All In! Games scedował prawa do gry Ghostrunner na 505 Games za 5 mln euro

Omawiane walory:

All In! Games podpisał z włoską firmą 505 Games umowę cesji własności intelektualnej praw do tytułu "Ghostrunner", za cenę 5 mln euro, podała spółka.

onemorelevel,allingames,Ghostrunner

Fot. One More Level

– W ramach zawartego porozumienia spółce przysługuje dodatkowe wynagrodzenie w kwocie 5 000 000 euro, które zostanie wypłacone w kwietniu 2021 r. – czytamy w komunikacie.

Z dniem zapłaty wynagrodzenia 505 Games stanie się jedynym i wyłącznym właścicielem praw do tytułu „Ghostrunner”, uprawnionym do dalszego rozwijania marki.

– Kiedy rozpoczynaliśmy współpracę, 505 Games było zainteresowane zakupem IP Ghostrunnera. Wówczas włoski wydawca nie był jednak skłonny zapłacić kwoty, której oczekiwaliśmy. Ghostrunner szybko okazał się ogromnym sukcesem, co przekonało ich do złożenia oferty – jednej z tych „nie do odrzucenia”. Transakcja pokazuje, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest właściwa. Kwota 5 milionów euro trafi wyłącznie do spółki i pozwoli nam rozwijać się jeszcze szybciej – mówi Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games.

All In! Games zachowuje prawo do udziału w zyskach z gry „Ghostrunner” na zasadach określonych w umowie wydawniczej zawartej 8 czerwca 2020 r.

Ghostrunner to gra akcji osadzona w cyberpunkowym świecie, w której rozgrywka opiera się na mechanice one-hit-one-kill. Gra została stworzona przez krakowskie studio One More Level we współpracy z 3D Realms i Slipgate Ironworks, natomiast wydana – przez All In! Games oraz włoskiego wydawcę 505 Games.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o aigames)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR