Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Arrinera: Menedżerowie rozważają MBO i wycofanie spółki z NewConnect

Opublikowano: 2018-07-24 09:20:38

Omawiane walory:

Menedżerowie Arrinery rozważają wykup menedżerski i wycofanie spółki z NewConnect, poinformował ISBnews współzałożyciel spółki Arkadiusz Kuich.

– Rozważane jest MBO potencjalnie z wyjściem spółki Arrinera z NewConnect – powiedział ISBnews Kuich podczas Cryptocurrency World Expo.

Menedżerowie mają dalsze plany rozwoju, które przewidują m.in. stworzenie elektrycznego supersamochodu, który byłby dopuszczony do ruchu ulicznego.

– W tym celu planujemy initial coin offering (ICO) lub security token offering (STO) poprzez uruchomiony już projekt Arrinera.io. Obecnie prezentujemy nasze ICO w Europie i Azji oraz analizujemy legislację dotyczącą procesu tokenizacji spółki. Softcap przy emisji własnej kryptowaluty szacujemy na 10 mln USD – dodał współzałożyciel Arrinery Piotr Gniadek.

>> Ponad 60 proc. zysku od początku 2017 r. – sprawdź ofertę portfela wzorcowego CFR w StockWatch.pl

Erne Ventures podało, że rozpoczęło rozmowy z grupą menedżerów, związanych z projektem supersamochodu Arrinera odnośnie sprzedania całego pakietu akcji posiadanych w notowanej na NewConnect spółce Arrinera.

Arrinera to notowany na NewConnect producent samochodu HussaryaGT. Wchodzi w skład portfela inwestycyjnego funduszu Erne Ventures.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o ARRINERA)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku