pixelg
Porozumienie obligatariuszy GetBack SA - GPW Catalyst - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Porozumienie obligatariuszy GetBack SA

Vox
Wpisów: 5 937
Wysłane: 12 lutego 2020 15:42:31
Cytat:
Niech mnie kazdy zrozumie. Nie chce sie prowadzać po sadach itp
jak im z gardła nie wyszarpiesz to na tacy ci nie przyniosą wave
Edytowany: 12 lutego 2020 15:43

orekki
Wpisów: 342
Wysłane: 12 lutego 2020 15:53:45
YaPaE napisał(a):
Jak nigdzie nie zgłaszałem swoich obligacji ani do sadu ani do prokuratury to mam jeszcze szanse na te 25% przez 8 lat?
Niech mnie kazdy zrozumie. Nie chce sie prowadzać po sadach itp mam juz dosc tych nerw, rozwiodłem sie przez ta cala sprawe a mialem prawie 150 tys w obligacjach kupionych na catalyst.
A w dodatkowe koszty sadowe nie chce juz wchodzic

Układ z mocy prawa dotyczy wszystkich, których obejmuje. Więc masz szanse takie same jak reszta obligatariuszy. Oczywiście układ musi być najpierw zatwierdzony, a potem wykonany.

leonek7
Wpisów: 519
Wysłane: 12 lutego 2020 15:59:02
Dokładnie.ludzie spójrzcie na fakty ! Za chwilę minie 2 lata a my nie odzyskaliśmy ani złamanego grosza.Tymczasem spółka szasta naszymi ,ukradzionymi pieniędzmi na prawo i lewo .A my NIC oprócz przyglądania się temu procederowi nie możemy zrobić! NS kupiony przez dłużnika ma nas w tzw 4 literach.To samo sąd i inne powołane do niesienia nam ,,pomocy''(po)twory. ZW jest potrzebne aby OKRADZENI i UPODLENI do granic możliwości ludzie mogli w końcu powiedzieć co tak naprawdę się dzieje.Nie jest też prawdą,że ZW w jakikolwiek sposób opóźnia wypłatę rat układowych .Rozmawiałem z kuratorem w tej sprawie i poinformował mnie ,że p.o prezesa P Nawłoka nie ma zamiaru wypłacić nam jakichkolwiek pieniędzy przez kolejne PÓŁ ROKU! Widocznie te pieniądze co to niby na te mini -ratki układowe są trzeba jeszcze jako nieoprocentowany kredycik obrócić i zarobić.W końcu frajerzy poczekają bo innego wyjścia nie mają.

muaddib77
Wpisów: 122
Wysłane: 12 lutego 2020 17:34:31
jakies uklady itp jakies zatwierdzenia itp... to jakis cyrk no ale ukrasc bylo latwo i bez zadnych problemow a oddac juz trudno bo prawo jest takie ze patrz wyzej musi byc uklad zatwierdzony prezes musi sie zgodzic sad musi przyklepac, no prawo chroni przestepcow, tak jak bylo tak nadal jest...

w koncu panstwo sprawiedliwosci i prawa :)

a jeszcze dodatkowo beda pozywac audytora ktory nie zasluzyl nawet na to miano, ciekawe jezeli im sie uda (a nie uda sie bo wszak spolki komandytowej czy innego quasi szitu czym ten audytor byl a na co pozwala panstwo polandia nie ma juz dawno) to ta kasa trafi tez do mistycznego koszyczka z ktorego mamy otrzymac ochlapy?

powoli staje sie to nudne i strasznie skomplikowane i chyba o to w tym wszystkim chodzi... oni co miesiac przytulaja ladne sumki i moga za nie sie bawic w cyrk a my tylko bedziemy warowac jak psy pod drzwiami... zalosne, ale sie nie poddamy :D
Moderator:
Usunięto fragment wpisu

Moderator:
Przykro mi, ale komunikowanie się w takiej formie na SW jest niedopuszczalne. Recydywa ze strony użytkownika skutkuje permanentną blokadą konta

i niech moderator nawet nie smie mi tu blokowac konto... bo wszystkie instytucje juz zawiodly i nie mamy co ani isc do sadu ani gdziekolwiek indziej bo wszedzie odbijamy sie jak od sciany a to jest jedyne miejsce gdzie mozemy zakomunikowac tej zorganizowanej grupie ze sie ich nie boimy i czasami nie warto z niektorymi zadzierac xD nara
Edytowany: 12 lutego 2020 18:18

leonek7
Wysłane: 12 lutego 2020 19:15:35
Dlaczego moderator wyrzucił fragment o Radku Zdradku ? Przeciez to prawda.Ten człowiek nas zdradził ,działa przede wszystkim w interesie spólki i wiekszościowego akcjonariusza.
Czy moderator wie ,jakie poparcie miał Zdradek w drugich prawyborach do RW? 10 osób – rodzina, znajomi i fundusze. Barczyński nie reprezentuje naszych interesów. I jest pewnie tak jak napisał muaddib77 – Zradek czyta co tu piszemy i się z nas smieje .Przeciez to na jego konto wpływają nasze pieniądze ,a my nie dostalismy ani złotówki.
Poza tym zdradek to nawet ładnie brzmi :) Barczyński przecież był mniej finezyjny i mówił o nas "tłuszcza".

Proponuję, jeśli moderator nie przywróci konta muaddib77, zaprzestac uzywania forum SW. Niech moderator sam tu sobie pisze.

spokullus73
Wpisów: 17
Wysłane: 12 lutego 2020 19:52:34
Przepraszam poniosło mnie trochę z tym kablem o Radosławie Barczyńskim :)

ale przepraszam tylko moderatora, że narobiłem mu dodatkowej roboty (emocje wzięły górę) tamtego jegomościa nie przepraszam, szkoda że tylko leonek zdążył przeczytać fragment całkowicie prawdziwy.

Proszę nie blokować mi tego nowego konta, postaram się być grzeczny.

Chciałem jeszcze wyjaśnić jedno: byłem jednym z pierwszych który poparł tego kłamczucha Radosława, mejlowałem z nim jak zbierał ludzi do głosowania do RW, dlatego teraz mi wstyd za to jak się zachowuje i dlatego tak mnie ponosi...

Sorry SW za brzydkie zwroty, ale czasem nawet najspokojniejszym puszczają nerwy (a ja do takich niestety nie należę, ale będę się starał na nowym koncie).

Pozdro i jedziemy dalej :)

Ps. 10 lat na SW i wyleciałem przez Radka :) rotfl :)
suabo :)
Edytowany: 12 lutego 2020 19:55

maciej_61
Wpisów: 783
Wysłane: 12 lutego 2020 19:59:57
Tak, nawet sędziowie w nerwach drą dokumenty. Ale ponieważ robią to w nerwach (a nie z wyrachowania) to wszystko jest OK. No przynajmniej taka jest opinia tych co ich za takie coś mieliby rozliczyć. Więc skoro sędzia może to tym bardziej spokullus73. Działając w zdenerwowaniu oczywiście.
Edytowany: 12 lutego 2020 20:00

leonek7
Wysłane: 12 lutego 2020 20:53:30
spokullus73 napisał(a):
Przepraszam poniosło mnie trochę z tym kablem o Radosławie Barczyńskim :)

ale przepraszam tylko moderatora, że narobiłem mu dodatkowej roboty (emocje wzięły górę) tamtego jegomościa nie przepraszam, szkoda że tylko leonek zdążył przeczytać fragment całkowicie prawdziwy.

Proszę nie blokować mi tego nowego konta, postaram się być grzeczny.

Chciałem jeszcze wyjaśnić jedno: byłem jednym z pierwszych który poparł tego kłamczucha Radosława, mejlowałem z nim jak zbierał ludzi do głosowania do RW, dlatego teraz mi wstyd za to jak się zachowuje i dlatego tak mnie ponosi...

Sorry SW za brzydkie zwroty, ale czasem nawet najspokojniejszym puszczają nerwy (a ja do takich niestety nie należę, ale będę się starał na nowym koncie).

Pozdro i jedziemy dalej :)

Ps. 10 lat na SW i wyleciałem przez Radka :) rotfl :)
suabo :)

To nie Tobie powinno być wstyd,a Barczyńskiemu za to jak potraktował ludzi,którzy mu zaufali.Co do nerwów,to uważasz ,że nie masz prawa okazywać negatywnych emocji po tym wszystkim co nas spotkało? Być może ,to forum nie jest miejscem na emocjonalne wpisy ,ale trudno odłączyć emocje i na chłodno pisać o Monstrualnym Wale ,którego ofiarą padliśmy,a który nadal nie tylko nie został wyjaśniony ,ale (o zgrozo) trwa w najlepsze !

spokullus73
Wpisów: 17
Wysłane: 13 lutego 2020 06:05:04
Dzieki za zrozumienie, ale troche mnie ponioslo, wszak tu gadamy o inwestycjach/spekulacjach :)

i chyba najlepiej jak sie tym zajme, bo trzeba odpracowac co nam ukradli ;)

a co do sedziow to oni czesto w spokoju wydaja takie wyroki, ze trudno zrozumiec co im sie pod kopulami kryje,

pozdrawiam moderatora, ktory dzielnie czuwa ;)

a tak apropo tluszczy, to czy ten bezczelny czlowiek napisal to o tluszczy na forum? chyba nie? ja przynajmniej nie znalazlem (moze zle szukalem)

leonek7
Wysłane: 13 lutego 2020 12:40:29
Tak otwarcie na forum to Obligatariusz kontakt nie mówil o nas tluszcza ,na forum SW ,to raczej Barczynski krytykował dłużnika,oczywiście zanim sam wskoczył do Rady nadzorczej .Juz bukos4 przypominal jakiś czas temu ,co Radziu pisał o zakresie obowiązków członków RN. Obligatariusz kontakt twierdzil ,że Szmidt pierdzi w stołek za 20 tysi miesięcznie :)))))

Obligatariusz kontakt:
„2. Abris powinien był zaproponować wierzycielom współpracę. To co zrobili to powołali p. Szmidta - kol. mec. Dubińskiego z wynagrodzeniem 20k zł/ miesiąc za pierdzenie w stołek. Tak, w polskich warunkach do tego najczęściej sprowadza się rola RN 7 osób w RN, po X zł, wszystko za nasze (wierzycieli) środki - tak, wartość ekonomiczna kapitału Abris w GBK jest ujemna. Do tego 5 osób w Zarządzie. Śmiech na sali. A dookoła piszą o tym, że wprowadzają oszczędności
www.stockwatch.pl/forum/wpisy-

leonek7
Wysłane: 13 lutego 2020 12:42:13
Na forum SW nie mowił o nas tłuszcza ale już na posiedzeniuach RW można było obrażac obligatariuszy,padały okreslenia ‘tłuszcza” ,”dzieci z zapałkami”, „nie mozemy dać im akcji bo to dzieci z zapalkami” na posiedzeniu RW jeden z członków powiedział ,ze „musimy dać Abrisowi więcej bo pani poczuje się urazona” :)))) Sa to informacje o których mozna sie było dowiedziec na posiedzeniu komisji finansów. Dociekliwi niech sobie ustalą ,ktorzy czlonkowie RW tak sie wypowiadali :)

jenes
Wpisów: 122
Wysłane: 14 lutego 2020 10:54:11
Protokół z posiedzenia Rady Wierzycieli z 5-10.02.2020 r.:
kaczmarekskonieczna.pl/wp-cont...

Uchwały RW podjęte 10.02.2020 r.:
kaczmarekskonieczna.pl/wp-cont...

Dziś (14.02) kolejne posiedzenie Rady Wierzycieli GetBack S.A.

Stowarzyszenie OSOG
Wpisów: 74
Wysłane: 14 lutego 2020 23:58:15
Drodzy Poszkodowani,

dziękujemy za Wasze maile.

Przepraszamy za brak odpowiedzi, prosimy o cierpliwość.
Mamy dużo pracy odnośnie spotkań w Prokuraturze, Sejmie i Senacie.
Rozmowy i spotkania z kancelariami nadal trwają.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór kancelarii jest bardzo ważną decyzją, której z całą pewnością nie należy dokonywać w pośpiechu.
Musi to być przemyślana decyzja, poparta rzetelną oceną doświadczenia, możliwości i warunków danej kancelarii.
Bardzo istotne jest podejście do poszkodowanych i przede wszystkim pełne zaangażowanie w naszą sprawę.

Nie wybierzemy kancelarii, która potraktuje nas hurtowo i szablonowo , nie wybierzemy kancelarii która będzie miała przemyślane wyłącznie kwestie swojego wynagrodzenia.

Tylko pełne zaangażowanie adwokata w naszą sprawę, jego doświadczenie, wiedza i umiejętności mogą zwiększyć nasze szanse na wygraną ze SP.
Prosimy, żeby inne grupy przy wyborze kancelarii również miały to na uwadze.

basik
Wpisów: 52
Wysłane: 16 lutego 2020 18:59:57
Dzień dobry dostaliśmy na meila informacje o - pozwie przeciw skarbowi państwa, oczywiście z wymienioną kancelarią i opłatami ( nie małymi) nie mamy pojęcia co o tym sądzić. Czy ktoś jeszcze może otrzymał taka wiadomość. Proszę o informacje.

Xavier1
Wpisów: 1
Wysłane: 16 lutego 2020 19:47:43
Ja również otrzymałem takiego maila z kosztami. Także sam również nie wiem co z tym fantem robić dalej

leonek7
Wysłane: 16 lutego 2020 20:01:52
basik napisał(a):
Dzień dobry dostaliśmy na meila informacje o - pozwie przeciw skarbowi państwa, oczywiście z wymienioną kancelarią i opłatami ( nie małymi) nie mamy pojęcia co o tym sądzić. Czy ktoś jeszcze może otrzymał taka wiadomość. Proszę o informacje.

Jeśli chodzi o kancelarię Legal Partners adw.Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej to takie maile rozsyła p Artiom Bujan.Z wyborem kancelarii nie należy się spieszyć .Tutaj sprawę należy powierzyć naprawdę doświadczonej kancelarii. Póki co OSOG nadal prowadzi rozmowy z kancelariami.

leonek7
Wysłane: 16 lutego 2020 20:33:47
prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG....

Legal Partners Kancelaria Adwokacka Jarosław Kaczyński
rozpoczęcie działalności 25.07.2014 r
Ktoś wie jakimi sprawami zajmował się adwokat J Kaczyński i jakie ma doświadczenie?
Edytowany: 16 lutego 2020 20:36

robertsiudek
Wpisów: 31
Wysłane: 16 lutego 2020 23:38:53
leonek7 napisał(a):
Tutaj sprawę należy powierzyć naprawdę doświadczonej kancelarii. Póki co OSOG nadal prowadzi rozmowy z kancelariami.

z całym szacunkiem, ale pozew może mieć równie dobrze poniższe cztery linijki.

Ja kupiłem te obligacje w zaufaniu do ogólnodostępnych informacji.
Nic nie wskazywało, że Spółka to piramida.
z raportu NIK wynika, że organy państwa nie podołały swoim ustawowym zadaniom.
W związku z powyższym wnoszę jak w petitum.
Edytowany: 16 lutego 2020 23:39

_olo_
Wpisów: 434
Wysłane: 17 lutego 2020 08:33:22
leonek7 napisał(a):

Czy moderator wie ,jakie poparcie miał Zdradek w drugich prawyborach do RW? 10 osób – rodzina, znajomi i fundusze. Barczyński nie reprezentuje naszych interesów.

W mojej ocenie to te 85mln, które otrzymał Barczyński w ramach prawyborów zorganizowanych przez kuratora to głównie poparcie wierzyciela z grupy 4 czyli DNLD.

leonek7
Wysłane: 17 lutego 2020 12:50:32
DNLD to grupa VI. Kurator jest dla obligatariuszy nie dla pożyczkodawców.Pozyczkodawcy chyba nie wybierali przedstawicieli obligatariuszy .Wydaje mi się ,że to jednak zaprzyjaźnione fundusze oddały głos na Radzia. Buczkowi się zmniejszyło ze 169 mln w pierwszych wyborach do 147 mln w drugich ,pewnie jakiś fundusz oddał część głosów na Barczynskiego (22 mln), jeszcze jakieś 2-3 fundusze i mamy 85 mln.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość