Porozumienie obligatariuszy GetBack SA - GPW Catalyst - Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Porozumienie obligatariuszy GetBack SA

hektorek
Wpisów: 67
Wysłane: 21 lutego 2019 14:29:02
Zatem pozostaje pytanie: co jeszcze można zrobić.... ja na kasę nie liczę. Dla własnego zdrowia psychicznego stwierdziłem że już jej nie ma. Co nie oznacza, że przestajemy działać i wyrywać co się da. Bardzo chce się zemścić .

Jedynie media mogą pchnąć polityków do działania. Media = głosy. Nie mamy na SW za bardzo przebicia jak widać poza cennym kontaktem bukosa do JK, ale teraz rozmawiamy o mediach. Grupa FB jest skupiona wokół wyciągnięcia kasy z IB ale to się uda pewnie tylko w marnym %.

Mam pomysł. Trzeba wynająć finansowego , niepokornego ghost writera (wynajety pisarz pod zadany temat), aby opisał wzrost i upadek GB z wątkami sensacyjnymi w formie książki. Ku przestrodze. Można to rozdawać w PDF celem edukacji finansowej każdemu, kto ma choć trochę kasy i chce własną albo cudzą zaryzykować inwestując. Być może nie wie z czym może mieć do czynienia. Jak wygląda reklama a jak rzeczywistość funkcjonowania emitentów, banków, audytorów, giełdy , TFI , KNF .... Będzie tam kilka rad:

- nie wierz nikomu w banku, kto Ci doradza cokolwiek, bo ma z tego prowizję a Ciebie i Twoje fatalne ryzyko w dupie
- nie licz na audytora w Deloitte, bo im większa kasa wchodzi w grę, tym większym może się okazać ślepcem i palantem (trzeba prześledzić ilość bankructw po badaniach Deloitte, ale coś mi się wydaję że jest ponadprzeciętna)
- nie wierz w firmy błyskawicznie zdobywające rynek, który już jest i tak podzielony, bo to może być przypadek magika jak KK
- nie rób żadnych interesów z LC, ale to żadnych (to we Wrocławiu jest w zasadzie już dogmat biznesowy), bo na 99% zostanie wy..uchany
-

Kasę na ghost writera trzeba zebrać składkowo ( i już to przyciągnie uwagę mediów) poprzez pomagamy.pl albo podobny crowd funding .

Akcję trzeba rozpisać na głównych bohaterów: KK, LC, Abris, itp i czekać co na to Państwo. i Co jakiś czas wyciągać na nowo.

Czarna książeczka GB.

Kto zna takiego ghost writera?

Okradziona
Wpisów: 152
Wysłane: 21 lutego 2019 14:36:41
Hektorem, pomysł jest idealny!

hektorek
Wysłane: 21 lutego 2019 14:40:54
i kolejna rada:

- nie wierz, że agresywny inwestor w rodzaju ABRIS jest gwarantem powodzenia inwestycji, najwidoczniej skupia się na ruchach giełdowych a nie fundamentach spółki

Okradziona
Wpisów: 152
Wysłane: 21 lutego 2019 15:11:57
A ja sądzę, że abris na niczym się nie skupił, tylko od początku tobyło zaplanowane! Tyle miesięcy minęło i NIC!!!

Pesto
Wpisów: 105
Wysłane: 21 lutego 2019 15:54:48
Ja myślę, że z mbankiem się dogadają. Zresztą na końcu komunikatu ESPI jest takie zdanie, że Mbank nie wyklucza możliwości porozumienia ze spółką ....

Chyba chcą nas totalnie "spalić", mimo że już jesteśmy nieźle podsmażeni. Ale mnie nie zniechęcą ...
Edytowany: 21 lutego 2019 15:55

pinw
Wpisów: 48
Wysłane: 21 lutego 2019 16:43:18
hektorek napisał(a):
Zatem pozostaje pytanie: co jeszcze można zrobić.... ja na kasę nie liczę. Dla własnego zdrowia psychicznego stwierdziłem że już jej nie ma. Co nie oznacza, że przestajemy działać i wyrywać co się da. Bardzo chce się zemścić .

Jedynie media mogą pchnąć polityków do działania. Media = głosy. Nie mamy na SW za bardzo przebicia jak widać poza cennym kontaktem bukosa do JK, ale teraz rozmawiamy o mediach. Grupa FB jest skupiona wokół wyciągnięcia kasy z IB ale to się uda pewnie tylko w marnym %.

Mam pomysł. Trzeba wynająć finansowego , niepokornego ghost writera (wynajety pisarz pod zadany temat), aby opisał wzrost i upadek GB z wątkami sensacyjnymi w formie książki. Ku przestrodze. Można to rozdawać w PDF celem edukacji finansowej każdemu, kto ma choć trochę kasy i chce własną albo cudzą zaryzykować inwestując. Być może nie wie z czym może mieć do czynienia. Jak wygląda reklama a jak rzeczywistość funkcjonowania emitentów, banków, audytorów, giełdy , TFI , KNF .... Będzie tam kilka rad:

- nie wierz nikomu w banku, kto Ci doradza cokolwiek, bo ma z tego prowizję a Ciebie i Twoje fatalne ryzyko w dupie
- nie licz na audytora w Deloitte, bo im większa kasa wchodzi w grę, tym większym może się okazać ślepcem i palantem (trzeba prześledzić ilość bankructw po badaniach Deloitte, ale coś mi się wydaję że jest ponadprzeciętna)
- nie wierz w firmy błyskawicznie zdobywające rynek, który już jest i tak podzielony, bo to może być przypadek magika jak KK
- nie rób żadnych interesów z LC, ale to żadnych (to we Wrocławiu jest w zasadzie już dogmat biznesowy), bo na 99% zostanie wy..uchany
-

Kasę na ghost writera trzeba zebrać składkowo ( i już to przyciągnie uwagę mediów) poprzez pomagamy.pl albo podobny crowd funding .

Akcję trzeba rozpisać na głównych bohaterów: KK, LC, Abris, itp i czekać co na to Państwo. i Co jakiś czas wyciągać na nowo.

Czarna książeczka GB.

Kto zna takiego ghost writera?

Mogę się podjąć. Mam już nawet gotowe zakończenie (mało oryginalne, bo zaczerpnięte z filmu Big Short):

W wyniku postępowań prokuratorskich postawiono zarzuty i zamknięto wszystkich członków zarządu oraz rady nadzorczej piramidy Getback z okresu, w którym pod przykrywką spółki akcyjnej okradła tysiące obywateli oraz podmiotów. Ręka sprawiedliwości dosięgła też osoby zaangażowane w sprzedaż i rolowanie portfeli po stronie banków i funduszy, a odszkodowania liczono w miliardach.

Chociaż nie, wróć, żartowałem, nikomu z nich włos nie spadł z głowy, po kilku miesiącach zwolniono wszystkich dotychczas podejrzanych i zatrzymanych, a jedynym, który poniósł wymierną karę był doradca z banku, który w mailu do klienta sam zagwarantował wykup obligacji.

Prawa autorskie niezastrzeżone.
Edytowany: 21 lutego 2019 16:44

hektorek
Wysłane: 21 lutego 2019 17:15:00
Będziemy mieli więcej szczęścia, jeżeli odpowiednie osoby dojdą do wniosku, że trzeba powielić schemat odzyskiwania kasy jak przy piramidzie Madoffa. Wyrwać z paszczy kasę wszystkim zaangażowanym i obłowionym. Inaczej nauczki nie będzie dla nikogo.

Wystawi się KK2, znajdzie się Abris2, całość zbada Deloitte2 i za kilka lat znowu frajerzy zostaną zgoleni.

kokospl
Wpisów: 1 178
Wysłane: 21 lutego 2019 18:54:19
Moim zdaniem gdyby KK zaczal sypac to moze by cos ruszylo...

sjanisz
Wpisów: 64
Wysłane: 21 lutego 2019 19:42:42
To co Kąkolewski zrobił, świadczy, że jest dewiantem i jego zeznania będą skutecznie podważane nawet przez oczywistych złodziei.
To jak dotychczas prowadzona jest w sądzie ta afera, gwarantuje naśladowców tego przekrętu. Wierzyciele nawet zmuszeni zostali do zrzeczenia się większości długu - ...że to niby dla ich dobra.

bukos4
Wpisów: 609
Wysłane: 21 lutego 2019 23:12:51
borecki napisał(a):
https://www.pb.pl/getback-wycenil-osieckiego-953718

Oj ten nasz radzio kochany :-)

moze mi ktos podeslac artykul?

bukos4
Wysłane: 21 lutego 2019 23:54:31
juz mam dziekuje

Vox
Vox PREMIUM
Wpisów: 5 502
Wysłane: 22 lutego 2019 11:23:15
przeglosowali pomoc dla frankowiczow
businessinsider.com.pl/finanse...

a kiedy cos dla nas?

maciej_61
Wpisów: 703
Wysłane: 22 lutego 2019 11:46:50
Spoko. Marszałek dysponuje jeszcze "zamrażarką".

bukos4
Wysłane: 22 lutego 2019 12:08:40
hmm projekt prezydencki...Kancelaria Prezydenta...tam nas w sumie jeszcze nie było. trzeba pisac list do kancelarii ze jest nasza ostatnia deska ratunku. ze mamy nadzieje a ida wybory itd...
w pon, max. wtorek bede wiedzial co w naszej sprawie u Prezesa...

bukos4
Wysłane: 22 lutego 2019 12:10:01
a jak listy nic nie dadza, sprobuje sie dostac tez do Prezydenta...

maciej_61
Wpisów: 703
Wysłane: 22 lutego 2019 14:08:29
Powodzenia!. Choć przed wojną - jak odjął funkcję Prezydenta Ignacy Mościcki - to krążyło takie powiedzonko:
"Znacy tyle co Ignacy
a Ignacy nic nie znacy"

kris1986
Wpisów: 181
Wysłane: 22 lutego 2019 18:56:23
Widzę że bukos4 ma na tyle sił żeby jeszcze walczyć. .... Podziwiam

poszkodowany
Wpisów: 141
Wysłane: 22 lutego 2019 19:00:31
I dlatego naszym obowiązkiem jest Bukosa wspierać w każdej płaszczyźnie działania.

jenes
Grupa: SubskrybentP1
Wpisów: 100
Wysłane: 22 lutego 2019 20:05:30
27 marca o 10:30 w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu - posiedzenie sądu w sprawie rozpoznania układu.

bukos4
Wysłane: 23 lutego 2019 13:48:18
kris1986 napisał(a):
Widzę że bukos4 ma na tyle sił żeby jeszcze walczyć. .... Podziwiam

to wynika z tego ze mam tam znaczne kwoty ktore stanowia duza czesc calego majatku. pewnie gdyby to chodzilo o 50 tys to bym sie z tym jakos pogodzil i z czasem zajal odrabianiem...a ja tych strat nie jestem w stanie odrobic wiec musze walczyc...
Edytowany: 23 lutego 2019 13:49

Użytkownicy przeglądający ten wątek Gość