Reklama - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Reklama w StockWatch.pl

Sprawdź jak proste i skuteczne jest prowadzenie kampanii reklamowej w StockWatch.pl. Oferujemy szeroki i dobrze sprofilowany zasięg wśród inwestorów indywidualnych, doświadczenie w setkach kampanii dla klientów związanych z rynkiem finansowym oraz wsparcie techniczne na każdym etapie kampanii.

Dobrze sprofilowana grupa docelowa gwarantuje wyższą sprzedaż i niższe koszty. W StockWatch.pl reklamę skierujesz do jednorodnej grupy inwestorów indywidualnych. Rocznie docieramy do ponad miliona unikalnych użytkowników.

Co roku realizujemy setki kampanii dla spółek giełdowych, domów maklerskich, brokerów forex, banków, czy producentów dóbr luksusowych. Na podstawie zebranych doświadczeń doradzimy Ci jakie działania wybrać, aby osiągnąć zamierzony cel.

Szybkość i elastyczność działania jest kluczowa dla sukcesu promocji, szczególnie jeżeli ogranicza ją np. czas trwania zapisów na papiery wartościowe. Oferujemy wsparcie już na etapie tworzenia bannerów, mailingów, czy artykułów. Dysponujemy zespołem redaktorów, grafików i programistów. Z nami zawsze dotrzymasz terminów.

W celu poznania szczegółowej oferty współpracy zapraszamy do kontaktu:

 

Łukasz Konopko

Łukasz Konopko

prezes zarządu

Email: lukasz.konopko@stockwatch.pl
Mobile: +48 500 322 429

Paulina Sztajnert

Paulina Sztajnert

dyrektor sprzedaży i marketingu

Email: paulina.sztajnert@stockwatch.pl
Mobile: +48 692 455 377

 


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Relacje inwestorskie
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +75,69% +15 138,73 zł 35 138,73 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Ostatnio zaktualizowane dane
AD.bx ad3b
AD.bx ad3d