pixelg
współpraca z zespołem światowych producentów gier - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

współpraca z zespołem światowych producentów gier

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr17/2019

Data sporządzenia: 2019-11-18
Skrócona nazwa emitenta
ONE MORE LEVEL S.A.
Temat
Współpraca z zespołem światowych producentów gier
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Emitent ) informuje, że w dniu 18 listopada 2019 roku otrzymał drogą e-mailową od zarządu spółki All in! Games Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (będącej wydawcą gry Ghostrunner; dalej: All in! Games ) informację, iż All in! Games w dniu 18 listopada 2019 roku zawarła umowę o współpracy z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms; dalej: 3D Realms ) i Slipgate Ironworks ApS (dalej: Slipgate ). Na mocy zawartej umowy All in! Games, 3D Realms oraz Slipgate dołączą do produkcji, dystrybucji i działań marketingowych związanych z grą Ghostrunner, która realizowana jest przez Emitenta.

Mając powyższe na uwadze Zarząd Emitenta informuje, że działania nad cyberpunkową grą akcji Ghostrunner będą odbywały się w ten sposób, że Slipgate Ironworks i ONE MORE LEVEL będą pracować jako producent, a 3D Realms i All in! Games będą realizować dystrybucję i prowadzić marketing.

3D Realms to firma z ponad trzydziestoletnim stażem w branży gier wideo. Przez te wszystkie lata trwale wpisała się w świadomość graczy dzięki takim tytułom jak Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Max Payne, a ostatnio Ion Fury oraz WRATH. Ghostrunner idealnie wpasowuje się w misję 3D Realms, którą jest wydawanie świetnych gier akcji obserwowanych z perspektywy pierwszej osoby. Co więcej, 3D Realms zaprezentuje Ghostrunnera na swoim stoisku podczas konwentu PAX South w San Antonio w Teksasie (USA).
Slipgate Ironworks założył w 2017 zespół uprzednio pracujący jako Interceptor Entertainment. Slipgate to niezależny producent gier wideo z siedzibą w Aalborgu (Dania). Zespół utalentowanych pasjonatów od dawna współpracuje z 3D Realms i ma na koncie FPS Rise of the Triad, który otrzymał wiele nagród. Firma zajmowała się ostatnio wieloma tytułami, między innymi Ion Fury, WRATH, Ancestors Legacy i Daymare: 1998.

3D Realms, korzystając ze swojej szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia w pracy przy tytułach z gatunku FPS, będzie wspierać produkcję i marketing gry Ghostrunner, która to gra osadzona jest w cyberpunkowym świecie. Głównym bohaterem jest wojownik zdolny do walki w obu światach: rzeczywistym i w cyberprzestrzeni. Specjalnie zaprojektowany system ruchów sprawi, że walka w grze będzie wyjątkowo dynamiczna. Wystarczy jedno trafienie od przeciwnika, aby zginąć. Kreowana postać zostanie wyposażona w szeroki wachlarz specjalnych umiejętności, które pomogą nam unikać pocisków i eliminować wrogów.

Tytuł tworzony jest przez studio ONE MORE LEVEL, a wydawcą jest All in! Games. Ghostrunner zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC już w przyszłym roku. Produkcja gry Ghostrunner ma się zakończyć w trzecim kwartale 2020 roku.

Zarząd One More Level S.A. przekazuje powyższe informacje z uwagi na fakt, iż dotyczą one realizowanej przez Emitenta gry Ghostrunner, tym samym rozwoju i strategii działania Emitenta, jak również w przyszłości jego wyników finansowych.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-11-18Iwona Cygan-OpytPrezes Zarądu
2019-11-18Łukasz GórskiCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:ONE MORE LEVEL SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ONE MORE LEVEL S.A.
Adres:os. Bohaterów Września 82, 31-621 Kraków
Telefon:502 362 755
Email:info@omlgames.com
www:http://www.omlgames.com/pl/
NIP:967-134-22-64
REGON:340906616

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
One More Level SA
ONEMORE
2020-01-17 terminarz raportów
2019-11-21 sprzedaż akcji przez członka RN
2019-11-18 współpraca z zespołem światowych producentów gier
2019-11-10 SA - Q3
2019-10-05 zarejestrowanie w KRS zmian statutu
2019-09-04 parametry potencjału gry Ghostrunner
2019-08-19 prezentacja najnowszej gry
2019-08-10 SA-Q2

ZOBACZ TAKŻE:
Wiadomości | Akcjonariat | Wyniki finansowe
Analiza fundamentalna | Analiza techniczna | Wycena akcji

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR