Aplikacja Tankuj24 nominowana do Mobile Trends Awards

Omawiane walory:

Tankuj24 - autorska aplikacja mobilna spółki UNIMOT, przeznaczona do zakupu paliwa on-line, została nominowana do nagrody w konkursie Mobile Trends Awards 2017. Aplikacja ma szansę zwyciężyć w kategorii Mobilny Start-up.

Nominacja do Mobile Trends Awards oznacza dołączenie do elitarnego grona marek tworzących projekty mobilne na najwyższym poziomie. Nagrody MTA przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach.

– Ta nominacja jest dla nas wyróżnieniem. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie dla rynku paliwowego znalazło uznanie w oczach ekspertów od najnowszych technologii – mówi Paweł Wydymus, Dyrektor ds. Operacyjnych i Programu Flotowego UNIMOT SA – Aplikację Tankuj24 wdrożyliśmy w czerwcu 2017 r. i szybko zyskaliśmy szerokie grono użytkowników. Obecnie w aplikacji mamy zarejestrowanych ponad 13.000 kierowców, tankujących na ponad 100 stacjach paliw w całej Polsce.

>> 4000 PLN na prowizje! Wykorzystaj właściwy moment, aby dołączyć do 200.000 inwestorów – DEGIRO

Głos na aplikację Tankuj24 możesz oddać klikając w obrazek

Spośród nominowanych projektów kapituła konkursowa MTA wyłania zwycięzców. Na tym etapie konkursu głos mają również internauci – mogą oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Głosowanie internautów na tegoroczne projekty potrwa od 24 stycznia do 2 lutego na stronie mobiletrends.pl. Zwycięzcy otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i nagrodę specjalną – statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu internautów.

Przypomnijmy, że aplikacja Tankuj24 umożliwia zakup paliwa po cenach niższych niż na pylonie stacji i jest wartościowym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych firm. Przedsiębiorcy korzystający z aplikacji otrzymują na koniec miesiąca zbiorczą fakturę, unikając tym samym konieczności zbierania pojedynczych faktur za każde tankowanie. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów z App Store i Google Play.

Konkurs Mobile Trends Awards jest organizowany od 7 lat i wyłania najlepsze w Polsce projekty, które zmieniają rynek mobile i wytyczają nowe standardy dla biznesu, mediów oraz administracji. Laureatami poprzednich edycji nagród MTA są m.in.: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat.

Statuetki Mobile Trends Awards zostaną przyznane przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Tegoroczna, uroczysta Gala Mobile Trends Awards odbędzie się 1 marca 2018 r., w Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Źródło: Informacja prasowa

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT UNIMOT, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR