X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

CD Projekt: ‚Gwent Homecoming’ potrwa 6 mies., po czym gra wyjdzie z beta testów

Opublikowano: 2018-04-13 16:39:26

Omawiane walory:

CD Projekt przedstawił projekt "Gwent Homecoming", w którym przez 6 miesięcy będzie dopracowywał grę Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana, po czym zakończą się beta testy gry, poinformował Marcin Iwiński. Za pół roku swoją premierę będzie mieć także dodatek fabularny "Wojna Krwi".

(Fot. CD Projekt)

– Chcemy, aby Gwint wymiatał i na nowo rozpalił w Was pasję do naszej ukochanej karcianki. Aby tego dokonać, będziemy potrzebować Waszego zaufania i cierpliwości. Przez kolejne 6 miesięcy zamierzamy w pocie czoła dopracowywać każdy aspekt Gwinta, który tego wymaga – napisał Iwiński w liście otwartym do graczy.

Do zakończenia projektu ukażą się jeszcze dwie duże aktualizacje. Pierwsza z nich zaplanowana jest na kwiecień (nowe karty). W maju ukaże się natomiast aktualizacja usprawniająca m.in. balans rozgrywki.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że sześć miesięcy to sporo czasu, ale wraz z zakończeniem projektu Homecoming, dobiegną również końca beta testy Gwinta. W tym samym czasie swoją premierę będzie mieć także Wojna Krwi. Wiedzcie, że projekt Homecoming nie wpłynie na stan Waszych kolekcji – dodał przedstawiciel dewelopera.

>> E-book: Analiza fundamentalna wg analityków StockWatch.pl Sprawdź

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED – deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG – globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria „Wiedźmin”, obecnie trwają prace nad „Cyberpunk 2077”.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o CDPROJEKT)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku