BITEVIL - Spółki od A do Z - NewConnect - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

1 2 3

BITEVIL [BIT]

AKTUALNY KURS: 0,50 zł (-10,71%) 24-09-2019 10:24
pandorinium
Wpisów: 243
Wysłane: 21 września 2017 12:54:25 przy kursie: 8,26 zł
Ale warto też znać historię i powiązania RN z innymi spółkami, które cóz, nie wyszły zbyt dobrze dla drobnych.

www.bankier.pl/wiadomosc/EC2-Z...

https://mojepanstwo.pl/game-changer

www.gazetagieldowa.pl/2016/09/...
Edytowany: 21 września 2017 13:00

eizos
Wpisów: 28
Wysłane: 21 września 2017 13:06:32 przy kursie: 8,26 zł
Jurror jeśli chodzi o zasięg wybicia to patrzyłbym na fibo w sytuacji gdzie nie ma punktu odniesienia i walor jest krótko notowany na giełdzie, czyli zasięg okolice 9 a potem 12 zł.

jurror
Wpisów: 650
Wysłane: 21 września 2017 13:22:25 przy kursie: 8,26 zł
Możliwe, ale jeśli nie zadziałał opór na 6.9 który był wyznaczony przy wolumenie sesyjnym ok. 750k akcji, a teraz już jest w granicach 8 PLN, to opór na 9 wydaje się jednak zbyt bliski.

Trudno tu cokolwiek wyrokować , nie tylko ze względu na krótki okres notowań, ale też i to jak papier "chodził " przez ten czas, ta olbrzymia płynność jak jest na tym kwicie nie jest " normalnym" zachowaniem kwitu przy takiej kapitalizacji. Trudno wyrokować co się dzieje wewnątrz akcjonariatu , wiadomo tylko tyle ze handel jest olbrzymi, kilkakrotnie przekraczający ilość papierów , a ujawniony jest nadal tylko jeden inwestor: prezes która ma ok 10% akcji tej spółki.
Edytowany: 21 września 2017 13:24

gandalfp
Wpisów: 144
Wysłane: 6 października 2017 15:15:39 przy kursie: 7,67 zł
Wyszedł dziś komunikat ze spółki:

biznes.onet.pl/gielda/komunika...

A przy okazji spółka, o której mowa w raporcie debiutuje w poniedziałek na New Connect. Ciekawe czy będzie to miało wpływ na kurs Bit Evil. Póki co cieszy, że coś się zaczyna dziać w spółce.

gandalfp
Wysłane: 13 października 2017 08:35:15 przy kursie: 7,14 zł
I mamy kolejną informację ze spółki. Podpisana umowa o zachowaniu poufności z Microsoftem.

biznes.onet.pl/gielda/komunika...

Zonag
Wpisów: 19
Wysłane: 14 października 2017 17:53:05 przy kursie: 7,96 zł
Wiadomo w jakim terminie spółka opublikuje najbliższy raport z wynikami??

gandalfp
Wysłane: 15 października 2017 11:08:45 przy kursie: 7,96 zł
Każda spółka podaję terminy raportów. Wystarczy poszukać :)

mojeinwestycje.interia.pl/news...

jurror
Wysłane: 18 października 2017 15:19:31 przy kursie: 7,75 zł
Zonag napisał(a):
Wiadomo w jakim terminie spółka opublikuje najbliższy raport z wynikami??

Tak jak kolega wyżej podał, ale sądzę, że w obecnym stanie rozwoju oraz przy obecnej kapitalizacji spółki, wyniki mają moim zdaniem drugoplanowe znaczenie. Think

Dziwny papier, 1 akcjonariusz z 10% udziałem, ale tym akcjonariuszem jest osoba z 'Mocnym" nazwiskiem , która jeszcze swoja mamę wplatała w RN z równie "Mocnym "nazwiskiem. Kwitów przewaliło się kilka razy więcej niż w ogóle istnieje. Pierwsze transakcje K/S notowanie na NC poniżej 3 PLN a obecnie już są okolice 7-8 pln, kapitalizacja ok 10 mln pln.

Z mojego dotychczasowego doświadczenia, mogę wnioskować że z tym wolumenem i handlem jest jakieś drugie DNo. To znaczy, że pomimo tego tego olbrzymiego wolumenu to jednak same papiery wcale nie muszą tak dynamicznie zmieniać właścicieli. Coś tez mi sie zdaje obserwując podaż te ukryciaki, wystawki, handel, że tu może być spory udział akcjonariuszy którzy maja spore pakiety akcji, ale są pod progiem 5%.

To tyle jeśli chodzi o "gierki" rynkowe.

jeśli chodzi o AT no to mamy trend wzrostowy. Na wyskokach wolumen rośnie na korektach maleje, czyli tak jak powinien się papier zachowywać w trendzie wzrostowym. Dzisiaj domknęli lukę hossy utworzona kilka sesji temu.

taki rysunek można przedstawić na interwale 2 godzinnym z racji niedługiego czasu notowań, wygląda to generalnie nieźle.

kliknij, aby powiększyć

Co do Fundamentów trudno cokolwiek napisać na ten temat, bo ta spółka to no typowy start up który od niedawna istnieje. Plany jakieś ma ale jak będzie z ich realizacją i czym to się skończy nikt nie wie. Ryzyko niewątpliwie istnieje.
Edytowany: 18 października 2017 15:22

krewa
krewa PREMIUM
Grupa: Zespół StockWatch.pl
Wpisów: 5 515
Wysłane: 18 października 2017 17:04:24 przy kursie: 7,75 zł
jurror napisał(a):
Na wyskokach wolumen rośnie na korektach maleje, czyli tak jak powinien się papier zachowywać w trendzie wzrostowym.

@jurror,
a to normalne w zdrowym trendzie wzrostowym, że w ciągu zaledwie 20 sesji właściciela zmienia więcej akcji, niż jest w wolnym obrocie?

jurror napisał(a):
wygląda to generalnie nieźle

jeżeli jest to ocena procesu dymania naiwnych - to tak, wygląda nieźle.
Edytowany: 18 października 2017 17:14

jurror
Wysłane: 18 października 2017 17:36:42 przy kursie: 7,75 zł
Oczywiście ,ze taki wol. nie jest normalny, gdzie już 3 razy przekręcił się licznik i dlatego piszę że to bardzo dziwny papier.

Co do dymania, to wiesz równie dobrze jak ja ,że ten proces nieustannie odbywa sie na giełdzie, czasami dyma sie z keszu czasami z akcji, różnie to bywa. W końcu jeśli ktoś kupuje tanio akcje i potem na nich zarabia to ktoś te akcje musiał tanio sprzedać i już na nich nie zarobił od momentu sprzedaży. Jeśli ktoś kupił akcje które potem dołują to traci ,a ten co mu sprzedał pozbył się balastu. Na rynku zawsze są 2 strony transakcji, cały pic polega na tym żeby jechać po tej "odpowiedniej" stronie zarówno jak kupujesz akcje ( czyli tanio) jak i sprzedajesz( czyli drogo). Niestety to nie jest łatwe, ja ostatnio nadziałem sie na CTG , sadziłem że jest już tanio, a jak się potem okazało nadal było drogo. Dlatego czasami warto wrócić do podstaw inwestowania czyli TREND IS YOUR FRIEND.
Edytowany: 18 października 2017 17:39

krewa
krewa PREMIUM
Wysłane: 18 października 2017 17:46:54 przy kursie: 7,75 zł
jurror napisał(a):
Z mojego dotychczasowego doświadczenia, mogę wnioskować że z tym wolumenem i handlem jest jakieś drugie DNo. To znaczy, że pomimo tego tego olbrzymiego wolumenu to jednak same papiery wcale nie muszą tak dynamicznie zmieniać właścicieli.

Przypomnę tylko, że nie tak dawno używałeś podobnych argumentów na Cubeitg. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.

Cytat:
Co do dymania, to wiesz równie dobrze jak ja ,że ten proces nieustannie odbywa sie na giełdzie

Fakt, dlatego też zwracam uwagę w swoich analizach na wszelkie budzące wątpliwości zjawiska, a nie piszę, że "generalnie jest nieźle".

Zalecam dalece idącą powściągliwość w naganianiu - nie akceptujemy tutaj tego typu zachowań.

jurror
Wysłane: 18 października 2017 18:24:09 przy kursie: 7,75 zł
To stwierdzenie ' wygląda całkiem nieźle" odnosiło sie tylko do AT na chwile obecną. Jeśli co do AT masz jakieś zastrzeżenia mocne chętnie poznam twoja opinie.( pomijam kwestie wolumenu)

Jeśli chodzi o sam wolumen napisałem ze papier dziwny i powiedziałem dlaczego .

Jeśli chodzi o fundamentalny już dobitnie powiedziałem że to typowy start up ,mikre przychody prawie żadne zyski jakieś palny i Ryzykowny.

Jeśli każda jakaś opinie na temat danej spółki, pochodząca nie z FLY CREW jest "naganianiem", to jest to bynajmniej dziwne. Wiem że preferujecie raczej " ostrożne" podejście do spółek ( czytaj raczej negatywy uwypuklać) , ale jak to ma się do zarabiania pieniędzy? BO tak się składa ze rynek nie jest od " ochrony " kapitału ,żeby ciągle być nastawionym defensywnie tylko od tego żeby próbować zarabiać zyski których nie dają np lokaty czy obligi.

A to że ciągle wiąże się to z ryzykiem , to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.

P.S Krewa teraz konkretne pytanie odnośnie BIT i dymania. Ludzie już zostali wydymani( w domyśle chodzi o kasę), są właśnie w trakcie dymania, czy dopiero będą wydymani , według CIEBIE.

P.S 2 jeśli chodzi o CTG wyraźnie pisałem że trend wyraźny i spadkowy , pewne inne zdarzenia spowodowały że sie spółką zainteresowałem głownie były to oscylatory oraz emisja przeprowadzona. Jak widać trzeba było twardo trzymać sie podstaw TREND IS YOUR FRIEND. Popełniłem błąd. Normalka w tej branży i nie tylko w tej, w końcu kto ich nie popełnia, BŁĄDZIĆ RZECZ LUDZKA , najważniejsze jest WYCIĄGAĆ WNIOSKI.Mam nadzieję, że wszystko( lub prawie wszystko) co ludzkie nie jest CI obce i rozumiesz że błędy się zdarzają w ocenie sytuacji również jeśli chodzi o RYNEK, czy jednak jesteś PONAD TYM?
Edytowany: 18 października 2017 18:31

krewa
krewa PREMIUM
Wysłane: 18 października 2017 18:53:15 przy kursie: 7,75 zł
jurror napisał(a):
Jeśli co do AT masz jakieś zastrzeżenia mocne chętnie poznam twoja opinie

Widzisz, ja mam za małe doświadczenie i za duże braki warsztatowe, by podejmować się analizy technicznej waloru z NC, historia notowań którego liczy zaledwie 3,5 miesiąca. Szczególnie, że w tym jakże krótkim okresie FF przemielono 5-krotnie.

Co do Cube - owszem, do błędu przyznałeś się, ale zanim to uczyniłeś, to próbowałeś przekonać nas, że ...
Cytat:
Moim zdaniem te potężne wymianki walorów, mogą oznaczać coś więcej niż tylko spekulacje
nie mając ku temu ani dowodów, ani nawet postawionej tezy co do powodów wymianki.

Wojetek
Wojetek PREMIUM
Wpisów: 3 335
Wysłane: 18 października 2017 18:58:50 przy kursie: 7,75 zł
Cytat:
Jeśli każda jakaś opinie na temat danej spółki, pochodząca nie z FLY CREW jest "naganianiem", to jest to bynajmniej dziwne. Wiem że preferujecie raczej " ostrożne" podejście do spółek ( czytaj raczej negatywy uwypuklać) , ale jak to ma się do zarabiania pieniędzy? BO tak się składa ze rynek nie jest od " ochrony " kapitału ,żeby ciągle być nastawionym defensywnie tylko od tego żeby próbować zarabiać zyski których nie dają np lokaty czy obligi.

Odnośnie "naganiania" jest regulamin forum, moderatorzy się tym zajmują, skoro twój post nie poleciał w niebyt widocznie nie został za takie naganianie uznany. A ostrożne podejście zawsze się przydaje bo jednak lepiej stracić okazję niż pieniądze. Powszechnie wiadomym jest że fundamenty BITu to nie jest "top" i to element ryzyka. Komuś to może przeszkadzać mimo niezłej sytuacji technicznej (choć bez rewelacji moim zdaniem - dla mnie to konsola po wzrostach, również dobrze może trwać kolejne miesiące) a innemu nie. Historia pokazuje, że czasami było warto podjąć ryzyko (vide JSW w 2016) a czasami nie (np. Uboatline).

Cytat:
Jak widać trzeba było twardo trzymać sie podstaw TREND IS YOUR FRIEND. Popełniłem błąd. Normalka w tej branży i nie tylko w tej, w końcu kto ich nie popełnia, BŁĄDZIĆ RZECZ LUDZKA

A z tym się w 100% zgadzam. Najlepiej gdy się wejdzie w zmianę tegoż trendu (po dobrej stronie) :)
Mój autorski portfel "Cztery Fazy Rynku" - cotygodniowe biuletyny, analizy techniczne i specjalne forum dla subskrybentów.

Zainteresowany ?

->>>INFO<<<-
->>>SUBSKRYPCJA<<<-

jurror
Wysłane: 18 października 2017 19:30:55 przy kursie: 7,75 zł
krewa napisał(a):

Co do Cube - owszem, do błędu przyznałeś się, ale zanim to uczyniłeś, to próbowałeś przekonać nas, że ...
Cytat:
Moim zdaniem te potężne wymianki walorów, mogą oznaczać coś więcej niż tylko spekulacje
nie mając ku temu ani dowodów, ani nawet postawionej tezy co do powodów wymianki.

I oznaczały cos innego niz spekulacje:

to było po prostu wyłażenie z papieru tych co maja grube paczki akcji. To nie była spekulacja tylko jak TREND POKAZYWAŁ sypanie.

Ja przekombinowałem i źle to próbowałem interpretować, bo trzeba było się trzymać tego, że nie łapie się lecących noży. I tu uważam ,że ta sytuacja z CTG, jak i inne nie koniecznie sympatyczne dla danego użytkownika, jest wartościowa dla tego forum. A to z tego prostego względu ,że może dać naukę i przemyślenia dla innych użytkowników, a to chyba jest istota nie tylko tego forum. Wyciąganie swoich wniosków z różnych sytuacji które dotykają też innych, w końcu lepiej jest się uczyć na błędach innych niż własnych.

co do BITA , wiadomo jakim on jest papierem ja też to uwypuklam. Wiec jeśli uważacie ,że na temat BIT najlepiej powinno się milczeć, to może powinniście usunąć ten temat z forumowej listy spółek( i kilka innych które uważacie za 'szemrane"), wtedy może dałoby się uniknąć , niepotrzebnych "spięć" i zarzutów o "naganianie" w stosunku do jakiś użytkowników, którzy mają czelność coś napisać w temacie " niegodnych" kwitów.
Edytowany: 18 października 2017 19:32

Harem
Wpisów: 14
Wysłane: 28 października 2017 10:34:40 przy kursie: 7,31 zł
moze teraz warto przyjrzeć się CWA?

gandalfp
Wysłane: 28 października 2017 23:25:14 przy kursie: 7,31 zł
Chcą uchwalić emisje z PP. Za 1PP można objąć 5 akcji nowej emisji. No i jaki jest sens takiej emisji dla spółki, która ma FF90%? Dlaczego inwestor mógłby chcieć kupić nową emisję - dla dyskonta 20%?

Teoretycznie jeśli ktoś chciałby więcej akcji to może je skupić z rynku.
A przy emisji, żeby objąć, musi dopłacić 4 razy więcej środków niż dotychczasowe zainwestowane. Czy warta skórka za wyprawkę? Moim zdaniem przy takim FF, emisja nie da za wiele wpływów dla spółki, a spowoduje tylko panikę wśród inwestorów. Poczekamy zobaczymy.

Link do szczegółów emisji:
www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Kod:
Podmieniono link na rodzimy
Edytowany: 29 października 2017 13:33

Utnapisztim
Wpisów: 367
Wysłane: 29 października 2017 09:03:03 przy kursie: 7,31 zł
jurror napisał(a):

P.S Krewa teraz konkretne pytanie odnośnie BIT i dymania. Ludzie już zostali wydymani( w domyśle chodzi o kasę), są właśnie w trakcie dymania, czy dopiero będą wydymani , według CIEBIE.

Wygląda na to że pytanie jak najbardziej nabrało aktualności w ostatnich godzinach thumbright

Magiel
Wpisów: 121
Wysłane: 4 listopada 2017 13:18:31
Chcą zmienić warunki emisji:

www.stockwatch.pl/komunikaty-s...

Szczęśliwie dla tych co chcieli sprzedać notowania przez te kilka dni nie znalazły równowagi i nie było handlu.
Ciekawe jak się teraz kurs zachowa?

eizos
Wpisów: 28
Wysłane: 5 listopada 2017 17:59:55
Emisji nie odwołali, jedynie informują o zmianie ilości emitowanych akcji, jednak nadal nic nie wiadomo i rynek raczej będzie się skłaniał ku wyjścia z akcji, aby uniknąć przykrych niespodzianek jak ta ostatnia. Smród pozostanie...

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość
1 2 3