All In! Games podał szacunkowe dane dot. sprzedaży Ghostrunnera

Omawiane walory: ,

Według szacunków All In! Games, Ghostrunner do końca grudnia 2020 r. sprzedał się w liczbie ponad pół miliona kopii. W środę kurs akcji wydawcy gier rośnie o ponad 5 proc.

onemorelevel,allingames,Ghostrunner, sprzedaż, wyniki,

Fot. One More Level

– Powyższa liczba szacunkowa obejmuje sprzedaż detaliczną Gry na wszystkich platformach sprzętowych oraz we wszystkich sklepach. Po ostatecznym zweryfikowaniu danych dotyczących sprzedaży, w tym po uzyskaniu pełnej informacji o zwrotach oraz szczegółowych danych o sprzedaży, Spółka przekaże oficjalne dane w osobnym komunikacie bieżącym. Biorąc pod uwagę dotychczasową historię otrzymywania zweryfikowanych danych od partnera, nastąpi to najprawdopodobniej na przełomie trzeciego i czwartego kwartału br. – czytamy w komunikacie.

Ghostrunner to gra akcji osadzona w cyberpunkowym świecie, stworzona przez notowany na NewConnect One More Level i dwa inne studia: amerykańskie 3D Realms i duńskie Slipgate Ironworks. Tytuł ma dwóch wydawców: polskie All in Games i włoskie 505 Games. Produkcja zadebiutowała 27 października na PC-tach i konsolach Play Station 4 i Xbox One, a 9 grudnia ukazała się wersja na Nintendo Switch. Utrzymana w cyberpunkowym klimacie gra została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez graczy, jak i media. Użytkownicy platformy Steam zostawili już blisko 19 tysięcy ocen, z czego aż 91 proc. jest pozytywnych. Natomiast według serwisu Metacritic, średnia nota ocen dziennikarzy to 81/100.

– Ghostrunnerowi nie zaszkodziła premiera najgłośniejszego tytułu ostatnich lat, czyli Cyberpunk 2077. Wręcz może i nawet nam pomogła, ponieważ wpisaliśmy się w cyberpunkowy klimat w środowisku gamingowym, który panował w ostatnich tygodniach 2020 roku. W tym kontekście nasz tytuł pojawił się m.in. w serwisie CNN.com, co bardzo korzystnie wpłynęło na wizerunek zarówno nasz, jak i naszego produktu – podsumowuje Piotr Żygadło prezes All In! Games.

All In! Games to notowany na GPW wydawca gier komputerowych. W środę kurs akcji spółki rośnie

One More Level, jeszcze jako Laser-Med zadebiutował na rynku NewConnect w 2012 roku. Obecnie spółka jest studiem game developerskim oraz wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam. Kurs akcji studia rośnie we wtorek o blisko 2 proc.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o aigames, ONEMORE)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR