Atomic Jelly chce zadebiutować na NewConnect w lutym

Omawiane walory:

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny Atomic Jelly - spółki z Grupy PlayWay - i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do obrotu w alternatywnym rynku NewConnect. Atomic Jelly liczy na debiut na NC w lutym br.

atomicjelly, gaming, debiut, newconnect,

Bartosz Rakowski, prezes Atomic Jelly

W dniu debiutu do obrotu wprowadzonych zostanie łącznie 2 582 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Rolę autoryzowanego doradcy pełni Abistema Kancelaria Doradcza.

– Z satysfakcją informuję, że Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła dokument informacyjny Atomic Jelly. Tym samym nasza spółka jest coraz bliżej debiutu na NewConnect. Aktualnie ustalamy pierwszy dzień notowań. Liczymy na dołączenie do grona spółek publicznych już w lutym. Debiut z pewnością będzie istotnym krokiem w rozwoju naszego studia – powiedział prezes Bartosz Rakowski, cytowany w komunikacie.

>> Analizy techniczne i fundamentalne na życzenie abonentów >> Sprawdź co jeszcze zyskujesz w strefie premium StockWatch.pl

Atomic Jelly produkuje i wydaje gry wideo z gatunku symulatorów. Aktualnie spółka koncentruje się na dwóch produkcjach, których premiery odbędą się jeszcze 2021 roku: „Space Mechanic Simulator” oraz „Truck Mechanic: Dangerous Paths”.

– Wishlisty tytułów budują się dynamicznie. Liczymy na dalsze zainteresowanie naszymi grami. Staramy się dopracowywać w nich każdy szczegół, aby efekt końcowy był zadowalający dla odbiorców – dodał prezes.

W 2019 roku w ramach kampanii crowdfundingowej spółka pozyskała od inwestorów 2,4 mln zł.

– Aktualnie na zaawansowanym etapie mamy kilka bardzo dobrze dopracowanych i obiecujących preprodukcji. Produkcje będą stopniowo prezentowane już w pierwszej połowie tego roku – podsumował Rakowski.

Atomic Jelly prowadzi działalność na rynku gier wideo. Celem spółki jest produkowanie i wydawanie oryginalnych gier na komputery, a w przyszłości także tworzenie i wydawanie portów istniejących oraz przyszłych gier na popularne platformy konsolowe, tj. PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o AtomicJelly)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR