mogę z czystym sumieniem spojrzeć w lustro, a to nie jest powszechne na rynku... niestety.

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 598
Wysłane: 28 listopada 2019 00:41:16 przy kursie: 172,00 zł
To jest wprawdzie wątek spółki, a nie kroniki inwestycyjne. Jednak dla uniknięcia spekulacji czy szukania dziury w całym: od ponad 2 lat nie mam rachunku maklerskiego, toteż nie posiadam żadnych akcji spółek publicznych. Taki jest stan na dzisiaj.
Edytowany: 28 listopada 2019 00:42

trudno100
Wpisów: 32
Wysłane: 28 listopada 2019 07:56:57 przy kursie: 172,00 zł
anty_teresa napisał(a):

W przypadku 11b na forum zebrała się zgraja pochlebców (poza nielicznymi wyjątkami).

Państwo tak określają swoich użytkowników / czytelników, a częściowo też subskrybentów? Macie grono rozgarniętych i kulturalnych osób, którzy tworzą ciekawy wątek i dzięki którym ów wątek - jako jeden z nielicznych - rzeczywiście żyje, i w zamian częstujecie ich tego rodzaju lekceważącymi ocenami (zresztą nie po raz pierwszy)? Coś tu jest chyba jednak nie halo.
Edytowany: 28 listopada 2019 08:42

krewa
krewa PREMIUM
Wpisów: 5 786
Wysłane: 28 listopada 2019 08:48:25 przy kursie: 172,00 zł
trudno100 napisał(a):
... i dzięki którym ów wątek - jako jeden z nielicznych - rzeczywiście żyje...

Ilość nie zawsze przechodzi w jakość. Pamiętaj też, że oprócz udzielających się są też bierni czytelnicy i jest ich znacznie więcej. I właśnie w trosce o nich sprowadzamy niekiedy oderwanych od rzeczywistości adwersarzy na ziemię.
O tym, ile szkody mogą wyrządzić religious shares dowiesz się, przeglądając chociażby pobieżnie wątek SEN aka KOV

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Wysłane: 28 listopada 2019 08:53:04 przy kursie: 172,00 zł
Tak określam naganiaczy, którzy za wszelką cenę próbują przekonać innych do inwestycji bez prezentowania pełni obrazu. Nie ma dla mnie znaczenia czy robi się to za pomocą młotka, czy kulturalnie w zawoalowany sposób dodatkowo płacąc abonament. Miejsce dla takich osób jest na forum bankiera, a nie na SW. Nasz portal nie istnieje po to aby generować ruch, ale po to aby dostarczać informacji użytecznych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Takie podejście mamy od kilkunastu lat i właśnie dzięki niemu mamy grono kulturalnych i rozgarniętych użytkowników czy też czytelników.

constant
Wpisów: 261
Wysłane: 28 listopada 2019 08:54:24 przy kursie: 172,00 zł
Trudno, wyluzuj. "Pochlebcy" to wyjatkowo delikatne okreslenie na opetany
fanatyzm na punkcie 11b na ktorzy zachorowali przez lata niektorzy jego akcjonariusze -
znam to z autopsji :>

Nikt normalny nie moze sie tu czuc urazony, anty-teresa ma ogolnie racje i godna
pochwaly postawe, jak tez i ogolne sprawowanie na 5 :)

Nie marudz ;)
Valar Morghulis

Elemis
Elemis PREMIUM
Wpisów: 212
Wysłane: 28 listopada 2019 09:01:12 przy kursie: 170,00 zł
Jako zacietrzewiony fanatyk posiadający w domu 11 ołtarzy także nie mam nic przeciwko kiedy ktoś nazywa moją przypadłość wprost i po imieniu king

krewa
krewa PREMIUM
Wpisów: 5 786
Wysłane: 28 listopada 2019 10:53:28 przy kursie: 170,00 zł
TSGAMES - analiza techniczna na życzenie

Kolejny impuls wzrostowy wytraca swój impet, zakres wahań notowań zawęża się i przybiera kształt klina zwyżkującego. Na dzisiejszej sesji kurs akcji opuszcza obszar klina dołem, ale bez skokowego wzrostu wolumenu. Istnieje jednak ryzyko powrotu do podstaw klina, czyli w okolice 143 zł. Utrata wsparcia na 156,90 zł znacząco zwiększy ryzyko realizacji tego scenariusza. Nie ma podstaw, by mówić o definitywnym zakończeniu trendu nadrzędnego.

kliknij, aby powiększyć

Powyższa treść przez 21 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

resor
Wpisów: 74
Wysłane: 28 listopada 2019 11:23:24 przy kursie: 170,00 zł
Z mojej strony eot, anty wd szacun za odniesienie się.

FilipBonn
FilipBonn PREMIUM
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 38
Wysłane: 11 grudnia 2019 11:46:07 przy kursie: 191,00 zł
Kiedy można się spodziewać kolejnego raport od spółki?

Utnapisztim
Wpisów: 436
Wysłane: 11 grudnia 2019 11:50:38 przy kursie: 191,00 zł
Początek stycznia - raport szacunkowy o przychodach.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Wysłane: 16 grudnia 2019 23:11:21 przy kursie: 198,20 zł
The Sun of Gaming – omówienie sprawozdania Ten Square Games po III kw. 2019 r.
Uwaga! Pełna treść wpisu zarezerwowana jest dla osób posiadających abonament i stanie się ogólnodostępna dnia 15-12-2020 23:11:21.

Zamiast czekać, zamów abonament, a uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich treści i narzędzi serwisu.

(Liczba znaków: 12558)

>> Wyceny automatyczne są tutaj
>> Więcej analiz najnowszych raportów finansowych jest tutaj
Edytowany: 17 grudnia 2019 11:07

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
8 9 10 11 12 13 14