Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

25 lutego zapraszamy na konferencję Obligacje jako źródło kapitału

Opublikowano: 2015-01-26 15:36:37

Konferencja adresowana jest do podmiotów, które chcą skorzystać z opcji finansowania poprzez emisję obligacji. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Patronat medialny wydarzenia objął serwis StockWatch.pl.

(fot. gpw.pl)

(fot. gpw.pl)

Konferencja Obligacje jako źródło kapitału odbędzie się 25 lutego 2015 roku w Sali Notowań warszawskiej GPW (ul. Książęca 4). Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zagadnienia: finansowanie poprzez emisję obligacji (finansowanie długiem vs. kapitałem, obligacje a kredyt, zalety i wady emisji obligacji), budowanie relacji z obligatariuszami (poznaj swojego inwestora, profil obligatariusza, wpływ komunikacji na powodzenie emisji) oraz notowania obligacji na GPW (procedura dopuszczeniowa, zmiany struktury rynków, działania podnoszące płynność).

W trakcie debaty eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie: Jak przygotować spółkę giełdową do emisji obligacji? Omawiane będą m.in. kwestie praktyczne, zagadnienia prawne, wpływ na płynność spółki oraz ryzyka związane z emisją obligacji.

Seminarium skierowane jest do biur zarządu, działów prawnych, działów finansowych oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie płynnością i obsługę korporacyjną w spółce. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Partnerem wydarzenia jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji na www.seg.org.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku