pixelg
zawarcie umowy o współpracy z Croma Pharma GmbH - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

zawarcie umowy o współpracy z Croma Pharma GmbH

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr23/2019

Data sporządzenia: 2019-10-14
Skrócona nazwa emitenta
INVENTIONMED S.A.
Temat
zawarcie umowy o współpracy (MoU) z Croma Pharma GmbH
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Inventionmed S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: Emitent ) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał podpisaną przez Croma Pharma GmbH z siedzibą w Leobendorf, Austria (dalej: Kontrahent ) umowę o współpracy (Memorandum of Understanding - MoU).
Niniejsza umowa jest kontynuacją zapoczątkowanej w maju współpracy z Kontrahentem, o czym Emitent informował raportem ESPI nr 10/2019 z dnia 17 maja 2019 r. i początkiem współpracy biznesowej. Emitent przy realizacji projektu wirtualnej strzykawki będzie bazować na rozwiązaniach technologicznych dostarczanych przez Kontrahenta oraz strony będą wymieniać się doświadczeniami i wiedzą przy realizacji przedmiotowego projektu. Dodatkowo, Kontrahent ma prawo do delegowania swojego przedstawiciela do Rady Naukowej Emitenta związanej z realizacją projektu wirtualnej strzykawki, co pozytywnie wpłynie na rozwój nawiązanej współpracy oraz rozbuduje wiedzę i know how Emitenta.
Dodatkowo, w przypadku satysfakcjonującego efektu współpracy przy realizacji wirtualnej strzykawki, strony będą mogły nawiązać współpracę gospodarczą w celu dystrybucji produktu (wirtualnej strzykawki) na świecie. Natomiast szczegóły ewentualnej umowy (w szczególności dotyczące warunków handlowych, marż, obowiązków stron) zostaną ustalone przez strony w drodze wzajemnych negocjacji.
Skala działalności Kontrahenta, który jest podmiotem globalnym, posiadającym partnerów biznesowych na całym świecie (opis działalności Kontrahenta został przedstawiony w raporcie nr 10/2019 z dnia 17 maja 2019 r.) zapewni Emitentowi dostęp do specjalistycznej wiedzy technicznej związanej z budową, strukturą wirtualnej strzykawki, co powinno również przełożyć się na skrócenie czasu opracowywania projektu wirtualnej strzykawki oraz jego wysokiej jakości. Również możliwość zawarcia w przyszłości współpracy gospodarczej z takim podmiotem może zapewnić Emitentowi dostęp do rynków światowych (głównie Zachodniej Europy, Australii i obu Ameryk) w zakresie dystrybucji tworzonych przez Emitenta produktów (przede wszystkim wirtualnej strzykawki ale również projektu TutorDerm), co może znacząco przełożyć się zarówno na zwiększenie skali działalności Emitenta oraz jego rozpoznawalności jak i na osiągane przez niego wyniki finansowe.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-14Cezary JasińskiWiceprezes ZarząduCezary Jasiński


Nazwa jednostki:INVENTIONMED SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:INVENTIONMED S.A.
Adres:Bydgoskich Przemysłowców 6/116, 85-862 Bydgoszcz
Telefon:720914663
Email:office@inventionmed.com
www:www.inventionmed.pl
NIP:8442350729
REGON:200715224

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR