pixelg
rozpoczęcie realizacji projektu magazynowego w Warszawie - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

rozpoczęcie realizacji projektu magazynowego w Warszawie

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr41/2019

Data sporządzenia: 2019-07-17
Skrócona nazwa emitenta
MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.
Temat
Informacja nt. rozpoczęcia realizacji projektu magazynowego w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie [Emitent] informuje o powzięciu wiadomości, iż w dniu 17 lipca 2019 r. został podpisany pakiet dokumentów dotyczących realizacji i finansowania zamierzenia inwestycyjnego polegającego na wybudowaniu budynku magazynowego w okolicach Warszawy, gminie Ożarów Mazowiecki, województwie mazowieckim [Projekt].

W ramach ww. dokumentów spółka PDC Industrial Center 130 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [Spółka Celowa], która w toku realizacji Projektu zostanie wspólnym przedsięwzięciem Marvipol Logistics S.A. jednostki zależnej Emitenta oraz PG Dutch Holding I B.V. (spółka prawa holenderskiego), podpisała z Panattoni Development Europe Sp. z o.o. [Panattoni, Deweloper] m.in. umowę deweloperską [Umowa] dotyczącą realizacji Projektu. Na mocy Umowy, Spółka Celowa zleciła Deweloperowi koordynowanie i monitorowanie prac związanych z realizacją Projektu, w tym wybór Generalnego Wykonawcy, z którym Spółka Celowa zawrze umowę o roboty budowlane. Umowa została zawarta z zastrzeżeniem warunku zawieszającego, jakim jest nabycie przez Spółkę Celową nieruchomości, na której ma zostać zrealizowany Projekt. Ponadto Emitent wyjaśnia, że realizacja Projektu wymaga uzyskana niezbędnych pozwoleń administracyjnych.

Dodatkowo w dniu 17 lipca 2019 r., w związku z realizacją Projektu, Marvipol Logistics S.A. zawarła ze Spółką Celową umowę pożyczki, na podstawie której udzieli Spółce Celowej pożyczki w kwocie 10.200.000 EUR z przeznaczeniem na finansowanie nabycia nieruchomości, na której ma zostać zrealizowany Projekt oraz realizację Projektu. Pożyczka zostanie udzielona na warunkach, które nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-07-17Robert PydzikPełnomocnik


Nazwa jednostki:MARVIPOL DEVELOPMENT SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.
Adres:Prosta 32, 00-838 Warszawa
Telefon:+48 22 536 50 00
Fax:+48 22 536 50 01
Email:relacje.inwestorskie@marvipol.pl
www:www.marvipol.pl
NIP:527-272-60-50
REGON:360331494

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR