pixelg
NOVAVIS - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3

NOVAVIS [NVV]

AKTUALNY KURS: 16,65 zł (-6,46%) 06-08-2020 17:02
ucofb
0
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-12
Wpisów: 1 197
Wysłane: 19 lipca 2015 01:55:37 przy kursie: 0,85 zł
Cytat:
Zapewniam Cię, że nie kłamstwo. I zapewniam Cię, że transakcji było dziesiątki.
Proszę nie szukać dziury w całym.


Będę jednak szukał dziury w całym i chyba zaryzykuję stwierdzenie, że wysłał Ci listę tylko zyskownych transakcji. Jeśli to byłaby prawda to każdy bank inwestycyjny na świecie zapłaci mu miliony, żeby był ich dealerem. Nie uwierzę w to, że zawarł dziesiątki transakcji na forexie i każda była zyskowna. To jest praktycznie niemożliwe.

Tak 51,8% zysku od początku roku. Przestrzeganie tego systemu ogranicza zawieranie transakcji "życzeniowych". System nie będzie działał tak dobrze przy dużym kapitale, ze względu na brak płynności, czy tak jak napisałeś zbyt płytki rynek. System nie będzie powtarzalny jeśli np. pojawi się zaawansowana bessa. Istnieje jednak możliwość wykorzystania go do gry na krótko. Nie jestem zainteresowany inwestowaniem cudzych pieniędzy, a kilkukrotnie niestety niektórzy znajomi proponowali mi, żeby zajął się "pomnażaniem ich oszczędności". Nie, dziękuję.

Nie wiem co robi Legg Mason skoncentrowany, ale wystarczy poczytać wpisy Michała Stopki odnośnie struktury demograficznej społeczeństwa i przeanalizować jak będzie się zmieniała liczba ludności w danych wieku. A później to już tylko kupić działkę w malowniczym otoczeniu zaprojektować budynek, który w zależności od zmian demograficznych będzie można adoptować raz na specjalistyczny dom opieki osób starszych, a raz na dom weselny.

Jeżeli Legg Mason zastanawia się co będzie za 2-3-5 lat to ja prawdopodobnie za ten czas też będę miał w portfelu te spółki bo zwyczajnie wypluje je mi skaner dając sygnał kupna. To jest niewątpliwa jedna z zalet stosowania at.
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". W.E. Buffett
Edytowany: 19 lipca 2015 01:57

ucofb
0
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-12
Wpisów: 1 197
Wysłane: 18 listopada 2015 00:45:07 przy kursie: 1,12 zł
Moge prosic o analize raportu?
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". W.E. Buffett

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
20
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 167
Wysłane: 28 listopada 2015 15:25:52 przy kursie: 1,17 zł
Wiesz co Ucofb... Nie wiem czy jest sens. Mało widać, a rynek kupuje w tej spółce ewidentnie przyszłość.

To widać choćby w reakcji na umowę NCPE. Dane partnera mogą robić wrażenie - zainstalowane 2 GW mocy i inwestycje na 7 mld USD. Pozytywna ocena przez takiego partnera projektu Halemba oczywiście podnosi prawdopodobieństwo zarobienia na tym przez Novavisa, choćby z tytułu wykonawstwa.

Z raportu wynika, że akurat sprzedaż w III kwartale wyglądała słabo, a w zasadzie słabiej r/r. Za to dzięki jeszcze większej obniżce kosztów grupa wyszła w tym kwartale na próg rentowności. W bilansie zwraca uwagę wysoki stan należności. Są pozostałe na kwotę 1,4 mln, ale nie o tych mówię. handlowe to poziom 435 tys. przy sprzedaży za 9 miesięcy na poziomie 311 tys. Interpretując to wprost można powiedzieć, że do spółki nie wpłynęła ani złotówka. To prawdopodobnie nieprawda, ale ktoś spółce wisi kasę i to już od ładnego okresu czasu.

Plany są szerokie i wyglądają ciekawe, ale w samych wynikach wiele się na razie nie dzieje. Kapitalizacja 5,5 mln to z jednej strony mało, ale z drugiej wyniki oczywiście do takowej nie uprawniają. Natomiast nie ma bazy do budowania analitycznej projekcji na lata przyszłe i rzeczowej wyceny spółki w tym świetle. W spółce będzie spora jak na rozmiar spółki emisja poniżej rynkowego kursu, oczywiście bez prawa poboru.

Proponuję poczekać na raport roczny. Być może spółka pokaże już przychody jakie pozwoli jej generować program prosument i związane z nią marże. Zgoda?

ucofb
0
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-12
Wpisów: 1 197
Wysłane: 2 grudnia 2015 16:59:46 przy kursie: 1,12 zł
anty_teresa dzięki za odpowiedź, w takim razie wstrzymajmy się do rocznego :)
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". W.E. Buffett
Edytowany: 2 grudnia 2015 17:00

ucofb
0
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2010-11-12
Wpisów: 1 197
Wysłane: 7 lutego 2016 01:42:10 przy kursie: 0,80 zł
Kurs jest notowany z 20% dyskontem wobec ostatniej ceny emisyjnej dla głównego akcjonariusza Stachury.

Patrząc na wykres mam takie dziwne, wewnętrzne przekonanie, absolutnie nie poparte żadnymi twardymi argumentami, że coś grubszego się szykuje. Zobaczymy jeszcze zostanę prorokiem... :)
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". W.E. Buffett
Edytowany: 7 lutego 2016 01:43

makintosz
0
Dołączył: 2013-11-25
Wpisów: 14
Wysłane: 13 maja 2016 18:08:47 przy kursie: 0,83 zł
Czy mozna prosic o analize spolki Novavis?

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
20
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 167
Wysłane: 30 maja 2016 10:29:27 przy kursie: 0,76 zł
Omówienie sprawozdania finansowego GK Novavis po 1 kw. 2016 r.

Jak już parokrotnie na wątku wspomniano Novavis prowadzi działalność w bardzo ciekawym wycinku rynku energetycznego. Problem w tym, że tak naprawdę nadal wszystko pozostaje w świecie obietnic i planów.

Emitent prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i budowy instalacji fotowoltaicznych, przy czym większość są to zlecenia w charakterze EPC (wykonawstwo na zlecenie i ryzyko osób trzecich), a nie właścicielskim. Teoretycznie grupa na własny rachunek chce zbudować dwie instalacje na własne konto (w Dubience i Elganówku), ale na obecnym etapie prawdopodobnie posiada tylko grunty i pozwolenie na budowę. Spółki celowe założone do realizacji tych inwestycji (odpowiednio SPV Energia i Chata) pomimo iż faktycznie nie prowadzą jeszcze działalności operacyjnej są pokazywane w bilansie w sposób odmienny. Dubienka jest konsolidowana, czyli jej majątek powiększa odpowiednie pozycje w bilansie skonsolidowanym, natomiast Elganówek pokazywany jest jako inwestycja. Przed 2015 r. z raportów wynikało, że to ważny element dla spółki, że rozpisywane są przetargi na budowę instalacji, choć na rynku wiadomo już było, że dotowanie dużych OZE zmieni się na aukcyjny FIT, a z projektowanego kształtu ustawy wynikało, iż może być problem z dotowaniem jeśli realizacji instalacji zostanie rozpoczęta przed wygraniem aukcji. W końcu w raporcie za 1 kw. 2015 r. spółka poinformowała, że:
Cytat:
Na termin rozpoczęcia kluczowych prac instalacyjnych modułów fotowoltaicznych wpływa nowa sytuacja zewnętrzna, związana z wejściem w życie ustawy o odnawialnych źródłach energii. Emitent na tym etapie nie jest w stanie ocenić, czy uruchomienie instalacji zgodnie z bieżącymi wytycznymi nie zablokuje w przyszłości udziału na rynku aukcyjnym, który zgodnie z zapowiedziami wystartuje z początkiem stycznia 2016 roku

Suma sumarum była to ostatnia informacja w raportach kwartalnych na temat tych projektów. Pomimo tego, że mamy rok 2016 spółka na temat inwestycji nawet się nie zająknęła. Być może dlatego, że choć mamy już maj to żadnej aukcji jeszcze nie przeprowadzono, a jedynie właściwe ministerstwo udostępniło testowo platformę aukcyjną.

Wydaje się, że środki zaangażowane w te projekty na razie nie są duże. Wartość udziałów w projekcie mazurskim to 10 tys. zł. Być może prócz tej pozycji mamy także coś w należnościach, bo grupa od 2015 r. pokazuje spore saldo innych należności – około 1,5 mln zł (może to być płatność, za przekazaną działkę). Podobnie nie duże wydają się środki zaangażowane w Dubienkę. Skonsolidowana wartość bilansowa rzeczowych aktywów trwałych to 187 tys. zł i to w tej pozycji widoczny jest prawdopodobnie majątek projektu Dubienka.

Nowa ustawa o OZE wprowadziła także dotowanie domowych mikroinstalacji. Ten segment rynku rozwija się szybko. Sama Enea w 1 kw. 2016 r. przyłączyła do sieci 326 mikroinstalacji o łącznej mocy prawie 2 MW. Niestety wyniki finansowe Novavisu jako grupy nie zachwycają, nie widać w nich efektu uruchomienia programu „prosument”. Przychody skonsolidowane w 1 kw. 2016 r. to tylko niecałe 69 tys. zł, w porównaniu do 146 tys. zł przed rokiem. Taka sprzedaż pozwoliła spółce wyjść na próg rentowności, ale przecież nie tego oczekują inwestorzy. Spółka informuje, że:

Cytat:
…Kilka z nich wykonanych zostało w I kwartale 2016 roku (przychód sprzedażowy w wysokości 68 691,38 zł), zaś pozostałe – w tym instalacje o mocach od 20 kW do 40 kW – instalowane będą w drugim i następnych kwartałach bieżącego roku.


Niestety nie wiemy ile Novavis pozyskał kontraktów do realizacji i jaka może być skala ewentualnego przyśpieszenia. Warto także zobaczyć, jak przyśpieszenie sprzedaży w IV kwartale wpłynęło na wynik skonsolidowany:


kliknij, aby powiększyć


Grupa w ostatnim kwartale roku pokazała sprzedaż na poziomie 339 tys. zł i stratę na sprzedaży w wysokości prawie 200 tys. zł… Z rachunku kosztów wynika, że stratę zrobił nagły, wcześniej nie notowany wyskok pozycji „pozostałe koszty rodzajowe”, która jednocześnie jest najwyższą pozycją w rachunku kosztów. Czym dokładnie są wspomniane koszty, spółka niestety nie wyjaśnia, a sam słaby wynik okresu tłumaczy kosztami poniesionymi na projekt Storion Energy, ale w pozycji usług obcych.
Tak czy owak, nawet po eliminacji pozostałych kosztów rodzajowych mamy break even. Wydaje się, że spółka działa na niestety niskiej marży, co związane jest z dużym outsourcingiem.

Warto także zauważyć, że poziom należności handlowych stale przekracza wartość sprzedaży:

kliknij, aby powiększyć


Cykl rotacji należności (i to tylko handlowych!) wynosi 293 dni! Dlaczego? Niestety nie do końca wiadomo, choć częściowym wyjaśnieniem są skomplikowane procedury rozliczeń bankowych w przypadku projektów dotowanych. Właśnie ze względu na długi czas rotacji należności spółka stara się pozyskiwać klientów nie korzystających z dotacji, ale jak widzimy w rachunku wyników na razie idzie jej to nie najlepiej. Noga EPC nie działa w tej chwili najlepiej.

Kolejnym i najnowszym pomysłem jest budowa fabryki „innowacyjnych systemów magazynowania energii w technologii Vanadium Redox Flow Batteries (VRFB)” Spółka w tym celu zawarła umowę z ITN Energy Systems, Inc. ( www.itnes.com/spinoffs/current... ) - posiadaczem patentu. Docelowo Novavis ma posiadać w podmiocie będącym właścicielem fabryki 24 proc. udziałów, przy czym wartość inwestycji to 10 mln EUR. Dodatkowo spółka zobowiązała się objąć pakiet akcji ITN za kwotę 2,75 mln USD w ramach PRE-IPO. Informacja i inwestycja wyglądają wiarygodnie, na stronach ITN widnieje track recrod wcześniejszych badań i związanych z nimi spółek.
Pierwsze przychody z akumulatorów mają być już w tym roku, ale należy pamiętać o jednym: Novavis ma mieć w spółce zależnej udziały mniejszościowe i będzie ją prawdopodobnie konsolidował metodą praw własności. Oznacza to dla akcjonariuszy Nonvavisu, że podmiot ten będzie czarną skrzynką z napisem „zysk równy xxx”. Mając na uwadze obecną, ubogą politykę informacyjną należy się liczyć z tym, że inwestorzy nie będą w stanie ocenić, zweryfikować i zinterpretować dokonań potencjalnego nowego podmiotu.

Oczywiście stosownych środków na inwestycje Novavis nie posiada i dlatego mamy kolejną emisję akcji, która jeszcze w raporcie nie została uwzględniona. Główny akcjonariusz objął ponad 3,6 mln nowych akcji w cenie 1 zł. Przypomnę, że w kwietniu 2015 r. dokonano emisji akcji serii D w liczbie ponad 2 mln sztuk. Oznacza to, że liczba akcji w ciągu nieco ponad roku się podwoiła, co nie powinno być zaskoczeniem skoro spółka nie posiada istotnych zasobów gotówki.

Novavis pozostaje wciąż właściwie startupem z nie do końca określonym kierunkiem rozwoju i wciąż bez efektów finansowych. Spółka łapie różne przyczółki rynku OZE i pochodnych, ale nie widać na razie jakiejś wizji rozwoju przedsiębiorstwa, na potencjalnie dużym i rosnącym rynku.


Link do wskaźników www.stockwatch.pl/gpw/novavis,... oraz...
wycen www.stockwatch.pl/gpw/novavis,...

>> …więcej analiz najnowszych raportów finansowych innych spółek jest tutaj

Powyższa treść przez 120 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

yeutez
0
Grupa: SubskrybentP1
Dołączył: 2013-03-26
Wpisów: 13
Wysłane: 19 sierpnia 2018 07:40:50 przy kursie: 1,17 zł
Proszę o analizę fundamentalną spółki. Ciekawe rzeczy zaczynaja się dziać w wynikach od dwóch kwartałów.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
20
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2008-10-24
Wpisów: 10 167
Wysłane: 19 sierpnia 2018 15:18:04 przy kursie: 1,17 zł

tomekstan24
tomekstan24 PREMIUM
0
Dołączył: 2010-03-25
Wpisów: 60
Wysłane: 29 października 2019 21:18:30 przy kursie: 7,70 zł

witam ma nadzieję ze ktoś dołonczy sie do dyskusji .

4,7-5,1 tys. zł za 1 kWp na dachu krytm blachodachwką o nachyleniu 30%-40% stopni .

kwota nie zawiera ulg dotacji .

realny wydatek na instalację o mocy 5 kWp to mniej więcej 16,4 tys. zł (w 2019 r.), a prosty czas zwrotu takiej inwestycji to 7,5 roku.

to uwzgędnia dotację 5 000zł ,i ulgę podatkową na 3,600 zł szczególy w linku . całkowity koszt to 25 ,000 zł .

zbudowane z krzemowych ogniw polikrystalicznych po 12 latach będą osiągać jeszcze co najmniej 90% mocy znamionowej, a po 25 latach nadal będą działać, a ich moc nie spadnie poniżej 80%. Więc wygląda na to, że instalacja fotowoltaiczna to atrakcyjna inwestycja.

link do strony z której wybrałe najwazniejsze informacje

muratordom.pl/instalacje/fotow...

Link do strony

www.planergia.pl/post/wydajnos...

, żel zwiększający sprawność paneli nawet o o 100 % nowe krzemowe panele wykorzystują tylko czaerwone widmo , niebieskie dopiero po nałozeniu żelu jak widzimy jest sporo naprawdę sporo, łatwo dosępnych rezerw ,obecna technologi nadal jest oporna nie efektywna , nie masowa , ale właśnie przechodzi do masowego urzycia , ale jak widać skokowa poprawa wydajności , moze przyjść z wileu kierunków jednocześnie ,
poprawa sprawności o absorbcji energi słonecznej , poprawa sprawności zamiany ciepła w energię , mniejsze straty , większe dotację i masowość urzytkowania technolgi,w tej chwili nadal jest to jest margines .

czyli za 4 lata panele mogę być tańszę bo będom w masowym urzyciu więc cena jednostkowa spanie , mogą skokowo poprawić wydajność czyli nawet o te 100 % absorbować energi .

lepiej zamieniać ją na prąd powiedzmy ze też 100 % lepiej

więc mamy 400 % tyle prądu z tego samego panelu przy cenie mniejszej to ile zajmie wtedy zwrot inwestycji ????

obecnie to no 8 lat liczmy no to w takiej sytuacji bedzie to 2 lata ?

a panele krzemowa mają działać 25 lat i sprawność ma nie spaść poniżej 80 % .

potencjał jest olbrzymi ciekawe czy w naszym szczęsliwym kraju ktoś prdukuje panale słoneczne i są jakieś badania nad ich rozwojem ?


kasparov
kasparov PREMIUM
0
Dołączył: 2014-12-04
Wpisów: 3
Wysłane: 30 października 2019 11:17:07 przy kursie: 8,05 zł
Z tego co kojarzę to producentami paneli fotowoltaicznych w Polsce są:
MLSystem - https://mlsystem.pl/o-firmie/
Bruk-Bet Solar - solar.bruk-bet.pl/bruk-bet-sol...
XDisc - www.xdisc-panele.pl/o-firmie/h...

rafsty
rafsty PREMIUM
0
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2009-02-19
Wpisów: 2 278
Wysłane: 30 października 2019 16:10:25 przy kursie: 8,05 zł
Cytat:
ich moc nie spadnie poniżej 80%

Te wszystkie założenia / wyliczenia mogą się łatwo rozsypać w zależności od zastosowanej technologii inwertera. Instalacja tanio, albo zwyczajnie głupio zmontowana będzie działać tak słabo, jak najsłabszy element. Czyli np. panel, który akurat jest w cieniu, albo pod niekorzystnym kątem. Albo uszkodzony.

Analityk Fundamentalny
8
Dołączył: 2011-12-27
Wpisów: 432
Wysłane: 28 grudnia 2019 20:41:00 przy kursie: 7,80 zł
Fotowoltaika z której nie wiadomo co wynika - omówienie sprawozdania finansowego Novavis po III kw. 2019 r.

GK Novavis prowadzi działalność w bardzo ciekawym i gorącym ostatnio rynku instalacji fotowoltaicznych, w szczególności w zakresie projektowania, budowy oraz ich serwisu. Sklep VOOLT.PL prowadzi sprzedaż detaliczną prokonsumenckiej fotowoltaiki oraz innych produktów związanych z OZE. Druga spółka zależna CAC PV realizuje działania projektowe i wykonawcze instalacji fotowoltaicznych. Z kolei SPV ENERGIA poszukuje lokalizacji, przygotowuje dokumentację i uzyskuje pozwolenia oraz uczestniczy w aukcjach projektów fotowoltaicznych. Jak widać GK Novavis ma całkiem zdywersyfikowaną działalność w obrębie fotowoltaiki.

Stopa zwrotu inwestycji w akcje tej spółki w ostatnim roku wynosi w chwili obecnej zawrotne 588 proc., przy kapitalizacji na poziomie 66 mln zł. Oczywiście inwestorzy, którzy kupili odpowiednio wcześniej akcje i je sprzedali są na pewno zadowoleni. Pytanie, czy te wzrosty kursów mają potwierdzenie w dotychczas opublikowanych wynikach. I tutaj pojawiają się jednak pewne znaki zapytania.
Uwaga! Pełna treść wpisu zarezerwowana jest dla osób posiadających abonament i stanie się ogólnodostępna dnia 27-12-2020 20:41:0.

Zamiast czekać, zamów abonament, a uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich treści i narzędzi serwisu.

(Liczba znaków: 17109)


>> Wyceny automatyczne są tutaj
>> Więcej analiz najnowszych raportów finansowych jest tutaj

Analityk fundamentalny z zawodu, ale przede wszystkim z pasji. Miłośnik GPW - #giełdamojapasja.
Edytowany: 2 stycznia 2020 12:13

Smutny
0
Dołączył: 2017-03-01
Wpisów: 9
Wysłane: 12 stycznia 2020 20:22:31 przy kursie: 10,90 zł
To jakich wyników spodziewamy się po 4Q? 3Q zaskoczył wszystkich...wszyscy spodziewali się 1,5-2 mln PLN a wyszło 2.7 ... czego możemy spodziewać się po 4Q?


tomekstan24
tomekstan24 PREMIUM
0
Dołączył: 2010-03-25
Wpisów: 60
Wysłane: 13 stycznia 2020 00:39:31 przy kursie: 10,90 zł
jeszcze większego zaskoczenia ?

tomekstan24
tomekstan24 PREMIUM
0
Dołączył: 2010-03-25
Wpisów: 60
Wysłane: 14 stycznia 2020 18:19:44 przy kursie: 12,30 zł
dziś coś ciekawego opublikowali jest mowa o 200 MWGp obecnie oddają inestycje na poziomie 5 ,10 MWGp . to wyglada na skokowe zwiększenie biznesu , a kapitalizacja jak tam ?

koło 100 mln zł a nawet mniej , potencjał do wzrostów jest ?

Krzysiu
0
Dołączył: 2010-10-21
Wpisów: 26
Wysłane: 15 lutego 2020 13:26:14 przy kursie: 11,40 zł
I mamy raport za 4 kwartał. Wynik za 2019: 4,4 mln dochodu. Przy porównaniu z cyberatonem 1,6 i jego kapitalizacji na poziomie 65 mln Novavis wydaje się być bardziej perspektywiczny. 2020 zapowiada się bardzo ciekawie dla spółki

krewa
krewa PREMIUM
39
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Dołączył: 2009-05-01
Wpisów: 6 701
Wysłane: 28 czerwca 2020 20:31:57 przy kursie: 12,15 zł
NOVAVIS - analiza techniczna na życzenie


Najpierw przypomnę wykres z 6 maja, na którym zaznaczyłem strefę obfitującą w pokłady podaży. Jak widać na kolejnym wykresie, właśnie w tym przedziale cenowym i utkwiły notowania.

kliknij, aby powiększyć


Obecnie kurs akcji Novavis nie ma określonego trendu, trwa konsolidacja, która w założeniu ma umożliwić atak na ATH. Pozytywnym akcentem wykresu są słupki popytowych sesji, wykraczające poza średnią. Oznacza to, że popyt kontroluje sytuację i trwa zbiór nawisu podażowego. W przypadku wybicia szczytu poziomem docelowym stanie się 22,30 zł.
Wsparcia znajdują się na poziomach 9 zł i 7,80 zł

kliknij, aby powiększyć


Powyższa treść przez 21 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3

Nie możesz tworzyć nowych wątków.
Nie możesz odpowiadać w wątkach.
Nie możesz usuwać swoich wpisów.
Nie możesz edytować swoich wpisów.
Nie możesz tworzyć ankiet.
Nie możesz głosować w ankietach.

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,480 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +151,61% +30 321,53 zł 50 321,53 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d