X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Alior Bank wystąpił do KNF o zgodę na powołanie Katarzyny Sułkowskiej na prezesa banku

Opublikowano: 2018-03-13 09:05:58

Omawiane walory:

Michał Chyczewski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa kierującego pracami zarządu. Jego obowiązki przejmie Katarzyna Sułkowska, dotychczasowa wiceprezes banku.

– Jednocześnie w dniu 12 marca 2018 r. rada nadzorcza powierzyła kierowanie pracami zarządu Katarzynie Sułkowskiej, wiceprezes zarządu Alior Bank SA i upoważniła przewodniczącego rady nadzorczej Tomasza Kulika do podpisania w imieniu rady nadzorczej wniosku do Komisji Nadzoru Finansowego o wyrażenie zgody na powołanie Katarzyny Sułkowskiej na prezesa zarządu banku. – czytamy w komunikacie.

>> Akcje z GPW? 1 PLN +0,08%. Akcje amerykańskie? €0,50 + $0,004 za akcję. Inwestuj z DEGIRO.

Ponadto rada nadzorcza powołała Marcina Jaszczuka na stanowisko wiceprezesa Alior Banku.

Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Bank zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa banku miały wartość 69,5 mld zł na koniec 2017 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Alior)

 • Giełdowi faworyci DM mBanku na 2019 rok

  Grudzień to nie tylko czas podsumowań, ale także ostatni dzwonek na przygotowanie strategii inwestycyjnej na kolejny rok. W tym tygodniu garść wskazówek dał DM mBanku. Biuro w cyklicznym raporcie wytypowało blisko 30 spółek, które w przyszłym roku będą mocniejsze od szerokiego rynku. 

 • Szef Fed dał globalnym rynkom akcji paliwo do wzrostów, w grze Alior i Groclin

  Jerome Powell dał wczoraj sygnał do wzrostów cen akcji. Jeżeli tylko prezydent Trump nie włoży kija w szprychy, to jest spora szansa na trwały powrót wzrostów w grudniu. Skorzystałaby na tym również warszawska giełda.

 • Orlen, CCC i banki ciągną WIG20 w górę, wrócił temat GetBacku

  Duże spółki przełamały swoją słabość i z opóźnieniem reagują na poprawę nastrojów na globalnych rynkach akcji. Dużo mniej entuzjastycznie zachowują się spółki małe i średnie. Na GPW ponownie wróciły tematy "okołogetbackowe".

 • Krucha poprawa nastrojów na GPW, gorąco na Orbisie i Altusie

  Mocne wzrosty na Wall Street poprawiają humory inwestorom na GPW, pozwalając im zapomnieć o wczorajszej fatalnej sesji. Poprawa wciąż jednak jest krucha i układ sił może jeszcze się zmienić. We wtorek w centrum uwagi znalazł się Orbis i Altus TFI.

 • CBA przeszukało siedziby Alior Banku i Ruchu

  Jak informuje rzecznik prasowy CBA, zabezpieczono dokumentację i dane elektroniczne w śledztwie dot. m.in. nieprawidłowości związanych z udzieleniem przez ALIOR Bank kredytów spółce Ruch. Kwadrans przed 16:00 notowania banku spadają o 2,4 proc. do 50,45 zł. ALIOR Bank to dziś jedyna spółka w indeksie WIG20, która traci na wartości.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku