X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Cena w wezwaniu na akcje Colian Holdingu wzrosła do 4,10 zł

Opublikowano: 2018-06-12 15:44:53

Omawiane walory:

Cena w wezwaniu na akcje Colian Holdingu wzrosła z 3,76 zł do 4,10 zł. We wtorek po południu notowania spółki rosną o 2,3 poc. do 4,04 zł.

– Wzywający informują o zmianie z dniem 12 czerwca 2018 r. ceny, po jakiej nabywane mają być akcje w ramach wezwania, wskazanej w punkcie 8 treści wezwania, z kwoty 3,76 zł za jedną akcję na kwotę 4,1 zł za jedną akcję zwykłą oraz jedną akcję imienną – czytamy w komunikacie.

>> Czy warto odpowiedzieć na wezwanie na akcje Coliana? Sprawdź w najnowszej analizie wyników przygotowane przez analityka StockWatch.pl

Wezwanie pozostaje bez zmian w pozostałym zakresie.

Pod koniec marca br. AllumaInvest, Ziołopex, Barbara Kolańska, Jan Kolański, Colian Holding oraz Ipopema 21 FIZAN, w związku z przekroczeniem 66 proc. ogólnej liczby głosów w spółce Colian Holding (w wyniku zawarcia przez wzywających porozumienia), ogłosili wezwanie do zapisywania się na sprzedaż łącznie 41 858 454 akcji (21,71 proc. kapitału, upewniających do 21,72 proc. głosów) Coliana po cenie 3,76 zł za sztukę.

Po przeprowadzeniu wezwania, podmioty nabywające akcje wraz z pozostałymi wzywającymi zamierzają łącznie osiągnąć 100 proc. akcji spółki, czyli 192 803 769 akcji, co odpowiada 192 878 569 głosom na walnym zgromadzeniu, czyli 100 proc. ogólnej liczby głosów.

Grupa kapitałowa Colian Holding osiągnęła pozycję jednego z największych producentów na polskim rynku słodyczy, dzięki akwizycjom i rozbudowie portfolio marek. Zdobyła również silną pozycję na rynku przypraw oraz napojów. Spółka jest notowana na GPW od 1995 r.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o colian)Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku