pixelg
STARWARD - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

STARWARD [STA]

AKTUALNY KURS: 77,80 zł (+0,26%) 07-05-2021 16:30
andy_dufresne
54
Wpisów: 907
Wysłane: 12 kwietnia 2021 13:13:26 przy kursie: 82,00 zł
jwk napisał(a):
Niestety ważniejszą kwestią dla niektórych forumowiczów oraz zarządu jest liczba zakończeń, ale cóż każdemu nie dogodzisz. (PS. proszę nie usuwać ten drobnej docinki, to taki przyjacielski kuksaniec)

Zacytuję Cię, to będzie trudniej usunąć ;)

Poważnie natomiast: uważam, że informacja o liczbie możliwych ścieżek do przejścia w grze może mieć kapitalne znaczenie. Chociażby porównawcze w stosunku do innych produkcji (wiele dobrych gier było krytykowanych za linearną fabułę i pozorny wpływ gracza na przebieg rozgrywki), w kontekście replayability oraz ryzyka oglądania gry zamiast jej kupna. To wszystko moim zdaniem są istotne czynniki dla oceny potencjału gry (może nawet ustalenia jej ceny na debiucie?), jak i faktycznych decyzji zakupowych graczy.

Jeżeli się mylę, to dajcie znać.
Jestem na Twitterze
Edytowany: 12 kwietnia 2021 13:15

jwk
24
Wpisów: 76
Wysłane: 12 kwietnia 2021 13:28:13 przy kursie: 82,00 zł
Oczywiście, że tak, ale o tym, że gra będzie nieliniowa i będzie w niej kilka ścieżek zależnych od decyzji gracza, można było wyczytać z dokumentów emisyjnych przy okazji IPO. Pytanie wiec, czy podawanie aktualnej na fazę alfą liczby zakończeń pozwala na jakakolwiek ocenę projektu? Czyli co 11 zakończeń, to obecna kapitalizacja jest ok, ale jakby to było 9, to sprzedajemy akcje bo spółka przewartościowana? ;)

FilipBonn
FilipBonn PREMIUM
7
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 115
Wysłane: 12 kwietnia 2021 13:48:58 przy kursie: 82,00 zł
Zdajecie sobie sprawę, że "różne ścieżki wyboru" mogą nawet w 80-90% się pokrywać i różnić jedynie kilkoma kwestiami dialogu czy zakończeniem? :)
A na pudełku gry można dopisać :
- Trudne moralnie wybory wpływające na rozgrywkę i zakończenie!

blackeye

GRAF78
42
Wpisów: 1 241
Wysłane: 12 kwietnia 2021 13:54:53 przy kursie: 82,00 zł
1ketjoW napisał(a):
Nie mam akcji tej spółki i nie mam oczekiwań zaleceń itd. co do komunikacji z rynkiem w sprawie gry.

Skoro nie masz akcji to jaki masz cel w produkowaniu się na forurm? rozumiem że chcesz kupić taniej jak większość tutaj no chyba że jesteś opłacany przez grubszy kapitał?

aircanada15
aircanada15 PREMIUM
143
Wpisów: 1 528
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:11:45 przy kursie: 82,00 zł
No to pięknie, człowiek bez akcji nie ma prawa się wypowiadać na forum. Chyba, że chce kupić taniej, albo jest płatnym naganiaczem na spadki. To jeszcze akceptowalne.
Przecieram oczy i nie wierzę :D

Vox
132
Wpisów: 6 615
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:14:05 przy kursie: 82,00 zł
FilipBonn napisał(a):
Zdajecie sobie sprawę, że "różne ścieżki wyboru" mogą nawet w 80-90% się pokrywać i różnić jedynie kilkoma kwestiami dialogu czy zakończeniem? :)
A na pudełku gry można dopisać :
- Trudne moralnie wybory wpływające na rozgrywkę i zakończenie!

blackeye

No i tak zwykle jest bo tak jest najtaniej
Na to narzekali gracze nowych odsłon TWD.
w Deus Ex HR bodajże wciskało się 3 guziki i były 3 filmiki koncowe :-)
Edytowany: 12 kwietnia 2021 14:15

1ketjoW
1ketjoW PREMIUM
101
Wpisów: 1 499
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:22:27 przy kursie: 82,00 zł
Cytat:
Skoro nie masz akcji to jaki masz cel w produkowaniu się na forurm? rozumiem że chcesz kupić taniej jak większość tutaj no chyba że jesteś opłacany przez grubszy kapitał?

Generalnie uważam, że jesteś niemiły mówiąc delikatnie i deprecjonujesz inne osoby, bo mają mniejszy kapitał od ciebie (jak zakładasz), inną wiarę, przekonania itd.

Mniejszy kapitał dla ludzi, którzy inwestują (może bardzo duże dla nich kwoty) jest dla nich równie ważny jak większy kapitał dla tych co inwestują więcej. To nie powód, aby deprecjonować tych ludzi.

Pomijam fakt deprecjonowania czyjejś wiary. To tylko świadczy o tobie.

Cytat:
Ja mam nadzieję że Spółka nie pójdzie w kierunku: "inwestor driven development" i Zarząd nie będzie słuchał drobnicy mającej kilkadziesiat max kilkaset akcji głośno domagającej się dat, demów, trailerów i bóg wie jeszcze czego w imie bezpieczenstwa i gwarancji zysków ze swoich inwestycji. Jak czytam te wpisy co poniektórych to chyba się w im w głowach poprzewracało.

Nie muszę ci się tłumaczyć i nie będę. Jeszcze jedne wpis tego typu i trafiasz na listę ignorowanych.

Co to za insynuacje? Za kogo ty się uważasz gościu?

Cytat:
no chyba że jesteś opłacany przez grubszy kapitał

Mam prawo pisać na forum na temat każdej spółki. Mam prawo każdą spółkę obserwować jako potencjalną inwestycję i na jej temat się wypowiadać.

Łapówek nie biorę z założenia (bo dla mnie to kur--ie się dla szmalu). Prywatnie uważam, że facet który bierze łapówki jest gorszy niż prostytutka (w ich przypadku układ jest jasny i wiadomo kto kim jest).

krishic
20
Wpisów: 554
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:47:48 przy kursie: 82,00 zł
Bardzo prawdopodobne, ze czeka nas kilka mscy dryfowania bez konkretow dot. tworzonej gry (chocby w formie trailera, czy tym podobnych materialow przewidzianych na srodkowa czesc kampanii promocyjnej). Nie uzywam AT prawie w ogole (szczegolnie na spolkach o niewielkiej plynnosci), jednak schodzimy wlasnie na historyczne minima, na ponadprzecietnym wolumenie. W zwiazku z tym pytanie do bardziej obeznanych w analizie technicznej, czy widzicie w "kreskach", zniesieniach itp. jakies poziomy docelowe obecnego trendu spadkowego?

andy_dufresne
54
Wpisów: 907
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:53:57 przy kursie: 82,00 zł
jwk napisał(a):
Oczywiście, że tak, ale o tym, że gra będzie nieliniowa i będzie w niej kilka ścieżek zależnych od decyzji gracza, można było wyczytać z dokumentów emisyjnych przy okazji IPO. Pytanie wiec, czy podawanie aktualnej na fazę alfą liczby zakończeń pozwala na jakakolwiek ocenę projektu? Czyli co 11 zakończeń, to obecna kapitalizacja jest ok, ale jakby to było 9, to sprzedajemy akcje bo spółka przewartościowana? ;)

Takie uproszczenie byłoby oczywiście absurdalne, to tylko jeden z wielu czynników oceny potencjału projektu i nie wszystkie są możliwe do analizy na tym etapie.

Owszem, była mowa ogólnie o nieliniowości fabuły, ale teraz dostaliśmy konkret o 11 finałach, a zaprezentowany slajd dotyczący narracji pozwala mieć nadzieję, że to będzie ciekawsze rozwiązanie niż te pozorne sztuczki - słabo zresztą oceniane przez graczy - o których wspominali koledzy wyżej.
Jestem na Twitterze

Vox
132
Wysłane: 12 kwietnia 2021 14:56:54 przy kursie: 82,00 zł
moim zdaniem, AT ma tu niewielkie zastosowanie...
leci w dół bo ludzie są wściekli na przełożenie premiery.

I dopóki się nie wysypią, będą spadki. wsparć poniżej dołków nie ma, jest otchłań.
W otchłani czają się rekiny głodne akcji... ale żeby zaatakowały muszą poczuć krew. Whistle

sprzedajcie teraz odkupicie taniej... albo i nie... wtedy odkupicie drożej lub wcale. miłej zabawy
Edytowany: 12 kwietnia 2021 14:59

mackopl
mackopl PREMIUM
36
Wpisów: 1 064
Wysłane: 12 kwietnia 2021 16:25:49 przy kursie: 82,00 zł
GRAF78 napisał(a):

masz na chyba myśli drobnicę (albo tych bez akcji których najwiecej sie udziela na forum i robi szum) bo z tego co wiem żaden duży inwestor nie sprzedał akcji ba nawet nie był zaskoczony przełożeniem premiery, a średni rozważają skorzystać z okazji i powiększyć swoje pozycje

GRAF78 napisał(a):

@Graf78, patrząc na Twoją znajomość akcjonariatu: drobnicy, grubasów i średniego kapitału domniemam, że jesteś w stanie podać ile ta opłata za grę na spadki wynosiła.
Forumowicze bieżącego wątku zapowiadali, że z chęcią kupią akcje w cenie z nowej emisji dla funduszu, patrząc na obecny kurs to nie widzę konsekwencji.
Myśląc i wyliczając bardzo skrótowo, w spółkę zainwestowano ok.10 mln (jeżeli jest nieścisłość, to proszę o korektę), obecna wycena to 160 mln, czyli talent 10-cio osobowego zespołu w chwili obecnej to 150 mln, 15 mln na osobę. Jest już tanio?
Edytowany: 12 kwietnia 2021 16:31

Vox
132
Wysłane: 12 kwietnia 2021 16:36:08 przy kursie: 82,00 zł
tu macie co myślą drobni inwestorzy - nie jest to przyjemna lektura
nie bagatelizowałbym tego feedbacku

Cytat:
Zacznijmy od statusu postępu prac nad Niezwyciężonym. Zgodnie z informacjami podanymi na konferencji, na dzień 2021-04-09 nie został zakończony nawet etap ‘pre-alfa’ produkcji. Gra nie jest w żadnym stopniu grywalna, nie da jej się ukończyć, jest mnóstwo bugów, nie ma wersji alfa, nie ma wersji beta, nie ma beta testów bo nie ma czego testować. Nie ruszyły nagrania głosowe, bo warstwa fabularna nadal jest dopieszczana. Nie ruszyły tłumaczenia na obce języki, gdyż po pierwsze nie ma czego tłumaczyć, a po drugie w sumie nie wiadomo na jakie języki miałoby to być tłumaczone (na konferencji poraz pierwszy usłyszeliśmy o koncepcji przetłumaczenia gry na język turecki). Jednoznacznie dowodzi to, że zarząd Starwarda od wielu tygodni musiał być świadomy tego, że nie ma absolutnie żadnej szansy na wydanie gry w roku 2021, a pomimo tego w żaden sposób nie zostało to zakomunikowane akcjonariuszom, chociażby w raporcie rocznym.

www.bankier.pl/forum/temat_pod...
Edytowany: 12 kwietnia 2021 16:37

Rif
46
Wpisów: 924
Wysłane: 12 kwietnia 2021 16:50:36 przy kursie: 82,00 zł
Spadki zaczęły się od momentu, gdy zaczęły schodzić lock-downy z pre-ipo. Wcześniej nie było czym handlować i kurs trzymał się pewnego poziomu. Odłożenie daty premiery na bliżej nieokreśloną przyszłość tylko ich ponagliło. Zatem tak naprawdę, to koledzy powinni zacząć spoglądać po sobie zastanawiając się, który z nich skraca.

1ketjoW
1ketjoW PREMIUM
101
Wysłane: 12 kwietnia 2021 18:29:14 przy kursie: 82,00 zł
Przypominam, że ściągnięte zostaną lock-upy z kilkuset tysięcy akcji serii C (244.505 szt) i D (101.275 szt) (wyemitowanych odpowiednio po 3.95 zł i 8.91 zł).

Uwolnienie 19 maja.

Link do dokumentu informacyjnego strona 97 (infor dotyczące wielkości emisji i ceny).

newconnect.pl/pub/NEWCONNECT/d...

Podaje suche informacje bez komentarza.

KamiLPArsenal
7
Wpisów: 65
Wysłane: 12 kwietnia 2021 18:36:34 przy kursie: 82,00 zł
Mnie ciekawi czy premiera miałaby miejsce w tym roku gdyby nie wejście Acion Partners? Wygląda na to, że zastrzyk gotówki z funduszu miał istotny wpływ na zmianę daty wydania gry.

Co do osób które odpowiadają za produkcję, to wciąż uważam ich za mocny punkt i nie martwię się o efekt końcowy. Na Linkedin można zaznajomić się co twórcy robili wcześniej.

Elemis
Elemis PREMIUM
72
Wpisów: 313
Wysłane: 12 kwietnia 2021 19:02:20 przy kursie: 82,00 zł
Jestem. Postaram się jeszcze raz pod wieczór. Ponieważ pisałeś całkiem sporo @Vox to na teraz ustosunkuję się do Twoich postów

Vox napisał(a):
Elemis sam jest graczem... Jesli pisze że ogrywa buildy i są spoko - patrz co pisze wyżej w tym wątku, to chyba potencjał jest całkiem niezły.
On widział produkt

Elemis widzi produkt na bieżąco i obserwuje jak się rozwija, jest graczem, coś tam już wie o cyklu produkcji gier wideo. Ale nie będę fałszywie skromny pisząc, że to nie moje oczy są najważniejszym zabezpieczeniem czegokolwiek na tej płaszczyźnie. Znacznie lepszą referencją tego, jaką jakość produkt ma szansę dowieść, są CV ludzi którzy go tworzą. Na tę chwilę 16 tu. Docelowo w myśl słów prezesa 19 tu. Tylko teamu kreatywnego.

Mamy w Radzie także innych graczy. Co poniektórzy z nich na grach zęby zjedli. Ze swojej strony staram się także, o jak najszerszy feedback branżowy oraz ludzi nie związanych ze studiem.

Choć w dalszym ciągu nie gwarantuje to niczego - chyba bardzo mocno zmniejsza pewne ryzyka.

Vox napisał(a):

Ja niestety nie... I raczej to się nie zmieni, spółka trzyma tajemnicę.

Z całym szacunkiem. Nie znam studia, które pozwoliłoby wszystkim swoim akcjonariuszom śledzić w czasie rzeczywistym proces developmentu. Co do trzymania tajemnicy. W zasadzie odniósł się już do tego Dawid. Zwiększony budżet marketingowy w dalszym ciągu nie jest z gumy. Musimy mierzyć siły na zamiary. Musimy także wziąć pod uwagę dużą konkurencję. Także tą wielokrotnie bogatszą i bardziej rozpoznawalną od nas

Vox napisał(a):

ja z prezentacji zrozumiałem że

- reveal wrzesniowy podniosł im prognozę sprzedaży (ale o ile to nie powiedzą)
- jesli chodzi o zakończenia, to fajnie że historia jest nieliniowa. Gracze to lubią, wiem po sobie.

Wrześniowy reveal był pierwszym prawdziwie szerokim "sprawdzam". Wypadło ono moim subiektywnym zdaniem bardzo fajnie. Pozwoliło spojrzeć na wiele spraw nieco śmielej. Jeśli chodzi o prognozy - odrobiłem lekcje. Staram się uczyć na błędach innych. W moim rozumieniu Starward nie powinien publikować swoich oczekiwań sprzedażowych. Prezes wypowiedział bardzo chyba nielubiane przez osoby kreatywne litery "KPI". Mamy swoje targety na okresy przedpremierowe i dzień premiery. Obowiązkiem spółki jest jednak przygotować się na wszystkie scenariusze i dołożyć wszystkich starań by zmaterializował się ten najlepszy. A nie pompować oczekiwania w jakikolwiek sposób.

Praca, praca i praca. A na koniec efekty. W dzisiejszych czasach inwestorzy mają zresztą bardzo dużo źródeł nie związanych ze spółką mogących weryfikować gdzie w danej chwili jesteśmy i co to może oznaczać

Gracze lubią nieliniową rozgrywkę. Dla gier fabularnych jest ona szczególnie ważna. O scenariuszu się już wypowiedziałem. Jest niebanalny. Autorski. Rozbudowany. Został także wysoko oceniony przez osoby recenzujące. W dalszym ciągu nie jest to gwarantem jego należytej implementacji, bądź tym bardziej wybitnej gry. Moim jednak zdaniem sam fakt powstania czegoś naprawdę fajnego mocno obniża znaczące ryzyko.

Co do wpisów z bankiera - wybaczcie. Nie jestem zwolennikiem odpisywania na wypowiedzi z nie moderowanego forum, lub takiego moderowanego w bardzo niewielkim stopniu. Tego typu "wolność słowa" wyzwala bowiem często w ludziach dość niskie instynkty i nierzadkie są wpisy jeden pod drugim jednego użytkownika bez szczególnie wysokiej wartości merytorycznej. Cenię sobie wartość informacyjną serwisu bankier. Jego forum już w znacznie mniejszym stopniu.

W drodze wyjątku, ponieważ zalinkowałeś już ten wpis, ustosunkuję się do niego

Vox napisał(a):
tu macie co myślą drobni inwestorzy - nie jest to przyjemna lektura
nie bagatelizowałbym tego feedbacku

Cytat:
Zacznijmy od statusu postępu prac nad Niezwyciężonym. Zgodnie z informacjami podanymi na konferencji, na dzień 2021-04-09 nie został zakończony nawet etap ‘pre-alfa’ produkcji. Gra nie jest w żadnym stopniu grywalna, nie da jej się ukończyć, jest mnóstwo bugów, nie ma wersji alfa, nie ma wersji beta, nie ma beta testów bo nie ma czego testować. Nie ruszyły nagrania głosowe, bo warstwa fabularna nadal jest dopieszczana. Nie ruszyły tłumaczenia na obce języki, gdyż po pierwsze nie ma czego tłumaczyć, a po drugie w sumie nie wiadomo na jakie języki miałoby to być tłumaczone (na konferencji poraz pierwszy usłyszeliśmy o koncepcji przetłumaczenia gry na język turecki). Jednoznacznie dowodzi to, że zarząd Starwarda od wielu tygodni musiał być świadomy tego, że nie ma absolutnie żadnej szansy na wydanie gry w roku 2021, a pomimo tego w żaden sposób nie zostało to zakomunikowane akcjonariuszom, chociażby w raporcie rocznym.

www.bankier.pl/forum/temat_pod...

Po pierwsze - nie traktowałbym niestety tego w kategorii feedbacku. Jest to raczej zbiór tez, rzucanych w przestrzeń internetową, jeśli osoba je pisząca nie jest w posiadaniu informacji niejawnych. Najwidoczniej nie jest.

1. Gra jest grywalna - grałem w nią już kilkanaście godzin. Osobiście mam z niej także sporo frajdy, choć oczywiście nie nadaje się ona w żadnym stopniu do sprzedaży
2. O tym, że jest w niej mnóstwo bugów mówił pan prezes. HA! Ja na przykład nie do końca bym się z nim zgodził w tym temacie. Po raz kolejny jest ona absolutnie nie sprzedawalnym aktualnie produktem, ale jak na stan developmentu ( tak - jest to wciąż mocna końcówka pre - alphy ) bugów moim zdaniem jest w niej relatywnie mało. IMHO nie po raz pierwszy wychodzi tu z prezesa jego perfekcjonizm. I dobrze. Taki właśnie powinien być prezes względem jakości
3. Nie ma wersji beta - no fakt. Nie ma także wersji gama, delta ani gold. Ale chyba nikt nie spodziewał się tego że będą? Co do testowania. Jeden z członków zespołu właśnie awansował z pozycji testerskiej na pozycję junior developera. W jego miejsce pojawił się kolejny tester. Chyba jednak coś testować już zatem można
4. Nie ruszyły nagrania głosowe - jesteśmy w trakcie castingów. Tyle, że ten temat zwykle zamyka się na koniec. My przy końcu co prawda jeszcze nie jesteśmy, ale ciesze się, że spółka o tym myśli już teraz. Osobiście maglowałem z tego prezesa. Rozmawialiśmy kilka( naście? dziesiąt?) ładnych minut. Warstwa audio jest ważna dla obu z nas.
5. Większa ilość języków to jeden z celów na jakie pójdą środki z emisji. Zwiększenie ich liczby to po mojemu pozytywna informacja
6. Po raz kolejny napiszę - gdyby spółka podjęła jednoznaczną decyzję o przesunięciu premiery dawno temu, idealnym terminem do ogłoszenia tego faktu była druga połowa grudnia. Okazja sama wpadła w ręce. 

GRAF78
42
Wysłane: 12 kwietnia 2021 19:52:54 przy kursie: 82,00 zł
mackopl napisał(a):
obecna wycena to 160 mln, czyli talent 10-cio osobowego zespołu w chwili obecnej to 150 mln, 15 mln na osobę. Jest już tanio?

To wycena nie 10-cio osobowego teamu a prawdopodobieństwa sprzedaży gry w odpowiedniej ilości egzemplarzy. Czy jest tanio? Tak jeśli Niezwycieżony się sprzeda podobnie jak Green Hell czyli ok 1,5mln kopii, jeśli sprzedaż wyniesie 200tys kopii to jest drogo.
Różnica w tym wypadku polega na tym że Spółka wybrała premierę od razu na wszystkie platformy a nie drugą opcje jak CRJ: early access PC -> premiera PC-> kilka update-ów->premiera switch->premiera konsole, co miało duży wpływ na przesuniecie daty premiery na 2022r. Technicznie to się Krewa wypowie ja widzę 60 albo 40king

GRAF78
42
Wysłane: 12 kwietnia 2021 20:15:40 przy kursie: 82,00 zł
1ketjoW napisał(a):
Przypominam, że ściągnięte zostaną lock-upy z kilkuset tysięcy akcji serii C (244.505 szt) i D (101.275 szt) (wyemitowanych odpowiednio po 3.95 zł i 8.91 zł).

a dlaczego nie przypomniałeś że nie została wyspana w rynek uwolniona 19 lutego seria D (emitowana po 20zł)

1ketjoW
1ketjoW PREMIUM
101
Wysłane: 12 kwietnia 2021 21:03:41 przy kursie: 82,00 zł
Graf78,

Emisja D i jej dopuszczenie do obrotu już miało miejsce w lutym. Pisał o tym ktoś wcześniej przede mną na forum.

Ponadto dopuszczenie następnych emisji będzie kształtowało cenę akcji w przyszłości.

Wcześniej pisałem o tym ale nie dosłownie. Dziś z racji Twojego wpisu napisałem wprost. Poczytaj moje wcześniejsze wpisy. Może zobaczysz subtelne wskazówki.

Jak wiadomo z ekonomii zwiększenie podaży powoduje spadek ceny z wyjątkiem dóbr Giffena.

Moderator:
...
Edytowany: 12 kwietnia 2021 21:21

Elemis
Elemis PREMIUM
72
Wpisów: 313
Wysłane: 12 kwietnia 2021 22:59:15 przy kursie: 82,00 zł
No to jeszcze wieczornych słów kilka:

darebar napisał(a):
W przypadku Starward wejście funduszu z tak niewielkim zaangażowaniem, jak na zagraniczny podmiot, od początku wydaje się dziwne. Przy obecnie posiadanym pakiecie akcji zarówno spadek ceny o 50%, jak i wzrost o 200-300%, to dla funduszu, zwłaszcza spoza Polski, są kwoty niewielkie.

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat intencji funduszu. Zna je tylko on sam. Analiza zachowań podmiotów tego typu wskazuje jednak, że kapitał jaki są skłonne inwestować jest z reguły rzeczywiście większy, a okres inwestycji należy zaliczyć do długoterminowego. Nie jest to oczywiście gwarantem tego, że na STA będzie podobnie. Może jednak rodzić pewne przypuszczenia. 

jwk napisał(a):

Oczywiście, że tak, ale o tym, że gra będzie nieliniowa i będzie w niej kilka ścieżek zależnych od decyzji gracza, można było wyczytać z dokumentów emisyjnych przy okazji IPO. Pytanie wiec, czy podawanie aktualnej na fazę alfą liczby zakończeń pozwala na jakakolwiek ocenę projektu?

Napisałem już kilkukrotnie. Osobiście jestem zadowolony ze scenariusza. Pozostałe osoby recenzujące także. W dalszym ciągu ( nisko ) kilkudziesięcioosobowa próbka nie jest zupełnie miarodajna, ale daje już podstawy sądzić, że będzie to mocny element gry. Wybory nie sprowadzają się także li tylko do zaznaczenia opcji dialogowej @FilipBonn.

Że była o tym mowa wcześniej? Tak. Ale po pierwsze nieliniowość to także 3 bądź 4 zakończenia. Po drugie: udana inwestycja polega właściwie na wyborze "dokumentów emisyjnych", na których nie materializują się ryzyka. Nie ma chyba takich, które zakładają, że przy pełnej realizacji założeń spółka ponosi porażkę. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
27 28 29 30 31 32 33 34 35 36