pixelg
aktualizacja polityki informacyjnej - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

aktualizacja polityki informacyjnej

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr147/2019

Data sporządzenia: 2019-08-24
Skrócona nazwa emitenta
ULTIMATE GAMES S.A.
Temat
Informacja w zakresie polityki informacyjnej Spółki
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Ultimate Games S.A. z siedzibą w Warszawie ( Spółka , Emitent ) po dokonaniu szczegółowej analizy i przeglądu polityki informacyjnej Emitenta prowadzonej od czasu debiutu Spółki na rynku alternatywnym New Connect, mając na względzie fakt potwierdzenia dotychczasowego modelu działalności Spółki (polegającego na produkcji i wydawnictwie kilkudziesięciu niskobudżetowych gier w skali roku na różne platformy, tj. gry na komputery (PC oraz MAC), gry mobilne (Android oraz iOS) oraz gry na konsole (Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One)), jak i bardzo dynamiczny wzrost skali działalności w ciągu ostatniego roku, a także dokonaną w dniu 30.07.2019 r. zmianę rynku notowań na rynek główny GPW niniejszym przekazuje zaktualizowaną politykę informacyjną Spółki:

1. Szczegółowe daty premier w formie odrębnych raportów ESPI będą podawane jedynie dla głównych gier Spółki. Jako główne gry Spółki Zarząd traktuje: a) w zakresie wersji na PC te, które znalazły się na globalnej liście sklepu Steam liście gier nadchodzących z największą listą życzeń tzw. Steam Wishlist ; b) w zakresie wersji konsolowych gry, które okazały się sukcesem sprzedażowym w wersjach podstawowych lub z innych przyczyn zostaną zakwalifikowane jako istotne z punktu widzenia potencjalnego wpływu na sytuację finansową Spółki; c) w zakresie gier na inne platformy (m.in. mobile) gry, które okazały się sukcesem sprzedażowym w poprzednich edycjach (np. seria Ultimate Fishing Mobile) lub z innych przyczyn zostaną zakwalifikowane jako istotne z punktu widzenia potencjalnego wpływu na sytuację finansową Spółki.

2. Informacje w zakresie pozyskania nowych licencji wydawniczych, podpisania nowych umów, czy rozpoczęcia nowych produkcji będą podawane- w formie raportu ESPI- jedynie dla gier, co do których w dacie zawarcia danej umowy można domniemywać, że z różnych przyczyn (np. nowy rynek dystrybucji, pozyskanie istotnych praw do utworów własności intelektualnej etc.) mogą wykazywać większy potencjał sprzedażowy niż umowy zawierane w toku bieżącej działalności Spółki.
3. Informacje o wszystkich planowanych datach premier, dla wszystkich gier Spółki (czyli również tych, które zawierane są w toku bieżącej działalności i nie zostały przekazane w formie osobnych raportów ESPI) będą na bieżąco aktualizowane w Planie Premier dostępnym na stronie www Emitenta. Plan premier będzie nadal zawierał pozycje, które w ocenie Zarządu mogą wykazywać większy potencjał sprzedażowy i zostały opublikowane odrębnym raportem bieżącym w oparciu o kryteria opisane w pkt. 1 powyżej.
4. Informacje o wszystkich zawartych nowych umowach wydawniczych w danym okresie sprawozdawczym (zarówno tych przekazywanych odrębnym raportem bieżącym poprzez system ESPI, jak i zawieranych w toku bieżącej działalności) będą zawarte w stosownych raportach okresowych. Dodatkowo każda rozpoczęta nowa produkcja, czy pozyskana licencja na wydanie danej gry będzie na bieżąco zamieszczana w Planie Premier oraz opisywana w zakładce Aktualności na stronie internetowej Emitenta.
5. Dla głównych gier Spółki Zarząd będzie sporządzał i przekazywał w formie odrębnych raportów ESPI popremierowe raporty sprzedażowe zawierające m.in. dane co do liczby sprzedanych kopii, czy też rynków zbytu.
Niniejsza polityka ma charakter jedynie poglądowy i dla oceny istotności danej informacji, a co z tym związane faktu przekazania jej poprzez system ESPI Zarząd będzie każdorazowo podchodził indywidualnie i analizował każde zdarzenie odrębnie z uwzględnieniem stosownych regulacji Rozporządzenia MAR.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-08-24Mateusz ZawadzkiPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:ULTIMATE GAMES SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ULTIMATE GAMES S.A.
Adres:Marszałkowska 87/102, 00-683 Warszawa
Telefon:+48 508 379 738
Fax:+48 22 378 29 45
NIP:5311693692
REGON:363587998

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Agencja relacji inwestorskich Capital PR