pixelg
współpraca z zespołem światowych producentów gier - 2019-11-18 - ONE MORE LEVEL SPÓŁKA AKCYJNA (onemore)
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b
 • Nasze usługi
 • Portfel 4 Fazy Rynku

  qpo epoq iwepiew qpoi ewqpoi ewpqoi pewoqi poewqi poewq ipoewq ipoewqi poew qipo iewqpoi ewqpo iewqpo iewqpo ipoeqwi poqewi poewi poewi poewi poewq ipo

 • Abonament ATTrader.pl

  a ksjdlksadj ladj lkasjlka sjlkdj lkajsdljalsk djlaksjdlk jasld jalskdjlk j

 • Abonament Premium

  qwip iepoiqwpoe ipoqwi peiqpwiepi qwpeipoqwipoqw ipoei poiqwe powi epoe iqpwoipeoi powqi poei poqwi po iepoi wqpoei poi qwpoei poqwi epoiqwpoi epoi qwpoei poqwi epoi wqpo iepwoi wpqoei pwoeqi poweqi pwoqei powei pweoqi wpoeq

 • E-Book

  pwwqpoiqwe pqowei powiqpow ipowipowipoiqwepoiwqepoiwqepoqwepipoweq

współpraca z zespołem światowych producentów gier - komunikat spółki ONE MORE LEVEL SPÓŁKA AKCYJNA (onemore) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGORaport bieżący nr17/2019

Data sporządzenia: 2019-11-18
Skrócona nazwa emitenta
ONE MORE LEVEL S.A.
Temat
Współpraca z zespołem światowych producentów gier
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd ONE MORE LEVEL S.A. z siedzibą w Krakowie (dalej: Emitent ) informuje, że w dniu 18 listopada 2019 roku otrzymał drogą e-mailową od zarządu spółki All in! Games Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (będącej wydawcą gry Ghostrunner; dalej: All in! Games ) informację, iż All in! Games w dniu 18 listopada 2019 roku zawarła umowę o współpracy z Apogee Software Ltd (znana pod firmą 3D Realms; dalej: 3D Realms ) i Slipgate Ironworks ApS (dalej: Slipgate ). Na mocy zawartej umowy All in! Games, 3D Realms oraz Slipgate dołączą do produkcji, dystrybucji i działań marketingowych związanych z grą Ghostrunner, która realizowana jest przez Emitenta.

Mając powyższe na uwadze Zarząd Emitenta informuje, że działania nad cyberpunkową grą akcji Ghostrunner będą odbywały się w ten sposób, że Slipgate Ironworks i ONE MORE LEVEL będą pracować jako producent, a 3D Realms i All in! Games będą realizować dystrybucję i prowadzić marketing.

3D Realms to firma z ponad trzydziestoletnim stażem w branży gier wideo. Przez te wszystkie lata trwale wpisała się w świadomość graczy dzięki takim tytułom jak Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Max Payne, a ostatnio Ion Fury oraz WRATH. Ghostrunner idealnie wpasowuje się w misję 3D Realms, którą jest wydawanie świetnych gier akcji obserwowanych z perspektywy pierwszej osoby. Co więcej, 3D Realms zaprezentuje Ghostrunnera na swoim stoisku podczas konwentu PAX South w San Antonio w Teksasie (USA).
Slipgate Ironworks założył w 2017 zespół uprzednio pracujący jako Interceptor Entertainment. Slipgate to niezależny producent gier wideo z siedzibą w Aalborgu (Dania). Zespół utalentowanych pasjonatów od dawna współpracuje z 3D Realms i ma na koncie FPS Rise of the Triad, który otrzymał wiele nagród. Firma zajmowała się ostatnio wieloma tytułami, między innymi Ion Fury, WRATH, Ancestors Legacy i Daymare: 1998.

3D Realms, korzystając ze swojej szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia w pracy przy tytułach z gatunku FPS, będzie wspierać produkcję i marketing gry Ghostrunner, która to gra osadzona jest w cyberpunkowym świecie. Głównym bohaterem jest wojownik zdolny do walki w obu światach: rzeczywistym i w cyberprzestrzeni. Specjalnie zaprojektowany system ruchów sprawi, że walka w grze będzie wyjątkowo dynamiczna. Wystarczy jedno trafienie od przeciwnika, aby zginąć. Kreowana postać zostanie wyposażona w szeroki wachlarz specjalnych umiejętności, które pomogą nam unikać pocisków i eliminować wrogów.

Tytuł tworzony jest przez studio ONE MORE LEVEL, a wydawcą jest All in! Games. Ghostrunner zadebiutuje na Xbox One, PS4 i PC już w przyszłym roku. Produkcja gry Ghostrunner ma się zakończyć w trzecim kwartale 2020 roku.

Zarząd One More Level S.A. przekazuje powyższe informacje z uwagi na fakt, iż dotyczą one realizowanej przez Emitenta gry Ghostrunner, tym samym rozwoju i strategii działania Emitenta, jak również w przyszłości jego wyników finansowych.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-11-18Iwona Cygan-OpytPrezes Zarądu
2019-11-18Łukasz GórskiCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:ONE MORE LEVEL SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ONE MORE LEVEL S.A.
Adres:os. Bohaterów Września 82, 31-621 Kraków
Telefon:502 362 755
Email:info@omlgames.com
www:http://www.omlgames.com/pl/
NIP:967-134-22-64
REGON:340906616

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy