pixelg
udostępnienie dokumentów powiązanych lub stowarzyszonych ze spółkami należącymi do grupy w ramach współpracy z Prokuraturą Okręgową w Warszawie - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

udostępnienie dokumentów powiązanych lub stowarzyszonych ze spółkami należącymi do grupy w ramach współpracy z Prokuraturą Okręgową w Warszawie

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr22/2019

Data sporządzenia: 2019-07-03
Skrócona nazwa emitenta
MCI
Temat
Informacja na temat udostępnienia dokumentów powiązanych lub stowarzyszonych ze spółkami należącymi do Grupy Kapitałowej MCI Capital S.A. w ramach współpracy z Prokuraturą Okręgową w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd MCI Capital S.A. ( Spółka ) informuje, że w dniu 3 lipca br. członkowie zarządu Spółki udostępnili i przekazali na życzenie Komendy Stołecznej Policji, działającej w ramach działań procesowych, na zlecenie Prokuratury Okręgowej, wszelką dokumentację niezbędną do wyjaśnienia sprawy w ramach toczącego się śledztwa dotyczącego nabywania przez osoby inwestujące certyfikatów subfunduszu MCI.TechVentures 1.0, wydzielonego w ramach MCI.PrivateVentures FIZ.

Spółka nie jest stroną w toczącym się postępowaniu. Jak wynika z informacji podanych do publicznej wiadomości przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie, śledztwo prowadzone przez tę prokuraturę dotyczy nabywania przez osoby inwestujące certyfikatów subfunduszu MCI.TechVentures 1.0, wydzielonego w ramach MCI.PrivateVentures FIZ, a nie sposobu zarządzania aktywami samego Funduszu postępowanie nie dotyczy procesu inwestycyjnego. Zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy.
Zarząd Spółki podtrzymuje gotowość pełnej współpracy z Prokuraturą Okręgową w przedmiotowym postępowaniu, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności faktycznych i prawnych leżących u podstaw toczącego się postępowania. W ocenie Zarządu Spółki, pozwoli to na sprawne zakończenie toczącego się śledztwa, co jest w interesie Spółki i jej akcjonariuszy.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-07-03Tomasz Czechowicz Prezes Zarządu
2019-07-03Ewa Ogryczak Wiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:MCI CAPITAL SA
Nazwa skrócona jednoskti:MCI
Adres:Plac Europejski 1, 00-844 Warszawa
Telefon:22 540 73 80
Fax:22 540 73 81
Email:office@mci.eu
www:www.mci.pl
NIP:899-22-96-521
REGON:932038308

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR