pixelg
ECCGAMES - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3 4

ECCGAMES [ECC]

AKTUALNY KURS: 2,19 zł (+0,00%) 15-01-2021 15:35
kholat
8
Wpisów: 126
Wysłane: 10 maja 2020 11:41:40 przy kursie: 2,725 zł
@Oxygen21

Wiesz kto był wydawcą gniota God's Trigger od One More Level? Sam Techland... Speak to the hand wave salute d'oh!

Scarry
106
Wpisów: 4 763
Wysłane: 11 maja 2020 09:34:55 przy kursie: 2,75 zł
jeśli ktoś nie wie dlaczego Drift jest zły i nie ma prawa dobrze się sprzedać to moim zdaniem po prostu powinien sobie odpuścić inwestowanie w gaming bo nie czuje ani trendów ani nie inwestuje świadomie. W tej branży inwestujemy w projekcje zysków, zrozumienie z jaką jakością produktu mamy do czynienia jest absolutnym minimum do sukcesu. A ta gra jest słaba pod tak wieloma względami że nawet smutno o tym pisać.
* "Diversification is protection against ignorance, it makes little sense for those who know what they’re doing." W. Buffet.
* "The market can remain irrational longer than you can remain solvent"
aktualny portfel szacunkowo: 75% CRJ, 20% PDG, 5% THD
Edytowany: 11 maja 2020 09:40

Magiel
0
Wpisów: 172
Wysłane: 31 maja 2020 20:11:09 przy kursie: 2,425 zł
Na przyszły tydzień planowana jest aktualizacja Drifta. Może się cos poprawi w odbiorze gry.

TomekP
0
Wpisów: 201
Wysłane: 16 lipca 2020 21:38:57 przy kursie: 2,58 zł
Cześć
Jak oceniacie aktualną sytuację spółki?
Ulubione cytaty :::

- „Możesz postawić wszystko na jedną kartę, ale uważnie obserwuj, co się z nią dzieje.” /Warren Buffett
- „Jeżeli Twoja rzeczywistość zaczyna się od Twoich marzeń, to Twoje marzenia staną się Twoją rzeczywistością.” /Donald Trump
- „Bez pasji nie ma energii, a bez energii nie ma nic.”

sebastian100
0
Wpisów: 25
Wysłane: 13 sierpnia 2020 11:29:56 przy kursie: 2,27 zł
ECC –ciekawe plany rozwojowe- coraz lepiej to wygląda .Według mnie spółka godna uwagi .

Poniżej informacje w artykule o nowej umowie i pracach nad mobilną wersją gry 'Car Mechanic Simulator Racing.
"ECC Games pracuje nad mobilną wersją gry 'Car Mechanic Simulator Racing."

www.money.pl/gielda/ecc-games-...

Maciej Pieńkowski
0
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 13
Wysłane: 12 września 2020 13:47:56 przy kursie: 1,98 zł
Witam Panowie i Panie
Czy ktoś pokusi się o jakiś komentarz odnośnie spółki.... Waszym zdaniem ma przyszłość czy dmuchany Bałon który powoli zaczyna pękać i Łódź idzie na dno?? Niby pomysły fajne opinie o grze drift 21 do gór.... Ale jak to mówią pierwsze wrażenie najważniejsze.... Z drugiej strony tam gdzie leje się krew i wszyscy uciekają może warto wejść ( sytuacja podobna jak do creepy jar - green help) bardzo proszę o wasze opinie
Dzięki i pozdrawiam

Magiel
0
Wysłane: 19 września 2020 19:41:16 przy kursie: 2,01 zł
Spółka bez jakiś fajerwerków w poczynaniach. Czy uda im się jeszcze coś więcej wyciągnąć z drifta 21?
Mam nadzieję, że tak. W krótkim terminie na kursie może zaważyć cena akcji nowej emisji.

cooper
cooper PREMIUM
0
Wpisów: 7
Wysłane: 20 września 2020 14:06:21 przy kursie: 2,01 zł
Ja już przestałem się interesować spółką, Drift okazał się kiepski, Prezes przestał być wiarygodny. Są dużo lepsze spółki gamingowe.

kamilk
0
Wpisów: 4
Wysłane: 1 października 2020 18:39:31 przy kursie: 1,89 zł
Szkoda, że mało kto już zagląda na Stockwatcha bo zawsze można coś konkretnego się dowiedzieć.

Dzisiaj co było do przewidzenia było wybicie na Ecc (emisja/nowy miesiąc). Widać było manipulowanie kursem od kilku dni. Dzisiaj robienie dużego wolumenu.

Co sądzicie o statach Ecc. Chodzi o najważniejsze: kapitalizacja, c/z, przyszłość.

Pamiętam jakie były bluzgi i brak wiary w Artifex, Cig, Jjb i kilka innych, które teraz są kilkukrotnie wyżej niż ich dołki.

Wiadomo, że EA było średnie. Jakby to była pełna to byłoby cieniutko. Sprawdzałem na premierze i gra to była lipa, sprawdzałem przez ostatnie dni i jest grubo lepiej.

Jest wiele nabitych spółek, ale lubię skupować nisko a sprzedawać wysoko a nie wysoko i modlić się aby poszło wyżej.

Według mnie:
+ niska kapitalizacja
+ bardzo słaby sentyment (na grupach nikt tego nie chce. To samo było z Artifexem, JJB, Cigiem)
+ cena od górki spadła 65%. Odbijając się od najniższego wsparcia (kurs był tylko kilkanaście % niżej w dołkach Covidu)
+ 25tys. grupa na Steam i ogromne community
+ fundusz z Norwegii
+ sporo komentarzy jak na EA (koło 700) co daje między 15 a 60 tys. sprzeadanych sztuk. Z moich obliczeń realnie 28-35.
+ ostatnie komentarze bardzo pozytywne (niedługo wejdzie w 80-85% pozytywnych z ostatnich 30 dni).
+ największy wydawca 505 games
+ brak naganiaczy na wzrosty, są za to na spadki

-+ totalna cisza, nikt nie podaje dat, co będzie itd. Od wydawcy dowiedziałem się co nieco, ale tego nie mogę wrzucać

- manipulacje komentarzami spekulantów (jak grają na zniżkę, walą negatywy, jak zwyżkę - pozytywy)
- 505 jako świetny wydawca wyda pełniaka tylko jak będzie 70% komentów (jest blisko, brakuje około 25-28 pozytywów)
- silna podaż z uwagi na sentyment na gamingu i brak informacji
- jakość kluczowych rzeczy (wsparcie dla kierownic/multiplayer) jest tylko znana wydawcy/devom.
- nieznana data premiery
- ma200 wysoko nad kursem (2.42 bodajże)

Domniemuję, że chciano to dać 30.10 na imprezie driftowej w PL, ale ją odwołano (imprezę). Jednakże 30.11 jest najważniejszy dirftowy event w Japonii. Potem nic.. Gdyby nie mieli takiego wydawcy, to pal licho, nigdy by na to nie wpadli.

Wiadomo tutaj chodzi o to aby wejść grubo przed a nie łapać jak jest + 25% bo owszem wejście przy 2.4-2.5 po potwierdzeniu to też deal. Ale kupić teraz a kupić po 2.4 to duża różnica.

Co o tym sądzicie?

Maciej Pieńkowski
0
Wysłane: 6 października 2020 08:59:50 przy kursie: 1,83 zł
Bardzo interesujący wpis... nie sądzę że mało osób zagląda na stockwatcha myślę, że poprostu jest brak zainteresowania tą spółką. Biorąc pod uwagę argumenty, które podałeś wydają się one być całkiem logiczne i sensowne ogólnie sam mam nadzieję, że kiedyś ta spółka odpali biorąc pod uwagę, że są dość (młodzi) na GPW. Niestety w myśli mam cały czas sytuację z przed roku kiedy to prezes podczas wywiadu jawnie okłamał cały akcjonariat.... u mnie w oczach stracił i ja osobiście mu poprostu nie wierzę.... nie mniej jednak wierzę w spółkę i w jej pomysły odnośnie gier, do tego dochodzi przekonujacy wydawca no i fundusz z Norwegii.

ziemniak0
5
Wpisów: 33
Wysłane: 6 października 2020 09:23:18 przy kursie: 1,84 zł
ja siedzę na tej spółce od kilku miesięcy, ewidentnie ktoś zbija kurs małym wolumenem (przez brak zainteresowania spółką), ale wygląda to na skubanie przed ruchem na północ. Na pewno trzeba zachować cierpliwość, ja czekam do końca roku bo myślę, że w tym czasie wyjdzie multiplayer, który mocno zmieni podejście do gry. Kapitalizacja jest śmiesznie niska.

Maciej Pieńkowski
0
Wysłane: 6 października 2020 09:48:31 przy kursie: 1,84 zł
Całkowicie się zgadzam.... kapitalizacja niska plus multiplayer
Moderator:
Pozostała część wpisu została usunięta jako sprzeczna z regulaminem
Edytowany: 6 października 2020 10:17

anty_teresa
anty_teresa PREMIUM
120
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 10 417
Wysłane: 6 października 2020 15:33:51 przy kursie: 1,84 zł
kamilk napisał(a):
Szkoda, że mało kto już zagląda na Stockwatcha bo zawsze można coś konkretnego się dowiedzieć.

Zaprzeczam. Odwiedziny rosną nam dynamicznie, a nowy narybek w dużej części nauczył się jak się komunikować w portalu - nie chodzi o ilość wypowiedzi, a ich jakość.

kamilk napisał(a):

Co sądzicie o statach Ecc. Chodzi o najważniejsze: kapitalizacja, c/z, przyszłość.
...................
Według mnie:
+ niska kapitalizacja

Nie ma czegoś takiego jak niska kapitalizacja, ona zawsze jest relatywna. Może być niska w stosunku do raportowanych zysków, albo do oczekiwanych przez danego inwestora. W pierwszym przypadku o atrakcyjności wskaźnika ciężko mówić - na moje oko rynek spodziewa się tutaj powtarzalnego wyniku na poziomie co najmniej 2 mln zł. Przykłady z polskiego rynku pokazują, że premiera jest tylko jedna, nawet w przypadku Green Hell na premierze full relase sprzedało się mniej niż na premierze EA. Sprzedane 35 tys. sztuk to przychody na poziomie niecałych 2 mln zł, a z pewnością 505 najpierw pokryje swoje koszty (wrzucił koło 1 mln zł w samo nabycie IP), a dopiero potem zacznie dzielić się wpływami. Jakie będą zyski tego nie wiem, ale może martwić poziom zapasów. 6 baniek, z czego większość w DRIFT21?

kamilk napisał(a):

+ fundusz z Norwegii

Tak samo dobry jak OFE, czy Kowalski spod bazaru. Każda spółka ma jakiś akcjonariat i poza niewielką liczbą przypadków nie tworzy to wartości.

kamilk napisał(a):

+ największy wydawca 505 games

Dużo większy od Tencenta? ;)

Magiel
0
Wysłane: 10 października 2020 21:33:39 przy kursie: 1,86 zł
Spółka ustaliła cenę po jakiej sprzeda nową emisję - 1,5 zł. Spodziewałem się, że kurs trochę spadnie w związku z tym, ze nowa emisja jest trochę niższa niż obecna cena rynkowa.
Cytat:
(...)
W ramach przedmiotowego procesu Emitent otrzymał deklaracje zainteresowania objęcia łącznie 2.000.000 (dwóch milionów) akcji serii J i w związku z czym Emitent zakończył proces oferowania akcji subskrybentom i ustalił cenę emisyjną na kwotę 1,50 zł za każdą akcję. Rada Nadzorcza Emitenta zaaprobowała zaproponowaną przez Zarząd cenę emisyjną Akcji Serii J.
(...)

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Na razie wydaje sie, że kurs nie powinien niżej spaść szczególnie, że po sesji pojawiły się informacje o lock-up na akcje:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3 4