pixelg
powołanie przewodniczącego RN na kolejną kadencję - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

powołanie przewodniczącego RN na kolejną kadencję

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr14/2019

Data sporządzenia: 2019-06-11
Skrócona nazwa emitenta
MCI
Temat
Zmiana w Radzie Nadzorczej MCI Capital S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:

Zarząd MCI Capital S.A. ( Spółka ) informuje, że w dniu 11 czerwca 2019 r. otrzymał oświadczenie akcjonariusza Spółki MCI Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie podjęte na podstawie § 14 ust. 2 pkt a) Statutu Spółki o:
- odwołaniu w związku z wygasającą kadencją, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki Pana Jarosława Dubińskiego z Rady Nadzorczej Spółki, oraz
- powołaniu do Rady Nadzorczej Spółki Pana Jarosława Dubińskiego na kolejną trzyletnią kadencję. Uchwałą Rady Nadzorczej Spółki powziętą dnia 11 czerwca 2019 roku, Pan Jarosław Dubiński wybrany został Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki. Powołany Członek Rady Nadzorczej nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, nie jest wspólnikiem w konkurencyjnych wobec Spółki spółkach cywilnych, spółkach osobowych oraz spółkach kapitałowych, nie jest członkiem organów spółek kapitałowych, ani jakichkolwiek innych konkurencyjnych w stosunku do Spółki osób prawnych, oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.
Informacje dotyczące posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej
stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej powołanego Członka Rady Nadzorczej:
Jarosław Dubiński radca prawny, wspólnik w kancelarii Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w szczególności prawie dotyczącym funduszy inwestycyjnych, prawie bankowym oraz prawie dotyczącym transakcji M&A i transakcji restrukturyzacyjnych. W ramach pracy w Kancelarii odpowiada za koordynację i świadczenie obsługi prawnej na rzecz kilkudziesięciu polskich i zagranicznych instytucji finansowych, w tym w szczególności: towarzystw funduszy inwestycyjnych, firm inwestycyjnych, towarzystw emertytalnych i zakładów ubezpieczeń. Świadczy też obsługę prawną w zakresie transakcji M&A (realizowanych przede wszystkim przez polskie i zagraniczne fundusze inwestycyjne, w tym fundusze private equity) i największych na polskim rynku transakcji restrukturyzacyjnych. Jarosław Dubiński jest wyróżniony w prestiżowych międzynarodowych rankingach firm prawniczych Chambers Global i Chambers Europe (w kategoriach Restrukturyzacja i Upadłość oraz Bankowość i Finanse). Jarosław Dubiński doradzał organizacjom i instytucjom rynku finansowego, m.in. Izbie Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych, Stowarzyszeniu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce oraz Stowarzyszeniu Emitentów Giełdowych, w szczególności w zakresie projektów legislacyjnych dotyczących rynku finansowego, takich jak: ustawa o funduszach inwestycyjnych, czy ustawa o obligacjach. Zasiadał w Radach Nadzorczych wielu spółek między innymi: PKM DUDA S.A. czy Harenda TFI S.A. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej MCI Capital TFI S.A., Private Equity Managers S.A. oraz GetBack S.A. w restrukturyzacji.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-11Tomasz CzechowiczPrezes Zarządu
2019-06-11Ewa Ogryczak Wiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:MCI CAPITAL SA
Nazwa skrócona jednoskti:MCI
Adres:Plac Europejski 1, 00-844 Warszawa
Telefon:22 540 73 80
Fax:22 540 73 81
Email:office@mci.pl
www:www.mci.pl
NIP:899-22-96-521
REGON:932038308

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR