pixelg
zmiany w RN - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

zmiany w RN

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr20/2019
Data sporządzenia:2019-06-27
Skrócona nazwa emitenta
MCI
Temat
Zmiany w Radzie Nadzorczej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:

Zarząd MCI Capital S.A. (Spółka) informuje, że w dniu 27 czerwca 2019 roku, Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki:
odwołało w związku z wygasającą kadencją Członka Rady Nadzorczej Pana Piotra Czapskiego, odwołało w związku z wygasającą kadencją oraz otrzymanym przez Spółkę dnia 14 czerwca 2019 roku oświadczeniem o nieubieganie się o wybór na kolejną kadencję, Członka Rady Nadzorczej Pana Marcina Petrykowskiego, powołało Pana Piotra Czapskiego na Członka Rady Nadzorczej na kolejną trzyletnią kadencję, powołało Pana Andrzeja Jacaszka na Członka Rady Nadzorczej na trzyletnią kadencję.
Powołani Członkowie Rady Nadzorczej, Panowie Piotr Czapski oraz Andrzej Jacaszek złożyli oświadczenia, iż nie prowadzą działalności konkurencyjnej w stosunku do MCI Capital S.A., nie są wspólnikiem w konkurencyjnych wobec MCI Capital S.A. spółkach cywilnych, spółkach osobowych oraz spółkach kapitałowych, nie są członkami organów spółek kapitałowych, ani jakichkolwiek innych konkurencyjnych w stosunku do MCI Capital S.A. osób prawnych, oraz nie są wpisani do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Informacje dotyczące posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej powołanego Członka Rady Nadzorczej Pana Piotra Czapskiego:
Pan Piotr Czapski jest doradcą EQT, wiodącej europejskiej grupy funduszy private equity zarządzającej około 40 mld Euro kapitału. W 2008 roku otworzył Warszawskie biuro EQT Partners i do 2013 roku jako partner zarządzał operacjami EQT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ukończył studia na Uniwersytecie Waszyngtońskim w Seattle, USA gdzie uzyskał tytuł magistra i doktorat z Elektroniki i pracował jako asystent. W latach 1995-97 pracował w Chrysler Corporation w dziale badań. Posiada 4 patenty w dziedzinie motoryzacji. Po powrocie do Polski w 1997 roku dołączył do McKinsey & Co., gdzie zajmował stanowisko partnera i zarządzał oddziałem McKinsey s Business Technology Practice w Europie Wschodniej. W latach 2005-2008 był Członkiem Zarządu w Netii S.A. Jako Członek Zarządu był odpowiedzialny za strategię, rozwój i transakcje M&A. Pełnił również funkcję członka Rady Nadzorczej Netii i P4. Był również wice-przewodniczącym Rady Nadzorczej HTL Strefa i członkiem Rad Nadzorczych Atos Medical w Szwecji oraz Blizoo w Bułgarii. Od 2013 jest Członkiem Rady Nadzorczej MCI Capital S.A. oraz od 2018 roku Członkiem Rady Nadzorczej Private Equity Managers S.A. Prowadzi również działalność gospodarczą i jest Członkiem Zarządu Al Momento sp. z o.o.

Informacje dotyczące posiadanego wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej powołanego Członka Rady Nadzorczej Pana Andrzej Jacaszka wskazane są w załączniku do niniejszego raportu.

Załączniki
PlikOpis
Informacje dotyczące Członka Rady Nadzorczej Andrzeja Jacaszka.pdfInformacje dotyczące Członka Rady Nadzorczej Pana Andrzeja Jacaszka
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-27Tomasz Czechowicz Prezes Zarządu
2019-06-27Ewa Ogrycza Wiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:MCI CAPITAL SA
Nazwa skrócona jednoskti:MCI
Adres:Plac Europejski 1, 00-844 Warszawa
Telefon:22 540 73 80
Fax:22 540 73 81
Email:office@mci.pl
www:www.mci.pl
NIP:899-22-96-521
REGON:932038308

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR