StockWatch.pl

Bożena Solska zrezygnowała z zasiadania w zarządzie GetBack

Omawiane walory:

W środę Bożena Solska złożyła na ręce Przemysława Dąbrowskiego, prezesa GetBack rezygnację z funkcji członka zarządu, ze skutkiem na dzień 27 czerwca 2018 roku. 

– Bożena Solska jako przyczynę swojej rezygnacji wskazała zakończenie prac – po stronie emitenta – nad sprawozdaniami finansowymi za rok obrotowy 2017. – czytamy w komunikacie.

Bożena Solska w zarządzie GetBack pojawiła się w grudniu 2016 r. Wcześniej (od listopada 2013 r. do czerwca 2015 r.) zajmowała stanowisko członka rady nadzorczej Getin International SA. Od listopada 2012 r. pełniła funkcję dyrektora finansowego Getin Holding, gdzie sprawowała nadzór właścicielski nad spółkami z grupy oraz odpowiadała za obszary raportowania finansowego, controllingu oraz relacje inwestorskie. >> Dołącz do dyskusji na forumowym wątku dedykowanym akcjom GetBack

Po rezygnacji Solskiej zarząd GetBacku składa się już tylko z trzech członków: Przemysława Dąbrowskiego (prezesa) oraz Mariusza Brysika i Magdaleny Nawłoki.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT getback, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR