Boruta-Zachem zmienił nazwę na Hub.Tech

Omawiane walory:

Boruta-Zachem zmieniła nazwę na Hub.Tech po zarejestrowaniu zmian w statucie.

Fot. spółka

– Krajowy Rejestr Sądowy zarejestrował zmiany w treści statutu spółki, w tym te dotyczący nowej nazwy – czytamy w komunikacie.

Hub.Tech prowadzi działalność, która skupiona jest na trzech głównych obszarach:

 • produkcji ekologicznych środków powierzchniowo czynnych – biosurfaktantów, ekologicznych kosmetyków oraz produktów chemii gospodarczej opartych na biosurfaktantach i środkach naturalnych,
 • badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych,
 • produkcji barwników i pigmentów.

Jednocześnie firma jest uznanym producentem barwników, pigmentów, rozjaśniaczy optycznych oraz innych środków chemicznych.

Od 2014 r. Hub.Tech – wcześniej jako Boruta-Zachem – jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

NA PODOBNY TEMAT (o boruta)

 • Boruta-Zachem: InventionBio planuje debiut na GPW w 2021 r.

  InventionBio, spółka powiązana z BORUTA-Zachem (w trakcie zmiany na Hub.Tech) planuje wejście na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w 2021 roku.

 • Boruta-Zachem chce zmienić nazwę i parkiet

  BORUTA-Zachem planuje przeniesienie na główny rynek GPW na przełomie 2020/2021 r. Przeniesieniu notowań nie będzie towarzyszyła emisja akcji. Jednocześnie walne zgromadzenie akcjonariuszy pochyli się nad kwestią zmiany nazwy spółki na Hub.Tech.

 • Rynek wyprowadził wzrostową kontrę, w grze Hawe, PZU i Trakcja

  W ostatnich dniach europejskie giełdy notują przecenę, ale końcówka ubiegłego tygodnia przyniosła znaczące umocnienie na polskim rynku. Z punktu widzenia analizy technicznej rynek odbił się od bardzo silnej strefy długoterminowych wsparć, co może doprowadzić do silniejszego ruchu na północ.

 • Giełda broni ostatnich rubieży, w grze KGHM, PGE i Boruta-Zachem

  Warszawska giełda razi w ostatnim czasie słabością na tle rynków zagranicznych. W czasie, gdy indeksy w Niemczech czy USA wspinają się na nowe szczyty, polskie indeksy szorują po dnie i walczą o utrzymanie wsparć. Aktualnie przyszedł jednak czas na decydującą walkę na długoterminowej linii trendu wzrostowego.

 • Indeksy łamią kolejne wsparcia, w grze PGE, NWR i Boruta-Zachem

  Początek czwartkowej sesji przyniósł nieznaczne wzrosty głównych indeksów warszawskiej giełdy, ale po godzinie sesji ponownie gwałtownie skręciły na południe. Sytuacja wygląda kiepsko również w szerszej perspektywie. WIG i WIG20 powróciły poniżej przełamanych niedawno kilkumiesięcznych linii trendu. W centrum uwagi będzie posiedzenie EBC.Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR