pixelg
aktualizacja podstawowej działalności i strategii rozwoju - 2020-10-02 - MBF GROUP SPÓŁKA AKCYJNA (mbfgroup)
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b
 • Nasze usługi
 • Portfel 4 Fazy Rynku

  qpo epoq iwepiew qpoi ewqpoi ewpqoi pewoqi poewqi poewq ipoewq ipoewqi poew qipo iewqpoi ewqpo iewqpo iewqpo ipoeqwi poqewi poewi poewi poewi poewq ipo

 • Abonament ATTrader.pl

  a ksjdlksadj ladj lkasjlka sjlkdj lkajsdljalsk djlaksjdlk jasld jalskdjlk j

 • Abonament Premium

  qwip iepoiqwpoe ipoqwi peiqpwiepi qwpeipoqwipoqw ipoei poiqwe powi epoe iqpwoipeoi powqi poei poqwi po iepoi wqpoei poi qwpoei poqwi epoiqwpoi epoi qwpoei poqwi epoi wqpo iepwoi wpqoei pwoeqi poweqi pwoqei powei pweoqi wpoeq

 • E-Book

  pwwqpoiqwe pqowei powiqpow ipowipowipoiqwepoiwqepoiwqepoqwepipoweq

aktualizacja podstawowej działalności i strategii rozwoju - komunikat spółki MBF GROUP SPÓŁKA AKCYJNA (mbfgroup) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr41/2020

Data sporządzenia: 2020-10-02
Skrócona nazwa emitenta
MBF GROUP S.A.
Temat
Aktualizacja podstawowej działalności i strategii rozwoju MBF Group S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki MBF Group S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Emitent , Spółka ) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI 36/2020 z dnia 3. lipca 2020 roku informuje, że w dniu 29. września 2020 roku podjął decyzję o aktualizacji podstawowej działalności w strategii rozwoju Emitenta.

Aktualizacja strategii Spółki spowodowana jest m.in. zmianą otoczenia rynkowego, skuteczną aktywnością Emitenta w zakresie obrotu i pośrednictwa w roli brokera oraz pośrednika, znaczącymi sukcesami w budowie sieci kontrahentów w Polsce oraz za granicą i zakłada skupienie się na działalności gospodarczej i zarobkowej, której podstawowym przedmiotem będzie:
1. Doradztwo w zakresie organizacji i pomocy w zdobyciu kapitału na rozwój projektów biznesowych będących w początkowej fazie rozwoju, w tym prace związane z finansowaniem akcyjnym, dłużnym i społecznościowym.
2. Consulting, logistyka, pośrednictwo oraz bezpośredni obrót hurtowy w szczególności, lecz niewyłącznie, w zakresie produktów medycznych, leczniczych, spożywczych i chemicznych.
3. Badania i rozwój w zakresie handlu algorytmicznego ( algotrading ) i HFT ( High Frequency Trading ).

Celem Emitenta na lata 2020-2024 będzie dalszy wzrost przychodów oraz rezygnacja z nierentownych projektów. W realizacji celów Spółka zamierza kontynuować współpracę z obecnymi kontrahentami oraz spółkami należącymi do Grupy Kapitałowej MBF, np. poprzez świadczenie fachowego doradztwa, mentoringu, konsultacji oraz pozostałych usług mających na celu dynamiczny rozwój.

Ponadto Emitent nadal będzie uczestniczył w projektach wspierających i doradczych dotyczących pozyskiwania kapitału na rozwój oraz kompleksowej obsłudze transakcji na rynkach kapitałowych.
Zarząd Spółki zawiadamia, że z uwagi na podjęte decyzje - do końca października 2020 roku Emitent zakończy porządkowanie organizacji i struktury firmy zgodnie z nakreślonymi przez Zarząd wymogami. Jednocześnie Zarząd nie widzi zagrożeń przy realizacji bieżących projektów i kontraktów. O wszelkich istotnych decyzjach i zmianach Emitent będzie informował raportami bieżącymi lub na stronie internetowej.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-10-02Janusz CzarneckiPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:MBF GROUP SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:MBF GROUP S.A.
Adres:Bysławska 82 lok 415, 04-994 Warszawa
Telefon:+48 22 350 70 98
Fax:+48 22 350 70 13
Email:biuro@mbfgroup.pl
www:www.mbfgroup.pl
NIP:894-301-86-15
REGON:021480943

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy