Reklama - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Reklama w serwisie StockWatch.pl

Sprawdź jak proste i skuteczne jest prowadzenie kampanii reklamowej w StockWatch.pl. Oferujemy szeroki i dobrze sprofilowany zasięg wśród inwestorów indywidualnych, doświadczenie w setkach kampanii dla klientów związanych z rynkiem finansowym oraz wsparcie techniczne na każdym etapie kampanii.

Dobrze sprofilowana grupa docelowa gwarantuje wyższą sprzedaż i niższe koszty. W StockWatch.pl reklamę skierujesz do jednorodnej grupy inwestorów indywidualnych. Rocznie docieramy do 1,3 mln unikalnych użytkowników, a według badania OBI należymy do TOP5 portali wskazanych jako źródło informacji dla inwestorów.

Co roku realizujemy setki kampanii dla spółek giełdowych, domów maklerskich, brokerów forex, banków, czy producentów dóbr luksusowych. W StockWatch.pl dowiesz się jakie formy reklamy były skuteczne w podobnych kampaniach w przeszłości.

Szybkość i elastyczność działania jest kluczowa dla sukcesu promocji, szczególnie jeżeli ogranicza ją np. czas trwania zapisów na papiery wartościowe. Oferujemy wsparcie już na etapie tworzenia bannerów, mailingów, czy artykułów. Dysponujemy zespołem redaktorów, grafików i programistów. Z nami zawsze dotrzymasz terminów.

W celu poznania szczegółowej oferty współpracy zapraszamy do kontaktu:

 

Łukasz Konopko

Dyrektor zarządzający

Email: lukasz.konopko@stockwatch.pl
Mobile: +48 500 322 429

Paulina Sztajnert

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Email: paulina.sztajnert@stockwatch.pl
Mobile: +48 692 455 377

 


Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

LogowanieZapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d