pixelg
Zastrzeżenia

Zastrzeżenia prawne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie, przeklejanie tekstu na inne strony internetowe zabronione. Chcesz coś wykorzystać, przedrukować, zamówić tekst - skontaktuj się z redakcją używając formularza kontaktowego.

Wszystkie zamieszczone teksty i zdjęcia mają uregulowaną kwestię praw autorskich. Polskie prawo chroni twórcę co do każdego przejawu działalności twórczej niezależnie od spełnienia jakichkolwiek formalności. Autorskie rozwiązania techniczne i analityczne zawarte w serwisie zostały zgłoszone do ochrony patentowej.

Treść niniejszego serwisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjna, a poszczególne teksty są wyrazem osobistych poglądów ich autorów. Niniejszy serwis ani w całości ani w części nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego. StockWatch.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści, w szczególności nie wskazuje konkretnych spółek w celach zainwestowania, ani nie zachęca do inwestowania w ogóle.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje działań użytkowników podjęte na podstawie lektury serwisu. W inwestowaniu należy korzystać z wielu źródeł i konfrontować je przed podjęciem decyzji. W szczególności redakcja dokłada wszelkich starań, aby prezentowane treści, szczególnie dane liczbowe, były poprawne. Należy rozumieć, że są one przetwarzane i prezentowane automatycznie przez oprogramowanie serwisu, dlatego w razie wystąpienia błędu może upłynąć trochę czasu zanim zostanie on poprawiony.

Znaczną część serwisu stanowią treści generowane przez użytkowników (user generated content), za które odpowiedzialność zgodnie z polskim prawem ponosi serwis, który je zamieścił. Dlatego StockWatch.pl jest moderowany w rozsądnych granicach, zapewniających spokój działania, ale w żadnym wypadku nie posuwa się do cenzury. Za to maniakalnie tępione będą przejawy naganiania czyli nakłaniania do zakupu bądź sprzedaży akcji, nieważne czy uargumentowane czy nie.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +169,37% +33 874,13 zł 53 874,13 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
Spółka Dzień wypłaty Kwota na akcję Stopa
PCCROKITA 2021-05-14 3,67 4,89%
PCCEXOL 2021-05-14 0,17 5,15%
GAMFACTOR 2021-05-24 0,27 1,81%
NEUCA 2021-05-25 10,00 1,46%
INTERAOLT 2021-05-25 2,52 11,91%


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy