Cherrypick Games przesunął premierę gry Project Fame na 22 listopada

Omawiane walory:

Cherrypick Games ustalił nową datę premiery swojego kolejnego tytułu - Project Fame na 22 listopada. Wcześniej premierę planowano na 8 listopada.

(Fot. Cherrypick Games)

– Gra z popularnego gatunku idle clicker trafi do odbiorców z całego świata 22 listopada. Produkt znajduje się w fazie testów od sierpnia br. – czytamy w komunikacie.

– Data wydania Project Fame to efekt konsultacji z przedstawicielami sklepów mobilnych, App Store i Google Play. W nowym terminie będziemy mogli liczyć na większe wsparcie ze strony tych platform, co pozwoli nam lepiej uplasować tytuł wśród graczy – powiedział prezes Marcin Kwaśnica, cytowany w komunikacie.

>> Promocja: do końca listopada roczny abonament premium StockWatch.pl w cenie 6 miesięcy! Sprawdź!

W Project Fame gracz wcieli się w postać młodej businesswoman, która stawia swoje pierwsze kroki w budowaniu własnego imperium pełnego luksusowych kurortów, ekskluzywnych butików i salonów SPA.

Na początku listopada do sklepów Apple i Google trafił najbardziej oczekiwany tytuł studia My Beauty Spa: Stars & Stories. Gra od pierwszego dnia otrzymała wsparcie ze strony platform mobilnych i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony graczy, uzyskując najwyższe oceny i wysoką pozycję w swojej kategorii.

Cherrypick Games to producent gier mobilnych oraz na platformy PC i konsole. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od listopada 2017 r.

StockWatch.pl

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

- analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,

- moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,

- aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,

- narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY NA TEMAT CHERRY, RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Capital PR