pixelg
powołanie prezesa zarządu - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

powołanie prezesa zarządu

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr13/2019

Data sporządzenia: 2019-06-11
Skrócona nazwa emitenta
MCI
Temat
Zmiana w Zarządzie Spółki
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:

Zarząd MCI Capital S.A.( Spółka ) informuje, iż w związku z wygasającą kadencją Prezesa Zarządu Tomasza Czechowicza, Rada Nadzorcza MCI Capital S.A. uchwałą z dnia 11 czerwca 2019 roku, odwołała Prezesa Zarządu Tomasza Czechowicza z Zarządu Spółki oraz następnie powołała Tomasza Czechowicza do Zarządu Spółki na kolejną trzyletnią kadencję, powierzając mu funkcję Prezesa Zarządu.

Powołany Członek Zarządu złożył oświadczenie, iż nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do MCI Capital S.A., nie jest wspólnikiem w konkurencyjnych wobec MCI Capital S.A. spółkach cywilnych, spółkach osobowych oraz spółkach kapitałowych, nie jest członkiem organów spółek kapitałowych, ani jakichkolwiek innych konkurencyjnych w stosunku do MCI Capital S.A. osób prawnych, oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Informacje dotyczące posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej powołanego Członka Zarządu:

Tomasz Czechowicz posiada tytuł magistra w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, uzyskany na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w 1997 roku. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie zarządzania, organizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, w roku 1998. Również w 1998 roku uzyskał tytuł Master of Business Administration Uniwersytetu Minnesoty. W 1994 roku uzyskał tytuł inżyniera organizatora przemysłu Politechniki Wrocławskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w następujących podmiotach:

1) JTT-Computer S.A. z siedzibą we Wrocławiu, w której w latach 1990 - 1998 pełnił funkcję prezesa zarządu, odpowiedzialnego za general management największego polskiego producenta komputerów osobistych; 2) MCI Capital S.A., w której jako prezes zarządu oraz partner zarządzający w latach 2001 - 2014 oraz od czerwca 2015 odpowiedzialny jest za general management jednej z największych polskich grup private equity; 3) MCI Capital S.A., w której jako wiceprezes zarządu oraz partner zarządzający w okresie od marca 2014 roku do czerwca 2015 roku odpowiedzialny był za co-general management jednej z największych polskich grup private equity;
4) Private Equity Managers S.A., w której początkowo pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej (od chwili powstania spółki), wieloletni partner zarządzający, od października 2012 roku do marca 2014 roku - prezes zarządu; od marca 2014 roku do grudnia 2016 roku wiceprezes zarządu; od grudnia 2016 roku pełni funkcję prezesa zarządu; 5) Geewa a.s., Praga, Czechy, w której jako członek rady nadzorczej, począwszy od 2009 roku do 2014 roku, odpowiedzialny był za opiniowanie i współdecydowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych i operacyjnych jednego z liderów rynku online gaming w Europie Wschodniej; 6) Invia.cz a.s., Czechy, w której jako członek rady nadzorczej, począwszy od 2009 roku do 2016 roku odpowiedzialny był za opiniowanie i współdecydowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych i operacyjnych jednego z liderów rynku online travel w Europie Wschodniej; 7) Frisco.pl S.A., w której jako członek rady nadzorczej, począwszy od 2012 roku odpowiedzialny jest za opiniowanie i współdecydowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych i operacyjnych jednego z liderów polskiego rynku e-commerce; 8) KupiVIP Holding, Rosja, w której jako obserwator, począwszy od 2012 roku odpowiedzialny jest za monitorowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych - operacyjnych jednego z liderów rosyjskiego rynku e-commerce; 9) Windeln.de GmBH, Niemcy, w której jako członek rady doradczej, począwszy od 2013 roku do 2015 roku odpowiedzialny był za opiniowanie i współdecydowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych i operacyjnych jednego z liderów niemieckiego rynku e-commerce; 10) Indeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Turcja, w której jako członek rady dyrektorów, począwszy od 2013 roku odpowiedzialny jest za opiniowanie i współdecydowanie w zakresie kluczowych aspektów strategicznych i operacyjnych największej tureckiej grupy informatycznej; 11) Mobiltek S.A., Eurokoncept Sp. z o.o., Polska, w których jako przewodniczący rady nadzorczej od końca 2016 roku jest odpowiedzialny za monitoring aspektów strategicznych spółek agregujących usługi Premium SMS oraz oferujących rozwiązania IT;
12) Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., w której jako członek Komitetu ds. Strategii, począwszy od 2014 roku odpowiedzialny jest za opiniowanie projektów strategicznych GPW w Warszawie S.A.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-11Tomasz CzechowiczPrezes Zarządu
2019-06-11Ewa Ogryczak Wiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:MCI CAPITAL SA
Nazwa skrócona jednoskti:MCI
Adres:Plac Europejski 1, 00-844 Warszawa
Telefon:22 540 73 80
Fax:22 540 73 81
Email:office@mci.pl
www:www.mci.pl
NIP:899-22-96-521
REGON:932038308

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR