pixelg
INC - Spółki od A do Z - GPW - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2

INC [INC]

AKTUALNY KURS: 2,88 zł (-0,69%) 29-05-2020 17:00
anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 10 079
Wysłane: 29 grudnia 2009 06:10:12 przy kursie: 7,72 zł
lysyadam napisał(a):
Mam duża prośbę. Do tutejszy światłych znawców AT. Jako, że jak bardzo początkujący, a chcący się uczyć...binky
Gdzie tu postawić SL i może krótko dlaczego??

Nigdzie... bo spółka jest za mało płynna

jotgier
Wpisów: 25
Wysłane: 4 stycznia 2010 17:25:50 przy kursie: 8,40 zł
anty_teresa napisał(a):
lysyadam napisał(a):
Mam duża prośbę. Do tutejszy światłych znawców AT. Jako, że jak bardzo początkujący, a chcący się uczyć...binky

Myślę że z tą płynnością będzie coraz lepiej w miarę wzrostu kursu hello1

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Wysłane: 4 stycznia 2010 17:46:56 przy kursie: 8,40 zł
jotgier napisał(a):
anty_teresa napisał(a):
lysyadam napisał(a):

Stop losy rozumiane jako zlecenia automatyczne z limitem aktywacji stosuje tylko na spolkach z W20, wiec do tego lepiej to jeszcze dluga droga... :)

jotgier
Wpisów: 25
Wysłane: 4 stycznia 2010 17:56:44 przy kursie: 8,40 zł
anty_teresa napisał(a):
jotgier napisał(a):
anty_teresa napisał(a):
lysyadam napisał(a):

Stop losy rozumiane jako zlecenia automatyczne z limitem aktywacji stosuje tylko na spolkach z W20, wiec do tego lepiej to jeszcze dluga droga... :)

A co zabrania stosować je na spółce spoza wigu 20? W DM Millennium takich ograniczeń nie ma.

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Wysłane: 4 stycznia 2010 18:19:51 przy kursie: 8,40 zł
jotgier napisał(a):
anty_teresa napisał(a):
jotgier napisał(a):
anty_teresa napisał(a):
lysyadam napisał(a):

A co zabrania stosować je na spółce spoza wigu 20? W DM Millennium takich ograniczeń nie ma.

Nie ma ich żadne BM... Moje podejście wynika z nieefektywności zleceń sl na mało plynnych papierach. Wielokrotnie wypadałem na stopie, bo słownie 1 zlecenie spowodawało dynamiczny zjazd, po czym popyt odbudował kurs. podobnie po niekorzystnych danych w pierwszej reakcji ludziska wywalaja pkc. Ja wole poczekać do końca sesji, zinterpretowac to co sie stało, i nastepnego dnia ewentualnie zamknac pozycje. Oczywiście w każdej knidze nt AT będzie o stawianiu stopów, ale te książki dotyczyły działań na innych rynkach, a to co jest dobre na WS niekoniecznie sprawdzi się u nas. Płynność i udział wielu inwestorów jest czynnikiem na, którym opiera się AT, od tego zaczyna się niemal każda książka, tym samym wiele spółek nie spełnia kryterum. W decyzjach inwestycyjnych i tak głównie korzystam z cen zamknięcia, więc sygnały sprzedaży powstają dopiero na fixie, a tu nie zawsze się uda sprzedać.
Edytowany: 4 stycznia 2010 19:34

volky
Wpisów: 245
Wysłane: 2 maja 2011 22:00:49 przy kursie: 12,60 zł
Coś bardziej aktualnego
DANE FINANSOWE INVESTCONGRUP
www.gpwinfostrefa.pl/palio/htm...
- wartość rynkowa papierów wartościowych notowanych na rynku regulowanym GPW i NewConnect (portfel publiczny) będących własnością INVESTcon GROUP S.A.: 33,92 mln PLN,
- środki pieniężne na rachunkach INVESTcon GROUP S.A. i Inwest Consulting S.A.: 5,012 mln PLN,
- zysk z wprowadzenia akcji do publicznego obrotu: 0,175 mln PLN.

dla przypomnienia co mają w swoim portfelu
www.investcongroup.pl/portfel-...

kliknij, aby powiększyć

Warto obserwować i mieć ich spółki w portfelu. Dbają o swoich klientów i w kwietniu gdyby to tylko wiedzieć wcześniej ... Smokeshop ...Rajdy4x4 ...
a jak ktoś nie chce obserwować ich spółek to ma do wyboru zakup ich samych. Prędzej czy później te skoki na akcjach oraz nowe debiuty zostaną odzwierciedlone w ich kursie thumbright .

Kod:
mod: proszę powstrzymać się od niedwuznacznych sugestii zakupu akcji.
To czy warto czy nie warto, decyduje każdy sam.
Co jeśli pojawią się nowe czynniki ryzyka, silniejsze niż te pozytywne?
Edytowany: 8 lipca 2011 10:31

Hytron
Wpisów: 27
Wysłane: 24 września 2012 23:15:35 przy kursie: 3,48 zł
Coś mi się wydaje, że maszyna SW się zacięła... Spółka szoruje po dnie, wyniki dramatyczne, a rating nadal AAA i Z-score 23...
Ktoś wie skąd się to wzięło, bo sam już nie wiem na ile można ufać podawanym tu wskaźnikom Think

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
Wysłane: 25 września 2012 04:20:19 przy kursie: 3,48 zł
Z"Score zależy między innymi od zadłużenia, kapitału obrotowego i zysku operacyjnego. Zadłużenie jest śladowe, kapitał obrotowy ogromny, a wynik operacyjny jest dodatni(nie wchodzą straty na inwestycjach)
Z tego powodu Rating jest AAA. Warto natomiast pamiętać o tym, że wskaźnik nie do końca dobrze się sprawdza na spółkach z branży finansowej.

Hytron
Wpisów: 27
Wysłane: 25 września 2012 22:42:14 przy kursie: 3,52 zł
Dzięki za odpowiedź, to trochę wyjaśnia. Zastanawiam się teraz który ze wskaźników można uznać za najbardziej i najwcześniej alarmujący, może sEVA i sWACC które po części bazują na ROE?

WatchDog
WatchDog PREMIUM
Grupa: Bus Driver
Wpisów: 8 560
Wysłane: 25 września 2012 22:51:58 przy kursie: 3,52 zł
Więcej o ratingu napisaliśmy tu
wiadomosci.stockwatch.pl/kompe...

Alarmująca jest na pewno utrata rentowności, rosnące zadłużenie, skaczące pod sufit Dług netto do EBITDA.

krewa
krewa PREMIUM
Wpisów: 6 346
Wysłane: 30 kwietnia 2020 09:01:23 przy kursie: 2,18 zł
INC SA - analiza techniczna na życzenie

Kurs akcji INC SA ma za sobą imponującą historię notowań - konsekwentny zjazd z poziomu 64 zł do historycznego ekstremum na poziomie 0,72 zł. Przyjrzyjmy się trwającemu właśnie odreagowaniu. Na pierwszy rzut oka wygląda dość optymistycznie - mocne wybicia białymi długimi korpusami a następnie korekta spadkowa. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie rozkład wolumenu. Jeżeli ktoś zada sobie trud zliczenia wolumenu sesji spadkowych i porówna go z wolumenem wybicia, to wnioski będą niepocieszające - zazwyczaj na podażowych sesjach podaż wrzuca w rynek więcej akcji, niż wcześniej zebrał popyt. Idealnie obrazuje tę sytuację linia wskaźnika OBV, skutecznie zniechęcająca do rozważania angażowania się po stronie popytu.
Najbliższe wsparcia widać na osi wartości, opór zaś na poziomie 3,04 zł.

kliknij, aby powiększyć

Powyższa treść przez 21 dni była zarezerwowana tylko dla osób posiadających abonament.

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2